width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1193]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1193
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 119 120 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

27 лютого в стінах коледжу відбулась Міжнародна студентська науково-практична Інтернет конференція на тему «Пріоритети галузі тваринництва», метою якої стало: надати учасникам конференції інформацію про застосування передових технологій з метою оптимізації прибутку від галузі тваринництва; ознайомити із законодавством України щодо захисту сільськогосподарських тварин від жорстокого поводження з ними; вивчити та проаналізувати біологічні аспекти класичних та альтернативних технологій використання сільськогосподарських тварин; ознайомити учасників конференції з місцем тварин в органічному господарюванні; надати інформацію про сучасні тенденції розвитку органічного виробництва сільськогосподарської продукції; об’єднати в єдиному інформаційному полі фахівців, пов’язаних з вирішенням проблем та пріоритетів галузі тваринництва; розширити уяву учасників про стан, потенціал і перспективи розвитку вітчизняного тваринництва.

В конференції прийняли участь студенти спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» коледжу, а також учасники з інших навчальних закладів, зокрема ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».

На початку конференції учасники заслухали доповідь на тему «Законодавство України щодо захисту сільськогосподарських тварин від жорстокого поводження з ними».

   

Перед аудиторією виступила студентка ІV курсу Андріана Падалка, яка презентувала цікаву інформацію, щодо психо-фізіологічних аспектів лікування церебрального паралічу методами іпотерапії.

 

Вплив стрес фактору на якість свинини проаналізувала в своїй доповіді студентка ІІІ курсу Анна Копил.

 

Анна Доронова (студентка ІV курсу) презентувала доповідь на тему «Особливості якості органічного молока, отриманого від корів з органічних ферм».

 

Студентка ІІ курсу Анастасія Патай з присутніми поділилась секретами успіху в технології одержання корму чистого від плісняви – поживного для тварин.

 

Незвичним виступом зацікавили присутніх студентки-випускниці Андріана Падалка та Анна Доронова з доповіддю на тему «Практичне навчання – шлях до фахової майстерності».

Результатом конференції стало обговорення в колі дискусії виступів доповідачів та урочисте вручення сертифікатів учасникам.

Участь студентів в таких заходах сприяє оволодінню методами та методиками самостійного розв'язання технологічних завдань, методологією наукового пізнання; формуванню дослідницьких умінь і навичок, глибокого аналізу ситуації, синтезу, узагальнення, інтерпретації отриманих результатів, абстрактного мислення; умінню планувати і прогнозувати результати своєї діяльності, ефективної організації праці; поглибленню вивченню навчального матеріалу.

 

Зав. технологічного відділення Філатова В.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Лютого 2019

В ході зустрічі з учнями Срібнянської ЗОШ І-ІІ ступенів  виявилось, що один із дев’ятикласників уже давно вирішив продовжити навчання в нашому коледжі і охоче погодився на інтерв’ю:

   · Будь ласка, розкажи про себе.

  – Мене звати Соловей Максим, мені 14 років, навчаюсь у дев’ятому класі

   ·  Чому вирішив навчатись у коледжі ?

   – Вважаю  що це хороший старт для здобуття вищої освіти,  щоб у майбутньому бути затребуваним фахівцем на сучасному ринку праці і, звичайно, отримувати хорошу заробітну плату.

     · Яку обрав спеціальність і чому?

    –  Ще точно не визначився, але, думаю, що зможу реалізувати себе у менеджменті, підприємництві або фінансах. Та і агрономія до вподоби.

      · Які переваги стали вирішальними у виборі нашого коледжу?

    Часто заходжу на сайт коледжу, бачу, що тут студентам створені всі умови для навчання і дозвілля.

      · Чим цікавишся окрім навчання?

                                         – Люблю грати в теніс.

                                        · Про що мрієш?

                                        Мрію, щоб в Україні був мир.

                               Розмову вела Майданюк  О.В., викладач економічних дисциплін

 
Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Лютого 2019

26 лютого викладачі циклової комісії економічно-облікових дисциплін Омельченко І.В, Майданюк О.В. з профорієнтаційною метою завітали до Срібнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівської області.

Викладачі розповіли про спеціальності, якими можна оволодіти в коледжі, умови вступу, організацію навчально-виховного процесу, перспективи продовження навчання та працевлаштування.

      

   

Дуже приємно було почути теплі слова про наш навчальний заклад від директора школи Декрета Валерія Олександровича, випускника коледжу 1986 року.

 

Омельченко І.В., викладач економічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Лютого 2019

Змістовно і цікаво, з використанням новітніх технологій викладання навчальних дисциплін провів 27 лютого відкрите заняття  викладач вищої категорії коледжу  Сковорода В.М. зі студентами групи А-21 спеціальності «Агрономія» по темі «Джерела електричної енергії тракторів та автомобілів».

На занятті було вдало використано відеоматеріали по темі. При розгляді будови та принципу роботи акумуляторної батареї  та генератора студенти поновили та поглибили знання з хімії і фізики. Заслуговує на увагу методика використання викладачем  технічних засобів при закріпленні матеріалу.

    

    

                                               

  Леденко О.П., методист

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Лютого 2019

Музика – це найвиразніша мова.

Мова, що може без жодного слова

Людям про радість і сум розказати ,

Вміє картину без фарб малювати,

В світі усьому знайде слухача

Без словника і перекладача…

А уявіть , як розквітне чудово

Музика з барвами фарби і слова !

26 лютого студенти груп Р-41 та Т-41 підготували та провели відкриту виховну годину на тему: «Пісня душа народу». Було сказано багато слів про історію та розвиток музичних напрямків та пісню, використано відеоролики відповідно музичним напрямкам. Студенти виконували пісні під гітару.

      

   

Горбатюк О.В.,

куратор груп Р-41, Т-41

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Лютого 2019

25-27 березня відбувся турнір з волейболу серед команд ІІІ курсу колледжу та викладачів.

ІІІ місце – зайняла група Л-31.

II місце – посіла команда групи А-31

I місце – виборола збірна команда груп М-31 та П-31

      

Гулицька Н.М., викладач фізичного виховання.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Лютого 2019

25 лютого на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ відбулось чергове засідання наради методичного об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської обл.

Під час проведення методичного об’єднання присутні ознайомились з досвідом організації міжпредметних зв’язків при викладанні історії України  викладача Зінченко І.В. та  обговорили підсумки апробації методичних розробок викладача Мороз І.Г..

Учасники методичного об’єднання також були присутніми на  першому  етапі Другої історико-краєзнавчої конференції студентської молоді ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області «Історія краю очима юних». Студенти презентували свої дослідження в яких показали життя старовинних Прилук та греків в м.Ніжин, бойовий шлях Гетьмана Якова Острянина та Семена Палія, українські землі в роки нацистської окупації, історію медичної сестри Алли Ривків у роки Афганської війни та європейські паралелі.

У підсумку, викладачі обговорити основні напрямки роботи та методичні завдання ОМО на 2019-2020 н.р.,

     

                                                          О.С.Єременко, викладач історії

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Лютого 2019

Освітній процес у ХХІ столітті ставить все нові й нові вимоги до процесу викладання. Сьогодні викладачеві вже недостатньо чітко знати свій предмет та вміти його грамотно донести до студентів. З розвитком науки та техніки активно втілюються в навчальний процес інформаційно-комунікаційні технології навчання – технології з використанням комп’ютерів та мультимедіа. Однією з таких технологій є використання інтерактивних дощок.

Цікавим та насиченим було відкрите заняття з вищої математики зі студентами групи О-21 на тему «Розв’язування систем лінійних рівнянь за формулами Крамера. Матричний спосіб розв’язування систем лінійних рівняння», яке було проведено 26 лютого в рамках декади комісії математичних та природничо-наукових дисциплін. В його ході студенти з допомогою мультимедійних засобів відшліфовували вміння розв’язувати системи лінійних рівнянь та використовувати їх до розв’язування прикладних задач. Ці знання та вміння стануть в нагоді студентам при вивченні економічних дисциплін та майбутній професійній діяльності.

      

   

 

 

В.М. Шимко, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Лютого 2019

25 лютого відбулось засідання старостату технологічного відділення, під час якого старости академічних груп прозвітували про поточний стан успішності з навчальних дисциплін, про результати модульного та тематичного контролю знань за лютий місяць.

Обговорили стан підготовки студентів до здачі та захисту курсових робіт - група Р-41 з дисципліни «Організація і планування діяльності аграрних формувань», група Л-41 з дисципліни «Лісівництво».

Старости академічних груп в колі дискусії обговорили актуальне питання «Молодь за здоровий спосіб життя» та ряд поточних питань навчально-виховного процесу.

 

  

Зав. відділення  Філатова В.Л

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Лютого 2019

     21-22 лютого викладачі Гулицька Н.М., Леденко О.П. відвідали Коропську, Атюшівську, Риботинську, Карильську та Рождественську загальноосвітні  школи І-ІІІ ступенів   Коропського району Чернігівської області. Під час  зустрічей учнів шкіл було  ознайомлено з історією коледжу, його матеріально-технічною базою, напрямами діяльності, спеціальностями та умовами вступу,  можливостями й перспективами подальшого навчання та працевлаштування. Були надані консультації з питань  формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією. Випускників також запросили взяти участь в науково-практичних конференціях та Днях відкритих дверей коледжу.

 

              

Леденко О.П., викладач економічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Лютого 2019

Увага !

До відома студентів

5 лютого розпочалася реєстрація для участі
в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Процедура реєстрації триватиме до 25 березня.

Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання