>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2049]
Навчальна робота [317]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2049
Показано матеріалів: 71-80
Сторінки: « 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 204 205 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

З метою удосконалення рівня використання сучасних інформаційних технологій під час дистанційного та змішаного навчання в умовах пандемії та покращення якості освітнього процесу 1-2 лютого 2022 року педагогічні працівники коледжу взяли участь  у семінарі-навчанні в онлайн-форматі на платформі Cisco Webex організованим Національним університететом біоресурсів і природокористування України.

 

В ході семінару педагогічні працівники мали змогу ознайомились з ключовими пріорітетами розвитку ЗВО та оцінювання і забезпечення якості освіти шляхом акредитації освітніх професійних програм, інструментами,  сервісами та наочними методами дистанційного навчання з використанням  сучасних інформаційних технологій в освітній діяльності.

Ознайомились з сучасними інтерактивними технологіями європейських університетів та технологіями створення цифрового контенту. Професійними причинами,  чинниками, стадіями та симптомами синдрому професійного вигорання і психологічними моделями формування навчальної мотивації студентів.

Семінар розширив знання з питань застосування сучасних методів і форм навчання з використанням інтерактивних технологій, дав можливіть кожному педагогічному працівнику переглянути організацію своєї роботи щодо поліпшення її якості в умовах змішаного навчання.

 

Ольга Науменко, методист коледжу

 

 

 

     

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 75 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 02 Лютого 2022

З метою підготовки до організованого проведення у 2022 році державної підсумкової атестації з окремих предметів у формі зовнішнього незалежного оцінювання студентів у коледжі розпочалася реєстрація. Допомогає створити і заповнити реєстраційну картку і підготувати реєстраційний комплект документів відповідальна особа за реєстрацію Юля Горда.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 85 | Добавил: fagreen039 | Дата: 02 Лютого 2022

 
Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 77 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 01 Лютого 2022

      1 лютого святкує свій день народження наша колега ХУРТЕПА ОЛЬГА СЕРГІЇВНА! Колектив ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» щиро вітає  зі святом і зичить ВАМ:

Життя хай дарує чудові моменти,
Яскраві емоції, гарні презенти
І друзів найкращих, з якими надійно,
Людину найближчу, з якою спокійно.

Бажаємо любити обрану  справу,
Робота хай буде завжди Вам цікава.
Проблеми вирішуйте свої на "раз-два",
Щоб не "кипіла" від них голова.
Бажаємо достатку, щоб "з маслом ікра".
Здоров'я міцного, здоров'я ж не гра.
І ще побажа
ємо Вам наостанок:
Хай буде щасливим кожнісінький ранок!

 

  

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 80 | Добавил: fagreen039 | Дата: 01 Лютого 2022

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 85 | Добавил: fagreen039 | Дата: 28 Січня 2022

27.01.2022 року в групі М-21 було проведено практичне заняття на тему: «Оцінка якості молока». В процесі його проведення студенти набували практичних умінь і навиків по відбору середніх проб молока для проведення подальших його досліджень щодо органолептичної оцінки за показниками кольору, смаку, запаху, консистенції , з’ясовували вади молока за цими показниками та фактори, що їх зумовлюють. Цікавими виявилися дослідження кислотності і густини молока, ступеня його чистоти та вмісту жиру. За наслідками проведених досліджень студенти встановлювали відповідність якісних показників молока вимогам ДСТУ «З662:2018 Молоко – сировина коров’яче. Технічні умови»,  робили висновки щодо подальшої його первинної обробки, зберігання і придатності до переробки.

 

Матвєєв Л.Л., викладач технологічних дисциплін.

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 81 | Добавил: fagreen039 | Дата: 28 Січня 2022

 Шановний Андрію Івановичу!

Колектив коледжу щиро вітає Вас з  днем народження! Бажаємо  з радістю та посмішкою зустрічати кожен день, обов’язково досягати всього, чого бажає Ваше серце. Нехай у діяльності завжди буде успіх,море гідних ідей та перспектив, нехай завжди на Вас чекає безліч радощів, приємних зустрічей та цікавих подій! Зичимо, щоб  Вас оточували  тільки щирі люди, віддані друзі і не було місця для зневіри і печалей!

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 78 | Добавил: fagreen039 | Дата: 28 Січня 2022

Відповідно до наказу ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка №2044 «К» від 29.10.2021 з 01 листопада розпочався конкурсний відбір на посаду директора ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України».

   

  

Згідно з  Положенням «Про конкурсний відбір на посаду керівника Відокремленого структурного підрозділу НУБіП України – фахового коледжу» та інших офіційних документів (положень, наказів, протоколів рішень) у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» наказом в.о. директора було створено Організаційний комітет, Виборчу комісію та виборчу дільницю, завданнями яких було розробка необхідної документації, підготовка та забезпечення проведення виборів директора Відокремленого структурного підрозділу «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової  Національного університету біоресурсів i природокористування України» з дотриманням принципів гласності, таємного та вільного волевиявлення.

  

  

 25 січня 2022 року відбулися вибори на посаду директора ВСП  «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України», участь у яких взяли педагогічні працівники, представники з числа штатних працівників коледжу, які не є педагогічними працівниками та представники з числа студентів. 

За інформацією голови Виборчої комісії Валентини Філатової  у виборах взяли участь 47 осіб, що становить 98% усіх виборців. З них 75 відсотків виборців  віддали свій голос за Матвієнка Андрія  Івановича та 22,9 відсотків за виконуючого обов’язки директора коледжу Кудряченка Віктора Володимировича.

Результати виборів засвідчили вияв великої довіри Андрію Матвієнку та сподівання на подальший розвиток коледжу і реалізацію всіх задумів і планів

  

Леся Мовчун, секретар Організаційного комітету

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 80 | Добавил: fagreen039 | Дата: 25 Січня 2022

 

Цей день студенти групи М-41чекали з нетерпінням. Говорили, що занадто повільно тягнеться час, скоріше б закінчити навчання і отримати диплом,  а сьогодні не відчули тієї радості, на яку сподівалися, бо до радощів додався і легкий смуток, адже студентські роки пролетіли  занадто швидко й доведеться йти в доросле самостійне  життя.

3,5 роки назад коледж гостинно прийняв тогочасних дев’ятикласників у своїх стінах: невпевнених у собі і зарозумілих, зухвалих і лагідних, упертих і слухняних. Коледж був їх тихою бухтою, де вони відчували атмосферу тепла, підтримки, розуміння. 24  січня ми випускаємо молодших спеціалістів спеціальності «Менеджмент». Бажаємо наснаги та успіху, упевненості у власних силах, витримки і наполегливості у втілення в життя найсміливіших планів, виконання найзаповітніших мрій, а також пам’ятати  свою рідну Альма-матер!

  

  

Алла Коник, зав. економічного відділення

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 78 | Добавил: fagreen039 | Дата: 24 Січня 2022

 

  Для випускників комплексний державний  іспит  – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами екзаменаційної комісії повинні підтвердити свій рівень, здобутих у коледжі, теоретичних знань та практичних умінь.

        У відповідності до графіку навчального процесу  21 січня 2022 р. у  ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України», відбувся комплексний державний іспит фахівців денної форми навчання  студентів  IV курсу, економічного відділення, групи  М-41 спеціальності 073 «Менеджмент».

        Із великою відповідальністю і помітним хвилюванням, студенти прийшли на комплексний державний іспит.

       Здобувачі фахової переддипломної освіти показали достатній рівень теоретичної та практичної підготовки. Найбільш змістовними та агрументованими були відповіді на білети Калашнік Ярослави, Лесенка Владислава, Салати Анни, Скивки Іванни.

      Це означає,  що кожен із них обрав спеціальність менеджер не випадково, і,  в подальшому виконуватиме професійні обов’язки на належному рівні.

     

     Екзаменаційна комісія спеціальності 073 «Менеджмент» вітає студентів з успішним підтвердженням відповідних знань, навичок і умінь, здатність приймати правильні рішення у конкретних виробничих ситуаціях.

        Бажаємо випускникам ніколи не зупинятись на досягнутому, завжди вдосконалюватись, самореалізовуватись, і  продовжувати навчання по обраній спеціальності.

  

  

  

                                                                          Березан Лідія, екзаменатор

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 88 | Добавил: fagreen039 | Дата: 21 Січня 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй