1
 width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1089]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1089
Показано матеріалів: 751-760
Сторінки: « 1 2 ... 74 75 76 77 78 ... 108 109 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

В переддень Дня працівника сільського господарства студенти групи Р-41 провели виховну годину "Цілую хліб гарячий на столі, що пахне сонцем, щедрістю і полем" Хліб - це продукт людської праці, це символ благополуччя і достатку. Саме хлібу відведено головне місце на столі і в будні, і в свята. Цінність хдіба нічим не можна виміряти. Ознайомлюючись з історією вирощування хліба, з народними традиціями пов'язаних з хлібом, вшановуючи працю хліборобів, виховується повага до праці та шанобливе ставлення до хліба.

 

  

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 335 | Добавил: admin | Дата: 11 Листопада 2015

10 листопада відбулася зустріч студентів ІІ-х курсів спеціальностей "Бухгалтерський облік" та "Фінанси і кредит" (гр. О-21, Ф-21) з представниками Козелецької ОДПІ ГУ ДФС "Бобровицьке відділення".

У формі бесіди, спільного пергляду відеосюжету "Місто моєї мрії" студенти сформували уявлення про податкову систему України та роль податкових методів залучення коштів до Державного бюджету України. Такий формат викладання дисципліни "Вступ до спеціальності" дає можливість прищепити осмислене ставлення до обраної професії, сприяє розвитку аналітичних здібностей та вмінню самостійно приймати рішення.

Петренко Ю.В.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 273 | Добавил: admin | Дата: 11 Листопада 2015

Щиро вітаємо Вас з цим чудовим днем і бажаємо  нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю! Нехай всі Ваші бажання збудуться! І хай у Вас все буде так, як Ви того бажаєте! ВІТАЄМО!!

Адміністрація коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 230 | Добавил: admin | Дата: 10 Листопада 2015

Відомо, що будь-яке гурткове заняття – це складне педагогічне явище, витвір таланту кожної особистості, де є змога щоразу показувати зразки засвоєння гуртківцями знань, умінь та навичок. Саме з цією метою в коледжі діє гурток  «Ревізор». Він дає змогу удосконалювати та поглиблювати знання з фахової дисципліни « Контроль та ревізія».

На черговому засіданні гуртка « Ревізор» у формі круглого стола була обговорена проблема « Ефективність проведення аудиторських перевірок в Україні ».

Гуртківці провели дослідження та підготували доповіді, мали змогу висловити власні думки, обговорити актуальні питання щодо ефективності та якості проведення аудиторських перевірок.

Викладач Мовчун Л.О.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 237 | Добавил: admin | Дата: 09 Листопада 2015

Щиро вітаємо Вас з цим чудовим днем і бажаємо нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю! Нехай всі Ваші бажання збудуться! І хай у Вас все буде так, як Ви того бажаєте!

Адміністарція коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 248 | Добавил: admin | Дата: 05 Листопада 2015

Головна мета роботи циклової комісії зоотехнологічних дисциплін – підвищення успішності студентів та покращення якості підготовки спеціалістів, здатних конкурувати на ринку праці шляхом вивчення та впровадження інноваційних форм організації навчального процесу.

3 листопада відбулось чергове засідання циклової комісії. Ключовим питанням засідання було проведення відеопрезентаційної конференції за результатами дослідної роботи студентів-гуртківців, що традиційно проводиться до Дня працівників сільського господарства. Члени циклової комісії обговорили основні вимоги до оформлення результатів дослідів та їх представлення на конференції. Було розглянуто ряд важливих питань щодо мотивації та актуалізації співпраці студентів і керівників предметних гуртків, залучення їх до дослідницької роботи.

На засіданні відбулась дискусія по питанню оптимізації навчального процесу в сучасних умовах, використання мультимедійних технологій при вивченні фахових дисциплін.

Голова циклової комісії зоотехнологічних дисциплін                   В.Л.Філатова

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 246 | Добавил: admin | Дата: 04 Листопада 2015

ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової» велике значення приділяє співпраці циклових комісій з кафедрами базового навчального закладу, основною метою якої є підвищення якості надання освітніх послуг та ознайомлення студентів з новітніми технологіями в аграрній сфері.

29 жовтня студенти ІV курсу технологічного відділення спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» в рамках проходження навчальної практики з дисципліни «Конярство» відвідали КП «Київський іподром» і факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Щиро та привітно зустріли майбутніх фахівців працівники навчально-науково-виробничої лабораторії конярства. Екскурсію провів кандидат сільськогосподарських наук, професор Борис Максимович Гопка, який ознайомив студентів з історією створення кафедри, колекцією порід та різноманітністю мастей, годівлею, умовами догляду та утримання, використанням спортивних коней. Борис Максимович як професор-практик продемонстрував студентам правила догляду за ротовою порожниною коней, особливості визначення віку по зубах, на прикладах проаналізував наслідки шкідливих звичок коней та правила техніки безпеки при роботі з ними, на що потрібно звертати увагу при купівлі коня. Захопила студентів розповідь про життя президентського коня Дарлінга, який був переможцем і призером чемпіонатів України з конкуру, абсолютним чемпіоном Прибалтики, призером етапів кубку Миру, в честь якого в 1998 році започатковано однойменний турнір.

На базі лабораторії викладач коледжу Тарадайко А.П. провела практичне заняття, під час якого студенти набули практичних умінь і навичок чищення коней, догляду за копитами, правильного сідлання. Бажаючі мали змогу сісти на коня і під керівництвом керівника практики проїхатись верхи.

Незабутнім залишиться спілкування з шетлендськими поні, плем-репродуктор яких знаходиться на базі навчальної стайні, адже студенти приїхали не з пустими руками і пригощали їх ласощами. На прощання Борис Максимович вручив студентам пам’ятні буклети, подарував бібліотеці коледжу авторські підручники «Нетрадиційне конярство» та «Практикум з конярства» і запросив випускників коледжу продовжити навчання за фахом в стінах університету.

         Під час екскурсії на Київський іподром студенти ознайомились з його історією, умовами утримання коней, особливістю тренінгу рисаків,  призначенням різних бігових доріжок та основним інвентарем. Лікар-гіпіатр Леонтьєва Л.М. розповіла про основні ветеринарні проблеми в конярстві і продемонструвала колекцію різноманітних підків, яких тут налічується аж 60.

Швидко збіг час і виїзне заняття з навчальної практики добігло кінця. Сподіваюсь, що разом з набутими уміннями і навичками студенти-випускники ще більше впевнились в своєму бажанні займатись тваринництвом, адже після спілкування з такими щирими, відкритими людьми, фанатами своєї справи просто неможливо не закохатись в цих розумних, гордих та відданих тварин – коней.

Зав. технологічним відділенням Філатова В.Л. 

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 250 | Добавил: admin | Дата: 03 Листопада 2015

Прийміть  вітання з нагоди цього чудового свята! Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі!

Адміністрація коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 224 | Добавил: admin | Дата: 03 Листопада 2015

Високу активність продемонстрували студенти групи Е-21 на занняті з математики (викладач-методист Бабич Г.О.) на тему "Правильні многогранники", яке проведено у вигляді презентації з елементами гри. Було використано мультимедійну презентацію, моделі многогранників, проведено бліц-турнір, аукціон, розв'язування кросвордів. Студенти групи були поділені на три ГАТ (геометрничні акціонерні товариства) - Паралелепіпед, Призму, Піраміду, які виконували ролі президентів, секретарів-референтів, директорів фінвідділів, впроваджували пропозиції в практику ров'язували задачі із пакету документів "ДПА-2015", проводили розповсюдження акцій і контроль геометричних справ на геометричному ринку, шляхом розв'язування задач. 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 270 | Добавил: admin | Дата: 02 Листопада 2015

27 жовтня на базі Чернігівського коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ відбулася нарада обласного методичного об'єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, в якій взяв участь викладач коледжу Шимко В.М.

Учасники наради обговорили та затвердили план роботи ОМО на 2015-2016 н.р., обмінялися досвідом з питань "Секрети ІКТ на заняттях математики та їх вплив на розвиток творчо-пізнавальних здібностей студентів", "Удосконалення методики та системи підготовки студентів І курсу до участі у Всеукраїнських олімпіадах з математики серед ВНЗ І-І рівнів акредитації", а також пройшли психологічний тренінг "Позитивне мислення у нашому житті".

Наприкінці зустрічі учасників наради чекав приємний сюрприз - керівник ОМО Подгорнова Т.М. виконала під гітару бардівську пісню Ю.Візбора, яку підхопили всі учасники наради.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 279 | Добавил: admin | Дата: 29 Жовтня 2015

Увага !

До відома студентів

ІІ семестр 2018-2019 навчального року для навчальних груп:

  • П-21, Л-21,
  • М-21, А-21,
  • Р-41, Л-41

розпочнеться 28 січня 2019 року.
Для всіх інших навчальних груп коледжу початок семестру – 04.02.2019 року.

День народження
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання