>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2096]
Навчальна робота [322]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2096
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 209 210 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

                                                               Крилатий вітер розвіває стяг,

        Блакить і золото на нім переплелися.

      Наш прапор майорить, неначе птах,

               Народ величний наш нікому не скориться.

 

Виявляється, життя інколи ділиться на «до» і «після». І це відбувається саме з нами, не в іншій країні, а на нашій українській землі, де прапор – кольору осіннього степу, колосистої   пшениці та блакитного неба, є символом мужності, гордості, надійною опорою і святинею для нас, наших солдат, захисників і захисниць, які відстоюють суверенітет і незалежність нашої держави.

В цей знаковий, трагічний час, у  181 день війни Росії проти України синьо-жовтий прапор  стає для українців не просто одним із офіційних державних символів суверенітету держави, а й   символом свободи, патріотизму, непохитності,  єдності та незламності духу.

В День Державного Прапора України, встановленого Указом президента від 23 серпня 2004 року, (а з 2009 року заснована офіційна церемонія підняття прапора України), вийшов колектив коледжу, щоб вшанувати багатовікову історію українського державотворення. Серце кожного із нас завмирає при піднятті національного прапору, в якому втілені віковічні прагнення до миру, свободи і незалежності.

Майорить національний прапор і є доказом, що життя кожного буде таким же  яскравим і багатим,  як кольори нашого Державного стягу: блакитним і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України. Любіть свою Україну, пишайтеся її символами, а сьогоднішні урочистості нехай послужать зціленню і відродженню нашої неньки.

Слава Україні!

Героям Слава!

 Алла КОНИК, завідувач економічного відділення

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 28 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Серпня 2022

   19 серпня в групі Т-41 технологічного відділення коледжу відбулося практичне заняття з дисципліни «Інші галузі тваринництва» на тему «Біологія бджолиної сім’ї». На початку заняття студенти познайомилися з вимогами техніки безпеки і охорони праці при роботі з бджолами, а потім приступили до вивчення зовнішньої  і внутрішньої  будови тіла бджоли, матки і трутня, особливостей будівництва стільників та призначення комірок різних типів і розмірів, будови гнізда бджолиної сім’ї, поведінки бджіл у сім’ї та їх льотної діяльності щодо збирання нектару і квіткового пилку.

   В процесі проведення заняття студенти набували практичних умінь і навиків щодо безпечної роботи з бджолами, оцінки якості стільників і розплоду бджіл, ефективності використання різних  способів підсадки маток у безма-точні бджолині сім’ї, з’ясовували переваги і недоліки вуликів різних типів, призначення та використання основного пасічного інвентарю і обладнання. Набуті студентами знання і вміння в подальшому будуть успішно використанні  в їх роботі за фахом.

  

                                             

Матвєєв Л.Л. , викладач технологічних дисциплін.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: fagreen039 | Дата: 19 Серпня 2022

Цікавими для студентів є заняття навчальної практики з робітничої професії «Озеленювач».

Студенти вивчають правила влаштування газонів і догляд за ними, виконують підбір газонних трав, вивчають та проектують типи квітників, виконують підбір асортименту квітково-декоративних рослин які використовують в озелененні об’єктів.

 

 

Знання з видів обрізки, дерев і кущів , терміни їх проведення, особливості різних видів обрізки закріплюють підчас практичної роботи в дендропарку навчального закладу.

 

О.Гордієнко, викладач

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: fagreen039 | Дата: 19 Серпня 2022

Згідно графіку освітнього процесу в коледжі 17 серпня провели свої засідання циклові комісії: «Загальноосвітніх дисциплін», «Технологічних та лісотехнічних дисциплін», «Економічно-облікових дисциплін».

  

Члени циклових комісій обговорили робочі питання функціонування та роботи комісій:

  • розгляд і затвердження навчальної документації, планів роботи кабінетів, лабораторій, гуртків;
  • обговорено плани проведення відкритих заходів;
  •  затверджено тематику курсових робіт;
  • участь у конкурсі «Педагогічний ОСКАР -2023».

Пріоритетними питаннями була організація освітнього процесу в умовах воєнного часу та гарантування безпечних умов навчання усіх учасників освітнього процесу.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: fagreen039 | Дата: 19 Серпня 2022

В розпалі серпень – пора коли буяють стиглим зерном поля, радують щедрим урожаєм овочеві та кормові культури. Таке різноманіття надихає на позитивну роботу, навчання, дає можливість найкраще закріпити набуті теоретичні знання на практиці. А кому, як не випускникам, є  мотивація удосконалювати свої професійні навички.

На закріплених ділянках лабораторії «Кормовиробництво» проходила навчальна практика з дисципліни з студентами ІV курсу спеціальності «Агрономія», де майбутні фахівці ознайомились з організацією створення культурних сінокосів, системами заходів поверхневого і докорінного поліпшення сіножатей і пасовищ та розробили заходи поліпшення природних кормових угідь.

  

  

 Олена КУЧЕРЯВЕНКО, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 36 | Добавил: fagreen039 | Дата: 19 Серпня 2022

На зборах мешканців гуртожитку було розглянуто правила поведінки в гуртожитку, поводження під час сигналу повітряної тривоги, під час комендантської години та під час обстрілу поблизу місця проживання, а також пояснені головні настанови.

     

 Хуртепа О.С., вихователь

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 38 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Серпня 2022

15 серпня розпочався освітній процес у змішаному форматі. Для студентів 4-х курсів, які згідно з графіком освітнього процесу займаються офлайн була проведена виховна годину на тему: «Безпечне освітнє середовище в умовах війни».

Куратор групи А-41, Олена Соловей звернула увагу на ряд актуальних питань та ознайомила із усіма можливими викликами та небезпеками, які існують на сьогодні, через воєнний стан в нашій державі. Велику  увагу було зосереджено присутніх на правилах поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», Правила перебування в укриттях, а також  ознайомлено із план-схемою розташування укриття у навчальному закладі та офіційними джерелами для отримання достовірної інформації.

 

Викладачами та студентами було відпрацьовано алгоритм дій роботи під час артобстрілу системами залпового вогню (наприклад «Град») та алгоритму дій у випадку завалів будівлі, хімічної чи радіаційної загрози.

Одним із важливих питань залишається і психологічний стан учасників освітнього процесу, а тому в нагоді стали експрес-поради з копінгу.

Начальник штабу цивільного захисту коледжу Василь Птуха, провів практичне заняття з евакуації під час надзвичайної ситуації в умовах воєнного стану.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 32 | Добавил: fagreen039 | Дата: 15 Серпня 2022

12 серпня 2022 року відбулось серпневе засідання педагогічної ради ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України».

На розгляд було винесено питання:

1.Затвердження складу педагогічної ради. Обрання секретаря педагогічної ради.

2.Про початок 2022-2023 навчального року та особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.

3.Про підсумки навчальної та методичної роботи педагогічного колективу в 2021-2022 навчальному році та основні завдання, напрямки, пріоритети на новий навчальний рік.

4.Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану та алгоритм дій викладачів у разі увімкнення сигналів тривоги.

5.Затвердження Комплексного плану національного виховання студентів у 2022-2023 навчальному році.

Розпочав засідання педагогічної ради директор коледжу Матвієнко А.І. про підсумки діяльності педагогічного колективу в 2021-2022 навчальному році та завдання на 2022-2023 навчальний рік, привітав колектив з початком нового навчального року, передав вітальні слова і побажання ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка. Вручив черговій гуртожитку Денчик Надії Кирилівні диплом Заслуженого Працівника НУБіП України.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Петренко Ю.В. доповіла про особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану та сконцентрувала увагу на концептуальних основах діяльності в 2022-2023 навчальному році. В обговорені доповіді Петренко Ю. В.  взяли участь  голови циклових комісій: Баранчук В.С., Суліменко Н.М., Мовчун Л.О., Кучерявенко О.П., які відзвітувались про роботу своїх комісій.

  

Відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Філатова В.Л. доповіла про хід  вступної кампанії на денну форму навчання в цьому році, її особливості та недоліки.

Абрамов В.О., інженер з охорони праці, розповів про безпеку життєдіяльності учасників процесу в умовах воєнного стану та алгоритм дій викладачів  у разі увімкнення сигналів тривоги.

Директор коледжу Матвієнко А.І. завершив засідання педагогічної ради, побажав міцного здоров’я та успіхів у педагогічній справі.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 273 | Добавил: fagreen039 | Дата: 12 Серпня 2022

Квітує  гречка посівна на полі  лабораторії технології виробництва і переробки продукції рослинництва ВСП "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України"

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 61 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 11 Липня 2022

30 червня в коледжі відбувся випуск фахових молодших бакалаврів і молодших спеціалістів як денної так і  заочної форми навчання. 66 випускників отримали дипломи, з них 11 дипломів з відзнакою. Студентів та викладачів коледжу вітали Шаманський Олександр Петрович, заступник генерального директора Українського аграрного холдингу, голова ради роботадавців коледжу, Мартишевська Валентина Григорівна, начальник відділу освіти Бобровицької міської ради, Іванюк Геннадій Іванович, виконуючий обов’язки міського голови.  Випуск відбувся в святковій атмосфері. Свято було наповнене посмішками та приємними емоціями.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 67 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 30 Червня 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй