>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1847]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1847
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 184 185 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Уже стало традицією проводити в нашому навчальному закладі міжвузівські студентські науково-практичні конференції. Такий захід,  учасниками якого стали студенти нашого коледжу та заочно прийняли участь студенти ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України» відбувся в коледжі .

 Тема конференції: «Наука і сьогодення» – сучасна та пізнавальна.

 

Дуже цікавий і змістовний виступ підготував студент групи №1 Набок Денис (керівник Баранчук В.С.) на тему:  «Коронавірус: все, що треба знати сучасним студентам» та ознайомив присутніх із статистикою по даній хворобі, симптомами, перебігом та профілактикою  ковіда-19.

 

Про фундаментальні засади математики для розвитку аграрної галузі країни в цілому  та навчання студентів аграрних коледжів зокрема проінформували слухачів студентка групи М-21 Ягола Аліна (керівник Бабич Г.О.) на тему: «Математика і сьогодення» та студентка групи Ф-21 Микал Вероніка (керівник Руднєва С.М.) презентувала тему: «Дисципліни природничо - математичного циклу в системі підготовки студентів аграріїв»

 

 

Не менш цікавим і змістовним став виступ  студентки групи №2 Старченко Ані (керівник Мартишевська М.Ф.) на тему: «Хімія і сьогодення». Студентка разом зі своїм науковим керівником не тільки висвітлили новини в даному науковому секторі, а й донесли до слухацької аудиторії інформацію про  неоціненний вклад українських науковців в галузі хімії, біології та медицини.

 

Усі учасники отримали сертифікати.

 

Баранчук В.С., Руднєва С.М., викладачі математичних та природничо-наукових дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Травня 2021

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 26 Травня 2021

За ініціативи мешканців студентського гуртожитку та відповідно Комплексного плану національного виховання, вже традиційно наприкінці травня в коледжі проходить огляд-конкурс «Краща кімната студентського гуртожитку».

Метою конкурсу є підвищення мотивації серед студентської молоді щодо підтримання санітарно-гігієнічного стану кімнат, пропагування чистоти як невід’ємної  складової  здоров’я, особливо в карантинні часи, а також відзначення мешканців гуртожитку  за належну поведінку, дотримання Кодексу честі студента та Правил внутрішнього розпорядку гуртожитку.

У складі комісії, що оцінювала стан кімнат були заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Петренко, завідувачки відділень Алла Коник та Валентина Філатова, вихователь студентського гуртожитку Ольга Хуртепа, голова студентської ради гуртожитку Анастасія Патай.

  

 

Переможцями в огляді-конкурсі «Краща кімната студентського гуртожитку» стали:

І місце – кімната № 114 (Старченко Аня).

ІІ місце між собою розділили кімнати № 104 (Роман Бандура) та кімната № 134 (Володимир Крижанівський).

ІІІ місце дісталось кімнатам № 112 (Богдан Корзюк, Антон Кривобок) та кімната №102 (Дмитро Паливода).

Вітаємо переможців!

  

 

 

Ольга Хуртепа, вихователь студентського гуртожитку №1

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 22 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Травня 2021

В рамках святкування 123-ї  річниці НУБіП України з робочим візитом до ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» завітали проректор з науково-педагогічної роботи Шинкарук  Василь Дмитрович, начальник відділу кадрів Михайліченко Микола Васильович та начальник відділу регіонального розвитку дистанційної освіти та заочного навчання Лопушняк Василь Іванович.

   

Делегація НУБіП ознайомилася з матеріально-технічною базою коледжу, поспілкувалася з студентами та працівниками, відмітила готовність студентського колективу до діалогу і співпраці.

       

    

На зустрічі з педагогічними працівниками Шинкарук Василь Дмитрович привітав колектив з Днем народження університету, здійснив аналіз основних показників діяльності закладу за період очно-дистанційного навчання, відзначив командну роботу та зосередив увагу на необхідності покращення і урізноманітнення профорієнтаційних заходів  та вдалої вступної кампанії.

             

Саме сьогодні в чудовий сонячний день в теплій атмосфері, в буянні квітів і ароматів трав на території дендропарку коледжу відкрито бузкову алею, приурочену відзначенню 123 – ї річниці НУБіП України.

     

      

     

Наприкінці зустрічі Шинкарук Василь Дмитрович висловив переконання, що в такі непрості часи колектив навчального закладу має докласти всіх зусиль задля досягнення спільних цілей, збереження та збільшення контингенту студентів, підвищенні якості надання  освітянських послуг.

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Травня 2021

Шановні студенти та колеги!
НУБіП України проводить онлайн-опитування щодо організації навчання. У зв'язку з очно-дистанційним навчанням, нам необхідно отримувати інформацію щодо якості навчального процесу. Опитування анонімне. Його результати будуть використані для визначення основних тенденцій подальшого розвитку освітнього процесу у НУБіП України.
Заповнення анкети займе не більше 5-7 хвилин.
Ваша думка для нас дуже важлива!
Дякуємо за співпрацю!

 

Анкета для студентіва

https://forms.gle/sT3A3sPsymhyPu9G6

Анкета для викладачів

https://forms.gle/rKQwdN6W43ZWKUTJ9

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Травня 2021

 

Минають дні, ідуть роки,

Сторінки життя перегортає,

Та пам'ять знову повертає

У коледж, в юність назавжди...

Святковий настрій, усміхнені обличчя, несподівані зустрічі через багато років, сльози радості на очах випускників коледжу, які зібралися на онлайн зустріч «КОЛЕДЖ-УНІВІРСИТЕТ-УСПІШНА КАРʼЄРА» 24 травня 2021 року в рідний коледж.

ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» – це велика сім’я студентів і випускників, і кожна зустріч – це ще одна сторінка нашої історії, це зустріч випускників із своєю юністю.

Щирі, теплі слова подяки до викладачів, до керівництва коледжу, спогади про студентські роки звучали у виступах випускників різних років. Вони відзначали високі професійні знання, які дає коледж, високе фізичне і патріотичне виховання молоді, що проводилося і проводиться педагогічним колективом навчального закладу. У своїх виступах випускники переконливо стверджували, що роки навчання в стінах рідної альма-матері дали їм справжній професійний старт і стали запорукою їх кар’єрного росту.

 Такі зустрічі дають можливості для абітурієнтів та студентів коледжу висікати іскру зацікавленості до обраної професії, а для сьогоднішніх випускників – формування впевненості у майбутній професії, для випускників минулих років – світлі та щемкі спогади!

Шановні випускники!!! Йдуть роки. Час змінює землю, суспільство, людей. І тільки коледж залишається незмінною частинкою Вашого життя, його характером, родзинкою… Дружній колектив коледжу бажає Вам творчих звершень, професійного росту, щастя в родинах, особистому житті!!! Тож не забувайте навчальний заклад, з якого почалася ваша дорога в життя, приїздіть щороку на зустрічі випускників, приводьте на навчання до нас своїх дітей та онуків. Пам’ятайте! Двері рідного навчального закладу завжди відкриті для вас!!!

  

Ольга Леденко, викладач економічно-облікових дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 24 Травня 2021

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 24 Травня 2021

Велопробіг – 2021 «Майнівський шлях», приурочений 123-й річниці від Дня народження НУБіП України – став унікальною нагодою весело провести час разом, набратися позитивних емоцій і натхнення. 21 травня колектив викладачів і працівників коледжу здійснили велоподорож за маршрутом «Бобровицький коледж – с. Браниця» загальною протяжністю понад 20 км. Ця перша велосипедна подія, організована викладачами фізичного виховання з метою популяризації здорового способу життя і велоспорту, стане хорошою традицією у колективі коледжу!

Спорт об’єднує і це – драйвово!

   

   

 

 

Юлія Петренко,заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 37 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Травня 2021

 

Гурток  «Агрохімік» став переможцем у І етапі  Х «Фестивалю студентської науки-2021» і 20 травня  члени гуртка взяли участь в урочистому  засіданні  Х  «Фестивалю студентської науки-2021»  де було проведено підведення підсумків фестивалю та визначення кращих студентських наукових гуртків університету .

Урочисте засідання  проводилось у формі вебконференції. З вітальним словом до  учасників звернувся ректор університету Станіслав Миколайович Ніколаєнко , а модератор – голова спілки молодих вчених НУБіП України Галат Марина Владиславівна повідомила порядок денний заходу та регламент виступів старост студентських гуртків.

Засідання відбувалось у формі співбесіди, на якому  старости груп  представляли  інформацію про діяльність , здобутки,  стратегії розвитку та плани  студентських наукових гуртків.

Святкова  атмосфера  надихнула  гуртківців продовжувати  реалізацію свого наукового  і творчого  потенціалу.

 

 

Олена Кучерявенко, керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 28 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 21 Травня 2021

Ювілейний 15-й рік Всесвітнього дня вишиванки присвячено українській традиційній музиці та екологічним питанням, зокрема, проблемі вирубки лісів, висихання річок і забруднення довкілля пластиком.

  

Метою Дня вишиванки є популяризація вишитого етнічного одягу та вшанування українських традицій. Цього дня прийнято вдягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на зустріч із друзями, загалом куди завгодно.

  

Це свято започаткували студенти. Спочатку однодумців флешмобу було близько десятка, але з кожним роком їх ставало все більше. Зараз це свято не тільки має всеукраїнський масштаб, в ньому активно беруть участь українці за кордоном та просто прихильники нашого національного одягу, які з радістю хваляться фото- та відеоконтентом у соціальних мережах.

  

Цього року, 20 травня, День вишиванки відбувся у форматі Дня вуличної етномузики. На площі міста відбулася святкова програма «А над світом українська вишиванка цвіте». Звучали українські пісні, гріли душу глядачам учасники художньої самодіяльності, а наші студенти долучилися до «Дефіле яскравих вишиванок».

  

  

Наталія Суліменко, викладач

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 39 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 20 Травня 2021Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання