>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2096]
Навчальна робота [322]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2096
Показано матеріалів: 51-60
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 209 210 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

30 червня в коледжі розпочала роботу приймальна комісія: розпочато прийом документів від вступників на основі базової середньої освіти (9 класів), який закінчиться 13 липня о 18.00 год.

Приймальна комісія працює згідно з чинним законодавством, яке регламентує умови вступу до закладів фахової передвищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, умовах повної відкритості як для абітурієнтів, так і їх батьків.

Члени приймальної комісії докладають максимум зусиль аби допомогти абітурієнтам розібратись з усіма особливостями цьогорічної вступної кампанії і проходження всіх етапів вступу. 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 64 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 30 Червня 2022

23 червня  2022 року відбувся практичний онлайн - семінар щодо використання цифрових інструментів для представників вищої та фахової передвищої освіти, в якому прийняли участь викладачі ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України».

Під час заходу були розглянуті головні переваги та особливості рішень Google for Education для вищої та фахової передвищої освіти.

У програмі: основи Google Workspace for Education: огляд основних освітніх  інструментів та функцій; практичні рекомендації щодо ефективного використання Google Академія; демонстрація можливостей розширеного пошуку Google та Google сповіщень; Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform для наукової діяльності; інші характеристики інструментів Google.

Кожен учасник  онлайн – семінару пройшовши підсумковий тест «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» отримав сертифікат підвищення кваліфікації.

Тренінг, який відбувся 29 червня 2022 року був покликаний ознайомити всі групи освітян із головними функціями та принципами роботи YouTube, а також перевагами застосування для онлайн - викладання. У програмі: основи роботи з платформою; пошук навчального матеріалу в YouTube; використання YouTube для синхронного та асинхронного онлайн - викладання; особливості інтеграції платформи до освітнього процесу.

Після завершення кожен учасник, який успішно склав тест «Можливості використання платформи YouTube в освітньому процесі», отримав сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 2 годин.

 

Завідувач міжкафедральної навчальної

лабораторії на базі ВСП «Бобровицький

фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП

України, методист коледжу

Євенко Тетяна Іванівна

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 84 | Добавил: fagreen039 | Дата: 29 Червня 2022

23 червня студенти групи А-41 спеціальності "Агрономія" успішно склали комплексний державний екзамен з фаху.

Екзамен проходив у два етапи:

1-й етап - теоретичний (тестові завдання); оцінювання знань студентів проводились з допомогою сервісу Google Classroom

2-й етап – практичний (письмове розв'язання комплексної ситуаційної задачі з дисциплін).

Екзамен відбувся в діловій і доброзичливій атмосфері. Екзаменаційна комісія відмітила достатній та високий  рівень знань та професійних компетенцій усіх студентів групи,їх уміння самостійно аналізувати практичні проблеми та формувати правильні кроки до їх вирішення, активно використовувати набуті знання у своїй професійній діяльності, здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у галузі агрономії.

Тож вітаємо випускників  з успішним захистом знань. Мирного Вам неба, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання, щедро віддячує професійна нива, оптимізму, наполегливості, не зупинятися на досягнутому, продовжувати освіту за покликом, успіхів на професійному шляху в нашій рідній Україні!

$

 

Екзаменатор , Олена КУЧЕРЯВЕНКО

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 146 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Червня 2022

23 червня 2022 року відбувся комплексний державний іспит за фахом для студентів ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», кваліфікації фахового молодшого бакалавра з фінансів, банківської справи та страхування.

     Іспит відкрила заступник директора  з навчально - виховної роботи Петренко Ю. В., яка зачитала наказ директора, представила екзаменаційну комісію та побажала успішного проходженні іспиту. Цього року до складу комісії входили: голова комісії – к.е.н., завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О.Майнової НУБіП України, методист коледжу Євенко Т.І., члени комісії –завідувач економічним відділенням, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист  Коник А.А., викладачі економічно - облікових  дисциплін Майданюк О.В., Мовчун Л.О. та секретар комісії – Сєра О.В.

Враховуючи сьогоднішні реалії воєнного стану в Україні, державний іспит відбувся в дистанційному режимі через платформу Zoom та сервісу Google Classroom. Всі студенти вчасно розпочали виконувати завдання та показали відповідальне ставлення до підготовки, адже результат всієї групи був позитивним.

По завершенню іспиту комісія приступила до перевірки робіт й відзначила високий рівень підготовки студентів. Наприкінці, голова комісії Тетяна Євенко оголосила результати, відмітила якість екзаменаційних робіт та подякувала всім за уважність та наполегливість у виконанні завдань.

Від себе хочемо також привітати наших студентів із завершенням важливого етапу в їхньому житті! Побажати успішної реалізації всіх задумів!

Пам’ятайте, що НУБіП ваша дорога Бобровицька МНЛ ваша перемога!

 

Завідувач міжкафедральної навчальної

лабораторії на базі ВСП «Бобровицький

фаховий коледж імені О. Майнової

НУБіП України, методист коледжу

Євенко Тетяна Іванівна

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 58 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Червня 2022

Одним із ефективних механізмів діагностики рівня знань та освітньо-професійної підготовки випускників вищих навчальних закладів є комплексний державний екзамен.

17 червня 2022 року відбулася атестація здобувачів вищої та фахової передвищої освіти заочної форми навчання з спеціальності 

071 «Облік і оподаткування», яка була проведена в дистанційному режимі із застосуванням додатку Zoom та сервісу Google Classroom.

Результати екзамену засвідчили достатній рівень засвоєння студентами знань з фахових дисциплін. Комісія належно оцінила рівень знань студентів та виявила достатній рівень засвоєння практичних навичок.

  

Леся Мовчун, екзаменатор

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 53 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 17 Червня 2022

Для випускників державні екзамени – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами державних екзаменаційних комісій повинні підтвердити рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.

Цьогоріч цикл проведення кваліфікаційних іспитів на технологічному відділенні розпочався 16 червня із складання фахового іспиту студентами заочниками, групи Т-3з, спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» з використанням вебсервісу Google classroom та відеофіксацією через додаток ZOOM.

Підсумками складеного кваліфікаційного іспиту з технології виробництва і переробки продукції тваринництва виявлено, що випускники технологи опанували спеціальні компетентності та вміння застосовувати їх у фаховій діяльності.

Вітаємо студентів з успішною здачею іспиту та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!

Екзаменатор, Олена Соловей

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 63 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Червня 2022

Музика - це найвиразніша мова.

Мова, що може без жодного слова

Людям про радість і сум розказати,

Вміє картину без фарб малювати,

В світі усьому знайде слухача

Без словника і перекладача...

А уявіть, як розквітне чудово

Музика з барвами фарби і слова!

07 червня студенти групи М-31 підготували та провели відкриту виховну годину на тему "Пісня - душа народу". Було сказано багато слів про історію та розвиток музичних напрямків та пісню, використано відеоролики відповідно музичним напрямкам

  

  

 

Горбатюк О.В.,

куратор групи М-31

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 63 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Червня 2022

День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок для випускників шкіл щодо прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме їхнє професійне майбутнє.

Черневого, по-літньому теплого і сонячного дня Бобровицький фаховий коледж гостинно відчинив двері для абітурієнтів, їхніх батьків і всіх бажаючих познайомитися з нашим закладом освіти.

Викладачі коледжу Турчин І.М., Суліменко Н.М., Науменко О.М., провели екскурсії по коледжу, познайомили з навчальними лабораторіями та матеріальною базою навчального закладу. До заходу також залучились і наші студенти Салівон Я., Ткаченко В., Чабан Д., які з власного досвіду ділилися цікавим студентським життям: участь у художній самодіяльності, спортивно-масових заходах, міжвузівських науково-практичних конференціях, гуртковій роботі.

Після екскурсії коледжем відповідальний секретар Валентина Філатова, надала учасникам зустрічі ґрунтовні роз’яснення щодо новацій вступної кампанії у 2022 році, а також пояснила, коли очікувати початку вступної кампанії для тих, хто складатиме НМТ.

Крім того, на брифінгу питання-відповідь, учасники отримали відповіді на всі запитання, які залишились у батьків та абітурієнтів після зустрічі.

Чекаємо вас у нашій дружній студентській родині.

  

  

Олена Соловей,

Керівник відділу профорієнтації

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 67 | Добавил: fagreen039 | Дата: 02 Червня 2022

    У Ваш славний ювілей ми хочемо привітати Вас від імені всіх наших співробітників.
Бажаємо, щоб життя було повним приємних турбот, хороших новин, оригінальних ідей і яскравих подій.
    Бажаємо йти по життю сміливо, не звертаючи з наміченого шляху.
Нехай проблеми, що здаються на перший погляд складними, вирішуються самі собою, нехай стороною Вас обходять неприємності. В особистому житті – тільки щастя, на роботі – успіхів!

Нехай все складається як найкраще, птах удачі осіняє своїм крилом, і життя з кожним днем стає все цікавіше!

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 58 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 01 Червня 2022

Колектив ВСП "Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України" взяв участь в урочистому  зібранні  Вченої ради університету з нагоди святкування 124-річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України.

  

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 68 | Добавил: fagreen039 | Дата: 27 Травня 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй