width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1071]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1071
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 107 108 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

     12 листопада викладачі коледжу Омельченко І. В. та Майданюк О. В. відвідали Комарівську, Борзнянську школи-інтернати, Комарівську, Борзнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Борзнянську гімназію Борзнянського району Чернігівської області.

В доброзичливій атмосфері учні випускних класів прослухали інформацію про коледж, його матеріально – технічну базу, умови навчання та проживання студентів, про організацію дозвілля, культурно – масову і спортивну роботу, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка молодшого спеціаліста в навчальному закладі, порекомендували відвідати офіційний сайт коледжу, запросили учнів на навчання, а також відвідати навчальний заклад у дні відкритих дверей.

      

З метою проведення профорієнтації серед випускників професійних аграрних ліцеїв голова циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін Кучерявенко О.П. відвідала Сокиринський та Дігтярівський професійні аграрні ліцеї Срібнянського району Чернігівської області. Під час зустрічей студентів було проінформовано про напрями підготовки та спеціальності, за якими здійснюється навчання, умови вступу до коледжу, широкі перспективи продовження навчання у НУБіП України та Польші.

Велика подяка директорам навчальних закладів та заступникам директорів з виховної роботи за гостинність та сприяння в проведенні профорієнтаційної роботи.

                                                  Демидюк М.Л.        

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Листопада 2018

Декада технологічного відділення

13 листопада в рамках проведення декади технологічного відділення у фойє коледжу студенти академічних груп презентували свої плакати на тему: «Моя професія в малюнках і коміксах».

 

Викладач Матвєєв Л.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Листопада 2018

З метою формування в студентської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни, заняття з розділу вогнева підготовка для студентів першого курсу були проведені у військоматі.

В процесі заняття студенти отримали практичні навички у розбиранні, скаладанні автомата та спорядженні магазину.

        

        

 

Викладач Птуха В. П.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Листопада 2018

     Декада технологічного відділення коледжу розпочалась 12 листопада з відеопрезентації новинок сільськогосподарської техніки, яка була організована в фойє навчального закладу. Під керівництвом викладача Сковороди В.М. студенти мали змогу переглянути відеоролики та відеофільми про сучасні машини і обладнання для механізації виробничих процесів у рослинництві, тваринництві та лісовому господарстві.

Значний інтерес у глядачів викликало використання роботів у сучасному виробництві.

   

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 19 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Листопада 2018

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її.

У День української писемності та мови за традицією покладають квіти до пам'ятника Несторові-літописцю; відзначають найкращих популяризаторів українського слова; заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою; стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

Також 9 листопада на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Активно долучилися до написання радіодиктанту студенти і викладачі нашого коледжу.

      

 

 

 

 

Малюх Т.В., викладач української мови та літератури

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 32 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Листопада 2018

 

Курсова робота виконується з метою закріплення теоретичних знань з певної дисципліни, практичних умінь і навичок майбутнього фаху. Вона становить собою самостійне науково-пошукове дослідження студента, спрямоване на вирішення якогось конкретного завдання в конкретного господарства.

8 листопада відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Технологія виробництва молока та яловичини» студентами групи Т-41 спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва»

   

Під час захисту студенти продемонстрували презентації своїх досліджень та довели, що вміло володіють отриманими знаннями і навичками, які готові застосовувати в майбутній професійній діяльності.

     

 

Викладач Соловей О.Ю.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Листопада 2018

З метою організованого проведення у 2019 році державної підсумкової атестації з окремих предметів у формі зовнішнього незалежного оцінювання студентів закладів фахової передвищої освіти, які здійснюють навчання за освітнім рівнем повної загальної середньої освіти 08 листопада на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулась нарада з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році за участю працівників Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

У засіданні від коледжу взяли участь: відповідальна особа за організацію та проведення ЗНО Горда Ю.С., викладач української мови та літератури Суліменко Н.М., історії України - Коник А.А., математики - Шимко В.М. Представники КРЦЯО наголосили,що в 2019 році студенти коледжу обов’язково проходитимуть ДПА у формі ЗНО з двох предметів українська мова і література (українська мова) та математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ ст.) – за вибором учасника,обговорили питання щодо використання програм ЗНО з різних предметів, критерій оцінювання, провели аналіз результатів 2018 року. Надалі робота продовжилась по секціям.

Одночасно відбулась нарада ОМО викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури. Обговорювалися питання проведення ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка та ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Також Молочко С.Р., старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики викладання ЧОУППО ім. К.Д.Ушинського, розповіла про проблеми і перспективи ЗНО у 2019 році.

      

   

 

Зав. відділення А.А.Коник

Голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін Н.М.Суліменко

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 35 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Листопада 2018

Міжвузівсько-шкільна студентсько-учнівська конференція «Писемність і мова: історія і сучасність», приурочена до Дня української писемності і мови, об’єднала студентів коледжу і учнів міських шкіл. Адже конференція –це обмін думками, взаємоінформація, спілкування, поглиблення знань.

    

Учасники конференції підготували змістовні доповіді-презентації з актуальних проблем писемності і мови. З цікавістю студенти слухали про мовні ситуації в сучасній Україні: суржик, молодіжний сленг, уживання ненормативної лексики ученицю 10 класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Купрій Валерію; про цікаві факти української мови студента групи №1 Лесенка Владислава; про джерела українських фразеологізмів студентку групи А-21; про відомих українських мовознавців студента групи №1 Крижанівського Володимира та інших доповідачів.

      

Всі учасники конференції отримали дипломи, які вручили завідувач економічного відділення Коник А.А. та методист Леденко О.П.

   

Організували конференцію викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, а провела викладач української мови і літератури, голова комісії Суліменко Н.М.

 

Малюх Т.В., викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Листопада 2018

В рамках проведення Міжвузівсько-шкільної студентсько-учнівської конференції, циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін коледжу використала нагоду для проведення профорієнтації серед учнів-учасників заходу.

Гостей пригостили запашним чаєм з трав, вирощених на колекційно-дослідному полі, розповіли про правила прийому та перспективи навчання в коледжі, можливостях продовження здобуття освіти в НУБіП України та за кордоном.

      

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Листопада 2018

Студентська олімпіада – це змагання студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок. Так 8 листопада в коледжі відбулась олімпіада з англійської мови серед студентів ІІ курсу. Під час олімпіади студенти продемонстрували грунтовні знання з англійської мови, розподіливши місця між собою:

І місце – Семеног Ніна (група Ф-21).

ІІ місце – Мала Ірина (група О-21);

Музиченко Олена (група П-21);

Самсон Діана (група Ф-21).

ІІІ місце – Шевченко Назар (група Ф-21).

      

 

 

Викладач англійської мови

Гусєва І.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Листопада 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
День народження