width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1341]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1341
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 134 135 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

5 червня  студенти ІІ курсу спеціальності «Менеджмент» коледжу відвідали  ХХХІ Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2019», одну з найбільших агропромислових подій в Україні та Східній Європі.

На виставці студенти з цікавістю  оглянули новинки сільськогосподарської техніки, посівного ­матеріалу й засобів захисту рослин, тематичні павільйони виробників зі США, Канади та Китаю.

Особливе враження на майбутніх менеджерів справила експозиція за напрямом «Агротранспорт і логістика». Тут кожен почерпнув багато корисного для практичної діяльності.

  

Соловей О.Ю., викладач технологічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Червня 2019

 В рамках проведення навчальної практики з дисципліни «Технологія виробництва продукції птахівництва» 5 червня студенти групи Т-41 техноло-гічного відділення коледжу відвідали ХХХІ Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2019» в м. Київ. На виставці студенти  ознайомилися з особ-ливостями розведення різних видів сільськогосподарської птиці та сучасни-ми технологіями виробництва продукції птахівництва в Україні і за кордоном. Цікавим і захоплюючим було також ознайомлення з досягненнями підприємств України щодо розведення великої рогатої худоби, свиней, овець, коней, бджіл,кролів і звірів, ставової риби. Одержанні  в процесі екскурсі знання будуть успішно використанні ними в період екзаменаційної сесії та під час  роботи за фахом.

  

          Викладач            Матвєєв Л.Л.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Червня 2019

Ознайомитися з виборчою програмою кандидата на посаду ректора НУБіП України С.М, Ніколаєнка, можна за посиланням

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 22 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Червня 2019

         

          

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Червня 2019

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Червня 2019

Двері нашого коледжу щоденно гостинно відриті для усіх бажаючих дізнатися про навчальний заклад та освіту, яку можна отримати, вступивши до ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім.О. Майнової». Багато  майбутніх  абітурієнтів уже скористалися  такою можливістю.

А на цей раз гостями  коледжу стали випускники Олександрівського закладу загальної середньої освіти Зубок  Вікторія та Даниленко Анастасія разом з батьками. Знайомство з закладом майбутніх вступників розпочалося з бесіди, в якій було акцептовано увагу на спеціальності, умови прийому до навчального закладу. Потім для відвідувачів була проведена ознайомлювальна екскурсія, під час якої вони відвідали бібліотеку, лекційні зали, аудиторії та лабораторії, гуртожиток,  дендропарк, колекційно-дослідне поле.

- Тепер ми переконалися, що прийняли правильне рішення для продовження навчання саме тут, - в один голос заявили дівчата.

То ж чекаємо на них, як і на інших випускників.  Вступна кампанія розпочинається!

  

Науменко О.М., викладач економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Червня 2019

31 травня Національний університет біоресурсів і природокористування України приймав гостей з різних куточків світу в зв’язку з 121 річницею з дня його заснування. На стадіоні університету всі його кафедри та відокремлені підрозділи представляли свої композиції. Колектив нашого навчального закладу долучився до цього величного дійства.

  

Виставкова композиція нашого закладу вражала своєю різнобарвною та змістовною композицією. Гості були в захваті від буйства весняних квітів, а це і різнокольорові піони, і білосніжні ромашки, і вишуканий стриманий люпин і, звичайно, орлики. А у виставковому павільйоні всіх надзвичайно вражав красень коровай, який височів на спеціально змонтованій скляній тумбі із засипаним в неї зерном  культур, які характерні для нашого регіону. Звичайно, нікого не залишила байдужим випічка печива, яка характеризувала всі спеціальності коледжу. Гостям та добрим друзям навчального закладу ми дарували набір трав та сухофруктів для приготування духмяного чаю з назвою запатентованою ректором університету – БобрБур. 

  

  

  

  

  

Свято закінчилось, але приємні враження залишились надовго.

  З днем народження – НУБіП!!!

Н. Шаповал, заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Червня 2019

Весняна пора вимагає великої уваги та мобільності, професійності і настирливості в догляді за посівами сільськогосподарських культур. Тому  роботи на колекційно-дослідному полі коледжу в ці дні під особливою увагою викладачів та студентів. Закладаються підвалини майбутнього врожаю. Ось і сьогодні під час навчальних практик завершено висаджування розсади у виробничі посіви, розпочалось підгортання картоплі, проведено міжрядний обробіток коренеплідних овочевих культур та розпушування грунту в посівах баштанних культур.

  

            Ярош Ю.М., викладач агрономічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Травня 2019

  Ах, скільки радості, коли ти любиш землю,

Коли гармонії шукаєш у душі.                    

П. Тичина      

Заняття з української літератури по вивченню літератури рідного краю розпочалося нетрадиційно – у с. Піски у музеї Павла Тичини, відомого українського поета, неповторного, не схожого на жодного із митців світової літератури, і разом із тим поета трагічної долі…

Студенти групи №3 вперше побували на історичній батьківщині поета, у родинній хаті Павла Тичини, на оспіваному ним легендарному майдані «коло церкви», який перетворився у 1942 році на пожарище, на могилу для сотень земляків поета.

Затамувавши подих, слухали студенти про відомого громадського діяча, художника, музиканта, мецената, наставника творчої молоді. Вони відчули непідробну особливу атмосферу життя та творчої праці поета. Для них було відкриттям, що Тичина-перекладач збагатив українську літературу перекладами з 40 мов світу, а досконало знав 20 мов.Тож заняття досягло своєї мети, студенти ознайомились із біографією Павла Тичини, побачили умови, в яких формувався поет, трагізм творчої долі митця і переконались: інколи те, що створила людина, залишається жити у віках.

  

Малюх Т.В.,

викладач мови та літератури

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Травня 2019

Переповнені  емоціями та незабутніми враженнями повернулись додому студенти групи М-31 економічного відділення коледжу після  відвідин «Південної Пальміри», перлини Чорного моря, столиці гумору – міста Одеси. Наче мить пролетів день 28 травня. А в пам’яті  стільки цікавого і незабутнього! Одеський національний академічний театр опери та балету, Потьомкінські сходи, ансамбль будинків Приморського бульвару з вишуканим Воронцовським палацом, знамениті Дерибасівська , Привоз, Молдаванка, Пересип… Пам'ятники Дюку Рішельє, де Рібасу,  М.Воронцову, О.Пушкіну, Іванові Франку, Л.Утьосову,   Катерині II, монумент апельсину… А хіба забудеш годинну на сучасному лайнері прогулянку по Чорному морю! І ще так багато-багато цікавого!

  

           Турчин І.М., куратор групи

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Травня 2019


Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання