> width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1546]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1546
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 154 155 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

10 грудня відбувся захистку рсових робіт з навчальної дисципліни «Менеджмент» студентами IV курсу спеціальності «Менеджмент».

Курсова робота є самостійною творчою працею студента на обрану ним тему, яка виконується піднауковим керівництвом викладача. В ній систематизується поєднання теоретичних знань та практичних навичок, набутих студентом у процесі навчання в коледжі.

В процесі доповідей, що супроводжувалися презентаціями, майбутні менеджери впевнено підтвердили високий рівень знань та навичок з виявлення наукових і виробничих проблем, зуміли обґрунтувати актуальність їх розв'язання на сучасному етапі, показали  вміння працювати з літературними джерелами, планово-обліковою та фінансовою документацією, статистичною інформацією, аналізувати результати діяльності об'єктів дослідження.

Всі роботи студентів групи отримали високу оцінку членів комісії. Особливо були відзначені професіоналізм в написанні та захисті досліджень Чичкань Софії, Митрофанської Віталії, Баланчук Анастасії.

 

  

  

Ірина Турчин, викладач економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 10 Грудня 2019

Свобода означає абсолютне

верховенство прав людини.
Франклін Рузвельт

 

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Головна мета Міжнародного дня прав людини – торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню один до одного. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

На відзначення Міжнародного дня прав людини працівники бібліотеки коледжу організували тематичний перегляд літератури, де  зібрані матеріали про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусилля світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

Студенти мають змогу ознайомитись із загальними положеннями декларації прав людини, де задекларовано наступні принципи: рівність людей: усі люди народжуються вільними та рівними в правах, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії тощо; право кожного на життя, свободу та особисту недоторканість; заборона рабства и торгівлі людьми; заборона катувань або жорстокого поводження; право кожного на правосуб’єктність; рівність усіх перед законом; право на звернення до суду; заборона самовільних арештів; презумпція невинності та заборона зворотної сили карного закону; право на свободу пересувань та вибір місця мешкання; право на громадянство; право на шлюб; право володіти майном; право на свободу переконань; право на мирні збори; право на участь в управлінні громадськими та державними справами; право на працю тощо.

Матвєєва Н.О., завідувач бібліотеки

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 10 Грудня 2019

Представники коледжу Юлія Вікторівна Петренко, заступник директора з навчальної роботи та Алла Анатоліївна Коник, завідувач економічного відділення 5 грудня взяли участь у Всеукраїнській конференції «Імплементація Закону України «Про фахову передвищу освіту», що проходила на базі Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Обговорювалися питання правових, організаційних та фінансових проблеми функціонування технікумів і коледжів в Україні, як окремої ланки освіти. Першочерговими завданнями є переоформлення ліцензій та сертифікатів про акредитацію закладів фахової передвищої освіти, зміни в ліцензійних умовах та Умовах прийому на навчання в 2020 році.

 

 

А.А.Коник, зав. відділення   

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 33 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Грудня 2019

З цікавістю випускники Броварських шкіл та гімназії  4 грудня в рамках проведення профорієнтаційної роботи ознайомилися з інформацією про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в коледжі, його матеріально – технічну базу, умови навчання та проживання здобувачів освіти, організацію дозвілля, спортивну роботу, можливість продовження навчання в НУБіП  та перспективи працевлаштування.

Особливу зацікавленість випускники проявили щодо можливості паралельного навчання в рамках проведення пілотного проекту у польському університеті «Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy».

  

  

Леденко О.П., викладач економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Грудня 2019

3-4 грудня 2019 року  в м. Чернігів на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 відбулися змагання з шахів  та шашок в залік  XXII обласної спартакіади студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації. В шаховому турнірі взяли участь  студенти коледжу Кудлай Іван (група М-31) та Голубєв Єлисей (група П-21). Хоча й хлопцям не вдалося вийти в число переможців, але вони показали непогану гру, волю до перемоги. Будемо  тренуватись ще більше!

  

  Гулицька Н.М., викладач фізичного виховання

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Грудня 2019

Сьогодні питання протидії торгівлі людьми є надзвичайно актуальним, адже щороку тисячі українців виїжджають закордон, щоб працевлаштуватись, продовжити навчання чи просто подорожувати. Тому саме цій темі 4 грудня було присвячено чергове заняття Школи зайнятості «Чинники успішного працевлаштування» зі студентами випускних груп коледжу. І проведено воно було за участю  спеціаліста Бобровицького відділення сприяння зайнятості Носівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості Тетяни Ющенко.

В ході навчання студенти ознайомились з такою проблемою, як торгівля людьми, її характерними ознаками, формами, категоріями осіб, що потрапляють у зону ризику, дізнались як відрізнити торгівлю людьми від інших злочинів.

Гра «Міфи та факти», під час якої кожному учаснику потрібно було обґрунтувати свою думку, фільми «Зруйновані мрії» та «Справжня історія торгівлі людьми» та їх обговорення дали змогу визначити правила, яких слід завжди дотримуватись, збираючись їхати закордон, щоб захистити себе, в які служби звертатися у випадку виникнення такої проблеми.

 

Демидюк М.Л., керівник Центру кар’єри та працевлаштування

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Грудня 2019

Під такою назвою на відзначення Дня  Збройних Сил України в читальній залі  коледжу з студентами другого курсу була проведена виховна година, яку підготували студенти груп  Т-21 і Л-21. Засобами літературно-музичної композиції    учасники свята згадали героїчні сторінки історії України, її  захисників, вшанували тих, хто ціною власного життя захистив і  оберігає наше сьогодення.

Затамувавши подих, слухали спогади військовослужбовців - учасників АТО Буряка Ігоря Григоровича та Артеменко Олену Олександрівну.

«Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави з розпадом Радянського Союзу, діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі. На сьогоднішній день сили українських миротворців широко затребувані всім світовим співтовариством, що свідчить і про високі технічні можливості, і про довіру до професійної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України», - сказав Ігор Григорович.

«Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії,  і українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук», - додала Олена Олександрівна.

«Ми, підростаюче покоління, будемо гідними продовжувачами  справи наших дідів і батьків. Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку – це святий обов’язок кожної людини», - підсумували ведучі Пономаренко Сергій, Хорошун Євген, Клочко Аліна,  Петрюк Юрій, Михайленко Дмитро, Макухова Єлізавета, Ягола Аліна, Булатова Вікторія, Василенко Діана, Пархоменко Марія, Семенченко Вікторія, виконавці пісень Ярема Ілля, Кобилінська Тетяна, Худоровська Марина.

Мети: формувати в студентів уявлення про Україну, як суверенну державу з давньою історією, багатою культурною спадщиною, виховувати повагу до військовослужбовців як захисників Вітчизни, - було  досягнуто.

    

     

     

   

 

 Птуха В.П., куратор груп Т-21 і Л-21

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Грудня 2019

Сьогодні, ідучи на роботу, відчутно відчувався скрип першого снігу, на якому виднілись сліди ранніх пташок, і всі в душі сподівались на надзвичайне диво. І дива, як правило, в нашому житті трапляються.

І диво таки сталося, бо фойє навчального закладу заграло блискітками святкових гірлянд, набуло аромату свіжої сосни, наповнилось передноворічною атмосферою. Студенти академічних груп виставили свої зимові композиції, які здивували присутніх своїм креативом, самобутністю, безмежним талантом. Кожна академічна група  намагалась відтворити справжню зимову казку. І це їм вдалося.

Зі святковим настроєм, першим снігом, приємними емоціями, любі наші студенти!

  

  

Н.Шаповал, заступник директора з виховної роботи

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 42 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Грудня 2019

29 листопада відбулися збори трудового колективу коледжу щодо підсумків роботи за 2019 рік у межах виконання  програми розвитку  «Голосіївська ініціатива – 2020» та визначення основних завдань на 2020 рік.

Про діяльність колективу коледжу звітувала директор Ольга  Гордієнко, яка зосередила увагу на організаційній структурі навчального закладу, кадровому потенціалі, навчально-методичній, виховній, спортивній роботі, інноваційній діяльності та матеріально-технічному забезпеченні. Основними здобутками у2019 році Ольга Гордієнко назвала: участь навчального закладу у пілотному проєкті  Міністерства освіти і науки України щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти студентами коледжу; співпраця з Економічним Університетом в Бидгощі щодо паралельного дипломування; заключення договорів з роботодавцями і спільна розробка програм практичного навчання; активізація діяльності колекційно-дослідного поля.

Серед пріоритетних завдань на 2020 рік визначено: підвищення якості надання освітніх послуг,розширення напрямків співпраці з  роботодавцями, розвиток та розширення академічної співпраці з французькими партнерами (сільськогосподарський ліцей, м. Оберне) та Економічним Університетом в Бидгощі (Польща), розробка нових концептуальних засад профорієнтаційної діяльності, збільшення контингенту студентів.

В обговоренні прийняли участь: завідувачі відділень Філатова В.Л. та Коник А.А., голова профспілкового комітету Турчин І.М., завідувач Міжкафедральної навчальної лабораторії  на базі ВП НУБіП України  «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової»

 

Матвієнко А.І., голови циклових комісій Суліменко Н.М.,Кучерявенко О.П., Баранчук В.С.

  

У цілому роботу колективу та директора коледжу Гордієнко О.В. за 2019 рік схвалено.

Учасники зборів обрали делегатів на університетську конференцію трудового колективу.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 45 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Листопада 2019

Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової… Витоки його не губляться ні в просторі, ні в часі. Гортаючи сторінки літопису коледжу, ми з гордістю можемо сказати, що кожен рядочок його біографії писався золотими літерами, створюючи живий історичний зв’язок між поколіннями. На кожній сходинці шляху, довжиною в 128 років, запорукою успіху була самовіддана праця всього колективу, який завжди був високо професійним, компетентним, творчим, здатним до сприйняття та впровадження інновацій в справі підготовки високопрофесійних фахівців аграрного сектору України.

По-домашньому затишно і тепло пройшла 29 листопада в коледжі зустріч поколінь, приурочена 128-ій річниці заснування навчального закладу, яку підготували студенти групи М-41.

Зворушливо прозвучали  вітальні слова, з якими до присутніх звернулись директор коледжу Ольга Гордієнко, яка з теплотою згадала  всіх тих, хто творив історію навчального закладу, побажала всім творчої наснаги у виконанні почесної місії підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Учасники свята переглянули відеосюжети життєвого шляху коледжу, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто відійшов у вічність.

Поділились своїми спогадами,  взяли участь у бліцопитуванні ветерани педагогічної праці Змігродська Н.С., Мартишевська М.Ф., Гудзенко М.К., Конішевський В.А., Крот В.В., , Соловей А.П., Ярошенко Г.С., Бабич Г.О.

З вдячністю  про студентські роки говорили і нинішні   викладачі  Суліменко Н.М., Кучерявенко О.П., Філатова В.Л., Леденко О.П., Приємницька В.С., Соловей О.Ю., Хуртепа О.С.  

«Технікум, а нині коледж, залишив у наших серцях спогади про незабутню атмосферу родинності і дружби, гарних традицій, взаєморозуміння, пізнання нового, творчості, прагнення до розвитку особистості. Всі ці найкращі напрацювання з роками лиш збагачувалися мудрістю і досвідом. Сьогодні заклад дуже змінився, змінилися підходи у навчанні, у вихованні, але незмінною залишилася непідробна щирість, яка завжди відзначалася у спілкуванні викладачів з молоддю. Як і багато років тому, сюди хочеться повертатися знову і знову. За мудрою порадою, за підтримкою, а також поділитися своїми досягненнями й успіхами», – такий лейтмотив усіх виступів.

Задушевні музичні вітання  в ході свята прозвучали від аматорів художньої самодіяльності районного будинку культури Катерини Калініченко та Інни Ярмоленко, ветерана педагогічної праці Бабич Г.О, студента Артюха Михайла, працівника Максимова Юрія,  ведучих: студентів Баланчук Анастасії, Рагуліна Олександра, викладача  Птухи  В.П.

Протягом всього свята в залі панував піднесений настрій, переповнювали почуття гордості за здобутки навчального закладу.

Ми пишаємося своєю історією і з оптимізмом дивимось у майбутнє. Сподіваємось і впевнені, що нам вистачить життєвої мудрості, натхнення, професіоналізму, витримки та здоров’я, а це свято стане новою точкою відліку для подальших високих перемог.

  

  

  

  

  

 

                   Турчин І.М., куратор групи М-41, ведуча свята

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 42 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Листопада 2019


новогодняя ёлка 2013 web.a.net


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання