>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1973]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1973
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 197 198 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим.

З давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей. І, звичайно ж, чекали головного нічного гостя – Миколи-чудотворця, запалювали свічки, читали молитви.

В переддень цього великого свята в групі № 2 проведено виховну годину «День Святого Миколая», під час якої студенти згадали історію виникнення свята, традиції і прикмети свята.

У день Святого Миколая щиро вітаємо усіх із цим добрим і солодким святом! Щиро бажаємо вам, щоб на життєвому шляху зустрічалося якомога більше добрих людей! І було стільки любові, щоби хотілося дарувати її оточуючим. Нехай це свято наповнить ваші домівки щастям, теплом і радістю! 

 

Куратор групи № 2 Ольга Леденко

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Грудня 2021

З метою популяризації фізичної культури та залучення студентської молоді до рухової активності, пропаганди здорового способу життя, виховання української молоді в дусі військових традицій, 9 грудня було проведено спортивне свято «Козацьки розваги» серед студентської молоді та всіх охочих.

Учасники заходу отримали майстер клас зі стрільби, змагалися у влучності в лазерному тирі, помірялися силою з армреслінгу та жимі лежачи

  

 

Проведений захід був розфарбований якравими здоровими емоціями змагань між учасниками. Переможцями стали:

Армреслінг:  Кривобок Антон група А-31

Жим лежачи: Ярема Ілля група Ф-31

Підтягування на перекладині: Паливода Дмитро група А-31

Стрільба з Ак74:  Заспенко Максим група А-31

Усі учасники нагороджені дипломами

 

Птуха В.П., керівник фізичного виховання

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 34 | Добавил: fagreen039 | Дата: 10 Грудня 2021

Сьогодні, 10 грудня, відзначається міжнародний День прав людини. Цей день знаменує річницю ухвалення Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини в 1948 році.

Студенти групи М-21, провели акцію до Дня захисту прав людини - «Всі ми різні, але права у нас однакові!» метою якої було більш детально ознайомити цільову аудиторію з поняттям «права людини», визначити, які права має кожна людина від народження, а яких набуває з досягненням певного віку; більш детально розповіли про те, в які установи особа може звернутися в разі порушення її прав іншою людиною.

   

Про «Права людини» заговорили французькі просвітителі Вольтер і Жан Жак Руссо. Згодом майже два сторіччя суспільство досягло до поняття і прийняття загального кодексу прав людини. 10 грудня 1948 року на третій сесії Генеральної Асамблеї ООН у Парижі голосами 40 країн, при восьми країнах, що утрималися (СРСР, УРСР, БРСР, ЧССР, ПРН, Саудівська Аравія, ПАС, ФНРЮ) і двох, що не голосували (Гондурас і Ємен).

Загальна декларація прав людини містила 30 статей, зміст яких був уточнений і розвинутий через інституції міжнародних угод, регіональних та національних конституцій та законів. «Міжнародний Білль про права людини» прийняла Генеральна Асамблея 1966 по затвердженні двох Міжнародних пактів: «Міжнародного пакту про економічні, соціальні та культурні права» та «Міжнародного пакту про громадянські і політичні права». Україна ратифікувала ці акти 1973 р. Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод (скорочено — Європе́йська Конвенція з прав людини (ЄКПЛ)) була прийнята відповідно до Загальної декларації прав людини з метою додержання країнами-підписантами (учасниками Ради Європи) та забезпечення на своїй території прав та основоположних свобод людини. Україна ратифікувала Конвенцію 17 липня 1997 року (текст ратифіковано із заявами та застереженнями) і для нашої держави вона набула чинності 11 вересня того ж року. Тим самим Україна взяла зобов’язання привести своє законодавство до міжнародних стандартів, закріплених в Конвенції.

Відтак, Україні є куди рухатися щодо законодавчих і фактичних вимірів захисту прав людини. Ми дуже сподіваємося, що важливість дотримання прав людини в Україні посилюватиметься з кожним роком.

О.Науменко, викладач                           

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: fagreen039 | Дата: 10 Грудня 2021

9 грудня викладачі коледжу Науменко О. М., Мовчун Л. О., Турчин І. М., Хуртепа О. С та Майданюк О. В. прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Напрями розвитку внутрішнього ринку України в умовах конкуренції», яка відбувалася на базі ВСП «Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка».

  

 

Оксана Майданюк, викладач коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 38 | Добавил: fagreen039 | Дата: 09 Грудня 2021

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить

Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

І нам твою історію творить.

 

Україна… Вперше озвалась вона рідною мовою з глибини ХІ століття і залунала багатоголосо в думах і піснях. На довгих і стрімких шляхах історії вона мужньо відстоювала своє право на існування. Топкали її, палили вогнем, а вона воскресла. Що за земля? Що за народ? Пам’ятник би їм спорудити, але нема такого каменя-красеня. Нехай же цим сплавом буде наша довічна любов.

      

Наша держава відзначає День Збройних сил України – день, який  щорічно святкується 6 грудня. Саме цього зимового дня, Україна вшановує тих,  хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє.

7 грудня в ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» студентами груп Л-41 та Т-41 було проведено відкриту виховну годину «Україна – мати, умій її захищати!». На виховній годині говорили про військовослужбовців, наших захисників, які є опорою держави. В їх сильних руках спокій наших домівок, рідних, близьких і всього українського народу.

      

Птуха В.П., куратор груп.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: fagreen039 | Дата: 09 Грудня 2021

      Курсова робота виконується з метою закріплення та поглиблення знань, одержаних студентами під час вивчення певного навчального курсу.

      Саме ця робота допомагає студенту систематизувати отримані теоретичні знання та набути навички проведення експериментальних досліджень.

     09 грудня 2021 року у коледжі відбувався захист курсових робіт студентами IV курсу, групи М-41, спеціальності 073 «Менеджмент». Захист проходив у онлайн форматі з використанням сервісу ZOOM.

     Відмінне вміння  синтезувати здобуті теоретичні знання і використовувати їх під час дослідження практичних проблем, показали студенти Лесенко Владислав, Калашнік Ярослава, Салата Анна.

     Вітаємо студентів з гарними виступами, позитивними результатами та обміном корисним матеріалом!    

    Бажаємо успіхів в подальшій підготовці до завершення навчання в коледжі!

 

   

Лідія Березан, викладач економічно – облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: fagreen039 | Дата: 09 Грудня 2021

    Волонтерство є однією з форм благодійності і однією з підвалин громадянського суспільства. За деякими оцінками, кожного року у світі у волонтерській діяльності беруть участь понад 100 млн осіб, і в багатьох країнах вона забезпечує 4-8 % ВВП.

В Україні існує давня традиція суспільної праці, взаємодопомоги, піклування про ближнього. Осіб, які працювали у цій сфері, називали громадськими діячами, альтруїстами, доброчинцями, добровольцями тощо, а з кінця XX століття — волонтерами.

  Волонтерську діяльність в Україні було офіційно визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року «Про затвердження Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг». 2011 року Верховна Рада ухвалила закон «Про волонтерську діяльність».

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

   Серед волонтерських організацій, які допомагають українським військовим, найвідомішими та найпотужнішими є «Народний проєкт»«Народний тил»«Повернись живим»«Армія SOS»«Крила Фенікса»«Combat-UA»,Волонтерська сотня «Україна — Світ»«Сестри перемоги»Центр «Миротворець», «Волонтерська група Романа Доніка» та низка інших.

   З 2015 року в Україні почали розвиватися волонтерські мережі, які об'єднали в собі волонтерів з різних міст та різного віку. Наймасовішим з них є Volunteer Community, що об'єднує більш ніж 5000 волонтерів з 21 міста України.

   З 1985 року щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера.

   З цієї нагоди в ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової  НУБіП України» була організована тематична виставка  та  зустріч з головою благодійної організації «Добро» Тетяною Вознюк, яка ознайомила викладачів та  студентів закладу з роботою і добрими справами громадської організації.  Після  чого відбувся  благодійний збір коштів на лікування онкохворої дитини Свиридовича Артема, які будуть передані батькам хворого.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Грудня 2021

На базі ВСП «Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка» на платформі Zoom було проведено засідання методичного об’єднання викладачів географії, біології і екології.

 Від імені голови Ради директорів нараду відкрила та виступила методист Ради директорів Смущенко Ірина.

 Продовжила роботу засідання голова методичного об’єднання Кузьомка Зінаїда, яка ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний. Зінаїда Миколаївна окреслила основні напрями роботи та методичні завдання на 2021-2022 н.р.

 У рубриці «Крок до майстерності» Коленченко Олена, викладач КЗ «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради, розповіла про можливості, досвід, перспективи співпраці та навчання з ГО "EdCamp Ukraine", місія якої полягає в підтримці практикуючих і майбутніх педагогів у партисипативному підвищенні кваліфікації впродовж життя.
           Для учасників засідання з темою «Синдром набутої безпорадності» виступила Лук’яненко Любов, практичний психолог ВСП «Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій НУ «Чернігівська політехніка».

Синдром набутої безпорадності, який визначається втратою бачення майбутньої перспективи, високим рівнем соціальної тривожності, психологи визначили одним з найтривожніших симптомів, які властиві громадянам в період пандемії.

 Як відновити психологічну рівновагу, як позбутися тривоги -  ці та інші корисні поради були висвітлені в презентації Любові Михайлівни.

  

Валентина Баранчук, член ОМО викладачів географії, біології та екології

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Грудня 2021

День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок для випускників шкіл щодо прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме їхнє професійне майбутнє. 7 грудня ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» провів на платформі Yotube «День відкритих дверей».

З вітальним словом учасників привітав в.о. директора коледжу, Віктор Кудряченко

Зустріч майбутніх абітурієнтів розпочалася з відео-презентації,  яка яскраво висвітлювала різні сторони життя коледжу: його багату історію, розвиток, будні та дозвілля наших студентів. Вступники, гості мали чудову нагоду познайомитись зі справжнім і багатогранним студентським життям та відчути себе частиною дружньої  колежанської родини.

Про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра, переваги та перспективи навчання в коледжі, різноманітні заходи, екскурсії абітурієнти могли дізнатися з відеороликів, підготовлених головами циклових комісій та викладачами коледжу.

Відповідальний секретар приймальної комісії Алла Коник  розкрила особливості вступу у 2022 році, ознайомила з необхідними для вступу документами.

  

Учасники зустрічі мали змогу розглянути роботу бібліотеки коледжу, ознайомитися з її фондом та новими надходженнями, як книг, так і періодичних видань. До уваги наших гостей було запропоновано перегляд постійно діючих виставок літератури.

   

  

Ми пишаємося своєю історією і з оптимізмом дивимось у майбутнє. Сподіваємось і впевнені, що нам вистачить життєвої мудрості, натхнення, професіоналізму, витримки та здоров’я для подальших високих перемог. До привітання з ювілеєм коледжу приєдналась Анна Мартишевська.

 

День відкритих дверей пролетів легко і швидко, залишивши в серцях кожного, хто завітав до нас, теплі та приємні враження і спогади.

 

 

Олена Соловей

Керівник відділу профорієнтації

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: fagreen039 | Дата: 07 Грудня 2021

       Це свято відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

      Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

    За традицією, 6 грудня вітають усіх військових, а надто тих, хто захищає східні рубежі нашої країни. Зараз це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну,  та всім тим, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українській державі, незламну силу волі та безстрашність.

    В нашому коледжі приділяється значна увага національно-патріотичному вихованню молоді.

 З нагоди цього свята в бібліотеці  ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»  організовано виставку тематичної літератури «Лицарі України» і проведено патріотичну годину за участю юнаків  старших курсів.

М. Герасименко,  завідувач бібліотеки

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Грудня 2021


Онлайн рапортичка

Відскануй