Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1607]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

9 березня - 206 річниця від дня народження Т.Г. Шевченка

В дні перемог і в дні поразок
В щасливі дні і в дні сумні
Йдемо з дитинства до Тараса,
Несем йому думки й пісні


Шевченко Тарас Григорович (1814-1861)

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і величного митця, людини планетарного масштабу. У ранні березневі дні  Т. Шевченко приходить до кожного з нас для того, щоб українці почули те, чого не слухали, побачили небачене, переосмислили пережите. Тараса знають і чекають у кожній домівці, рідній школі, навчальному закладі, щоб заново зрозуміти просте і буденне, щоб пошанувати та прославити Генія. Нинішній березень як ніколи теплий, щодень оживає природа, на очах відроджується наша і Шевченкова єдина і неподільна Україна. Шевченко у кожному з нас: у наших думках, помислах, нездійснених мріях і таких вічних надіях і сподіваннях, коли на “оновленій землі врага не буде супостата”…

Тарас Шевченко. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

Пам’ятає народ свого Кобзаря, вшановує його пам’ять.

У приміщенні читального залу бібліотеки коледжу оформлена книжкова виставка «Твоєму йменню вічно пломеніти», присвячена 206-й річниці від дня народження співця вільної України, геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя, історика, етнографа, фольклориста, талановитого художника. Студенти мають можливість ознайомитись з мистецьким надбанням Тараса Григоровича, з літературою про життя і творчість митця, про його безмежну любов до рідної землі, ще раз поринути у світ думок палкого патріота, його почуттів, переживань, страждань.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.

 Матвєєва Н.О., зав. бібліотеки

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (10 Березня 2020)
Переглядів: 25 | Рейтинг: 0.0/0 |


День народження
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання