>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2134]
Навчальна робота [323]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2134
Показано матеріалів: 71-80
Сторінки: « 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 213 214 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

У студентів IV курсу спеціальності 201 «Агрономія» розпочалася технологічна практика. Студенти оволодівають сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професійної діяльності. Практика дає можливість прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в умовах виробництва, виховання потреби систематично оновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності.

Студенти групи А-41 в рамках впровадження дуальної освіти проходять практику в провідних господарських товариствах Чернігівської області.

Зокрема, в ПП «Агропрогрес» студент – випускник Максим Заспенко має  можливість спостерігати за процесом заправляння сівалок насінням озимої пшениці та добривом для посіву.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 36 | Добавил: fagreen039 | Дата: 06 Вересня 2022

Студентське самоврядування – це право і можливість студентів самостійно вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, організації дозвілля, а також право брати участь в управлінні закладом фахової передвищої освіти.

Студентське самоврядування коледжу є невід’ємною частиною його громадського самоврядування та формою волевиявлення студентської спільноти.

 

5 вересня, під час об’єднаного засідання старостату, відбулись вибори на посаду голови студентської ради коледжу.

Для обрання на пост голови студентської ради коледжу було представлено кандидатури, які представили передвиборні програми про організацію освітнього процесу, дозвілля й побуту.

 

В ході голосування лічильна комісія підрахувала кількість голосів за кожного з кандидатів. Більшість проголосували за студента групи О-21 Віталія Ткаченка. Друге місце посіла студентка групи О-21 Анна Мартишевська, яка стала заступником голови студентської ради коледжу.

 

Вітаємо переможця та бажаємо плідної праці на ниві студентського самоврядування коледжу!

 

Завідуюча технологічним відділення В.Л.Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 42 | Добавил: fagreen039 | Дата: 05 Вересня 2022

З метою  виховання у студентської молоді патріотизму, почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, 1 вересня, у читальній залі коледжу, для першокурсників було проведено відкриту виховну  годину присвячену героїзму нашого народу у боротьбі з російським агресором «Ми українці: честь і слава незламним».

Ми українці. І ми маємо наші спільні завдання на шляху наближення перемоги. Війна, як ніколи, згуртувала українську націю, мобілізувавши весь її потенціал на відсіч ворогу. Вона торкнулася кожної української родини, стала частиною нашого життя, а перемога у ній стала спільною метою всього українського народу. Кожний українець має свій рахунок війні та свою історію боротьби, що у сукупності складають нашу спільну історію спротиву.

Ця війна – наш страшний іспит як нації, як суспільства, як держави. І ми даємо гідну відповідь: ми вивчили усі ті уроки, які давала нам наша історія. Ми вміємо швидко адаптуватися та відповідати на виклики війни.

Російська агресія проти України – шовіністична, людиноненависницька, боягузлива, маніакальна і викликана вона страхом російського режиму перед успіхом української незалежності. путін боїться. росіяни бояться. Бояться української свободи, бояться українського успіху. Саме тому вони напали. Саме тому вбивають та грабують.

Волі не вбити, народ не зламати:

Богом освячена наша земля,

З пісні-сльози, із могили повстати,

Силу дає Україна моя.

З крові невинної зродяться знову

Славні Герої, сини Кобзаря!

Воля зійшла, як зоря світанкова,

Слава Тобі, Україна моя!!!

Ми обов’язково переможемо і на нашій землі запанує мир і добробут! Памятаймо завжди - Ми українці: честь і слава незламним!

Слава Україні! Героям слава!

Яна Соколовська,

Наталія Гулицька,

Світлана Ткаченко,

куратори академічних груп I-х курсів

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 50 | Добавил: fagreen039 | Дата: 01 Вересня 2022

Нехай нелегко нам сьогодні в Україні

Та світ науки переможе зло

І вірим ми відзавжди і донині

Я українець – і мені тут повезло!

1 вересня в коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників в студенти ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України».

Урочистий захід відкрив директор коледжу Андрій Матвієнко, який привітав всю коледжську родину зі святом. Побажав першокурсникам, щоб обрана ними професія стала улюбленою справою їхнього життя, запорукою майбутніх успішних проєктів, а також дозволила відчути свою значущість у суспільстві, сформувала з них нову генерацію лідерів для держави.

Сумним реквім зазвучали під час дійства рядки, присвячені воїнам-захисникам України. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув у страшні дні жорстокої несправедливої війни.

Зворушила всіх до сліз хореографічна композиція «Я Україна» у виконанні Максима Севаст’янова та Софії Філіпенкової.

Урочисто-святково звучали побажання наших гостей: виконуючого обов’язки міського голови Геннадія Іванюка та начальника відділу освіти Бобровицької міської ради Валентини Мартишевської.

Ведучі свята Єва Зазимко та Максим Орленко гостинно із радістю запросили на сцену представників студентства перших курсів для вручення ключа знань, залікової книжки і студентського квитка та побажали гідно носити звання студента коледжу, примножувати і берегти традиції, нових звершень і перемог!

Під фанфари і мелодію срібну завідувачка економічного відділення Алла Коник вручила перший студентський квиток; завідувачка технологічного відділення Валентина Філатова вручила основний документ студента – залікову книжку.

Після складання присяги першокурсниками директор коледжу Андрій Матвієнко вручив ключ до знань.

Юлія Петренко, заступник директора з навчально-виховної роботи, з особливою вдячністю звернулася до батків першокурсників, які підтримали вибір своїх дітей і обрали саме наш заклад освіти. «Ми розуміємо – наше завдання сьогодні особливе і високе! Поряд з фахівцем, професіоналом, ми виховуємо громадянина – патріота, націю нескорених,» - зазначила Юлія Петренко.

Леся Мовчун, голова циклової комісії економічно-облікових дисциплін і мама першокурсника, дарувала настанови, щирі поради та за давньою коледжською традицією засіяла зерном на мир, радість, затишний новий навчальний рік.

О, рідна земле, я так хочу миру,

       Щоб ти могла радіти і цвісти.

       Почуй, наш Боже, ти молитву щиру

       І нашу рідну землю захисти!

       Під ці слова і на завершення прозвучала пісня у виконанні студентки ІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Анни Мартишевської.

Святкове дійство було наповнене добром, вірою в перемогу, почуттям єдності. Все буде Україна!

 

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 47 | Добавил: fagreen039 | Дата: 01 Вересня 2022

Кожен рік, який ви працюєте,

повинен збагачувати вашу технологічну

лабораторію педагогічної праці.

В.Сухомлинський

31 серпня відбулося засідання Методичної ради коледжу, основною метою якої є адаптації молодих викладаічв до особливостей навчально-виховної та методичної роботи в коледжі, надання їм практичної допомоги в проведенні занять, розробці комплексів методичного забезпечення навчальних дисциплін та оформленні навчальної документації, гурткової, дослідницької роботи і позааудиторних заходів.

Шлях викладача від молодого спеціаліста до викладача-методиста непростий. Багато в чому він залежить від особистісних якостей та професійних знань, отриманих у вищому навчальному закладі. Та чи не найважливіші на цьому шляху — перші кроки професійного досвіду, умови роботи, колектив і підтримка колег. Важливо все. Навіть у першу зустріч молодий спеціаліст має відчути доброзичливість і підтримку колег.

Педагог повинен постійно вдосконалюватись. Не забувайте про це. Бажаю кожному викладачу таких студентів, які стимулюють до праці і самовдосконалення.

 

Ольга НАУМЕНКО, методист

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 44 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 31 Серпня 2022

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 99 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 31 Серпня 2022

30 серпня відбулося об’єднане засідання  старостату ІІІ – ІV курсів  економічного і  технологічного відділень та кураторів академічних груп .

Директор коледжу Андрій Матвієнко у форматі питання - відповіді поспілкувався з представниками груп, вислухав хвилюючі проблеми, надав вичерпні пояснення і зосередив увагу на дотримуванні правил внутрішнього розпорядку студентами коледжу.

Юлія Петренко, заступник директора з навчально-виховної роботи, наголосила на особливостях освітнього процесу в умовах воєнного стану, зупинилась на питаннях, які хвилюють студентство, побажала тихого, затишного, мирного 2022-2023 навчального року.

Завідуючі відділень Алла Коник, Валентина Філатова, аналізуючи перші тижні навчання, говорили про відновлення «живих» лекцій, практичних занять, про те, як кожен відчував нудьгу за живим спілкуванням, як приємно викладачам чути голоси в аудиторіях, бачити допитливі очі студентів не за монітором.

Незважаючи на сирени  і тривоги, всі ми  демонструємо свою волю до життя, віримо у Перемогу і прискорюємо її, кожен на своєму місці. Ми змінюємося, змінюється світ навколо нас і ми бажаємо нашим студентам продовжувати вчитися, працювати і в умовах війни,  успіхів в отриманні професійних знань, примноженні славних традицій Бобровицького фахового коледжу навіть у такий непростий для нашої України час.

 

 

 

Завідуючі відділень                 Алла КОНИК, Валентина ФІЛАТОВА

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 48 | Добавил: fagreen039 | Дата: 30 Серпня 2022

29 серпня директорат коледжу взяв участь в серпневому форумі «Забезпечення якісної освіти в нових реаліях», який відбувся в будинку культури м. Бобровиця.

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 46 | Добавил: fagreen039 | Дата: 29 Серпня 2022

                                                               Крилатий вітер розвіває стяг,

        Блакить і золото на нім переплелися.

      Наш прапор майорить, неначе птах,

               Народ величний наш нікому не скориться.

 

Виявляється, життя інколи ділиться на «до» і «після». І це відбувається саме з нами, не в іншій країні, а на нашій українській землі, де прапор – кольору осіннього степу, колосистої   пшениці та блакитного неба, є символом мужності, гордості, надійною опорою і святинею для нас, наших солдат, захисників і захисниць, які відстоюють суверенітет і незалежність нашої держави.

В цей знаковий, трагічний час, у  181 день війни Росії проти України синьо-жовтий прапор  стає для українців не просто одним із офіційних державних символів суверенітету держави, а й   символом свободи, патріотизму, непохитності,  єдності та незламності духу.

В День Державного Прапора України, встановленого Указом президента від 23 серпня 2004 року, (а з 2009 року заснована офіційна церемонія підняття прапора України), вийшов колектив коледжу, щоб вшанувати багатовікову історію українського державотворення. Серце кожного із нас завмирає при піднятті національного прапору, в якому втілені віковічні прагнення до миру, свободи і незалежності.

Майорить національний прапор і є доказом, що життя кожного буде таким же  яскравим і багатим,  як кольори нашого Державного стягу: блакитним і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України. Любіть свою Україну, пишайтеся її символами, а сьогоднішні урочистості нехай послужать зціленню і відродженню нашої неньки.

Слава Україні!

Героям Слава!

 Алла КОНИК, завідувач економічного відділення

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 51 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Серпня 2022

   19 серпня в групі Т-41 технологічного відділення коледжу відбулося практичне заняття з дисципліни «Інші галузі тваринництва» на тему «Біологія бджолиної сім’ї». На початку заняття студенти познайомилися з вимогами техніки безпеки і охорони праці при роботі з бджолами, а потім приступили до вивчення зовнішньої  і внутрішньої  будови тіла бджоли, матки і трутня, особливостей будівництва стільників та призначення комірок різних типів і розмірів, будови гнізда бджолиної сім’ї, поведінки бджіл у сім’ї та їх льотної діяльності щодо збирання нектару і квіткового пилку.

   В процесі проведення заняття студенти набували практичних умінь і навиків щодо безпечної роботи з бджолами, оцінки якості стільників і розплоду бджіл, ефективності використання різних  способів підсадки маток у безма-точні бджолині сім’ї, з’ясовували переваги і недоліки вуликів різних типів, призначення та використання основного пасічного інвентарю і обладнання. Набуті студентами знання і вміння в подальшому будуть успішно використанні  в їх роботі за фахом.

  

                                             

Матвєєв Л.Л. , викладач технологічних дисциплін.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 49 | Добавил: fagreen039 | Дата: 19 Серпня 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй