>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2096]
Навчальна робота [322]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2096
Показано матеріалів: 81-90
Сторінки: « 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 209 210 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Шановні колеги та  студенти! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляю вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою. У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни. Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріплює віру та живить душу. Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові. Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю, віри — над безнадією. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.   Тож нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань! Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці.  Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави. Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого і добрішого. Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

Христос Воскрес! Воістину воскрес!  

 

З повагою і шаною, директор Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України Андрій Матвієнко

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 66 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 24 Квітня 2022

Щороку, в третю суботу квітня в Україні святкують День довкілля. Саме в цей день громадськість привертає увагу до найголовніших проблем довкілля як в нашій країні, так і за її межами.

І саме сьогодні, більше ніж коли – небудь, збереження життя на землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності. Адже людство постало перед дилемою:або воно змінить своє ставлення до природи або незабаром перестане існувати. Збережемо довкілля – Збережемо життя!

У рамках проведення заходів з нагоди Дня довкілля було прибрано від сміття прилеглу територію коледжу. 

 

   

 

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення толоки, за сумлінність, небайдужість і активність у вирішенні спільної справи!

Євенко Тетяна Іванівна к.е.н., викладач - методист ВСП "Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 78 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 17 Квітня 2022

Адміністрація, викладачі та студенти коледжу висловлюють щирі співчуття батькам, рідним і близьким  Кириченко Альони Василівни, студентки ІІІ курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яка передчасно і раптово померла у неділю.

18-річна Альона запам’яталася доброю, дружелюбною і чуйною дівчиною, яка ще тільки починала будувати свої плани на життя, вдихала кожну його мить на повні груди, радувала своїх близьких та друзів, прагнула попри-все набути якісних фахових знань в коледжі за обраною спеціальністю. Брала активну участь у студентському житті, була старостою групи, заступником голови студентської ради, приймала активну участь у культурно-масовій роботі. Дуже шкода, що мрія стати успішним фахівцем залишилась тільки мрією.

Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть близької людини. Нехай Всевишній дасть сил рідним перенести біль втрати. Світла пам'ять про неї, як життєрадісну, щиру студентку завжди залишиться в наших серцях.

Адміністрація, викладачі, студенти коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 56 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Квітня 2022

Внаслідок військової агресії росії проти України зруйновані українські міста та села.

Попри всі труднощі студенти МНЛ вийшли на сесію в дистанційному форматі та опановують знання для отримання відповідної спеціальності.

З 4 квітня 2022 року розпочалася сесія в студентів II курсу за напрямом підготовки "Менеджмент"  та   продовжилася сесія, що була перервана через початок військових дій  в I курсу за напрямом підготовки  "Менеджмент" та III курсу "Агрономія".

 

Проводяться дистанційно лекції та практичні заняття з використанням Zoom, Cisco Webex Meetings, Google Meet тощо. Для кращого засвоєння матеріалу використовується платформа «Elearn». На жаль, під час пандемії проведення навчальних занять проходить у дистанційному форматі, втім це виступає лише як новий виклик.

 

Звісно під час навчання виникають проблеми зі зв’язком, слабкий мобільний інтернет, постійні повітряні тривоги. Дехто зі студентів не в змозі зайти  на пару. Але значна підтримка викладача та індивідуальний підхід до кожного студента варті уваги.  Кожен викладач постійно консультує студентів, які  не мають можливості інколи вийти на зв'язок через Viber, Telegram тощо.

  

Кожен студент відчуває, що він не залишиться без уваги  адже викладач робить все можливе, щоб здобувач міг  засвоїти  матеріал та отримати хороші знання по кожному предмету.

Навчання допомагає нам відволіктись від страшних думок, від страшних реалій сьогодення. Це випробування для кожного з нас, яке ми повинні подолати разом. Завжди знайдеться вихід, така наша нація.

Хочеться побажати всім нам терпіння, взаєморозуміння, щоб ми всі повернулись до навчання в мирній Україні. Віримо в краще майбутнє.

Навчання в даних умовах є важливим аспектом як з професійної точки зору, так і з моральної. Життя продовжується і нам необхідно навчатися та працювати наскільки це дозволяють обставини.

Всім перемоги та миру! Все буде Україна!

 

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі

ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»

Євенко Тетяна Іванівна

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 93 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 05 Квітня 2022

24  лютого святкує свій день народження  - мила, чарівна, мудра,загадкова, весняна і неповторна  жінка, наша – Петренко Юлія Вікторівна!!!!  Від колективу коледжу :

Прийміть від душі наші щирі вітання,
Хай збудуться всі Ваші плани й бажання!

Життя хай дарує чудові презенти,
Яскраві емоції, щастя моменти.
Щоб лихо до хати дорогу не знало,
А доля Вам радість завжди дарувала
!

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 119 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Лютого 2022

 

    23.02.2022 року відбулося засідання гуртка «Технолог» на тему: «Досвід організацій комфортного утримання корів» в  якому приймали участь гуртківці групи А-31, Т-41.

     В період засідання гуртківці вивчали досвід організації утримання корів в господарствах різного типу. Гуртківці порівнювали різні технологічні рішення по організації утримання корів, вивчали передовий досвід утримання корів у Холдингу «Агро-Союз» (Дніпропетровська область).

     В наслідок проведеного засідання гуртківці з’ясували технологію безприв’язного утримання корів в корпорації «Агро-Союз», яка дозволяє максимально використовувати потенціал тварин з урахуванням їхніх природних потреб щодо утримання, годівлі і доїння.

 

               Керівник гуртка  Матвєєв Л.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 139 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Лютого 2022

Сьогодні вітчизняне землеробство переживає складний період, коли господарства не в змозі розробити систему мінерального живлення, яка б гармонійно забезпечувала біологічні особливості культур, зберігала та відтворювала родючість ґрунту, екологію довкілля та залишила нашим нащадкам ґрунти з ліпшою родючістю.

23 лютого відбулося засідання   гуртка «Агрохімік» на якому гуртківці ознайомились з широким спектром наукових досліджень та впровадження у виробництво сучасних високоефективних мікробних препаратів та біологічно активних речовин (регуляторів росту, індукторів стійкості тощо).  що сприяють значній інтенсифікації сільськогосподарського виробництва.

Також студенти  з керівником гуртка визначили тему дослідної роботи, узгодили схему та розробили методику проведення  польового досліду  в умовах колекційно- дослідного поля коледжу.

 

Олена Кучерявенко, керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 104 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Лютого 2022

         «Дієслово. Форми дієслова» - такою була тема засідання гуртка «Філолог», на якому гуртківці у формі лінгвістичної вікторини закріпили знання по дієслову та його формах. Найактивнішими були Є.Ярчук, Я.Сіра, К.Сеніч. Гурткова робота - це саме той простір творчого та особистого вдосконалення студентів, поглибленого розвитку їх здібностей, реалізації  можливостей та прагнень.             

Тетяна Малюх, викладач соціально-гуманітарних  дисциплін.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 119 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Лютого 2022

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи викладачі коледжу Суліменко Н.М. та Приємницька В.С. провели профорієнтаційні заходи по залученню випускників Бригінцівської гімназії,  Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Старобиківського НВК  до навчання у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України». До здобувачів освіти була доведена інформація про спеціальності, матеріальну базу коледжу, перспективи навчання після закінчення коледжу та надані інформаційні матеріали.

Наталія Суліменко, викладач коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 115 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Лютого 2022

Майдан ридав, а сотня в небо йшла,

  Один за одним наче янголята…..

Марія Сковронська «Прощання на Майдані»

 

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» - на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян в боротьбі за свої права.

Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, 104-м Героя Небесної Сотні Президент України Петро Порошенко посмертно присвоїв звання Героїв України, а троє іноземців посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. Нині нашим солдатам, нашим захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність нашої держави, захищати її кордони.

22 лютого з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, студентами групи М-21 та П-21 була проведена відкрита виховна година «Ангели Майдану». Метою заходу було не тільки донести  до свідомості учасників історичні факти про події, що відбувалися на Майдані з листопада 2013 року по лютий 2014 року; сформувати  особистісні якості громадянина – патріота України, захисників Вітчизни на основі національних, культурно-історичних і військових традицій; виховувати у підростаючого покоління шанобливе ставлення  до Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України.

Загальноколеджанська виховна година проведена в онлайн форматі на базі сервісу Zoom в якій були представлені світлини загиблих людей – зовсім юних і досить зрілих. Присутні мали можливість переглянути кадри тих страшних  подій на Майдані.  Студенти у своїх віршах і піснях намагалися передати жертовність та любов до України Героїв Небесної сотні, бажання миру та злагоди на рідній землі. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, і всі присутні схилили голови у хвилині мовчання.

Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам'ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.

 

 Куратор груп М-21 і П-21, Ольга Науменко

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 108 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Лютого 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй