>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2045]
Навчальна робота [315]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2045
Показано матеріалів: 51-60
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 204 205 »

Сортувати по: Date · Name · Rating · Comments · Views

Під час проведення профорієнтаційної бесіди з учнями  Марківецької ЗЗСО I-III ст була надана детальна інформація про організацію освітнього процесу у коледжі, напрями підготовки фахівців, за якими здійснюється набір за денною та заочною формами навчання, матеріально-технічну базу коледжу. Викладач коледжу Леся Мовчун забезпечила учнів інформаційно-агітаційними буклетами, листівками, провела анкетування майбутніх абітурієнтів. Для більш детального ознайомлення з умовами вступу і навчання потенційних вступників та їх батьків було запрошено на «Дні відкритих дверей», що систематично проводяться в коледжі. Також, щоб бути в курсі всіх подій що відбуваються  в коледжі, учнів та їх батьків запросили доєднатися до коледжанських спільнот у соцмережах, зокрема Facebook, Instagram та на офіційному сайті.

  

Леся Мовчун, викладач коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 62 | Добавил: fagreen039 | Дата: 16 February 2022

  

  

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 76 | Добавил: fagreen039 | Дата: 15 February 2022

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День Святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

 

Саме  цій події  студенти групи А-31 разом з куратором Соловей Оленою Юрієвною присвятили відкриту виховну годину на тему: «Мені ти приснилась давно…», учасниками якої стали студенти всіх академічних груп та викладачі  коледжу.

Сьогодні ми з вами маємо чудову нагоду помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя, послухати щирі зізнання у коханні та доторкнутися душею до цього світлого та незгасимого почуття, яке хвилює душу людини від найдавніших часів і до сьогодні - розпочала захід Олена Юріївна. І в підтвердження цих слів було презентовано відеоролик «Кохання - це одне із найчудовіших почуттів у нашому світі».

Зворушливі слова про кохання, почуття, щирість та зізнання говорили ведучі та декламували в віршах Паливода Дмитро,  Кривобок Антон, Панченко Артем, Дудко Ярослав, Величко Сергій.

Про кохання дарували пісні талановиті: Аня Мартишевська, Яна Салівон, Катерина Сеніч та Євген Шидловський .

     

Компліменти, валентинки,  роздані всім присутнім у залі, додали ще й романтичного настрою.

   

   

 Олена Соловей, куратор групи А-31

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 66 | Добавил: fagreen039 | Дата: 14 February 2022

14 лютого 2022 року розпочалася сесія в студентів I курсу за напрямами підготовки "Менеджмент"  та  III курсу "Агрономія".

На жаль, під час пандемії проведення навчальних занять проходить у дистанційному форматі, втім це виступає лише як новий виклик.

Студенти  міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» активно включилися в навчальний процес.

Освітнім процесом передбачено обов’язковість  відвідувань  студентами занять - при дистанційних парах: платформа Zoom як навчальна аудиторія + система E-Learn як робоча дошка.

Будьте  відповідальними і регулярно приєднуйтеся до он-лайн занять.

Студенство – чудова пора! Бажаємо нашим студентам вдалої здачі сесії, невичерпного студентського запалу, прагнення до розвитку, відкриття  найкращих граней свого майбутнього.

Сподіваємось,  що у разі зміни епідеміологічної ситуації та відповідно до рекомендацій МОН України до графіка наступної сесії будуть внесені зміни та студенти зможуть навчатися аудиторно.

Бажаємо всім натхнення та  кріпкого здоров’я.

  

  

 

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі

ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»

Євенко Тетяна Іванівна

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 106 | Добавил: fagreen039 | Дата: 14 February 2022

«Усіх, хто обирає сьогодні свій шлях у майбутнє, запрошуємо до нашої великої університетської родини», - саме під таким гаслом пройшла агітація у міській школі №2, адже наш коледж- це відокремлений структурний підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України. І чому більшість старшокласників цікавились перспективами продовження навчання після закінчення коледжу.

 

Тетяна Малюх, викладач соціально-гуманітарних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 67 | Добавил: fagreen039 | Дата: 14 February 2022

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 64 | Добавил: fagreen039 | Дата: 11 February 2022

З метою надання фахової допомоги у професійному виборі випускникам школи, викладач Соловей О.Ю. 11 лютого 2022 року провела зустріч з учнями 9-11 класів  Досліднянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.,

Надала присутнім інформацію про освітні програми, по яким готує наш освітній заклад, окреслила переваги кожної із спеціальностей, розповіла про матеріально-технічну базу, соціально-побутову інфраструктуру та умови, які створені у коледжі для розвитку творчої особистості кожного студента.

Школярам був показаний також відеоролик про студентське життя в коледжі: про практичне навчання, гуртожиток, спортивні секції та художню самодіяльність. Викладач надала повну інформацію про умови вступу, екзамени, стипендію та повідомила про День відкритих дверей, який відбудеться 30 березня.

 Олена Соловей, викладач технологічних дисциплін

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 64 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 February 2022

 

 

Щиро вітаємо з днем народження наших працівників Макуху Василя Івановича  та Харченка Віктора Петровича!

Від щирого серця бажаємо нескінченного потоку енергії, бадьорості духу, відмінного самопочуття  і багато радості в душі!

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 61 | Добавил: fagreen039 | Дата: 11 February 2022

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, суспільством, та найголовніше - перед собою. Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

10 лютого до ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» завітали учні Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ст., щоб ознайомитися з  матеріально-технічною базою, умовами вступу та перевагами навчання у закладі. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали та запрошенні на зустріч з адміністрацією, викладачами та студентством в День відкритих дверей, який відбудеться 30 березня 2022 року о 10 год.

 

 

   

Олена Соловей, керівник відділу профорієнтації

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 79 | Добавил: fagreen039 | Дата: 10 February 2022

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.

9 лютого викладач ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» Ольга Леденко в процесі спілкування з учнями дев’ятого класу Браницької гімназії ознайомила здобувачів освіти із спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахових молодших бакалаврів, переліком необхідних документів для вступу, особливостями кожної з професій.

 

Ольга Леденко, викладач економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 61 | Добавил: fagreen039 | Дата: 09 February 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй