>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2207]
Навчальна робота [323]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2207
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 220 221 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Згідно навчальної програми дисципліни " Захист України" зі студентами І курсів було проведено практичне заняття на відпрацювання навиків накладання джгута-турнікета.

Накладання джгута-турнікета — один з основних методів зупинки масивних кровотеч на кінцівках. Його вважають основним у разі артеріальної кровотечі. Кожна людина повинна вміти його застосувати і як самодопомогу, і як взаємодопомогу.

Послідовність накладання турнікету СПАС однією рукою.
- Одягніть сформовану стрічкою-липучкою петлю турнікета на поранену кінцівку. Турнікет має бути на 6-8 см вище за місце кровотечі.
- Міцно затягніть турнікет, потягнувши за край стрічки
- Зафіксуйте стрічку навколо кінцівки до кліпси за допомогою двосторонньої липучки
- Закрутіть стержень до зупинки артеріальної кровотечі та зникнення периферичного пульсу
- Зафіксуйте стержень у кліпсі. Перевірте, чи зупинилася кровотеча та чи є пульс
- Обгорніть залишок стрічки навколо кінцівки через кліпсу та поверх стержня
- Зафіксуйте залишок стрічки за допомогою білої липучки. Напишіть час накладання турнікета на липучці.

Заняття було цікавим та корисним для студентів.

   

 

 

Наталія Гулицька, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: fagreen039 | Дата: 13 Березня 2023

Початок технологічної практики з предмету у ВСП "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБІП України" з теми "Лісозахистні і протипожежні роботи".

Студенти отримали можливість на практиці отримати практичні знання та навички у лісовому господарстві.

Охорона лісу є одним з найважливіших аспектів у лісовому господарстві. В рамках практики, студенти отримали знання про види загроз, які можуть виникнути для лісу, такі як пожежі, хвороби, шкідники тощо.

Вони також навчилися визначати ознаки цих загроз та вивчати методи їх попередження та боротьби.

   

  

Анатолій ТРЕТЯК , керівник практики

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: fagreen039 | Дата: 13 Березня 2023

10 березня 2023 р. студенти спеціальності 205 Лісове господарство та викладачі циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток біоенергетичного потенціалу в сільському господарстві».

Спочатку із вітальним словом виступив – Талавиря Микола, д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної теорії НУБіП України, який побажав всім плідної роботи та жвавої дискусії.

Далі із доповіддю «Перспективи виробництва біометану в Україні» виступив Гелетуха Григорій, д.т.н., ГС «Біоенергетична асоціація України».

  

Доповідач в ході доповіді розповів про кількість заводів біометану у ЄС, про виробництво біометану в Україні, про перспективність його використання та економічні розрахунки.

  

Про перспективність використання біометану у ЄС, про виробництва та споживання біоетанолу в Україні розповіла Желєзна Тетяна, к.т.н., Інститут технічної теплофізики НАН України. Доповідь теж викликала жваву дискусію та ряд питань до доповідача.

   

Оскільки в Україні спостерігається тенденція: як тільки ціна нафти перевищує $100 за барель, з боку бізнесу підвищується зацікавленість до виробництва біопалива. Така ситуація була у 2008 р., коли нафта коштувала $147,5 за барель – тоді аграрії активно почали цікавитись, як саме виготовляти альтернативне пальне і сумішеві види. Та вже через два роки, коли ціна на паливо почала знижуватися, інтерес зник.

Зараз ситуація повторюється, бо ми залежні від імпортного палива. Сприяє популяризації і ціна дизеля, яка вже перевищує 65 грн/л (там, де його ще можна знайти у вільному продажі).

Про це та більше розповів Драгнєв Семен, к.т.н., Інститут технічної теплофізики НАН України в доповіді на тему: «Перспективи виробництва біодизелю в Україні».

Наступний доповідач Сенюк Юрій, к. ф-м. н., дійсний член Української академії наук, заступник Голови Національна науково-технологічна асоціація України торкнувся болючого питання здоров’я людей на планеті, тобто біоекономіка здоров'я («Bioeconomics of health as a new model of sustainable endogenous inclusive development for the local community and innovation mainstream of the post-pandemic transformation of the world economy»).

Дана конференція викликала високий інтерес та жваві дискусії, а студенти та викладачі, які долучилися висловлюють спасибі та дякують кафедрі економічної теорії НУБіП України.

 

Викладач технологічних та лісотехнічних дисциплін, І.В. Кімейчук

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: fagreen039 | Дата: 10 Березня 2023

9 березня до ВСП «Бобровицький фаховий  коледж імені О. Майнової НУБіП України» завітала робоча група  НУБіП України у складі: проректора з науково-педагогічної роботи Василя Шинкарука, начальника відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання Олександра Санченка, заступника начальника відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання Наталії Овдій, директора ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» Володимира Альохіна, заступника директора   з навчальної роботи  ВСП «Ірпінський фаховий коледж  НУБіП України» Вікторії Сови з метою  перевірки забезпечення якості освітнього процесу та організації  навчально – виховної роботи.

На порядку денному було чимало питань про стан справ у коледжі: якість освітнього процесу, впровадження успішного досвіду, готовність матеріально - технічної бази, цивільного захисту, пожежної безпеки та протиепідемічних заходів, практична підготовка студентів, аналіз їх дозвілля, аналіз підготовки до вступної компанії 2023.

На початку зустрічі Василь Шинкарук разом з директором коледжу Андрієм Матвієнком оглянули територію коледжу, навчальний корпус та укриття. Андрій Іванович прозвітував гостям за ту роботу, яка була зроблена за його перебування на посаді директора.  Директор коледжу  проінформував про готовність гуртожитку до прийому студентів, які з 6 березня вийшли на очне навчання, зазначив, що проведено посилення протиепідемічних заходів, поновлено антисептичні та миючі засоби в навчальному корпусі та гуртожитку, забезпечено наявністю резерву масок.

   

    

Заступник директора коледжу з навчально - виховної роботи Юлія Петренко  розповіла про перебіг освітнього процесу в навчальному закладі, про стан профорієнтаційної роботи, підготовку до складання НМТ, яке необхідне для вступу до університету. Адже, традиційно, велика кількість випускників коледжу продовжує навчання саме в НУБіП України, а дехто потім повертається до рідного коледжу майстрами та викладачами.

Відбулася цікава, інформаційно насичена зустріч зі студентами та викладачами коледжу, яка пройшла у теплій та невимушеній атмосфері.

Навчання в цих умовах є важливим аспектом як з професійної точки зору, так і моральної. Життя продовжується, і нам необхідно навчатися та працювати наскільки це дозволяють обставини. Завжди знайдеться вихід, така наша нація.

          

Василь Шинкарук зробив аналіз навчальної та матеріальної бази коледжу, наголосивши на  непросту ситуацію в країні в цілому та коледжу зокрема, необхідності єднання усіх сил задля миру і процвітання нашого навчального закладу.

За результатами цієї перевірки ухвалено ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор діяльності та розвиток нашого закладу освіти.

Нехай синергія досвіду й молодості повсякчас приносить нашій альма-матер визнання!

Сьогодні ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Всі разом ми прагнемо Перемоги і бажання жити у вільній та успішній країні. Тільки разом ми сильні, бо наша сила - у єдності.

Усім нам весняного тепла, добра та миру на нашій славній ненці Україні!

   

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії

на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені

О. Майнової НУБіП України»

Тетяна ЄВЕНКО

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: fagreen039 | Дата: 09 Березня 2023

8 березня відбулося засідання предметного гуртка «Таксатор» на тему

«Розрахунок об’єму головного користування на ревізійний період».

Згідно плану засідання гуртка було  розглянуто матеріали  по

розрахунках річної  лісосіки. Також обговорено поняття про вік, оборот

рубки, оптимальний вік головної рубки. Членами гуртка проведено

розрахунок  лісосік  головного  користування на основі таксаційних описів  базового  лісогосподарського підприємства ДП «Бобровицярайагролісництво» та  обґрунтування  прийнятої  розрахункової  лісосіки  на  ревізійний період.

  

Керівник гуртка:   Анатолій  ТРЕТЯК

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: fagreen039 | Дата: 09 Березня 2023

 

 

ПРЕКРАСНЕ СВЯТО ВСІХ ЖІНОК – 8 БЕРЕЗНЯ!

Весна… Що приносить нам ця чудова пора року? Тепло, гарний настрій, перші квіти… і багато-багато свят! Перше свято, яке приходить на нашу думку, і яке безперечно пов'язане із весною, це – Міжнародний жіночий день.

 Існує давня легенда про дивовижну квітку (саме про жовтий тюльпан!!!): « …у золотистому щільно закритому бутоні було заховане людське щастя. Йшли до цієї квітки і старі, і молоді, і здорові, і каліки, йшли багаті правителі з блискучою свитою, але все марно – щастя не давалося в руки.

     Одного разу повз закритий бутон жовтого тюльпана проходила бідна жінка, вона вела за руку маленького синочка, як раптом хлопчик побачив блискучий бутон, вирвався і з гучним сміхом кинувся до квітки. І сталося диво, бутон розкрився сам собою…

     Те чого не в силах були зробити ні влада, ні погрози, ні коштовності, ні заклинання, зробив веселий безтурботний сміх дитини…».

  Отже, спираючись на цю красиву легенду можемо стверджувати, що тюльпан, особливо жовтий – символ людського щастя без обмежень.

У Нідерландах перші садові тюльпани з'явилися 1570 року, коли Еклюз на запрошення приїхав працювати в Голландію і разом з іншими рослинами захопив цибулини тюльпанів. Це стало початком шаленого захоплення тюльпанами цілого народу. Це захоплення голландців називають тюльпаноманією. Відповідно до Міжнародного реєстру найменувань тюльпанів, прийнятого в Голландії в 1981 році, сучасна Єдина класифікаційна система тюльпанів розділена на 4 групи (залежно від термінів цвітіння), що включає 15 класів.

Тюльпаноманія — період у нідерландській Золотій добі (в ті часи Нідерланди були Об'єднаними провінціями), коли контрактні ціни на цибулини тюльпана, який щойно з'явився, досягли надзвичайно високих рівнів, а потім раптово обвалились. На піку тюльпаноманії в лютому 1637 року, контракти купівлі-продажу тюльпанів були більш ніж у 10 разів більшими за річний дохід кваліфікованого майстра. Зазвичай вважається першою зафіксованою спекулятивною (чи економічною) бульбашкою. Термін «тюльпаноманія» зараз часто використовують як метафору для позначення будь-якої великої економічної бульбашки (коли ціни на активи відхиляються від справжньої вартості).

Попри зависокі ціни, попит на букети та квітучі рослини у вазонах шалений. Проте найпопулярнішими квітами, традиційно залишаються тюльпани.

Життя в «Бобровицькому фаховому коледжі імені О.Майнової НУБіП України» різнобарвне, адже «наша сила у єдності студентів і викладачів». Ось і сьогодні до Міжнародного жіночого дня  8 Березня - не оминули можливості долучитися до сюрпризу й чоловіки – даруючи різнобарвні свіжі тюльпани вирощені в нашому коледжі разом із теплими словами вмить підняли настрій.

В цей святковий день весняний,
Вам найкращим, незрівнянним,
Шлемо сонячні вітання
І найкращі побажання.
Хай всміхаються троянди,
Хай тюльпани шлють уклін,
Хай освячує кохання
Птахів щебіт передзвін!
З 8 Березня щиро вітаєм,
Вам любов і тепло віддаєм,
Хай у серці весна розквітає,
І в житті ми мудріші стаєм!
Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.

 

 

 

Завжди залишайтеся такими ж наполегливими та сміливими, ніжними та щирими. Пам’ятайте головне, що

Ви- сильні.
Ви –вільні.
Ви – неймовірні!
Зі святом весни, краси та жіночності!
Мирного неба вам над головою і вільної незалежної української землі під ногами!

    

 

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»

Тетяна ЄВЕНКО

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: fagreen039 | Дата: 08 Березня 2023

Гурткова робота – сприятливий простір творчого та особистісного вдосконалення студентів, поглибленого розвитку їх здібностей, реалізації можливостей та прагнень.

Невід’ємною частиною навчально-виховного процесу в коледжі є гурткова робота, яка розвиває і формує загальні якості відповідно до вікових можливостей студентів, задовольняє психологічну потребу у спілкуванні і самовизначенні.

З метою залучення студентів до позааудиторної роботи 08.03.2023 року відбулося засідання гуртка «Ринкова економіка і ми».

Студенти провели дослідження та підготували доповіді, узагальнили свої знання з основних економічних понять. Теоретичний матеріал було представлено у формі круглого столу. Гуртківці мали змогу висловити власні думки, узагальнили набуті знання про особисті якості які потрібні підприємцю.

  

 

Керівник гуртка Ольга Хуртепа

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: fagreen039 | Дата: 08 Березня 2023

       8 березня відбулося засідання предметного гуртка «Технолог» на тему: «Досвід організації виробництва продукції птахівництва на МХП ТОВ «Вінницька птахофабрика». «Вінницька птахофабрика» - найбільше підприємство агрокомплексу «МХП» в Україні та Європі, яке зайняте в галузі  виробництва комбікормів, продукції   птахівництва, переробки і виготовлення м’ясної продукції. Воно скла дається з п’яти філій, серед яких: «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів», «Птахокомплекс», «Переробний комплекс», «Комунальний комплекс» та ВП «Біогаз Ладижин». Керівником ТОВ «Вінницька птахофабрика » («Птахокомплексу» ) є Руслан Волков. Власником агрохолдингу «МХМ» являється Юрій Анатолійович Косюк, який постійно ділиться своїми планами та намірами щодо напрямків руху компанії, результатами її фінансової діяльності.

   Члени гуртка «Технолог» ознайомилися з історією створення ТОВ «Вінницька птахофабрика», її виробничо-економічними показниками діяльності. Цікавим були виступи гуртківців щодо досвіду організації роботи цеху інкубації на птахофабриці, який щодня  випускає 1 млн. курчат. На підприємстві розташовано 722 приміщення, в кожному з яких вирощується по 55 тис. курчат. Кожного дня на підприємстві передбачено посадку на вирощування 1 млн. голів птиці і майже стільки ж відправляється на забій. Тобто інкубаційний цех і цех забою птиці працюють синхронно. Важливим елементом в організації ефективної роботи інкубаційного цеху є відбір яєць , придатних для інкубації. На засіданні предметного гуртка студенти успішно набували умінь і навиків щодо оцінки якості інкубаційних яєць. Цікавим був виступ щодо досвіду утримання молодняку  птиці у МХП в процесі його вирощування. Загалом у МХП птицю вирощують підлоговим методом. Це по-перше, гуманно , по-друге - дає якісніший продукт , адже птиця за таких умов здоровіша.

   

Керівник гуртка   Матвєєв Л.Л.

 

 

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: fagreen039 | Дата: 08 Березня 2023

Т.Г. Шевченка

В дні перемог і в дні поразок
В щасливі дні і в дні сумні
Йдемо з дитинства до Тараса,
Несем йому думки й пісні

 

 

ШЕВЧЕНКО
Тарас Григорович (1814-1861)
видатний український поет, художник, громадський діяч, перекладач, автор "Кобзаря"

Життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича був надзвичайно насиченим: знайомства, зустрічі, гостини, натхнення, твори, юнацькі будні в Петербурзі, повторне відкриття України, діяльність Кирило-Мефодіївського братства й арешт, заслання та повернення… Про це розповідають матеріали книжкової виставки, яка організована в бібліотеці коледжу.

Студенти мали змогу переглянути ще раз твори Шевченка, спогади видатних людей про нього. Зі спогадів самого поета, єдиним світлим променем у його дитинстві стала сусідська дівчина, з якою разом гнали “чужі ягнята до води”. Це була Оксана Коваленко. Пізніше Тарас присвячує їй поему  “Мар’яна-черниця”, згадує її у вірші  ” Ми вкупочці колись росли”, її іменем називає героїню поеми ” Гайдамаки”.

 Зацікавив відвідувачів той факт, що «Кобзар» став найзнаменитішою книгою Шевченка. Тільки за його життя він перевидавався 4 рази. Пізніше загальний тираж «Кобзаря» перевалив за 8 мільйонів. Вірші з цієї збірки перекладені більш ніж на 100 мов світу. У місті Черкаси у 1989 році відкрився єдиний у світі музей, присвячений одній книзі. І цією книгою став «Кобзар».

Літературна композиція розкрила багатогранне життя поета, художника, громадського діяча. Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свобода, самореалізація і благополуччя, мир і повага, прості людські цінності. Його творчість –  це його душа, в ньому він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий!

бібліотекар Ніна Бринза

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: fagreen039 | Дата: 08 Березня 2023

Незважаючи на сирени  і тривоги, в умовах воєнного стану згідно з графіком освітнього процесу розпочалося очне навчання.

Заняття проводяться цікаво, із застосуванням новітніх технологій навчання, адже  показником підготовки фахівців являється професіоналізм, який виражається у набутих нових знаннях, умінні використовувати їх на практиці.

Викладачі, працюючи із студентами, використовують різноманітні методи: діалог, бесіда, демонстрація, декламація, презентація, робота з картами, адже перед педагогами стоїть завдання не лише надання якісних освітніх послуг, а й формування всебічно розвиненої особистості, здатної приймати рішення у різних ситуаціях.

Студенти відмітили, що можливість навчатися в аудиторіях  і здобувати знання в очному режимі краща, чим у дистанційному форматі.

                      

                     

                     

                                         

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: fagreen039 | Дата: 08 Березня 2023


Онлайн рапортичка

Відскануй