width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1071]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1071
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 107 108 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

21 листопада з візитом до коледжу завітав менеджер групи компаній «Нива Переяславщини» Андрій Клименко.

Відбулась зустріч зі студентами навчального закладу з метою ознайомлення та надання презентаційної інформації про діяльність та функціонування компанії. Представник зупинився на питанні організації роботи 11 свинокомплексів та підкреслив зацікавленість керівництва компанії у співпраці з коледжем.

Андрій Клименко запросив студентів коледжу для проходження технологічних та переддипломних практик з можливим подальшим працевлаштуванням. У рамках зустрічі було обговорено моменти заключення договору про співпрацю.

      

 

Зав. технологічного відділення В.Л. Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 34 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Листопада 2018

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн.

 

День Гідності і Свободи в Україні відзначається 21 листопада. Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про відзначення в 2018 році Дня Гідності та Свободи". В 2018 році Україна відзначає п'яту річницю початку масових акцій громадського протесту під час Революції Гідності.

Студенство коледжу завжди відрізняється своєю активною життєвою позицією і в цей визначний день з ентузіазмом провели акцію «Герої-звитяжці в серці назавжди». Студенти-третьокурсники відвідали студентів нового набору і донесли до них ідеї героїв-майданівців, продекламували вірш «Мамо, не плач…», який став поетичним символом Майдану, в зажурі схилили прапори біля стенду Героїв Небесної сотні.

      

 

Моя Україно, вірю, що дух твій ніколи не згасне!

Ти – совість народу, незгасна зоря.

Живи й процвітай, моя Україно,

Для миру, для щастя, любові й добра

Н.Шаповал, заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Листопада 2018

 

Голодомор – акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані.

Широкі кола інтелектуалів та економічно самостійне селянство не сприймали політики комуністичного керівництва. Тому за мету було поставлено знищення українців як політичної нації, що могла поставити питання про створення незалежної держави. Голод став зброєю масового біологічного знищення українців. Українцям як етносу було завдано смертельної рани. 1933 рік став для України часом національної катастрофи, наслідки якої відчуваємо і понині. Жахом Голодомору була надзвичайно велика смертність серед дітей. У багатьох районах України у вересні 1933 року за шкільні парти не сіли близько двох третин учнів.

У 1934 році з’являються перші книги, у яких розкриваються теми Голодомору в Україні. Американський журналіст та історик Вільям Генрі Чемберлин, який зумів відвідати Україну у жовтні 1933-го, наступного року оприлюднив факти про Голодомор у книзі “Залізна доба Росії”. У 1934 році було видано і перший художній твір про Голодомор в Україні – роман “Марія” українського письменника Уласа Самчука. 1963 року в Нью-Йорку виходить друком роман Василя Барки “Жовтий князь” про голодні 1932-1933 роки. Сьогодні цей роман є найвідомішим художнім твором про ті події. 1986 року виходить книга американського історика Роберта Конквеста “Жнива скорботи”, яка привернула увагу до Голодомору західної академічної спільноти та широкої громадськості.

У 1993-му вперше на державному рівні відзначені роковини Голодомору – через 60 років після трагедії. 1998 року Указом Президента України встановлено День пам’яті жертв Голодомору – щороку в четверту суботу листопада. Цього дня українці, як тільки смеркне, запалюють у вікнах свічки – на пам’ять про всіх убитих голодом. 2006 року Верховна Рада України ухвалила Закон про визнання Голодомору геноцидом українського народу. А в листопаді 2008-го в Києві споруджено Національний меморіал жертв Голодомору.

В бібліотеці коледжу організована книжкова виставка “Україна пам’ятає! Світ визнає!”, присвячена пам’яті жертв Голодомору, на якій представлені матеріали про часи жахливих подій, свідчення очевидців трагедії, відомі художні твори.

 

                       Зав. бібліотеки:                                             Матвєєва Н.О.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Листопада 2018

    21 листопада викладачами Демидюком М.Л., Приємницькою В.С. було проведено виїзний день відкритих дверей в загальноосвітній школі, гімназії та професійному ліцеї м. Згурівка, Усівському НВК, Середівській ЗОШ Згурівського району Київської області.

Під час зустрічей з випускниками викладачі проінформували про напрями підготовки та спеціальності, за якими здійснюється навчання, умови вступу до коледжу, можливості отримання робітничих спеціальностей, продовження навчання в НУБіП та стажування за кордоном. Повідомлення викладачів супроводжувались відеороликами про навчальний заклад, здійснення навчального процесу, організацію дозвілля студентів.

В усіх навчальних закладах панувала доброзичлива, гостинна атмосфера, відчувалась зацікавленість педагогічних колективів в здійсненні профорієнтаційної роботи. А ще було дуже приємно зустріти колишніх випускників коледжу, почути теплі слова вдячності.

Кожного року до коледжу вступає чимало випускників Згурівського району. Віримо, що ця традиція збережеться.

      

Центр кар’єри і працевлаштування коледжу.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Листопада 2018

Старостат – це орган громадського самоврядування коледжу, що об’єднує студентів і функціонує з метою забезпечення студентами своїх обов’язків та захисту їх прав і сприяє гармонійному розвитку студентства.

19 листопада в рамках декади технологічного відділення відбулось засідання старостату на тему: «Практична підготовка студентів технологічного відділення – як важлива складова навчального процесу».

Старости випускних груп продемонстрували презентації, що висвітлювали основні моменти проходження технологічної практики в найкращих господарствах та підприємствах Чернігівщини. Проаналізували, з власного досвіду, важливість поєднання теорії та практики в рамках дуальної освіти, яка зараз досить інтенсивно впроваджується в різних навчальних закладах України.

Під час виступів студенти обговорили основні навички та вміння, що здобули під час проходження практичної підготовки. Старости молодших курсів активно включились в дискусію, висловлюючи своє бачення цієї теми.

      

   

 

Зав. технологічного відділення Філатова В.Л

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Листопада 2018

15 листопада викладачі коледжу Баранчук В.С., Матвєєв Л.Л.,

Майданюк О.В. відвідали щорічну міжнародну спеціалізовану виставку "Освіта та кар’єра – День студента 2018», виставку закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном” та виставку «Навчання у Польщі», які відбулися в Києві, у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім".

Відвідання виставок дало можливість познайомитись з досягненнями вітчизняних та понад 50 закордонних вищих навчальних закладів освіти, молодіжними проектами, програмами обміну студентами та учнями, перейняти досвід впровадження сучасних інноваційних технологій в здійснення навчального процесу.

      

Методичний кабінет коледжу.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Листопада 2018

     Досвід організації та проведення олімпіад серед студентів коледжу засвідчує, що ця форма позааудиторної роботи є дієвим засобом формування мотивації до навчання, підвищення пізнавальної активності, поглиблення і розширення знань, підтримки і стимулювання творчо обдарованої студентської молоді.

В коледжі відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з фізики та астрономії для ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації серед студентів-першокурсників. Студенти показали ґрунтовні знання з даних предметів, а переможцями стали:

І місце – Берус Алла (гр. №3);

ІІ місце – Голубєв Єлисей (гр. №2);

ІІІ місце – Ющенко Дарина (гр. №3).

      

 

Викладачі Руднєва С.М., Шимко В.М.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Листопада 2018

Святкування Міжнародного дня студента в коледжі завжди супроводжується сміхом, радістю, неочікуваними подарунками, гарним настроєм.

І сьогодні, в переддень свята, креативний колектив викладачів поздоровили всіх присутніх студентів із їх святом – святом тих, хто навчається, закохується, вірить в світле професійне майбутнє.

Незабутньо, феєрично пройшло шоу «Хто зверху». В цій програмі змагалися неперевершені команди викладачів. Участь у програмі брали ніжні та кмітливі жінки, а також мужні та завзяті чоловіки.

      

      

      

Команди активно змагалися за першість у цьому шоу. І з невеликим відривом, але все ж перемогли дівчата.

Студенти шалено підтримували своїх улюбленців. Гра залишила незабутні враження та неперевершені емоції в серцях всіх присутніх в залі.

Позитивну енергетику від святкового дійства студенти та викладачі надовго залишать в своїй пам’яті. Щасливого, гарного свята!

      

      

      

 

 

 

    1. Н.О.Шаповал  заступник директора з виховної роботи
Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Листопада 2018

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Листопада 2018

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Листопада 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
День народження