width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1071]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1071
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 107 108 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

В рамках декади технологічного відділення 14 листопада відбулося відкрите засідання гуртка «Дослідник». Форма проведення-круглий стіл на тему: «Сучасна технологія та нові тенденції в годівлі курей», на якому гуртківці обговорили питання розведення птиці в сучасних умовах, нову тенденцію годівлі курей у різні строки та ознайомились із зарубіжними та вітчизняними вітамінними препаратами, що використовуються з метою профілактики та лікування птиці для збереження поголів’я у господарствах.

На завершення засідання, гуртківці підготували захоплюючі відеоролики, які зацікавили всіх присутніх новою технологією утриманням курей у приватних господарствах.

      

О.Ю. Соловей

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 22 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Листопада 2018

     15 листопада відбулося засідання циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін. За круглим столом викладачі обговорили тему «Інноваційні технології у підготовці майбутніх молодших спеціалістів», проаналізували результати тематичного оцінювання за вересень-жовтень серед студентів І курсів. Голова комісії Суліменко Н.М. ознайомила членів комісії з планом підготовки робіт та методичних матеріалів для проведення конкурсу професійної майстерності «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР» у 2018-2019 н.р.

Н.М.Суліменко, голова комісії

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Листопада 2018

14-15 листопада в м. Чернігів ДЮСШ №1 відбулася XXІІ обласна Спартакіада серед студентів коледжів, технікумів, закладів вищої освіти з шахів та шашок, у якій взяла участь збірна команда коледжу.

      

 

Гулицька Н.М.,

викладач фізичного виховання.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 19 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Листопада 2018

Стало доброю традицією в коледжі вітати працівників та студентів із професійними святами та визначними датами. Одним із таких свят є День працівника агропромислового комплексу, яке відзначається в Україні в третю неділю кожного листопада. До цієї дати зібраний урожай, підраховані прибутки і добрі господарі можуть презентувати свої здобутки за урожайний рік.

15 листопада майбутні аграрії представили на виставку-аукціон під назвою «Ми раді Вас вітати в цій світлиці, і дарувати хліб із золота-пшениці» різноманітну сільськогосподарську продукцію та продукцію її переробки.

У виставці прийняли участь 21 академічна група.

        

За одностайним рішенням конкурсної комісії перше місце виборола група №1 (куратор Баранчук В.С., староста Клочко А.В.)

друге місце розділили група №2 (куратор Єременко О.С., староста Кобилінська Т.Ю.), група М-21 (куратор Леденко О.П., староста Батечко С.С.) та група П-21 (куратор Леденко О.П., староста Суліменко М.В.)

третє місце дісталось групі М-31 (куратор Турчин І.М., староста Митрофанська В.М.) та групі П-31(куратор Турчин І.М., староста Басанько К.В.).

      

      

 

 

Наталія Шаповал,

заступник директора з виховної роботи

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 22 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Листопада 2018

14 листопада на базі ДУ «НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-педагогічні основи розвитку особистості в сучасних умовах комунікації: досвід, проблеми, перспективи» в якій взяла участь Наталія Шаповал.

На конференції обговорювались питання теоретичних і методичних основ управління інноваційно-педагогічної діяльності у ЗВО, освітні тренди розвитку професійної компетентності сучасної молоді, розвиток комунікативної особистості в умовах смислової взаємодії, насильства як соціально-педагогічної проблеми.

В рамках конференції 13 листопада відбулось засідання Ради з виховної, спортивно-масової та студентських справ. На засіданні Ради внесено зміни до її складу, обговорено та внесено корективи з питань плану роботи на 2018-2019 н.р., розглянуто орієнтовну програму ХХІ зльоту студентських лідерів аграрної освіти, погоджено рекомендації щодо організації та проведення фестивалю «Софіївські зорі».

Н.Шаповал, заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Листопада 2018

14 листопада викладачі коледжу Птуха В.П., Шимко В.М. з метою здійснення профорієнтації відвідали загальноосвітні школи № 1, №2, №6, №9, гімназію ім. С.І.Олійника міста Бровари Київської області.

Всюди їх гостинно зустрічали вчителі та учні. Адже професійна орієнтація школярів - це наше спільне завдання. Від правильного вибору професії і навчального закладу багато в чому залежить майбутнє молодих людей. Тому так уважно слухали випускники шкіл і задавали багато питань про спеціальності, які можна здобути в коледжі, перспективи працевлаштування і продовження навчання, правила прийому, дозвілля студентів.

Було домовлено про дальшу співпрацю шляхом відвідування учнями Днів відкритих дверей коледжу, участі в учнівсько-студентських конференціях та інших заходах.

      

 

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Листопада 2018

Допомогти випускникам Яблунівської спеціалізованої школи-інтернат, Яблунівської, Канівщинської, Дубовогаївської, Богданівської, Линовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Прилуцького району Чернігівської області зробити правильний вибір майбутньої професії взяли за мету викладачі коледжу Баранчук В.С., Руднєва С.М., відвідавши 13 листопада ці навчальні заклади.

На зустрічах, за сприяння дирекцій шкіл, йшла мова про практичність професій аграрного сектору, про спеціальності, які можна здобути в коледжі, його матеріально-технічну базу, практичні заняття на виробництві, передових підприємствах, стажування за кордоном, цікаве студентське життя.

Проведене анкетування показало зацікавленість багатьох випускників саме нашим коледжем. Залишається сподіватись, що все-таки більшість із них зробить правильний вибір.

      

 

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Листопада 2018

Ознайомитись з проектом «Будь розумним/Be smart» та долучитись до нього можна за посиланням https://besmart.eduget.com

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Листопада 2018

 

Студентське життя – це час відкритих перспектив,

можливість жити мріями про прекрасне майбутнє,

віра у виконання всіх бажань

і надія на відкритість усіх дверей…

 

День студента в наші дні — це веселе і безтурботне свято, і не всі знають, що історія його виникнення аж ніяк не радісна, адже передували цьому трагічні події. Весь світ зобов’язаний Європі створенням Міжнародного дня студента, який має легендарну історію. В основі цього свята лежить боротьба за свої права та інтереси, потрясіння, розчарування і радість перемог. Спочатку ця дата — данина пам’яті чехословацьких студентів, героїв Опору. Коли в 1939 році німецькі війська окупували Чехію, студентські громади всієї країни об’єдналися і влаштували 100-тисячну демонстрацію. В ході заворушень був вбитий студент Ян Оплетала, а тисячі учнів і викладачів піддалися репресіям. А в ніч з 16 на 17 листопада було вбито 9 керівників Союзу студентів Чехії і заарештовано понад 1200 студентів. На засіданні Міжнародної студентської ради, що проходив у Лондоні в 1941 році, на честь загиблих у тих подіях заснували Міжнародний день студента, який з тих пір відзначають 17 листопада.

В Україні 17 листопада, крім міжнародного, святкується ще й український День студента. Це свято було встановлено Указом Президента ще в 1999 році «на підтримку ініціативи студентської молоді України».

Студентська пора — найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості. Ці чудові картини із студентського життя намагались відтворити у тематичній годині, присвяченій Дню студента, збірна команда студентів І, ІІ та ІІІ курсів коледжу, яку підготували працівники бібліотеки разом з музичним керівником.

      

 

 

Зав. бібліотеки Матвєєва Н.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Листопада 2018

     Голова циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін коледжу О.П.Кучерявенко взяла участь в роботі семінару «Землеробство, сівозміни, обробіток ґрунту та вирощування провідних культур», який проходив на базі Науково-методичного центру «Агроосвіта» з 7 по 9 листопада.

Захід було проведено у рамках реалізації німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України-URP-17.01» при підтримці Федерального Міністерства продовольства і сільського господарства на підставі рішення Німецького Бундестагу.

   

З привітаннями та введенням у тематику практичного семінару виступила модератор проекту Катаріна Вайсс.

Основними напрямками роботи було визначення ролі системи освіти у підготовці фахівців, поширення інформації та пропаганди технічного і біологічного обробітку ґрунту, вирощування проміжних культур у сівозмінах.

В панельних дискусіях розглядались питання мети, видів обробітку ґрунту, критеріїв визначення сівозмін, причин послідовності вибору культур, їх дії в системі вирощування в передових господарствах Німеччини.

 

    Циклова комісія технологічних та лісотехнічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Листопада 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
День народження