>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2134]
Навчальна робота [323]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2134
Показано матеріалів: 61-70
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 213 214 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищить нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Студентська молодь та працівники об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

З дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки 17 вересня 2022 року студенти та працівники коледжу приєднались до Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day". Основна мета - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед молоді, об'єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

 

Ірина Турчин

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 46 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Вересня 2022

Кожна людина, напевно, коли-небудь задумувався над питанням: «Навіщо потрібна ринкова економіка?» У житті суспільства найважливішу роль займає економічна сфера. Така наука, як економіка, дуже масштабна. Як і будь-яка інша наука, вона має свій інструментарій, свої закони, включає набір аксіом і доказів.  Ринкова економіка економіка зачіпає не окрему людину, а суспільство, а саме, економічні процеси, що відбуваються в суспільстві. Вона покликана визначати, як максимально ефективно використати обмежені ресурси - природні запаси, капітали, трудові резерви.. Будь-яка людина хоч би раз задавав собі питання, чому підвищуються ціни на щось або, навпаки, знижуються. Задумувався, чому це відбувається. Але це лише мала частина, яка торкається  ринкової економіки. Вона розглядає куди більш глобальні питання, ніж просто зміна ціни на товар. У наш час ринкова економіка грає величезну роль в житті кожної людини.

На засідання гуртка «Ринкова економіка», гуртківці ознайомились з поняттям ринкова економіка та її важливістю в житті кожної людини.

 

Керівник гуртка Хуртепа О.С., керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 39 | Добавил: fagreen039 | Дата: 15 Вересня 2022

14 вересня відбулося засідання правового клубу «Феміда» на тему: «Запобігання та протидія сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією російської федерації на території України». Учаснику клубу ознайомились з листом МОН №1/6885-22 від 22.06.2022,  матеріалами, відео, анімаціями на сайті Міністерства освіти і науки України щодо запобігання сексуальному насильству.

Керівник клубу зосередила увагу на актуальних матеріалах, посиланнях щодо психологічної підтримки служб учасників освітнього процесу з метою допомоги дітям та сім’ям, які зазнали травматичного досвіду внаслідок військових дій.

  

Керівник клубу «Феміда», Ольга НАУМЕНКО

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 42 | Добавил: fagreen039 | Дата: 15 Вересня 2022

     12 вересня в групі Т-41 технологічного відділення коледжу  проведено виробничу  технологічну практику на тему : «Контроль якості готової м’ясної продукції».  На початку заняття студенти ознайомилися з вимогами  техніки безпеки і виробничої санітарії під час оцінки якості готової м’ясної продукції, а потім приступили до відбору середнього зразка ковбасних виробів та банкових консервів.

      В процесі проведення заняття студенти проводили органолептичну оцінку якості ковбасних виробів та банкових м’ясних консервів, з’ясовували можливу наявність дефектів ковбасних виробів та вад банкових консервів, звертали увагу на терміни їх зберігання.

    В звіті-щоденнику  описали техніку відбору середнього зразка та порядок проведення випробувань готової  м’ясної продукції та оформили відповідні висновки, зауваження і пропозиції. Сподіваюсь на те, що набуті уміння і навички щодо оцінки якості готової м’ясної продукції будуть успішно використанні при захисті звіту-щоденника, під час проведення державного екзамену та в процесі їх роботи  за фахом

                       Матвєєв Л.Л. , викладач технологічних дисциплін.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 62 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Вересня 2022

          Наша історія – це наше коріння. У цьому корінні знаходиться наша пам’ять. І ми сильні своєю пам’яттю, своєю історією, тому не випадково перше знайомство з навчальним закладом відбувається у стінах музею.

 

Протягом першого тижня вересня студенти першого курсу відвідали музей історії Бобровицького фахового коледжу імені О.Майнової НУБіП України, прослухали тематичну екскурсію «Від сільськогосподарської школи до сучасності», переглянули експонати, фото, архівні матеріали різних періодів існування своєї Альма-матер. Зацікавила молодь експозиція із робіт, виготовлених руками студентів.

Також майбутні спеціалісти мали змогу ознайомитися із сучасною базою коледжу: побували в обладнаних кабінетах, де використовуються демонстраційні телевізори, відеомагнітофони, мультимедійні пристрої, в лабораторіях, комп’ютерних класах, бібліотеці з читальною залою. Відвідали спортивно-оздоровчий комплекс, який включає спортзалу, спортивні споруди, тенісний корт, стадіон, волейбольний та баскетбольний майданчики, тренажерні зали з обладнанням.

Студенти отримали задоволення від екскурсії.

Пишаємося, що ви стали членами нашої родини. Нехай щастить вам в отриманні професійних знань, бережіть та примножуйте славні традиції Бобровицького коледжу.

Зав. економічного відділення, викладач історії Алла КОНИК

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 43 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Вересня 2022

У роботі Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції: «Капіталізація аграрних підприємств та їх інвестиційне забезпечення» присвяченій 85 річчю з дня народження д.е.н., професора, член-кореспондента НААН Гліба Макаровича Підлісецького, що відбулась 8 вересня 2022 року прийняли активну участь викладачі ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України», зокрема: Євенко Т.І.,  Науменко О.М., Майданюк О.В., Кімейчук І.В.

 

Тематичними напрямами конференції були:

1.Матеріально-технічне та інвестиційне забезпечення аграрних підприємств.

2.Ринки матеріально-технічнихресурсів в Україні.

3.Інноваційно-інвестиційний розвиток сільськогогосподарства.

4.Основний та оборотний капітал в сільському господарстві.

5.Оцінка майна в аграрних підприємствах.

6.Управління ефективністю інноваційно-інвестиційної діяльності в агробізнесі.

7.Державна інвестиційна та матеріально-технічна політика.

Дуже цікавими та змістовними  були виступи різноманітних спікерів.

На завершення відбулося підбиттям підсумків конференції, всі присутні змогли поспілкуватися з експертами в галузі АПК та отримати відповіді на питання, що виникали в ході дискусії.

Дякуємо організаторам за захід, проведений на такому високому рівні в такий не легкий час та чекаємо подальших зустрічей!

 

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 54 | Добавил: fagreen039 | Дата: 08 Вересня 2022

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 44 | Добавил: fagreen039 | Дата: 08 Вересня 2022

«Говорити українською – це важливо»

Під таким гаслом пройшло перше засідання гуртка «філолог»

Говорити українською, заохочувати до цього друзів та знайомих, використовувати україномовні джерела, допомагати російськомовним українцям перекладати їхній інформаційний продукт  на українську, сприяти їхній практиці розмовної української мови – саме такі завдання поставили перед собою гурківці. Тому що українці мають нарешті зрозуміти , що мова – це наш стратегічний ресурс, не менш важливий за газ нафту, що за використання іншої мови доводиться дорого платити…

Також на засіданні гурківці ознайомились з планом роботи гуртка на перший семестр, розв’язували лінгвістичний кросворд, обрали старосту гуртка.

Тетяна Малюх , керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 35 | Добавил: fagreen039 | Дата: 08 Вересня 2022

        6 вересня відбулось перше засідання оновленої студентської ради коледжу в 2022-2023 навчальному році, на якому обрано та сформовано актив підрозділів згідно структури студентської ради.

Голова студради, Віталій Ткаченко, представив старост нового набору і окреслив основні обов’язки старости академічної групи. Обговорили актуальні питання сьогодення, визначили завдання та шляхи їх вирішення на І семестр.

 

Голова студентської ради   Віталій Ткаченко

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 48 | Добавил: fagreen039 | Дата: 06 Вересня 2022

Перші кроки вчорашнього школяра на тернистій стежині фахової передвищої освіти вимагають від нього не тільки старання та загальної підготовки, але й значних якісних змін. Період адаптації до нового ніколи не буває простим.

6 вересня з метою надання допомоги першокурсникам у непростий для них період – входження в колектив студентів, в рамках виховної години, відбулася зустріч студентів-першокурсників групи №1 із завідувачем технологічного відділення.

 Під час діалогу було обговорено ряд основних проблем, які виникають під час навчально-виховного процесу, студенти отримали кваліфіковані консультації по питанням, які їх найбільше хвилюють на початку навчального року.

 

 

Зав. технологічного відділення Філатова В.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 38 | Добавил: fagreen039 | Дата: 06 Вересня 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй