width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [927]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 927
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 92 93 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Хто стоїть на місці, той відстає, а хто

не хоче відставати, мусить рухатися

вперед і не зупинятися, досягши вершини,

а підійматися вище

Давня китайська мудрість

Цьогоріч ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» проводить конкурс «Педагогічний Оскар-2018», метою якого є виявлення та підтримка творчої діяльності педагогічних працівників технікумів та коледжів, сприяння зростанню професійної майстерності, вивчення і поширення кращих педагогічних практик, створення ефективного освітнього процесу та забезпечення якості освіти у підготовці висококваліфікованих фахівців.

10 травня викладачі та куратори коледжу відвідали НМЦ, ознайомились з інформаційним банком методичних ідей освітнього та виховного середовища, консультувались, які конкурсні матеріали готувати за номінаціями.

  

  

Малюх Т.В., методист

Мартишевська В.Г., голова методичного об’єднання

кураторів академічних груп

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 32 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Травня 2018

10 травня викладачі комісії соціально-гуманітарних дисциплін провели виїзне засідання до ДУ «Науково-методичного центру інформаційного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», де ознайомилися з діяльністю лабораторій педагогічних інновацій, з творчими роботами переможців конкурсу «Педагогічні інновації». Також відвідали Музей українського костюма та української писанки, отримали масу задоволення, вражень та гарний настрій.

  

  

 

Голова комісії  Суліменко Н.М.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 38 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 10 Травня 2018

9 травня колектив коледжу прийняв участь у святкуванні Дня Перемоги!

     

     

    

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 55 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Травня 2018

З 73 річницею з Дня перемоги над нацизмому Другій світовій війні!

 

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. У цей день у 1945 році Німеччина оголосила про свою капітуляцію у Другій світовій війні. Саме у такому форматі пам'ять полеглих у Другій світовій війні сьогодні вшановують втретє, адже Верховна Рада встановила 8 травня Днем пам'яті і примирення тільки у 2015 році.

І сьогодні, напередодні святкування 73 річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на центральній площі міста Бобровиця відбулися урочистості. Колектив коледжу долучився до святкування. Студенти навчального закладу порадували присутніх на урочистостях виконанням яскравого флешмобу.

  

   

Н. Шаповал, заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 64 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Травня 2018

4 травня студенти груп Т-21 та Л-21 спеціальностей «Лісове господарство» та «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» згідно з планом роботи куратора груп та проходження навчальної практики з ботаніки відвідали Національний ботанічний сад ім.М.Гришка.

     

Студенти отримали незабутні враження від краси парку, дивовижної природи, цвітіння дерев.

Викладачі Мартишевська В.Г., Баранчук В.С.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 51 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Травня 2018

Навчальну практику з лісівництва студенти групи Л-31 провели 3 травня в навчально-дослідному розсаднику кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Майбутні лісівники щиро вдячні старшому викладачу кафедри Костенку Юрію Івановичу за цікаву і змістовну екскурсію по розсаднику, можливість поглибити свої знання з питань догляду за деревами.

          

     

 

Микола Демидюк, куратор групи Л-31

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 37 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Травня 2018

Своєрідним Днем відкритих дверей коледжу стали спортивні змагання з легкої атлетики серед загальноосвітніх шкіл району, який проходив 4 травня на стадіоні навчального закладу.

З вітальним словом та запрошенням стати студентами коледжу до учасників змагань звернувся керівник центру кар’єри та працевлаштування Микола Демидюк. Студенти-екскурсоводи ознайомили школярів з навчальним закладом, відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів.

Були надані також консультації з питань правил прийому до коледжу.

          

    

 

Олеся Єременко, відповідальна за підрозділ профорієнтації коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 37 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Травня 2018

Сьогодні повноцінні спеціалісти економічної галузі повинні володіти повним комплексом теоретичних знань і практичних навичок у галузі управління та вміти розуміти концептуальні основи системного керівництва організацій всіх форм власності в умовах ринкових відносин, і саме цього навчає дисципліна «Менеджмент».

Для ефективної діагностики рівня знань та освітньо-професійної підготовки студентів у коледжі проводяться предметні олімпіади.

3 травня цикловою комісією економічно-облікових дисциплін було проведено олімпіаду з дисципліни «Менеджмент», в якій взяли участь студенти академічних груп П- 21 та О-21.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Світящук Надія (група О-21);

ІІ місце – Світящук Юлія (група О-21);

ІІІ місце – Тихоненко Оксана (група П-21).

          

Викладач: Єременко О.С.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 44 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Травня 2018

З метою закріплення знань умінь та навичок вироблених студентами на заняттях захисту Вітчизни, набуття прикладних умінь, навичок необхідних до служби в Збройних силах України, в рамках проведення навчально-польових занять, 27 квітня студенти першого курсу відвідали військову частину В1688 с. Гончарівське.

Студенти коледжу ознайомились з бойовою технікою, умовами проживання військовослужбовців, організацією вартової служби та виконали стрільбу з автомата Калашникова.

     

 

Викладач В.П.Птуха

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 43 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Квітня 2018

Завершилась декада циклової комісії математичних та природничо - наукових дисциплін досить незвично. На стіні у фойє з’явився не всім зрозумілий напис «ФІТОБАР», а на столах стояли самовари, термоси, чайник-заварник, цукерниця, печиво і мішечки з ароматними сушеними травами: суницею, малиною, смородиною, мелісою, м’ятою, липовим цвітом, ромашкою, тисячолисником та ін. На перерві, після першої пари, вродлива дівчина запрошувала гамірливих студентів до гарно оформленого столу - спробувати різноманітні види фіточаїв. Одночасно Катюша пояснювала своїм товаришам, що фіточаї – це чаї, приготовані з листя, квіток і плодів лісових, лугових і садових рослин. Це один з найдавніших лікувальних засобів. Фіточай допомагає відновити сили, підвищує імунітет і життєвий тонус, діє заспокійливо, нормалізує роботу серця та інших органів, поповнює організм антиоксидантами тощо.

Фіточаї широко застосовуються в фітотерапії при лікуванні багатьох хвороб. Крім лікувальних властивостей, фіточаї володіють тонким і вишуканим ароматом, приємним смаком. Фіточай виглядає майже як чай і заварюється так само, як чай, але насправді це не зовсім чай.

          

Це тому, що компоненти фіточаю беруться не від чайного куща, рослини (Camellia sinensis), з якої виготовляються всі чаї. Фіточай складається з різних компонентів і правильніше було б називати його – корисний відвар. Корисні фіточаї готуються найчастіше з двох компонентів (наприклад, м’яти і ромашки, листя суниці та малини), але самі ароматні і смачні – це фіточаї, що складаються з 4-5 і більше складових. На відміну від інших форм чаїв, фіточаї не містять кофеїну чи теоброміну. Вони мають приємний смак і п’ються з насолодою. Фіточай може складатися з одного основного інгредієнта або це може бути суміш рослинних інгредієнтів, спрямованих на досягнення конкретної мети, таких як – протистояння простудним захворюванням, релаксація і зняття стресу. І ще багато чого цікавого розповідала студентка про фіточаї.

Далі була дегустація. Кожен з присутніх спробував на смак, пригощався фіточаєм на свій вибір. А дехто випив із задоволенням не одну склянку чаю, а 2 чи 3.

Всім сподобався захід, який був влаштований викладачами в рамках декади циклової комісії. математичних та природничо - наукових дисциплін.

     

Викладач Мартишевська М. Ф.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 41 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Квітня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання