width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1275]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1275
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 127 128 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Весна-прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долучити студентство до роботи на території колекційно-дослідного   поля. В даний час це період підготовки ділянок до посадки та посіву рослин, скопування, рихлення виробничих ділянок та проріджування ділянок суниці. Під час роботи студенти  технологічного відділення відчувають значущість докладених зусиль, бо результативність їх роботи залежить від їх  теоретичних знань та практичних навичок.

 

 

О.П.Кучерявенко, викладач агрономічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 19 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Квітня 2019

11 квітня цикловою комісією  математичних та природничих дисциплін коледжу було проведено міжвузівсько-студентську науково-практичну конференцію  на тему: «Творчий пошук студентів в області математичних та природничо-наукових  дисциплін – курс на ефективність та якість освіти», учасниками якої стали студенти нашого коледжу та, заочно, студенти ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» і ВСП «Рівненський коледж НУБіП України».

 

Учасники конференції продемонстрували досить цікаві і пізнавальні наукові дослідження, які сприятимуть розширенню знань студентів в різних галузях науки.

Змістовним був виступ студента групи № 2 Лесенка В. (науковий керівник Руднєва С.М.)  на тему «Впровадження google-сервісів в навчальний процесс – курс на ефективність та якість освіти» .

 

Замилуватися туристичною перлиною Козелецького району сафарі-парком «Беремицьке» своєю презентацією «Парк живої природи «Беремицьке» – крок до збереження видів» заставила всіх присутніх студентка групи №1 Клочко Аліна (науковий керівник  Баранчук В.С.).

 

Ющенко Д., студентка групи №3,   представила дослідження «Розвиток фізики – основи науково-технічного прогресу» (науковий керівник Шимко В.М.).

 

«Побутова хімія – допомога людині чи шкода» - такою була тема виступу студентки групи №3 Берус А. (науковий керівник Мартишевська М.Ф.).

 

Лоза Н., студентка групи А-21 (науковий керівник Пісковець О.В.) виступила з доповіддю «Хвилі життя».

 

Усім доповідачам були вручені подяки оргкомітету конференції.

 

 

Баранчук В.С., голова циклової комісії

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Квітня 2019

Виконання курсових робіт є важливою формою навчального процесу, що сприяє поглибленому вивченню навчальної дисципліни, подальшій систематизації, розширенню та закріпленню отриманих знань.

Захист курсових робіт студентами  групи Ф – 21 з дисципліни «Фінанси», який відбувся 11 квітня,  показав високий рівень   умінь та навичок  майбутніх фінансистів, їх  здібність грамотно і належним чином висвітлювати власні думки, правильно та вільно користуватися як загальноприйнятою економічною, так і спеціальною фінансовою термінологією, робити узагальнення, творчо використовувати літературні джерела,    логічно  викладати інформацію.

Всі члени комісії відмітили науково-дослідницький, творчий характер, практичну спрямованість робіт, що слугуватиме майбутній   діяльності випускників.

  

 

Майданюк О. В.,  викладач   економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Квітня 2019

При підготовці фахівців все більше значення набуває самостійна робота студентів. Саме завдячуючи їй студенти набувають навичок творчого мислення й відповідальності за прийняті рішення. Одним з найдієвіших є курсове проектування

11 квітня студенти групи Л-31 презентували свої проекти з дисципліни «Лісові культури та лісомеліорація», де висвітлювали питання по створенню лісових культур у різних ґрунтово-кліматичних зонах на прикладі  конкретних лісництв  Чернігівщини.

Ґрунтовне засвоєння принципів і методики проектування лісових культур, детальне ознайомлення з типами лісових культур , агротехнікою їх вирощування, економічною ефективністю планування агротехнічних заходів сприяло поглибленню фахових знань майбутніх спеціалістів лісового господарства, оскільки саме вони прямо і опосередковано будуть вирішувати питання, пов’язані зі створенням і вирощуванням лісів, які знаходяться в державній, комунальній чи приватній власності

   

О.П.Кучерявенко , голова циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Квітня 2019

10 квітня в коледжі відбулися збори студентського та трудового колективу штатних працівників, які не є педагогічними працівниками на яких відбулося таємне голосування з виборів претендентів, які мають право брати участь у виборах ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Представник Організаційного комітету НУБіП України О.А.Муравський повідомив, що наказом №109-К від 14 березня 2019 р. та відповідною публікацією у газеті «Сучасна освіта України» Міністерством освіти і науки України оголошено конкурс на заміщення вакантної посади ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 

     

На зборах студентського колективу віддали свої голоси за представників студентів на виборах ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України:

Бурденко Мілану Євгеніївну

Суліменко Марію Володимирівну

Басанько Катерину Василівну

Масляєву Катерину Олександрівну

Коломайка Олександра Олеговича

Пилипчука Володимира Володимировича

Патай Анастасію Миколаївну

Падалку Андріану Вікторівну

На засіданні загальних зборів трудового колективу штатних працівників, які не є педагогічними працівниками обрано представників на вибори ректора:

Абрамова Василя Олексійовича

Васюк Ольгу Анатоліївну

Кузьменко Валентину Віталіївну

Якобчук Оксану Андріївну

Сєру Олену Володимирівну

Будніченко Ірину Миколаївну

Шинкаренка Анатолія Івановича

Оксаковську Наталію Миколаївну

      

Н.Шаповал, заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Квітня 2019

Протягом цілого  місяця на перервах  в фойє коледжу студенти мали змогу переглянути відеоролики «Лісозаготівельна техніка», «Незвична техніка для заготівлі лісу», «Таємниці лісу». 

Використання в лісовому господарстві сучасних машин  викликало значний інтерес у студентів усіх спеціальностей. Перегляд відеорядів було організовано в рамках акції «Майбутнє в твоїх руках».

 

              Сковорода В.М., викладач лісотехнічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 10 Квітня 2019

10 квітня на стадіоні коледжу відбулися змагання з міні-футболу серед студентів І курсу. Гра команд була напруженою і цікавою. Кожен гравець з повною віддачею старався  зробити свій внесок у перемогу. Та перевагу здобула команда групи №1. Друге місце дісталось команді групи №2, третє – групи №3.Привітав учасників турніру та вручив два футбольні м’ячі  від французької асоціації «Привіт дітям Чорнобиля» офіційний представник цієї організації в Україні Микола Демидюк.

 

 

               Горбатюк О.В., викладач фізичного виховання

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 10 Квітня 2019

Активно долучились до Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» студенти групи Л-31 спеціальності «Лісове господарство». Беручи участь у акції «Посади своє дерево»,  під час навчальної практики з дисципліни «Лісівництво», в лісових масивах ДАСП «Бобровицярайагролісництво» вони висадили більше 4000 однорічних сіянців сосни.

В ході роботи майбутні лісівники також опановували техніку садіння, доповнення лісових культур, їх інвентаризацію та приймання, методи догляду за насадженнями.

То ж день прожито насичено і вдало. Можна сказати, «курс молодого бійця» пройдено, свого роду посвята в горде ім’я лісівника відбулась! Тепер залишається продовжувати добру традицію допомагати природі відновлюватись, садити ліс та примножувати наші природні багатства.

  

 

Кімейчук І.В. , викладач лісотехнічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Квітня 2019

На засіданні студентської ради коледжу 8 квітня, де були присутні завідувачі відділень Алла Анатоліївна Коник, Валентина Леонідівна  Філатова, заступник директора з виховної роботи Наталія Олексіївна Шаповал  розглядались питання делегування студентів до числа кандидатів у Представники для виборів ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, внесені пропозиції до складу дільничної студентської виборчої комісії.

    

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Квітня 2019

Щороку з настанням теплої погоди кожен дивується та обурюється через засмічення лісів, лісосмуг, узбіч трас та доріг горами побутового та будівельного сміття. Купи пластику всіх видів, скло, бляшанки та інший усілякий непотріб вражають своїми об’ємами.

Забруднення лісів сміттям – серйозна проблема, з якою боротися стає дедалі важче. Без розуміння і підтримки кожної людини цю проблему ніяк не подолати. Почавши з себе, кожен може внести маленьку посильну крихту допомоги у цю спільну справу людства – покращення екологічного стану лісів. Саме такою метою визначено проведення в коледжі виставки-інсталяції «Ліс – це не смітник», яка відбулась 8 квітня в рамках місячника «Майбутнє лісу в твоїх руках». Студенти з цікавістю розглядали експонати та світлини виставки, а вражені погляди засвідчували здивування молоді, коли вони дізнавались скільки поколінь переживе сміття залишене в лісі.

Згідно ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Засмічення лісів відходами» передбачено накладення штрафу на громадян від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від 10 до 20. Завдавання шкоди навколишньому середовищу карається законом. Проте фактично ця система штрафів існує лише на папері. Дуже рідко можна спіймати порушника на місці «злочину», а також довести, що адміністративне порушення скоїв саме він.

Виникає логічне запитання: щоб не обурюватись через сміття на кожному кроці, може треба просто не смітити і долучатися до європейської моди на чистоту та свідому екологічну поведінку? Поважне, бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини.

       

Зав. технологічним відділенням  В.Л. Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Квітня 2019


Увага !

Суботи 20 квітня, 11 та 18 травня – робочі дні за 30 квітня, 2 та 3 травня!

День народження
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання