> height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2045]
Навчальна робота [315]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2045
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 204 205 »

Сортувати по: Date · Name · Rating · Comments · Views

16 травня відбувся круглий стіл «Teaching English (Business Course) to Masters’ Degree students: problems, challenges, perspectives» . Основною метою було - розглянути та обговорити проблеми навчання Вибіркового компоненту Англійська (бізнес курс) у НУБІП, як  отримати feedback від здобувачів другого (магістерського) рівня щодо формату викладання дисципліни, найкращі способи залучати здобувачів та академічне середовище до перегляду робочих програм. У підсумку окреслили шляхи підвищення ефективності формування компетентностей та досягнення програмних результатів навчання з дисципліни Англійська (бізнес курс). 

  

  

Особливу подяку висловили Тетяна Євенко та Наталія Коротенко організаторам круглого столу,зокрема Борщовецькій Валентині Дмитрівні.Сподіваємося,що в найближчий час буде перемога та запанує мир в Україні.

 

Наталія Коротенко, викладач іноземної мови.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 33 | Добавил: fagreen039 | Дата: 17 May 2022

 

13 травня 2022 р. почалася навчальна практика з «Геодезії» у здобувачів спеціальності 205 “Лісове господарство”. В першу чергу, практична підготовка цінна тим, що здобувачі освіти закріплюють теоретичні знання, здобуті під час аудиторного і дистанційного навчання, адже карантинні заходи вносили корективи у звичний плин освітнього процесу. По-друге, під час навчальної практики вони систематизують і поглиблюють знання теоретичного матеріалу, освоюють навики виконання геодезичних робіт у сфері лісового господарства з використання сучасних геодезичних приладів, набувають практичних навичок виконання геодезичних вимірювань, їх камерального опрацювання, виконання графічних побудов та оформлення планово-картографічних матеріалів.

Короткою програмою практики є: техніка безпеки на топографо-геодезичних роботах; рекогностування теодолітно-нівелірного ходу; складання абрисів; перевірка і юстування теодолітів; перевірки і компарування механічних мірних приладів та лазерних рулеток; вимірювання кутів теодолітного ходу способом прийомів; вимірювання довжин ліній теодолітного ходу; знімання ситуації; опрацювання кутомірних журналів і попереднє оцінювання точності кутових вимірів; обчислення координат точок теодолітного ходу та площі полігону; складання топографічного плану; перевірки та юстування нівелірів і рейок; технічне нівелювання за пунктами знімальної мережі; виконання тахеометричного знімання; нівелювання траси за програмою IV класу та побудова профілю; нівелювання поверхні; визначення відстані до недоступної точки.

Роботи, які будуть виконуватися здобувачами, поділяються на два етапи: польові і камеральні. Цим етапам передували підготовчі роботи у процесі яких здобувачі вивчали будову геодезичних приладів і готовності їх до роботи, а також методики перевірки геодезичних інструментів, приладів та обладнання. При проведенні геодезичних робіт з теодолітного знімання, здобувачі знайомляться з закритими і відкритими полігонами, намічають кути повороту для знімання горизонтальних кутів, провішують і вимірюють лінії, внутрішні кути, знімають внутрішню ситуацію і визначають кутову нев’язку. При проведенні нівелювання розбивають пікетаж і визначають перевищення точок, а також висотну нев’язку. Під час камеральних робіт здобувачі виконують обчислювальне опрацювання польових матеріалів і на їх підставі виготовляють графічні документи: планшет (за результатами теодолітного знімання), поздовжній профіль траси (за результатами робіт з нівелювання).

 

В сучасних умовах, особливо важливим у практичній підготовці високопрофесійних спеціалістів лісового господарства є вміння користуватися сучасними приладами та програмними продуктами для обробки результатів польових вимірювань.

 

За результатами навчальної практики з геодезії кожен із здобувачів має отримати навички безпосередньої роботи з приладами, опрацювання отриманих результатів, а підсумком практики є написання щоденника-звіту за опрацьованими матеріалами, а також демонстрування отриманих навичок роботи з приладами та умінь опрацьовувати й узагальнювати отримані дані. Результатом проходження практики є прилюдний захист щоденника-звіту.

Отже, основними завданнями навчальної практики з геодезії є набуття здобувачами навичок роботи з геодезичними приладами; оволодіння технікою геодезичних вимірювань і побудов; ознайомлення із роботою сучасних геодезичних приладів; оволодіння навичками організації робіт у колективі; виховання у здобувачів сумлінного ставлення до отриманого виробничого завдання, ініціативності та самостійності їх виконання; розвиток інтересу до обраного фаху тощо.

 

Керівник практики: викладач технологічних та

лісотехнічних дисциплін

Кімейчук І.В.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: fagreen039 | Дата: 16 May 2022

Від усієї душі вітаємо Вас з цим чудовим святом та бажаємо міцного здоров’я, удачі, радості, сімейного благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші творчі задуми, а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві!

Дирекція коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 28 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 May 2022

11 травня 2022 року відбулася педагогічна рада, головним питанням якої був: «ВСТУП – 2022!»

     До колективу звернувся директор коледжу Матвієнко А.І., щодо цьогорічного вступу до ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України».

Він звернув особливу увагу, що у межах вступної кампанії 2022 року передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ), яке проводитимуть у комп’ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань:

 • з української мови,
 • з математики,
 • з історії України.

     Максимальна кількість балів  за кожний блок ( по 35 з української мови та історії України, 30 з математики) відповідатиме 200 балам за шкалою 100- 200. Отже , одразу після  тестування учасник знатиме не тільки кількість набраних ним тестових балів, але й зорієнтується в тому, якими є його результати для вступу.

       Важливо, що в травні  потенційні учасники НМТ мають підтвердити своє бажання складати тест і повідомити про те, де саме вони його планують проходити. При вступі  слід звернути особливу увагу  на доступ до інтернет зв’язку.

Заступник директора з навчальної роботи Петренко Ю.В. повідомила викладачів про правила прийому цьогорічного вступу.

      Індивідуальна  усна співбесіда , яку мають здавати 9 та 11  класники може проводитися очно або ж дистанційно. З цього приводу відбулася жвава дискусія. В ході якої було вирішено, що  дисципліною для даної співбесіди буде - українська мова.

     Також особлива увага була приділена щодо  вимог написання мотиваційного листа. Мотиваційні листи можуть подаватись через ЄДБО як в друкованому, так і в письмовому вигляді за підписом вступника. Відбираємо мотивованих вступників!

       Реєстрація  електронних кабінетів - 23 червня.

       Безпосередньо прийом документів буде розпочатий –30 червня.

       Зарахування на контракт потенційних вступників відбудеться не пізніше 31 жовтня.

       Акцентували увагу на агітацію викладачами по школах учнів випускних класів щодо вступу до ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України».
       Існує гостра проблема щодо цьогорічного вступу, але приклавши всі зусилля разом всюди здобудемо перемогу.

Завідувач міжкафедральної навчальної
лабораторії на базі ВСП «Бобровицький
фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП
України, методист коледжу
Євенко Тетяна Іванівна

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 42 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 May 2022

Від усієї душі вітаємо Вас з цим чудовим святом та бажаємо міцного здоров’я, удачі, радості, сімейного благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші творчі задуми, а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві!

Дирекція коледжу

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 40 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 May 2022

6 травня 2022 року під головуванням заступника директора з навчально-виховної роботи Юлії Петренко відбулася нарада кураторів академічних груп. Основними питаннями, які були обговорені під час наради були питання відвідування занять студентами, моніторингу місця перебування студентів, проміжної атестації, підготовки до літньої екзаменаційної сесії.

Подальша розмова стосувалася організації освітнього процесу та забезпечення зв’язку «куратор-студент», «куратор-завідувач відділення». Адже, лише спільна командна робота в коледжі є запорукою ефективної організації освітнього процесу.

  

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 35 | Добавил: fagreen039 | Дата: 06 May 2022

5 травня 2022 року на базі ННІ неперервної освіти і туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ДОРАДНИЦТВО У ВИКЛИКАХ СЬОГОДЕННЯ», за участі представників органів публічної влади, наукової спільноти, бізнесу, міжнародних організацій, здобувачів вищої освіти.

 

 

Викладачі ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені  О. Майнової НУБіП України» взяли активну участь, зокрема: Матвієнко А.І., Євенко Т.І., Майданюк О.В., Леденко О.П., Кучерявенко О.П., Соловей  О.Ю., Кімейчук І.В.,  Соколовська Я.В., Баранчук В.С.

  

Метою проведення даного семінару було обговорення найефективніших практик з управління інноваціями в контексті глобалізаційних процесів; пріоритетні напрями розвитку дорадництва в сучасних умовах; сучасні напрями розвитку стартап проектів та інновації в інформаційно-консультаційних послугах.

З вітальним словом до учасників семінару звернулись Кондратюк Вадим Анатолійович – проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності, к.с.-г.н., доцент та Отченашко Володимир Віталійович, начальник науково – дослідної частини НУБіП України, д.с.-г.н. професор,  які зазначили, що всі ми зібралися тут, щоб  поділитися своїми знаннями і дослідженнями, розповіли про актуальність даного семінару до викликів сьогодення. Вони побажали всім учасникам семінару цікавої роботи семінару та знайти відповіді на питання, які їх турбують.

Спікери семінару:
 1. Шкураков Сергій Олександрович, перший заступник голови правління ДІФКУ. Інноваційні структури України: виклики сьогодення та перспективи.
 2. Іонан Валерія, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. Інноваційна діяльність в умовах глобалізаційних викликів.
 3. Корінець Роман Ярославович, директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України. Особливості сучасного дорадництва в Україні та подальша стратегія його розвитку.
 4. Володін Сергій Анатолійович, д.е.н., член-кореспондент НААН, директор ТОВ «Інститут інноваційної біоекономіки». Інноваційна біоекономіка в умовах глобалізаційних викликів.
 5. Мартіньш Цімерманіс, голова правління Латвійського центру сільських консультацій та освіти. Інновації в діяльності Латвійського центру сільських консультацій та освіти.
 6. Пугачов Микола Іванович, заступник директора ННЦ «Інститут аграрної економіки». Необхідні зміни в українській аграрній політиці та роль дорадництва в цьому.
 7. Мельниченко Олександр Віталійович, професор Лондонської академії наук і бізнесу, професор Гданського технологічного університету, Польща, Голова правління CLM «Консіліум», Варшава, Польща. Організація європейської освіти та партнерство в дослідницьких проектах для єднання заради спільної мети.
 8. Велінга Еелке, член Наукового комітету Європейського семінару з дорадчої освіти, член Наукового комітету Міжнародної асоціації сільськогосподарських систем, директор консалтингової компанії «LINK Consult», Нідерланди. Впровадження найкращих інноваційних розробок дорадниками: досвід країн ЄС.
 9. Лукаш Вавак, керівник проєкту Polish-Ukrainian SturtUp Bridge. Розвиток співробітництва та інноваційного підприємництва;
 10. Гончарук Андрій Георгійович - координатор міжнародних проектів Німецько-української промислово-торгівельної палати, Співробітництво в сфері інноваційного підприємництва;
 11. Бітієв Ярослав, директор HUB4.0. Розвиток інноваційного простору стартап екосистеми України.
 12. Подольчак Назар Миколайович, керівник Tech StartUp School Львівська політехніка, д.е.н., професор. Організація інновацій на прикладі StartUp School Львівська політехніка ;
 13.  Сіненок Ігор Олександрович, президент ГО «Всеукраїнська спілка селян і фермерів». Інвестиційна привабливість в умовах ринку землі;
 14.  Пасічник Катерина Миколаївна, асистент проекту ЮНІДО/ГЕФ GCIP Ukraine. Перспективні напрями організації інноваційних проектів;
 15. Кальна-Дубінюк Тетяна Прокопівна, професор кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва НУБіП України, д.е.н., професор. Особливості освітніх програм в дорадництві – сучасний підхід;
 16. Отченашко Володимир Віталійович, начальник науково – дослідної частини НУБіП України, д.с.-г.н. професор. Інноваційна діяльність НУБіП України;
 17. Теслюк Віктор Васильович, директор наукового парку «СПЯЖ» НУБіП України, д.с.-г.н., професор. Управління інноваційним середовищем НУБіП України.
 18. Витвицька Ольга Данилівна, керівник Стартап школи НУБіП України, професор кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва НУБіП України, д.е.н., професор. Управління інноваціями: формування пріоритетів.

 

  

Спілкування в даному форматі було досить корисним і пізнавальним для учасників семінару, була можливість поспілкуватись з кращими спікерами корпоративного, освітнього, державного секторів економіки, професіоналами різних галузей, поділитися ідеями, обмінятись контактами.

  

  

Дякуємо організаторам за захід, проведений на такому високому рівні, та чекаємо подальших зустрічей!

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі

ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»

Євенко Тетяна Іванівна

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 51 | Добавил: fagreen039 | Дата: 05 May 2022

Дізнатися більше за посиланням:  https://nubip.edu.ua/node/108350

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 41 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 May 2022

У зв’язку з війною в Україні запроваджують новий формат незалежної державної атестації випускників у 2022 році.

Після наданої раніше інформації про зміст і структуру кожного блоку Національного мультипредметного тесту (НМТ) 26 квітня Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив його демонстраційний варіант.

Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 120 хвилин за комп’ютером. Окрім завдань, тут є правильні відповіді, тож ви зможете одразу перевірити себе. Зауважте, що при виконанні завдань з математики ви зможете користуватися довідковими матеріалами.

Якщо ж ви хочете відтворити атмосферу тестування, потренуватися виконувати завдання в онлайн-режимі, навчитися розподіляти час на виконання 60 завдань з трьох навчальних предметів, а після завершення роботи над тестом отримати результати тестування, вам варто почекати. Найближчим часом у вас буде можливість практикуватись в онлайновій версії випробування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Вступники здаватимуть тест в онлайн-форматі в у тимчасових екзаменаційних центрах. Заплановано три сесії: липень, серпень, вересень.

За тиждень до початку тестування на вашій інформаційній сторінці з'явиться інформація про час, місце й дату проходження тестування.

Загальна кількість завдань національного мультипредметного тесту – 60, на виконання яких буде відведено 120 хвилин.

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі 
ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»
Євенко Тетяна Іванівна

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 56 | Добавил: fagreen039 | Дата: 03 May 2022

Шановні колеги та  студенти! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляю вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою. У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни. Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріплює віру та живить душу. Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові. Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю, віри — над безнадією. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.   Тож нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань! Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці.  Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави. Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого і добрішого. Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

Христос Воскрес! Воістину воскрес!  

 

З повагою і шаною, директор Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України Андрій Матвієнко

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 42 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 24 April 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй