width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1275]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1275
Показано матеріалів: 941-950
Сторінки: « 1 2 ... 93 94 95 96 97 ... 127 128 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Побудувати "Фортецю здоров'я" запропонував викладач Птуха В.П. студентам групи Р-41 під час проведення відкритого заняття з дисципліни "Фізичне виховання" у формі рольової гри.

У продовж заняття за виконання того чи іншого завдання студенти отримували особисті бонуси. Присутність на занятті умовного журі, до якого увійшли "міністри" освіти, охорони здоров'я, молоді та спорту, викликали позитивні емоційні переживання студентів, саме цьому і сприяли елементи інноваційних технологій, які дозволяють підвищити зацікавленність студентів та привчають до здорового способу життя.

В.П. Птуха,

викладач фізичного

виховання

  

  

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 281 | Добавил: admin | Дата: 26 Листопада 2015

Сьогодні в світі немає жодної галузі науки, яка б розвивалася так само стрімко, як інформатика. Фактично ми можемо говорити про те, що в останні роки на наших очах сталася комп'ютерна революція, яка зачепила всі сфери соціальної, культурної, наукової та виробничої діяльності людей. Справа йде до того, що скоро в світі не залишиться людей, яких не торкнуться зміни, викликані існуванням цього єдиного світового інформаційного поля, наскільки б далекі вони не були від обчислювальної техніки і персональних комп'ютерів.

Щоб встигати за розвитком засобів обчислювальної техніки, необхідна безперервна самоосвіта і самовдосконалення. А для професійного застосування обчислювальної техніки потрібно щось більше – особиста цілеспрямованість і постійне бажання дізнаватися про те, що відбувається в світі інформаційних технологій.

Володіння комп'ютерною грамотністю є однією з основних вимог сьогодення. Формування комп'ютерної грамотності – найбільш актуальне завдання вивчення інформатики. Саме з метою перевірки рівня комп’ютерної грамотності студентів 19 листопада було проведено олімпіаду з дисципліни «Інформатика». В ній взяли участь 13 студентів першого курсу.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Білим Ярослав (група №2);

ІІ місце – Зорик Євгеній (група №2)

III місце - Згонник Таїсія (група №3)

 Викладачі: Руднєва С.М.

Шимко В.М.

 

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 270 | Добавил: admin | Дата: 20 Листопада 2015

Цікаво і змістовно пройшло засідання гуртка "Механізатор" під керівництвом викладача Сковороди В.М. Майбутні технологи полів уважно заслухали виступи свої товаришів по питанню "Ефективність використання сучасних тракторів". Гуртківці, використовуючи матеріали періодичної преси, провели аналіз використання тракторів закордонного та вітчизняного виробництва на полях України. Найбільший інтерес викликала експлуатація тракторів марки "Джон Дір", будову яких студенти вивчали в базовому господарстві ТОВ "Земля і Воля"

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 315 | Добавил: admin | Дата: 13 Листопада 2015

12-14 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходить XXVIІ щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – День студента 2015" та виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» (“Освіта за кордоном”), метою якої є     залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору; інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном;   поширення інформації про вакансії і консультування з проблем працевлаштування. 

У виставці беруть  участь навчальні заклади і організації з України, Франції, Австрії, Чехії, Ізраїлю, Польщі, Естонії, Латвії, Литви, Іспанії, Словаччини, провідні українські освітні агенції, Ізраїльський культурний центр при посольстві Держави Ізраїль в Україні, Чеський центр при Посольстві Чехії в Україні.

Відвідавши виставку, викладачі нашого коледжу (Коник А.А., Леденко О.П., Флатова В.Л.), крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, мали можливість прослухати тематичні семінари та презентації від представників Європейської комісії, Campus France Україна, Вроцлавського муніципалітету, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України,  коледжів,   університетів.

Леденко О.П., викладач

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 266 | Добавил: admin | Дата: 13 Листопада 2015

В переддень Дня працівника сільського господарства студенти групи Р-41 провели виховну годину "Цілую хліб гарячий на столі, що пахне сонцем, щедрістю і полем" Хліб - це продукт людської праці, це символ благополуччя і достатку. Саме хлібу відведено головне місце на столі і в будні, і в свята. Цінність хдіба нічим не можна виміряти. Ознайомлюючись з історією вирощування хліба, з народними традиціями пов'язаних з хлібом, вшановуючи працю хліборобів, виховується повага до праці та шанобливе ставлення до хліба.

 

  

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 356 | Добавил: admin | Дата: 11 Листопада 2015

10 листопада відбулася зустріч студентів ІІ-х курсів спеціальностей "Бухгалтерський облік" та "Фінанси і кредит" (гр. О-21, Ф-21) з представниками Козелецької ОДПІ ГУ ДФС "Бобровицьке відділення".

У формі бесіди, спільного пергляду відеосюжету "Місто моєї мрії" студенти сформували уявлення про податкову систему України та роль податкових методів залучення коштів до Державного бюджету України. Такий формат викладання дисципліни "Вступ до спеціальності" дає можливість прищепити осмислене ставлення до обраної професії, сприяє розвитку аналітичних здібностей та вмінню самостійно приймати рішення.

Петренко Ю.В.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 305 | Добавил: admin | Дата: 11 Листопада 2015

Щиро вітаємо Вас з цим чудовим днем і бажаємо  нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю! Нехай всі Ваші бажання збудуться! І хай у Вас все буде так, як Ви того бажаєте! ВІТАЄМО!!

Адміністрація коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 261 | Добавил: admin | Дата: 10 Листопада 2015

Відомо, що будь-яке гурткове заняття – це складне педагогічне явище, витвір таланту кожної особистості, де є змога щоразу показувати зразки засвоєння гуртківцями знань, умінь та навичок. Саме з цією метою в коледжі діє гурток  «Ревізор». Він дає змогу удосконалювати та поглиблювати знання з фахової дисципліни « Контроль та ревізія».

На черговому засіданні гуртка « Ревізор» у формі круглого стола була обговорена проблема « Ефективність проведення аудиторських перевірок в Україні ».

Гуртківці провели дослідження та підготували доповіді, мали змогу висловити власні думки, обговорити актуальні питання щодо ефективності та якості проведення аудиторських перевірок.

Викладач Мовчун Л.О.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 265 | Добавил: admin | Дата: 09 Листопада 2015

Щиро вітаємо Вас з цим чудовим днем і бажаємо нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю! Нехай всі Ваші бажання збудуться! І хай у Вас все буде так, як Ви того бажаєте!

Адміністарція коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 273 | Добавил: admin | Дата: 05 Листопада 2015

Головна мета роботи циклової комісії зоотехнологічних дисциплін – підвищення успішності студентів та покращення якості підготовки спеціалістів, здатних конкурувати на ринку праці шляхом вивчення та впровадження інноваційних форм організації навчального процесу.

3 листопада відбулось чергове засідання циклової комісії. Ключовим питанням засідання було проведення відеопрезентаційної конференції за результатами дослідної роботи студентів-гуртківців, що традиційно проводиться до Дня працівників сільського господарства. Члени циклової комісії обговорили основні вимоги до оформлення результатів дослідів та їх представлення на конференції. Було розглянуто ряд важливих питань щодо мотивації та актуалізації співпраці студентів і керівників предметних гуртків, залучення їх до дослідницької роботи.

На засіданні відбулась дискусія по питанню оптимізації навчального процесу в сучасних умовах, використання мультимедійних технологій при вивченні фахових дисциплін.

Голова циклової комісії зоотехнологічних дисциплін                   В.Л.Філатова

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 273 | Добавил: admin | Дата: 04 Листопада 2015


Увага !

Суботи 20 квітня, 11 та 18 травня – робочі дні за 30 квітня, 2 та 3 травня!

День народження
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання