>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2049]
Навчальна робота [317]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2049
Показано матеріалів: 61-70
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 204 205 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

З метою надання фахової допомоги у професійному виборі випускникам школи, викладач Соловей О.Ю. 11 лютого 2022 року провела зустріч з учнями 9-11 класів  Досліднянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.,

Надала присутнім інформацію про освітні програми, по яким готує наш освітній заклад, окреслила переваги кожної із спеціальностей, розповіла про матеріально-технічну базу, соціально-побутову інфраструктуру та умови, які створені у коледжі для розвитку творчої особистості кожного студента.

Школярам був показаний також відеоролик про студентське життя в коледжі: про практичне навчання, гуртожиток, спортивні секції та художню самодіяльність. Викладач надала повну інформацію про умови вступу, екзамени, стипендію та повідомила про День відкритих дверей, який відбудеться 30 березня.

 Олена Соловей, викладач технологічних дисциплін

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 81 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Лютого 2022

 

 

Щиро вітаємо з днем народження наших працівників Макуху Василя Івановича  та Харченка Віктора Петровича!

Від щирого серця бажаємо нескінченного потоку енергії, бадьорості духу, відмінного самопочуття  і багато радості в душі!

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 77 | Добавил: fagreen039 | Дата: 11 Лютого 2022

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, суспільством, та найголовніше - перед собою. Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

10 лютого до ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» завітали учні Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ст., щоб ознайомитися з  матеріально-технічною базою, умовами вступу та перевагами навчання у закладі. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали та запрошенні на зустріч з адміністрацією, викладачами та студентством в День відкритих дверей, який відбудеться 30 березня 2022 року о 10 год.

 

 

   

Олена Соловей, керівник відділу профорієнтації

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 92 | Добавил: fagreen039 | Дата: 10 Лютого 2022

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.

9 лютого викладач ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» Ольга Леденко в процесі спілкування з учнями дев’ятого класу Браницької гімназії ознайомила здобувачів освіти із спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахових молодших бакалаврів, переліком необхідних документів для вступу, особливостями кожної з професій.

 

Ольга Леденко, викладач економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 81 | Добавил: fagreen039 | Дата: 09 Лютого 2022

9 лютого у Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» відбувся онлайн-вебінар на тему: «Створення унікальних мікропоуляцій молочної худоби» учасниками якого були викладачі технологічних дисциплін ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» Соловей О.Ю., Матвєєв Л.Л.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію у зв'язку з COVID-19, захід було проведено в ONLINE-режимі на платформі ZOOM.

Метою заходу було висвітлити сторення генотипу худоби з унікальними продуктивними властивостями та користь молока А2 за бета-казеном для людини.

Основними питаннями до розгляду стали:

1. Користь молока А2 за бета-казеїном для людини.

2. Генетичні особливості стад худоби Сумського регіону за бета-казеїном.

3. Крафтова переробка молока в умовах Сумської області.

Захід відбувся досить продуктивно, отримано практичну та важливу інформацію, щодо безпечності користі молока для харчування людини, учасники онлайн-вебінару мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання.

  

Олена Соловей, викладач технологічних дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 86 | Добавил: fagreen039 | Дата: 09 Лютого 2022

Старостат – це орган громадського самоврядування коледжу, що об’єднує студентів і функціонує з метою забезпечення студентами своїх обов’язків та захисту їх прав і сприяє гармонійному розвитку студентства.

7 лютого відбулось об’єднане засідання старостату економічного та технологічного відділень коледжу, під час якого завідуюча відділенням проаналізувала результати успішності та відвідування занять студентами  в умовах дистанційного навчання, участь студентів у позааудиторних заходах із використанням інформаційно-комунікаційних технологій дистанційного навчання.

Обговорили участь студентів коледжу у Всеукраїнських студентських олімпіадах з циклу дисциплін професійної підготовки.

Філатова В.Л. підкреслила значення студентів коледжу у профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді міст і сіл Чернігівської та Київської областей, підкреслила той факт, що досить переконливо та результативно проводять роботу студенти за місцем проживання та свого попереднього навчання, презентуючи навчальний заклад, ненав’язливо та вміло доносячи позитивну інформацію про життя коледжу, про можливість працевлаштування за обраними спеціальностями, викликаючи  інтерес до навчання  в Бобровицькому фаховому коледжі імені О. Майнової.

 Зав. технологічного відділення  Філатова В.Л

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 76 | Добавил: fagreen039 | Дата: 07 Лютого 2022

Колектив коледжу щиро вітає з днем народження нашу колегу Масляєву Світлану Михайлівну!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 73 | Добавил: fagreen039 | Дата: 07 Лютого 2022

6 лютого  святкує свій День народження гарна жінка, наша колега Руднєва Світлана Миколаївна! Прийміть наші найщиріші вітання! 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 72 | Добавил: fagreen039 | Дата: 04 Лютого 2022

Шановна Олено Юріївно! Сердечно вітаємо Вас  з Днем народження! Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай кожен Ваш день буде значущим, яскравим й результативним!

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 81 | Добавил: fagreen039 | Дата: 04 Лютого 2022

4 лютого святкує свій День Народження наша колега, викладач коледжу Приємницька Вікторія Сергіївна!

     В радісний і світлий день народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 76 | Добавил: fagreen039 | Дата: 04 Лютого 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй