width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [930]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 930
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 92 93 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

12 червня на державній підсумковій атестації з математики студенти групи Ф-21 (спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування») показали високий рівень знань, адже їм як нікому іншому потрібні математичні знання

у майбутній професійній діяльності, зокрема в економіко-математичних розрахунках, прогнозуванні, плануванні, визначенні рентабельності, рівноваги доходів і збитків. Математика-найдавніша з усіх наук і дуже тісно пов’язана з практикою. Сучасна математика об’єднує різні ділянки знань у єдину систему і змушує думати, рахувати, аналізувати. Студенти усвідомлюють, що не даремно математику тепер називають «універсальною мовою світу».

          

Г.О.Бабич, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 42 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Червня 2018

Розпочалась технологічна практика у студентів технологічного відділення спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва».

Для успішного проходження практики створені сприятливі умови у ТОВ «Наташа-Агро», де студенти мають змогу ознайомитися безпосередньо на підприємстві з виробничими процесами та роботою керівників і спеціалістів підрозділів, закріпити знання, отриманні при вивченні спеціальних дисциплін, і набути практичних навичок із спеціальності.

На ділянках колекційно-дослідного поля студенти теж мають змогу вирощувати та доглядати за сільськогосподарськими культурами, вивчати особливості технологій їх вирощування.

Отже, при дуальній освіті відбувається поєднання роботи і навчання, коли будь-яка компанія або фірма виявляє необхідні та дефіцитні спеціальності й замовляє спеціалістів вищому навчальному закладу. Іншими словами, молодого спеціаліста навчальний заклад готує разом із зацікавленим роботодавцем.

          

          

Потьомкіна Н.Ф., викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Червня 2018

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 36 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Червня 2018

Важливим компонентом професійного становлення кваліфікованого фахівця є здобуття професійних знань, вмінь та навичок, а також їх використання на практиці. Так, 6 червня студенти ІІ курсу спеціальностей «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» та «Лісове господарство» з викладачами Соловей О. Ю., Мартишевською В. Г відвідали ХХХ Міжнародну агропромислову виставку.

Студенти ознайомилися із сучасним технологічним обладнанням у тваринництві: доїльними апаратами, обладнанням для утримання свиней та птиці. Мали можливість поспілкуватися з представником компанії «Delaval», задати запитання по експлуатації різних видів доїльних установок. З цікавістю студенти вивчали різні породи сільськогосподарських тварин, а саме: великої рогатої худоби, коней, свиней, овець, кролів, птиці, страусів та риб.

          

Студенти спеціальності «Лісове господарство» познайомились з технікою, яку використовують у лісівництві, побачили безліч дерев, кущів.

На позитиві, окрилені новими ідеями та враженнями студенти повернулися до коледжу.

          

    

Викладачі Соловей О.Ю. Мартишевська В.Г.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 28 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Червня 2018

Студенти-випускники технологічного відділення спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» пройшли заключну ланку практичної підготовки – виробничу переддипломну практику.

31 травня відбувся захист звітів про проходження виробничо-переддипломної практики. Студенти прозвітувались про виконані завдання, удосконалення практичних умінь і навичок, безпосередньо на підприємствах. З допомогою мультимедійних презентацій продемонстрували інноваційні технології в тваринництві, організацію праці та економіку виробництва і переробки продукції тваринництва, зазначили, що набули навичок організаторської роботи зі спеціальності.

Члени комісії отримали відповіді на поставлені запитання та оцінили роботу студентів.

          

          

Завідуюча технологічним відділення В.Л. Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 36 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 31 Травня 2018

     25 травня – особливе свято, з особливою атмосферою. Це свято для усієї великої родини: інститутів, відокремлених навчальних підрозділів, науково-дослідних господарств, що входять до складу університету. Майже 100 гостей із 24 країн світу приїхали на святкування. За 120-річну історію заклад випустив майже 200 тисяч фахівців, які прославляли свою Альма-матер по всьому світу і зараз вищий навчальний заклад впевнено розвивається. З нагоди свята Президент України підписав указ про відзначення державними нагородами провідних вчених університету. Наш університет багатий не тільки потужним науковим та викладацьким складом, а й тими українськими традиціями, які він несе багато років.

  

  

  

  

Театрально-спортивне дійство відбулось на стадіоні, де традиційно презентували факультети, ННІ, відокремлені навчальні підрозділи і науково-дослідні господарства власну креативну концепцію подачі всього найкращого і найцікавішого, чим живуть колективи. Приваблювала всіх присутніх і презентація нашого коледжу, де у вишуканих формах були представлені різноманітні квіткові композиції та продукція колекційно-дослідного поля.

  

  

  

  

  

Ми пишаємось тим, що у стінах нашого університету зростають ті, кому творити майбутнє України, адже сьогодні він є провідним вищим аграрним закладом.

Тетяна Малюх, методист

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 46 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Травня 2018

24 травня студентський і педагогічний колектив коледжу радо вітав французьку делегацію району Ельзас в складі трьох мерів та віце-президента асоціації «Привіт дітям Чорнобиля».

На зустрічі обговорені питання тісної співпраці з сільськогосподарським ліцеєм м. Оберне, інтеграції в європейський простір.


          

    

          

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 64 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Травня 2018

     24 травня відбулось ЗНО з української мови та літератури у навчальних закладах м.Ніжин. Вперше студенти ІІ курсів ВНЗ І-ІІ р.а. брали участь у проходженні ЗНО, серед яких і 110 студентів нашого коледжу. Результати будуть відомі 15 червня. Чекаємо на успіх.

     

Голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін Суліменко Н.М.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 40 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Травня 2018

      23 травня студенти ІІ курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з викладачем Турчин І.М. взяли участь у навчальному семінарі з питань підприємницької діяльності для молоді і осіб, які бажають розпочати власну справу. Семінар відбувся за підтримки департаменту економічного розвитку ОДА, Бобровицької районної державної адміністрації спільно з державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області». Перед присутніми виступила заступник Генерального директора фонду Дудчина А.В., яка ознайомила з ситуацією, що склалася на Чернігівщині у сфері розвитку підприємництва, надала консультації щодо відкриття власної справи, державної підтримки молоді. Студенти зацікавилися інформацією і взяли участь в обговоренні.

          

Зав. економічного відділення Коник А.А.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 60 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Травня 2018

До 120-ї річниці НУБіП України в коледжі 22 травня працювала Міжвузівсько-шкільна студентсько-учнівська науково-практична конференція «Інноваційна спрямованість підготовки молодших спеціалістів аграрного сектору».

Почесним гостем конференції став Голова наглядової ради НУБіП України, вчений, громадський діяч Микола Томенко, який привітав молодих пошуковців з початком наукової діяльності та побажав успіхів у оволодінні методологією наукового пізнання.

          

          

Учасники роботу конференції продовжували по секціях за напрямками:

«Професійне становлення фахівця – напрямки та перспективи».

«Інноваційний потенціал викладача при професійно-практичній підготовці фахівців аграрного сектору».

«Природничо-математичні науки в моїй професії та житті».

«Мова та культура – сучасні аспекти співвідношення. Актуальні проблеми культури, мови і мовлення».

Приємно, що вже вкотре взяли участь у конференції учні Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Макарівської ЗОШ І-ІІ ст.

Атмосфера пошуку, щире спілкування, обмін думками з дослідженої роботи панували в аудиторіях. За підсумками роботи всі учасники конференції були нагороджені грамотами.

        

   

 

Малюх Т.В., методист

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 51 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Травня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання