width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1524]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1524
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 152 153 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

    

Щорічно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв Голодомору. Як відзначається в багатьох документах,  лише голодомор 1932–33 років забрав життя понад    7 000 000 людей. Це страшна частина родинної історії майже кожного сучасного українця. Щохвилини від штучного голоду помирало 26 людей. Зникали не лише сім’ї, а й цілі села. Згідно з соцопитуванням 2018 року, 79% українців вважають Голодомор геноцидом — злочином радянської влади проти українського народу.

З метою вшанування жертв Голодомору 1932-1923 та 1946-1947 років в  академічних групах коледжу проведено бесіди, перегляд відеороликів «Голодомор – біль душі і пам’ять мого серця». Працівники бібліотеки організували коментовану виставку літератури «Україна пам’ятає!. Світ визнає!», де студенти мають змогу ознайомитись з матеріалами про голодомори і в нашому краї.

Долучитися до  загальноукраїнської акції «Засвіти свічку» та встановити свічку на підвіконні 23 листопада  вважають за свій громадянський обов’язок всі члени колективу коледжу.         

 

Матвєєва Н.О., завідувач  бібліотеки

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Листопада 2019

  В рамках проведення декади циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін 21 листопада було проведено конкурс серед студентів та викладачів коледжу на найкраще фото у фотозоні. Конкурсна комісія при оцінці фото враховувала оригінальність, позитивність, винахід-ливість та креативність. За результатами конкурсного відбору комісія визначила такі місця:

      1місце – (номінація оригінальність) групи О – 21, Ф - 21

      2 місце – (номінація креативність) групи М – 31, П - 31

      3 місце – ( номінація позитивність) групи  -  Т – 41, О - 31     

  

Матвєєв Л.Л., викладач технологічних дисциплін 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Листопада 2019

Проблема лідерства - проблема, яка вже тривалий час вивчається багатьма дослідниками різних галузей: соціології, політології, психології, педагогіки та інших наук. На сучасному етапі розвитку суспільства, питання формування лідера в колективі окреслюється у педагогічному, психологічному та соціальному аспектах. Актуальність полягає у спробі дослідити проблему лідерства в студентському колективі. Лідерська позиція характеризується відповідальним ставленням до себе, інших членів групи, природи, світу; готовністю взяти на себе відповідальність при розв'язанні проблемних ситуацій. Формування лідера - одна з граней формування національної еліти.

Саме проблемам лідера та лідерства в студентській групі було присвячене засідання старостату на технологічному відділенні 21 листопада. Катерина Масляєва, староста групи А-41, у своєму виступі поділилась досвідом з присутніми, щодо організації  роботи в групі,  зауваживши, що лідерство - це здатність окремої особистості спонукати інших діяти, «запалювати», надихати їх на певну активність і діяльність. Між лідерством і керівництвом є суттєва різниця. Таким чином, лідер здійснює найбільший психологічний вплив на групу загалом і окремих її членів, коли виступає в ролі координатора, організатора групових справ.

Дмитро Патюта, заступник старости групи Л-41, в своєму виступі  розкрив присутнім феномен лідерства в колективі. Наголосив, як важливо знайти диференційований підхід до кожного відповідно до індивідуальних особливостей, сприяти згуртованості колективу, спрямувати його активність на виконання основних завдань професійної підготовки в коледжі.

Модератор засідання підкреслила, що для студентів з яскраво вираженими лідерськими здібностями характерним є здатність долати перешкоди на шляху до досягнення цілей, прояв наполегливості та високої працездатності, незалежності та високої ініціативи при постановці завдань, прояв високого рівня адаптованості до змінних умов, надійність, уміння додержувати свого слова, самокритичність і здатність до самоаналізу, оптимізм, рішучість, здатність змінювати стиль поведінки залежно від зміни тих чи інших умов.

Учасники засідання мали змогу пройти «Тест особистості», який допоміг виявити найкраще розвинуті лідерські якості кожного.

Отже, студентське середовище найбільш сприятливе для прояву лідерських якостей, причому не тільки у студентів, що володіють ними зі школи, а й у тих, хто раніше не проявляв такої активності. Тому студентська група надає всім рівні стартові можливості у майбутній «боротьбі» за лідерство.

  

  

  

 В.Л.Філатова, завідувачка технологічного відділення

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Листопада 2019

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Попрання законодавчо закріплених пріоритетів зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців. Цей період став етапом прояву українцями неабиякої сили, мужності, гідності, віри та міцності духу, розуміння,  що вищою метою для українського народу є збереження людських цінностей та основ демократії.Але, нажаль, за відстоювання цих ідей довелося заплатити дорогою ціною – кров’ю героїв Небесної Сотні, патріотів, які поклали своє життя на вівтар для захисту нашої держави.

В коледжі проведено цикл заходів, присвячених реалізації однієї з ключових вимог Революції гідності – європейської інтеграції як цивілізаційного вибору України. В усіх академічних групах пройшли виховні години з даної тематики. В фойє  протягом перерв демонструвались відеоролики, в бібліотеці організовано виставку книг та художньої літератури «День гідності і свободи».

 

Студентство коледжу приєдналось також до  мітингу, який  відбувся в центрі м.Бобровиці. Його учасники  згадали, як все починалося – день  21 листопада 2013 року, рішення уряду щодо «призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони та Європейським Співтовариством, з іншої», і найбільш драматичний етап революції – події  лютого 2014 року і Євромайдан.

Юнаки та дівчата разом з викладачами вшанували пам’ять про загиблих співвітчизників хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, воїнам АТО.

  

  Коник А.А., завідувач економічного відділення

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Листопада 2019

20 листопада викладачі коледжу Омельченко І. В. та Баранчук В.С. провели профорієнтаційні зустрічі з учнями  Комарівської, Борзнянської шкіл -інтернатів, Комарівської, Оленівської, Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Борзнянської гімназії Борзнянського району Чернігівської області.

З цікавістю  випускники   слухали інформацію про коледж, його матеріально – технічну базу, умови навчання та проживання студентів, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка   в навчальному закладі.  Багато питань було задано про організацію дозвілля,   спортивну роботу,   можливість продовження навчання в НУБіП, закордонне стажування та перспективи працевлаштування.

  

          Демидюк М..Л., керівник Центру кар’єри і працевлаштування

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Листопада 2019

Практичне заняття з студентами групи А-31 коледжу 20 листопада було  проведено безпосередньо на відділенні Лукашівка ТОВ «Земля і Воля». Майбутні агрономи  мали змогу наочно  познайомитись з процесом переробки насіннєвої кукурудзи - від доставки в качанах з поля до затарювання протравленого насіння в мішки. Детальну інформацію про будову та робочий процес обладнання для переробки і зберігання зерна дали завідувач зернового комплексу Подолянко П.О. та інженер Онисечко О.М. Значний інтерес викликав зерносушильний комплекс господарства, де завдяки   сучасним зерносушаркам, місткістю 5 тисяч тонн кожна,  можна  одночасно зберігати понад 400 тисяч тонн зерна кукурудзи.

  

Сковорода В.М., викладач технічних дисциплін.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Листопада 2019

Заступник директора з виховної роботи коледжу Шаповал Н.О. бере участь в семінарі практичних психологів «Конструктивна взаємодія з молоддю як умова створення безпечного і комфортного освітнього середовища закладу освіти», який проходить на базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж».

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Листопада 2019

Приємним сюрпризом для учасників навчально-виховного процесу в коледжі стало привітання від студентів – випускників технологічного відділення в рамках розважального шоу з Міжнародним днем студента під девізом «Ми всі навчалися потроху…».

Цікаві та гумористичні сценки, запальні пісні, дотепний гумор, неочікуваний сюрприз від викладачів циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін подарували присутнім гарний настрій та море позитивних емоцій.

Крім того, відзначено переможців виставки-конкурсу «Пахущий хліб - цілющий скарб життя», приуроченої Дню працівників сільського господарства.

Саме такі заходи згуртовують та об’єднують студентів, дають можливість повірити у власні сили та відчути себе актором.

Зі святом, наші дорогі студенти, нових звершень і радісних емоцій в стінах нашого навчального закладу.

 

  

  

  В.Л.Філатова, завідувачка технологічного відділення

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Листопада 2019

Традиційно в коледжі  учасники художньої самодіяльності зі сцени вітають всіх працівників та студентів з професійними святами. І, сьогодні, в переддень свят - Дня працівників сільського господарства та Міжнародного дня студентів, всі отримали вітання. Зі сцени актової зали лунали святкові вітання від студентів: М. Федоровської, К.Лози, М.Артюха, Т.Кобилінської, Ю.Кот, І.Яреми, М.Бурденко, А.Кравченко, А.Клапчука, О.Рагуліна, В.Лесенка, І.Швидкої, О.Малюха. Приємно і неочікувано було чути вітання від викладача – О.С.Хуртепи та працівників господарської частини коледжу – О.Булаха та Ю.О.Максімова. З щирими словами, посмішками та гарним настроєм концерт - вітання провели А.Кучура, Б.Дурицький, М.Бурденко та В.Пилипчук.

  

  

Н.Шаповал, заступник директора з виховної роботи

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Листопада 2019

«Сучасні технології вирощування кукурудзи на зерно» - під такою назвою  відбулось відкрите заняття з дисципліни «Технології виробництва продукції рослинництва» викладача Яроша Ю. М. зі студентами четвертого курсу спеціальності «Агрономія».

Особливим  воно було тим, що в ньому брав участь випускник нашого навчального закладу - головний  агроном ТОВ «Агро-Надія» із двадцятирічним стажем Волоха Олексій Михайлович.

Заняття проходило у формі виробничої наради, де обговорювалися різноманітні аспекти сучасних технологій вирощування кукурудзи в нашій грунтово-кліматичній зоні.  При спілкуванні були використані схеми, діаграми, технологічні таблиці та інший інформаційний матеріал, який демонструвався на екрані. Відбувався постійний діалог: викладач – студент – практик. Тож студенти мали можливість і продемонструвати свої знання,  і почути багато корисної інформації від безпосереднього виробника рослинницької продукції.

 Слід відмітити і виховний аспект заняття. Адже і гість, і викладач та і самі студенти зійшлись на тому, що сучасний агроном повинен бути психологом, вміти працювати з людьми, постійно вчитись, використовувати досвід інших. 

Одним словом, заняття пройшло цікаво,  було змістовним і результативним.

  

 

 Микола Демидюк, викладач коледжу

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Листопада 2019Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання