width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [993]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 993
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 99 100 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Чисто не там де прибирають, а там - де не смітять

Оберігати природу є одним з ключових завдань нашого життя. Адже природа - це частинка нас самих, і вона несе не тільки естетичне задоволення, але й виконує багато важливих функцій, зокрема дає нам кисень та оберігає від стихійних лих. Існує твердження, що здоровий спосіб життя це не тільки спорт, але й чисте довкілля.

У нашому коледжі щоденне прибирання, постійне підмітання студентськими групами в належному стані закріплених територій - хороша традиція, до якої постійно долучаються і викладачі, і студенти. Це свідчить про те, що студентській молоді не байдуже, як жити, вони прагнуть тримати свої побутові умови і стан навколишнього середовища в належному стані.

Але в народі кажуть: "Чисто не там де прибирають, а там - де не смітять". Всі ми повинні розуміти, що обличчя місць, де ми живемо, залежить тільки від нас самих, від нашої поваги до самих себе і до свого рідного коледжу. І все повинно починатися навіть з самого мінімального - викидання сміття не абиде, а в смітники та контейнери.

То ж давайте будемо берегти свій коледж і докладати всіх зусиль щоб він був ще кращим!

   

   

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 01 Жовтня 2018

Засідання Школи професійної адаптації

28 вересня відбулося засідання Школи професійної адаптації. Молоді спеціалісти ознайомилися з планом роботи на 2018-2019 н. р. Керівник школи Леденко О.П. провела діагностику щодо визначення стану методичної підготовки молодих спеціалістів, заступник директора з навчальної роботи Петренко Ю.В. ознайомила з нормативно-правовоою базою освітньої діяльності, положеннями коледжу, вимогами до складання робочих навчальних програм, порядком оформлення академічних журналів.

        

Методист: Леденко О.П.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Вересня 2018

26 вересня в рамках навчальної практики з дисципліни «Лісові культури та лісомеліорація» студенти ІІІ курсу спеціальності «Лісове господарство» відвідали 17-ту Міжнародну виставку машин та обладнання для лісового господарства, деревної та меблевої промисловості, що відбулась в м. Київ у Міжнародному виставковому центрі.

Студенти побачили на стендах, як провідних імпортерів, так і власне виробників, а саме такі відомі компанії як FOREZIENNE, ITA TOOLS, LEDINEK, LEITZ, LEUCO, MICHAEL WEINIG, NESTRO, POLYTECHNIK, SERRA, STIHL, WINTERSTEIGER, ДОЛІНЬО, МАРКЕТЛІС, МВМ-КИЇВ, МОСТ-УКРАЇНА, МОТОР СІЧ, СТАНКОДНІПРО, РОЙЕК-ЛЬВІВ, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА .

Студенти були у захваті від змоги випробувати власноруч бензопилу STIHL MS 180 C (шина 35 см) на дереві, зробивши собі пам’ятні сувеніри, та масштабності пилорами LT70 WIDE з широкою ріжучою головою і широкою стрічковою пилкою.

        

    

Керівник практики В.В. Шаргородський

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Вересня 2018

У Всесвітній день туризму - 27 вересня студенти групи №3 здійснили екскурсію до затишного та славетного міста Чернігів, що зберегло свою стародавню архітектуру.

Студенти відвідали найцікавіші атракції "міста легенд": давньоруське городище (Вал) з комплексом оборонних споруд, церкву Святої Катерини, історичний музей, пам’ятник Т.Г. Шевченку, П`ятницьку церкву.

Першокурсники побували у самому центрі Дитинця, де розташований Спаський собор - найдавніша споруда не тільки Чернігова, а й всієї України.

Другу частину своєї мандрівки група провела у ТРЦ "Hollywood", де студенти переглянули прем`єрні фільми у кінотеатрі "Multiplex", отримали шалені та незабутні емоції від атракціону "Xride" та скуштували місцеві смаколики.

"Подорожувати - це круто!" - такий висновок зробили всі студенти.

        

   

Куратор групи Омельченко І.В.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Вересня 2018

Студенти економічного відділення коледжу 27 вересня мали змогу відвідати музей народної архітектури та побуту в Пирогові. Це унікальне місце в Києві. Тут можна протягом одного дня побувати на Полтавщині і Наддніпрянщині, у Карпатах і на Поліссі, доторкнутися руками – у буквальному розумінні слова – і серцем до того сакрального простору, який творився упродовж віків поколіннями предків, який творить і живить душу людини.

Тут вас зустрінуть славнозвісні традиційні хати-мазанки в усій своїй красі, оздоблені усіма предметами вжитку: від меблів та одягу до посуду та ікон. На подвір'ї розташовані невеличкі пасіки з вуликами старих зразків. У тих хатах, не дивлячись на те, що там ніхто не проживає, і досі панує теплий сімейний затишок.

Також перед вами постануть могутні вітряки-велетні, що були привезені сюди з різних куточків України. Вражаючим дивом музею Пирогово є точне відтворення церков, що увійшли в історію країни, серед них славнозвісна Десятинна церква, де і досі проводяться обряди вінчання та христин за старовинними традиціями,

Музей Пирогово - це невеличка казка, в якій вдало переплітається минуле з сьогоденням, християнство з язичництвом та народна культура з народним побутом. Кожен елемент музею є невід'ємною його частиною.Усе це утворює неповторну композицію подорожі історією, що закарбовується в пам'яті надовго.

        

Викладачі: Мовчун Л.О., Леденко О.П.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Вересня 2018

27 вересня студенти групи М-41 спеціальності "Організація виробництва"  в рамках проходження технологічної практики з «Менеджменту» для закріплення та поглиблення своїх професійних знань з управління здійснили робочу екскурсію до міста Київ у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», де проходила Міжнародна виставка реклами, маркетингу і масмедіа (REX 2018).

Студенти  мали можливість оглянути основні напрямки діяльності фірм по організації реклами та маркетингу, а також ознайомитись з основними засобами технічного забезпечення, яке використовують в логістиці.

Отримана інформація дасть можливість студентам в майбутньому ефективно організовувати виробничу та управлінську діяльність.

 

        

    

Керівник практики: Єременко О.С.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Вересня 2018

100 років від дня народження В.О.Сухомлинського

     28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім’ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.

     В.О.Сухомлинський – автор 41 монографії і брошури, більше 600 статей, 1300 оповідань і казок. Твори В. Сухомлинського видані 53-а мовами світу, загальним тиражем майже 15 млн примірників. Книга «Серце віддаю дітям» перекладена на 30 мов світу і витримала 54 видання. Країни, де видавались твори В. Сухомлинського: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Естонія, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Молдова, Таджикистан, Татарстан, Узбекистан, Чувашія. А також: Англія, Болгарія, Іспанія, Китай, Монголія, Німеччина, Польща, Румунія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехословаччина, Югославія, Японія.

Його книги присвячені головним чином вихованню і навчанню молоді, педагогізації батьків, методиці викладання мови і літератури в середніх школах та ін.

Найважливішими працями Сухомлинського є: «Серце віддаю дітям» , «Сто порад учителеві», « Народження громадянина» , «Батьківська педагогіка», «Як виховати справжню людину», «Методика виховання коллективу» , «Письма к сыну», « О воспитании».

У 1974 р. за книгу «Серце віддаю дітям» Сухомлинський удостоєний Державної премії УРСР. Нагороджений орденом Леніна та багатьма медалями. В 1989 р. була утворена Міжнародна асоціація прихильників Сухомлинського (Марбург), а в 1990 р. — Українська асоціація Василя Сухомлинського. З плином часу інтерес до життя і творчості В. О. Сухомлинського зростає, поширюється в Україні й світі. Без його творчості не можна уявити сучасної гуманної педагогіки.

"Людина, — любив повторювати педагог, — народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний". Ці проникливі слова можна і треба віднести й до самого Василя Олександровича, адже саме вони були тим категоричним імперативом, якому завжди і всюди слідував він у своєму недовгому, але яскравому й напрочуд плідному житті Педагога.

    В бібліотеці коледжу організована тематична презентація творів Сухомлинського та матеріалів про нього.

    Запрошуємо познайомитися з викладкою матеріалів про видатного педагога, прочитати його твори.

     

                                                                   Зав. бібліотеки  Матвєєва Н.О.   

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Вересня 2018

     

26 вересня відзначається Європейський день мов. Він проводиться з ініціативи Ради Європи і ЄС з 2001 року за підтримки Комісії з освіти ЮНЕСКО. Вперше День мов був організований у 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов. Європейська комісія та Європейський центр із вивчення живих мов беруть активну участь в організації заходів у цей день. Мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, яким розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом усього життя. У Європейському Союзі нараховують 24 офіційні мови, близько 60 регіональних та мов меншин, та більше 175 мов, якими розмовляють емігранти. У світі ж існує майже 6 тис. мов, більшістю з яких розмовляють в Азії та Африці. Щонайменше половина мешканців планети розмовляє двома або й більше мовами, або розуміють дві або більше мови. Мова та комунікації зараз як ніколи складають серцевину європейського суспільства. Вивчення мов відкриває шлях до нових перспектив та пізнання культур.

Питання значення вивчення іноземних мов в сучасному житті були предметом обговорення на виховних годинах та занятті гуртка «Англійська - це легко» коледжу.

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 19 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Вересня 2018

В рамках проведення Олімпійського тижня у спортивній залі коледжу відбувся Олімпійський урок «Старти надій». В напруженій та дуже цікавій боротьбі змагалися студенти груп №1, №2, №3. Вправність та вміння учасників оцінювала суддівська бригада студентської ради коледжу.

За результами трьох етапів змагань І місце виборола група №1, ІІ місце - команда групи № 3, третіми були студенти групи № 2.

Команди-учасники нагороджені грамотами студентської ради коледжу.

    

    

Керівник фізичного виховання В. П. Птуха

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Вересня 2018

Математика служить практиці

Математика-найдавніша з усіх наук і дуже тісно пов’язана з практикою. Сучасна математика об’єднує різні ділянки знань у єдину систему і змушує думати, аналізувати. Для розширення і поглиблення знань з математики із студентами проводяться практичні заняття не лише в аудиторіях, а також у виробничих умовах. Студенти розуміють, що їм потрібні не лише знання, а й уміння у майбутній професійній діяльності, зокрема при обчисленні площ земельних ділянок різної форми, об’ємів, розрахунках при будівництві парників, теплиць, споруд та визначенні їх висоти тощо. Важливу роль відіграє прикладне спрямування математичних знань, адже наука повинна служити практиці.

        

Г.О.Бабич, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 19 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Вересня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання