width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1409]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1409
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 140 141 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Для закріплення та поглиблення отриманих знань у процесі навчання, набуття практичних вмінь та навичок  адміністративного та функціонального управління підприємством, прийняття управлінських рішень, студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент»  проходять технологічну практику. Цього року її організацію взяло на себе ТОВ «Світанок», з яким коледж тісно співпрацює впродовж багатьох років.

  8 жовтня відбулося знайомство студентів-практикантів з керівним складом підприємства: керівником Ганчевим С.І., його заступником Лесенком Л.Г., головним бухгалтером Халімон В.В., економістом Олійник Т.Г., які розповіли про матеріально-технічну базу товариства, його документаційне забезпечення, організаційну структуру управління. Майбутні управлінці також мали можливість ознайомитись з рівнем організації робочих місць, охорони праці та умовами праці в господарстві.

Загалом, початок практики виявився насиченим різними виробничими та практичними ситуаціями, які викликали у студентів безліч запитань. А скільки їх ще попереду!

                    

   Турчин І.М., викладач економічно-облікових дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Жовтня 2019

Старостат – це орган громадського самоврядування коледжу, що об’єднує студентів і функціонує з метою забезпечення виконання студентами своїх обов’язків та захисту їх прав і сприяє гармонійному розвитку студентства.

7 жовтня відбулось об’єднане засідання старостатів економічного і технологічного відділень. Під час засідання обговорено питання про участь студентів академічних груп в позааудиторній роботі: предметних гуртках, спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності, клубах за інтересами.

Старости академічних груп прозвітували про поточний стан успішності з навчальних дисциплін, результати тематичного та модульного контролю знань за вересень місяць. Розглянули питання щодо відповідальності старост груп за своєчасність та точність ведення рапортичок.

Старости груп нового набору прозвітували щодо участі в заходах при проведенні тижня першокурсника.

 

                 В.Л. Філатова, завідуюча технологічним відділенням

 

 

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Жовтня 2019

Традиційно в першу неділю жовтня вся країна святкує одне із найбільших професійних свят – День працівників освіти. Надзвичайно приємно, що студенти коледжу кожного року тепло вітають викладачів. І сьогоднішній день не став виключенням. Студенти 3 курсу груп: Т-31, О-31, Ф-31 підготували чудове свято для викладачів. 

Зі сцени актового залу лунали вітальні слова на адресу викладачів. Студенти дивували чудовою постановкою мініатюр, виконували мелодійні пісні. Родзинкою свята став загальний танок викладачів та студентів.

Дуже приємно, що на свято завітали викладачі-ветерани. Низько вклоняємося їм за багаторічну працю, самовідданість професії та зичимо доброго здоров’я, сімейного затишку, миру та довголіття.

 

  

  

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Жовтня 2019

 

 

2 жовтня 2019 року викладачі Птуха В.П. та Гулицька Н.М. взяли участь у нараді керівників та викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти, яке проводило Чернігівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України. За вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту, пропаганду та популяризацію олімпійського руху серед студентської молоді України Гулицькій Н.М. було вручено Грамоту відділення НОК України в Чернігівській області.

Щиро вітаємо колегу з заслуженою нагородою!

.                    

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Жовтня 2019

Престижність праці педагогічних працівників – одна із складових визначення освітнього простору. Викладачі коледжу сумлінно виконують посадові обов’язки, передають професійні знання і уміння студентській молоді, фахово виховують студентство.

І в переддень професійного свята – Дня працівників освіти, викладачі коледжу Вертелецький О.О, Соловей І.Ю., Гусєва І.О., Костенко М.О., Майданюк О.В., Матвієно А.І., Приємницька В.С., отримали заслужені відзнаки – грамоти відділу освіти Бобровицької міської ради. Нагороди були вручені на районному святі освітян.

Дерикторат коледжу щиро вітає колег і зичить миру, добробуту, подальшого професійного зростання і щасливих родин.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 02 Жовтня 2019

Сьогодні перед вищою освітою стоїть завдання створити умови для  підготовки інноваційно орієнтованих фахівців, які здатні забезпечити у перспективі прискорений розвиток високотехнологічних галузей.

Сучасні  студенти - це споживачі, які можуть отримати доступ до знань з будь-якого місця і однією з ланок є відвідування ними спеціалізованих виставок, бо підготовка висококваліфікованого фахівця не можлива без постійного зв’язку з виробництвом.

Так студенти групи Л-31 відвідали Міжнародну виставку обладнання деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH-2019. Неабиякі враження на екскурсантів справив широкий спектр обладнання та інструментів для первинної обробки деревини, камери для її сушіння, обладнання для виробництва столярних виробів, шпону, клеєного брусу та щита. Майбутні лісівники мали змогу поспілкуватись з професіоналами з багаторічним досвідом, які розповіли про обладнання з переробки відходів,  проектами та технологічними схемами обладнання в галузі лісового господарства. Таке спілкування дало можливість студентам зрозуміти специфіку своєї майбутньої професійної діяльності.

  

 

О.П.Кучерявенко,  викладач літотехнічних дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 133 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Вересня 2019

Переповнені емоціями та незабутніми враженнями повернулись додому студенти групи М-41 економічного відділення коледжу після відвідин Кам`янець- Подільська – міста, що зберегло дух середньовіччя.

Кам’янець-Подільський – це унікальне місто зі своїм неповторним колоритом. Його називають містом семи культур.

Фортеця  Кам’янець-Подільського та Старе місто об’єднані в Державний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», який є кандидатом в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Екскурсію розпочали студенти з площі Польський ринок біля міської Ратуші, яка вважається найдавнішою в Україні. В нійпрацює Музей історії Магдебурзького права і Музей грошей. Зараз в підвалі Ратуші знаходиться музей знарядьтортур «Суд середньовічного».

Вірменський колодязь – восьмикутна невелика будівля поруч з Ратушею.  В павільйоні Вірменського колодязя проходять різні виставки. В даний час тут експонується виставка воскових фігур.

Над дорогою до Кам’янець-Подільської фортеці височить світлий і урочистий Тринітарський костел.

Візитною карткою Кам’янець-Подільського є Стара фортеця. Міць і сила середньовічних стін відчувається здалеку. Стільки загадок і доль зберігає в собі кожен камінь Старої фортеці. Всього в замку 11 веж. У кожної своя таємниця і своя історія.

Вражаючим  дивом є Міські ворота – це головні ворота в місто та Турецький міст – найстаріший в Україніміст. До того ж – унікальний і єдиний в світі. Це суцільна потужна кам’янастіна, яка проходить не поперек ріки, як зазвичай, а вздовж річкового русла.

День бувдуженасиченим, надзвичайно корисним, цікавим та пізнавальним для нашої групи.

 

  

 

Турчин І.М., куратор групи

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Вересня 2019

Дуже часто відвідувачі коледжу запитують: «Як вам вдається підтримувати порядок на такій великій території?»

Звичайно ж, для цього потрібно прикласти чимало зусиль, постійно цим опікуватись. В коледжі до цього причетні усі – від працівника обслуговуючого персоналу, викладача, куратора групи до кожного студента. Це і щоденне чергування академічних груп, дні довкілля, чистоти...

Дуже приємно, що і першокурсники відразу ж  охоче включаються в цю роботу. Прикладом є група №3. Разом з куратором  Майданюк О.В. прибрали  закріплену територію так, що око радує. І працювали дружно, завзято. Активно долучилися до прибирання своїх  і студенти групи №1 та №2. На наступному засіданні старостату підведемо підсумки участі у тижні благоустрою усіх груп.

Але, нажаль, приказка «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять», ще не є правилом для кожного. Дуже часто, особливо після вихідних, ми зустрічаємо купи сміття, залишені від гостей-відпочивальників.

А так хочеться, щоб всі усвідомили, що чистота нашого спільного дому залежить від кожного з нас.

Ось вони, студенти групи №3:

  

Микола Демидюк

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Вересня 2019

Поглибили теоретичні знання шляхом ознайомлення із широким асортиментом обладнання лабораторій, спеціалізованих меблів, лабораторного та хімічного посуду, реактивів та витратних матеріалів, а також комплексом послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідницької сфери та ветеринарної медицини студенти групи Т-31 технологічного відділення коледжу,  відвідавши 25 вересня під час навчальної практики ХІІ Міжнародну виставку LAB CompLEX «Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH» в м. Київ.

Виставка стала для майбутніх тваринників платформою для встановлення нових контактів, ресурсом актуальної ринкової інформації, дала можливість познайомитись з численними медичними проектами в  галузі тваринництва.

Екскурсія залишила дуже приємні та незабутні враження.

  

Соловей О. Ю.,  викладач технологічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Вересня 2019

Захоплюючі та цікаві були ігри з міні-футболу серед студентів І-го курсу, які пройшли 25 вересня на стадіоні коледжу. Переможцями турніру стали студенти команди групи №1. В результаті запеклої боротьби ІІ-ге місце посіли футболісти групи №2, ІІІ-тє – групи №3

  

Горбатюк О.В., викладач фізичного виховання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Вересня 2019
-->
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання