width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [968]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 968
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 96 97 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

З новими завданнями – в новий навчальний рік!

     4 вересня відбулися загальні збори трудового колективу коледжу, на яких підведено підсумки результатів діяльності педагогічного колективу в 2017-2018 н.р. та визначено новий освітній курс коледжу в 2018-2019 н.р.

Відкрила засідання та привітала колектив із початком нового навчального року директор коледжу Гордієнко Ольга Василівна.

Розпочалися збори трудового колективу із символічного відзначення та нагородження викладачів та працівників коледжу, які сумлінно виконували свої обов’язки та зробили значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців. Подяками коледжу нагороджено Горду Ю.С. –адміністратора ЄДБО, Вертелецького О. О. – інженера з комп’ютерних систем,
Бринзу Н.В. – бібліотекаря , Сєру О.В. – секретаря.

     

Трудовому колективу коледжу були представлені нові працівників, які обійняли посади викладачів та кураторів груп.

Про підсумки вступної кампанії та роботи приймальної комісії коледжу 2018 року, завдання та перспективи профорієнтаційної роботи на 2018–2019 н.р. доповіла відповідальний секретар приймальної комісії Філатова В.Л.

    

Заступник директора з навчальної роботи Петренко Ю.В.. проаналізувала навчальну та методичну роботу викладачів за 2017-2018 навчальний рік. У своїй доповіді Петренко Ю.В. звернула увагу членів колективу на основні завдання в 2018-2019 н.р., а саме:

           

перехід на нові навчальні плани в рамках виконання освітньої програми профільної середньої освіти галузей знань 20 «Аграрні науки та продовольство», 07 «Управління та адміністрування» ;

оновлення навчальнометодичного забезпечення викладання дисциплін відповідно до методичних рекомендацій МОН України;

підготовка до акредитації освітніх програм;

підготовка студентів до складання ДПА у формі ЗНО з української мови та математики у 2019 році;

переформатування профорієнтаційної роботи.

Про виховну роботу доповіла Шаповал Н.О., заступник директора з виховної роботи, яка наголосила на надзвичайно важливій ролі кураторів академічних груп у формуванні студентського колективу групи в цілому та особистості кожного окремого студента зокрема, наголосила щодо адаптаційних моментів для студентів- першокурсників

         

Підводячи підсумки, директор коледжу Гордієнко О.В. доповіла про готовність матеріально-технічної бази навчального закладу до нового навчального року та проведені підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду.

Отже, з новими завданнями – в новий навчальний рік!

           

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Вересня 2018

Нетрадиційною формою заняття стала 4 вересня зустріч студентів других і третіх курсів економічних спеціальностей коледжу з керівником філії Бобровицького відділення відкритого акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» Холошою Л.Г. та головним економістом Прісняком С.В.

          

В ході спілкування студенти поглибили свої знання з питань умов відкриття депозитів, видів кредитування, державної програми підтримки малого та середнього бізнесу «Будуй своє», послугами , які надає банк.

    

Омельченко І.В., викладач економічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Вересня 2018

В коледжі  розпочався новий навчальний рік

Стартував новий 2018-2019 навчальний рік. До навчання приступили 100 першокурсників.

Практично у повному складі на першу пару прийшло все цьогорічне студентське поповнення, до 90% – старшокурсники.

«Вже за перші години мого студентського життя я відчула, що отримаю тут те, для чого прийшла навчатися, відчувається високий рівень викладання і подобається атмосфера в аудиторіях», - говорить майбутній менеджер Тетяна Кобилінська.

«Тут затишно, спокійно, цікаво» – в один голос заявили  студенти спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування».

               

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Вересня 2018

03.09.2018 відбулись збори нового набору мешканців студентського гуртожитку. Вихователь гуртожитку Карпова Л.В. та заступник директора з виховної роботи Шаповал Н.О. наголосили мешканцям про необхідність дотримання Правил внутрішнього розпорядку коледжу, норм співжиття, відповідального ставлення до збереження майна гуртожитку, дотримання санітарних норм в кімнатах та місцях загального користування.

    

Л.В.Карпова, вихователь студентського гуртожитку

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Вересня 2018

Сьогодні в коледжі стартував новий 127 навчальний рік. З метою ознайомлення студентів нового набору із Правилами внутрішнього розпорядку коледжу, загальною структурою, основними вимогами до організації навчального процесу, роботою гуртків художньої самодіяльності та роботою спортивних секцій, розпорядком роботи бібліотеки та читальної зали, студентської їдальні та проведення вступного інструктажу з техніки безпеки відбулися загальні збори студентів нового набору.

          

На зборах виступили: Петренко Ю.В. - заступник директора з навчальної роботи, Шаповал Н.О. -заступник директора з виховної роботи, Птуха В.П. - викладач фізвиховання, Абрамов В.О. - інженер з техніки безпеки.

         

 

 

Н.О.Шаповал, заступник директора з навчальної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Вересня 2018

Участь в Дні знань НУБіП

Сто двадцять перший раз в цьому році гостинно відкрив двері для вступників, гостей та батьків   Національний університет біоресурсів та природокористування України. Традиційно першого вересня в університеті відбувається святкове дійство – посвята першокурсників в студенти.

В урочистостях, присвячених Дню знань і посвяті у студенти абітурієнтів 2018 року взяла участь делегація нашого коледжу.

Студентство коледжу представили Аліна Соловей (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування») та Олександр Коломайко (спеціальність «Агрономія»).

Під час традиційної посвяти у першокурсники декани факультетів, директори ННІ та відокремлених підрозділів та делегація студентів пройшли святковою ходою стадіоном університету під урочисте виконання гімну студентів Гаудеамус, який є своєрідним символом студентства усього світу, директори пов’язали студентам святкові стрічки.

Присутніх з початком нового навчального року вітали: ректор університету – Станіслав Миколайович Ніколаєнко, почесні гості, серед яких іноземні делегації, випускники минулих років, представники влади та бізнесу, наукових структур та громадськості.

Вручаючи символічний Ключ знань, Станіслав Миколайович наголосив першокурсникам: «Пам’ятайте, викладачі тільки відкривають двері до знань, а увійти в них потрібно вам самим.».

     

Шаповал Н.О., заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 02 Вересня 2018

30 серпня відбулися засідання циклових комісій соціально-гуманітарних, економічно-облікових, математичних та природничо-наукових, технологічних та лісотехнічних дисциплін, на яких викладачі розглянули та обговорили плани роботи комісій на 2018-2019 навчальний рік, типові і робочі навчальні програми, склали графіки взаємозаміни та взаємовідвідування занять викладачами, погодили плани роботи гуртків, лабораторій, кабінетів.

         

         

Демидюк М. Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 31 Серпня 2018

   

   

   

   

   

   

   

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 59 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 31 Серпня 2018

Щиро вітаємо Матвєєву Наталію Олексіївну з присвоєнням звання «Заслужений педагогічний працівник НУБіП України» за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, високий професіоналізм і з нагоди відзначення Дня знань 

 

Колектив коледжу.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 30 Серпня 2018

Створено всі необхідні умови для занять спортом

У коледжі проведена велика робота по забезпеченню належних умов для занять з фізичного виховання та спортивно-масової роботи.

Зі старшим викладачем Птухою Василем Петровичем оглядаємо спортивну та тренажерну, фітнес зали, шаховий клуб, зал атлетичної гімнастики, стадіон, спортивні майданчики. Тут все виблискує свіжою фарбою, підготовлене до занять спортом.

          

«Працювали всі разом: викладачі і студенти, мешканці міста, які відвідують заняття, спонсори. Подивіться, як змінився вигляд роздягальні, де в цьому році стіни і підлога облицьовані керамічною плиткою!», – з гордістю говорить керівник фізичного виховання.

         

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання