>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1631]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1631
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 163 164 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

     Червоні дати календаря – 8 і 9 травня, присвячені нетлінній пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано кривавим насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам. Ми згадуємо усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто поліг під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

      Ми добре пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями всіх народів колишнього СРСР та в цілому об’єднаних націй. Україна винесла добрий урок про те, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає! Це розуміння робить нас сильнішими. В цьому запорука неминучості нашої перемоги і сьогодні.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 41 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Травня 2020

Ви можете приєднатись до нас за одним із цих посилань:

Zoom :  https://us04web.zoom.us/j/6762773345

Skype : https://join.skype.com/kkhzwDB7XwZE 

Webex: https://meetingsemea16.webex.com/meet/verteletsky93

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 51 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Травня 2020

Згідно плану на колекційно-дослідному полі коледжу тривають весняно-польові роботи. Викладачі та працівники провели посів ранніх овочевих культур, насіння зелених рослин, багаторічників та лікарських трав у відкритий грунт. На виробничих ділянках відбулась посадка картоплі.

      

      

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 82 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Квітня 2020

Запровадження карантину не завадило майбутнім абітурієнтам прийняти участь у Дні відкритих дверей НУБіП України. Так, 27 квітня студенти випускної групи Ф – 31 разом з викладачем Майданюк О. В. та куратором групи Науменко О. М. прийняли участь у онлайн відеоконференції кафедри фінансів на базі сервісу ZOOM. Декан економічного факультету Діброва А. Д., зав. кафедри фінансів Давиденко Н. М., секретар приймальної комісії Коропець Л. А., директор навчально-наукового центру міжнародної діяльності Лабенко О. М., зав. кафедри банківської справи та страхування Худолій Л. М. ознайомили майбутніх абітурієнтів про моживості навчання в університеті та за кордоном, правила прийому,  перспективи працевлаштування  та організацію дозвілля.


                                                                                                                                                                                                                                  Майданюк О. В. викладач економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 57 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Квітня 2020

Організація дистанційної освіти під час карантину у коледжі відбувається в режимі дистанційного навчання, використовуючи он-лайн платформи, соціальні мережі, мобільні додатки, хмарні сервіси Google.

Заняття проходять дистанційно згідно з розкладом.

Щодо підготовки до ЗНО, то атмосфера не дає занудьгувати. Із запровадженням карантину пов’язаного із COVID-19 підготовка до ЗНО переходить у русло дистанційної роботи студентів. У коледжі для підготовки до ЗНО та вивчення загальноосвітніх дисциплін використовуються освітні платформи iLearn – (https://ilearn.org.ua/) та Prometheus – (https://prometheus.org.ua).

Відкрийте новину щоб, читати далі

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 101 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 30 Березня 2020

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 86 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Березня 2020

Шановні університетські колеги викладачі, співробітники, студенти, мешканці Голосієво!

Інформую Вас, що на підставі рішення Кабінету Міністрів України, виконавчого органу Київської міської ради, ректоратом НУБіП України 11 березня 2020 року прийнято важливі рішення щодо попередження розповсюдження нової короновірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території студентського містечка та університету в цілому.

 Я, як ректор НУБіП України хочу поділитися з Вами – викладачами, співробітниками, студентами та мешканцями мікрорайону Голосієво додатковою і критичною інформацією, що турбує нас всіх.

     Як відомо, громади по всьому світу стикаються з безпрецедентними викликами щодо стану і охорони здоров’я, оскільки коронавірус продовжує поширюватися. За інформацією Міністерства охорони здоров’я України станом на ранок 11 березня 2020 року у світі було зареєстровано 114219 випадків захворювання на COVID-19. З них 4024 закінчились смертю людей. За межами КНР зафіксовано 33295 випадків у 103 країнах, територіях, регіонах.
     Спільною нинішньою нашою метою є потреба вжити необхідних, активних заходів для протистояння цій загрозі здоров’ю та управління нашими життєвими ризиками.

     У зв’язку з вище наведеним, Національний університет біоресурсів і природокористування України, порадившись з громадою, у відповідь на глобальну загрозу розповсюдження короновірусної інфекції в Україні, оголошує про перехід освітнього процесу упродовж періоду з 12 березня по 3 квітня 2020 року на дистанційну форму навчання студентів, слухачів, аспірантів, докторантів, плануючи при цьому, відновити заняття за звичайним режимом в понеділок, 6 квітня 2020 року.

     У період дії цих виключних заходів університет для адміністративного управління, викладачів та працівників (у разі необхідності) залишатиметься відкритим.

    

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 81 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Березня 2020

ДО 3 КВІТНЯ НАВЧАЄМОСЯ ДИСТАЦІЙНО!

 

       Відповідно до рішення Кабінету Міністрів про введення карантину в Україні та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції в Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту ім.О.Майнової до 3 квітня 2020 року навчальний процес триватиме в дистанційному режимі. Про це йдеться в наказі директора коледжу Ольги Гордієнко. В коледжі також створено оперативну групу з епідеміологічного нагляду під головуванням заступника директора з виховної роботи Наталії Шаповал.

       Освітній процес призупиняється – студенти денної форми навчання до 3 квітня 2020 року навчаються за дистанційною формою. В коледжі заборонено на період карантину проведення усіх масових освітніх заходів.

       Передбачено збір інформації про стан захворюваності серед студентів, співробітників коледжу та її передачу оперативній групі щодня до 08.45 та до 15.30.

       Заступник директора з навчальної роботи Юлія Петренко, завідувач технологічного відділення Валентина Філатова, завідувач економічного відділення Алла Коник зобов’язані подати пропозиції щодо доцільності продовження весняного семестру, а також забезпечити організоване відпрацювання студентами лабораторно-практичних занять після завершення карантину, в тому числі по суботах.

       Заступнику директора з виховної роботи Наталії Шаповал організувати чергування в коледжі на період карантину, заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Анатолію Шинкаренку  забезпечити безперебійну роботу водопровідної і електромереж у навчальних і лабораторних корпусах, студентському гуртожитку.

Завідувач гуртожитку Людмила Мороз повинна щоденно проводити моніторинг стану захворюваності серед студентів, які проживають у гуртожитку, та щодня станом на 8:45 і на 15:30 інформувати оперативну групу про стан і виявлені випадки підозри на захворювання, вжити вичерпних заходів щодо санітарної обробки гуртожитку. Студентам, які проживають за межами студентського гуртожитку, у випадку захворювання інформувати куратора групи.

       На період карантину провідному інженеру з охорони праці Василю Абрамову потрібно забезпечити протипожежний нагляд навчального корпусу, їдальні, студентського гуртожитку.

       Керівнику фізичного виховання Василю Птусі призупинити організацію і проведення масових спортивних заходів на території коледжу та участь у них студентів і співробітників закладу за його межами.

       Також призупинені відрядження працівників та студентів коледжу за кордон та по Україні.

       На період карантину суворо заборонений вхід сторонніх осіб до навчального корпусу, їдальні та студентського гуртожитку.

       Про подальші дії будемо інформувати на офіційному сайті коледжу.

 

Адміністрація коледжу

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 168 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Березня 2020

Впродовж багатьох років тісна співпраця об’єднує коледж з  Рудьківським та Макарівським закладами загальної середньої освіти  району. Багато випускників цих шкіл стали нашими студентами, показують міцні знання, беруть активну участь в громадському житті  навчального закладу. Цьому в значній мірі сприяють профорієнтаційні уроки, які проводять викладачі коледжу.

Такі уроки було проведено  11 березня викладачем циклової комісії  технологічних та лісотехнічних дисциплін  Маттвєєвим Л.Л. В ході спілкування  старшокласники  детально ознайомились із спеціальностями, які можна здобути в коледжі, правилами та особливостями вступу, перспективами навчання та працевлаштування. Як завжди, було задано багато питань з організації студентського життя, можливостей стажування за кордоном, дуального навчання.

  

Микола Демидюк, керівник Центру кар’єри та працевлаштування

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 84 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Березня 2020

Допомогти старшокласникам у майбутньому професійному виборі, розширити знання майбутніх абітурієнтів  про спеціальності, які  можна отримати, навчаючись в коледжі, - з такою місією вирушили 11 березня викладачі коледжу  Малюх Т.В. та Лосик В.В. в Русанівський, Плоськівський навчально-виховні комплекси, Гоголівську, Красилівську загально-освітні школи Броварського району Київської області.

Всюди їх приймали тепло і привітно: як педагогічні так і учнівські колективи. Адже про коледж тут добре знають із соціальних мереж,  від  його нинішніх студентів  та   випускників.

Під час зустрічей  школярі  задали багато питань про особливості вступу до навчального закладу, його матеріально-технічну базу, організацію навчально-виховного процесу та студентського дозвілля, умови проживання в гуртожитку, можливості продовження навчання в НУБіП України та Польщі.

  

 Микола Демидюк, керівник Центру кар’єри та працевлаштування

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 100 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Березня 2020











Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання