>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2032]
Навчальна робота [314]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Пізнавально та змістовно відбулося знайомство майбутніх абітурієнтів у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» 17 грудня на Дні відкритих дверей.

 

У коледжі функціонують економічне та технологічне відділення, які готують фахівців із семи спеціальностей, а здійснюють підготовку голови циклових комісій, які якнайкраще презентувати свою роботу для того, щоб зацікавити нею майбутніх абітурієнтів.

Голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Суліменко Наталія Миколаївна, ознайомила майбутніх абітурієнтів, особливостями аудиторної та позааудиторної роботи із студентами, особливу увагу звернула на підготовку студентів ІІ курсів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Голова циклової комісії економічно-облікових дисциплін Мовчун Леся Олександрівна зазначила, що наш коледж є єдиним з провідним вищих навчальних закладів, системи аграрної освіти Чернігівщини. Для успішної роботи у сфері освіти економічне відділення здійснює підготовку фахівців за такими спеціальностями: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», Облік і оподаткування», «Менеджмент», а також зазначила, що на відділенні оснащенні сучасні кабінети, лабораторії, які вже чекають на майбутнє поповнення. Наші педагоги, які є професіоналами своєї справи надаватимуть якісні освітянські послуги, які сформують компетентного фахівця, що буде конкурентноздатним на ринку праці.

  

Голова циклової комісії технологічних і лісотехнічних дисциплін, технологічного відділення Кучерявенко Олена Петрівна запевнила, що технолог це – спеціальність сільського виробництва, який володіє усесторонніми знаннями в області агрономії, тваринництва, лісового господарства. Це творчі професії, які потребують постійного пошуку, нових рішень і технологій. Це робота для активних організаторів, аналітиків, які зможуть впроваджувати набуті знання та практичний досвід у виробництво.

  

Під час зустрічі майбутні абітурієнти та їх батьки отримали відповіді на усі питання, які їх цікавили.

Тож з нетерпінням чекаємо майбутніх абітурієнтів у нашому коледжі!

Олена Соловей,керівник відділу профорієнтації

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (17 December 2021)
Переглядів: 75 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй