>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2134]
Навчальна робота [323]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

«Ангели Майдану!»

Майдан ридав, а сотня в небо йшла,

  Один за одним наче янголята…..

Марія Сковронська «Прощання на Майдані»

 

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» - на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян в боротьбі за свої права.

Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, 104-м Героя Небесної Сотні Президент України Петро Порошенко посмертно присвоїв звання Героїв України, а троє іноземців посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. Нині нашим солдатам, нашим захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність нашої держави, захищати її кордони.

22 лютого з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, студентами групи М-21 та П-21 була проведена відкрита виховна година «Ангели Майдану». Метою заходу було не тільки донести  до свідомості учасників історичні факти про події, що відбувалися на Майдані з листопада 2013 року по лютий 2014 року; сформувати  особистісні якості громадянина – патріота України, захисників Вітчизни на основі національних, культурно-історичних і військових традицій; виховувати у підростаючого покоління шанобливе ставлення  до Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України.

Загальноколеджанська виховна година проведена в онлайн форматі на базі сервісу Zoom в якій були представлені світлини загиблих людей – зовсім юних і досить зрілих. Присутні мали можливість переглянути кадри тих страшних  подій на Майдані.  Студенти у своїх віршах і піснях намагалися передати жертовність та любов до України Героїв Небесної сотні, бажання миру та злагоди на рідній землі. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, і всі присутні схилили голови у хвилині мовчання.

 

Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам'ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.

 

 Куратор груп М-21 і П-21, Ольга Науменко

 

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (22 Лютого 2022)
Переглядів: 132 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй