width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [857]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 857
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 85 86 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

23 березня відбулося засідання атестаційної комісії Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової НУБіП України, на якому було розглянуто результати діяльності педагогічних працівників навчального закладу. Для деяких педагогічних працівників атестація була підтвердженням уже присвоєних кваліфікаційних категорій та педагогічного звання, інші працівники закладу, завдяки своїй наполегливій та сумлінній праці, отримали підвищення категорій, а окремим, за рішенням атестаційної комісії коледжу, були присвоєні педагогічні звання «викладач-методист».

На розгляд членів комісії викладачами були представлені атестаційні справи з матеріалами щодо різних видів діяльності педагогічного працівника за міжатестаційний період, навчально-методичні комплекси з дисциплін та портфоліо. Атестаційна комісія відзначила, що викладачами, які атестуються, пророблена серйозна та кропітка робота: видані методичні рекомендації, навчальні посібники, опубліковані методичні розробки в журналах, викладачі активно беруть участь у науково-практичних конференціях та семінарах різного рівня, тренінгах, які організовуються навчально-методичним центром «Агроосвіта».

     

Багато уваги педагогічні працівники приділяють вихованню студентів, забезпечуючи їх культурний, духовний,  фізичний розвиток, наполегливо працюють над зміцненням матеріально-технічної бази коледжу.

Атестаційна комісія була задоволена результатами проведення атестації і насамперед відповідальною підготовкою викладачів, їх добросовісним ставленням до виконання професійних обов’язків.

     

Педагогічні працівники, які атестуються на підтвердження або встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічного звання «викладач-методист», готуються до наступного етапу – атестації перед комісією ІІІ рівня, засідання якої буде проходити в Національному університету біоресурсів і природокористування України.

То ж бажаємо всім викладачам успіхів у досягненні результатів!

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Березня 2018

26 березня в тренажерному залі відбулися змагання з пауерліфтінгу серед студентів коледжу.

        Учасники виконували три змагальні вправи : присідання, тяга та жим лежачи.

        По сумі силового триборства перемогу здобули: Світящук Давид, студент групи А-21, вагова категорія 56кг (270), Кальченко Сергій, група Р-31, вагова категорія 60кг (270), Гончар Владислав, студент групи Ф-21, вагова категорія 75кг (335), Надольський Андрій, студент групи Р-31, вагова категорія 82,5кг (365), Сандуленко Руслан, група Р-41, вагова категорія 110кг (410).

                

     

 

     

Керівник фізичного виховання                  В.П. Птуха

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Березня 2018

Цьогорічна весна в коледжі видалась багатою на навчальні, науково-пошукові, виховні та розважальні заходи. Так, в рамках проведення ХХХУІІ Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна» 22 березня в нашому навчальному закладі відбувся його перший етап. В цей день студенти та працівники коледжу були сповнені очікуванням однієї із головних подій в культурно - просвітницькому житті закладу.

Із традиційними позивними розпочалась святкова феєрія талантів на сцені актової зали. Присутніх в залі зачарували своїм виконанням пісень Михайло Артюх, Анастасія Коваленко, Аліна Лозицька, Сніжана Батечко, Олександра Горобець, Тетяна Шута, Анна Юрченко, Олена Музиченко, Анжеліка Мусієнко, Аміна Кравченко.

         

З неймовірною насолодою глядачі спостерігали за виступами танцювального колективу «Ритм», який представив зворушливо-ніжний та екстравагантно-сучасний танці. Гучними оплесками публіка вітала постійного гумориста, студента –випускника Олександра Булаха. Хвилююча, патріотична композиція «Мить» у виконанні Анастасії Кушнірової, Ольги Пісковець та Максима Джантаєва нікого не залишила байдужими.

          

Віват, фестиваль! Віват Голосіїво! Віват талановите студентство!

              

Н.Шаповал, заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 47 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Березня 2018

     23 березня представники коледжу взяли участь у «Ярмарку професій», який проводила Прилуцька  міськрайонна філія Чернігівського ОЦЗ на базі Прилуцького професійного ліцею.

     Майбутні абітурієнти отримали унікальну можливість поспілкуватись з представниками різних навчальних закладів не тільки Чернігівщини, а й інших областей та послухати цікаву інформацію про існуючі професії, що мотивуватиме їх на успіх у майбутній професійній діяльності.

         

Єременко О.С. та Омельченко І.В. розповіли гостям заходу про навчальну  та матеріально-технічну бази Бобровицького коледжу, спеціальності, яких навчають, та розкрили їх майбутні перспективи. В актовій залі ліцею, випускникам шкіл було продемонстрували мультимедійну презентацію про діяльність коледжу.

 

   

 

 

 

                                                                          Викладач: О.С.Єременко

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Березня 2018

Під час навчальної практики з дисципліни "Плодоовочівництво" студенти технологічного відділення проводили обрізування крон плодоносних дерев у помологічному та молодому садах.

Вони засвоїли техніку обрізування крон зерняткових та кісточкових порід, ознайомились з особливостями застосування способів обрізування такі, як: укорочування, зрізування гілки на кільце та на сучок. Залежно від біологічних особливостей порід і сортів, стану і віку дерев студенти-рослинники застосували той або інший спосіб обрізування, чи поєднували кілька способів.

    

    

Викладач: Потьомкіна Н.Ф,

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 38 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Березня 2018

Вже традиційно викладачі коледжу здійснюють виїзні зустрічі щодо надання вичерпної інформації про один із найстаріших  закладів України  - Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової НУБіП України.

 22 березня викладачі коледжу Коник А.А., Мовчун Л.О. побували у школах Броварського району: Русанівській НВК, Світильницькій НВК, Плосківській ЗОШ І-ІІІ ст., ОНЗ Гоголівській ЗОШ  І-ІІІ ст.,  Красилівській ЗОШ І-ІІІ ст. Викладачі поспілкувалися із учнями, проінформували про переваги навчання в коледжі,  умовами вступу, перспективами працевлаштування.

Учні ставили багато запитань з приводу улаштування студентського життя в гуртожитку та можливостями займатися спортом, на що отримали вичерпні відповіді викладачів.

          

 

 

Коник А.А., Мовчун Л.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Березня 2018

22 березня в стінах коледжу відбулась зустріч із представником компанії ILC Сергієм Білоконем із питань стажування та працевлаштування студентів аграрних вузів під час літньої практики за кордоном, зокрема в Німеччині.

Компанія ILC розпочинає співпрацю з фермерськими господарствами Німеччини у рамках програми стажування молоді в сільськогосподарському секторі. Це унікальна можливість для молоді здобути досвід роботи в сільському господарстві однієї з найбільш розвиненої країн світу.

Студенти отримали інформацію про роботодавця (фермерські господарства Німеччини), про переваги програми та відгуки кандидатів, ознайомились з пропозиціями щодо працевлаштування: заробітною платою, тривалістю стажування, графіком роботи та вимогами до кандидатів.

          

Зав. технологічного відділення В.Л.Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 19 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Березня 2018

20 березня феєричним гала-концертом завершилася декада комісії економічно-облікових дисциплін. В програмі концерту студенти коледжу спробували поєднати непоєднуване: синів Кайдашихи зарахували в склад студентів нашого коледжу, Потап і Настя Каменських стали студентом і викладачем, прозвучали новини-«ньюз» із студентського життя, стара Кайдашиха і Проня Прокопівна випадково зустрілися, студенти старших курсів поділилися секретами успішної здачі екзаменів, завітали гості «Вечірнього кварталу» і багато іншого. Море позитивних емоцій, посмішки глядачів та гарний настрій був забезпечений всім присутнім.

          

          

          

     

 

Викладач:               Леденко О.П

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 34 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Березня 2018

21 березня старший викладач Володимир Сковорода провів відкрите заняття з дисципліни «Механізація і автоматизація сільськогосподарського виробництва». Лекція на тему «Машини для основного обробітку грунту» познайомила студентів групи А-21 з призначенням, будовою та принципом роботи плугів, дискаторів та чизелів. Присутні викладачі мали хорошу можливість переконатись в ефективності використання інформаційно-комп'ютерних технологій в навчальному процесі. Значний інтерес викликали натуральні частини засобів обробітку грунту часів Київської Русі.

          

Сковорода В.М.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 34 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Березня 2018

21 березня викладачі та працівники коледжу провели профорієнтаційну роботу серед учнів випускних  класів загальноосвітніх шкіл Ніжинського району та в Кобижчанській ЗОШ
І-ІІІ ст. Бобровицького району. Переглянувши мультимедійну презентацію, учні мали змогу ознайомитись з матеріально-технічною базою коледжу та різнобарвним, насиченим різноманітними заходами життям студентів нашого навчального закладу. Діти були забезпечені інформаційними матеріалами щодо вступу до коледжу, запрошеннями на День відкритих дверей 28 березня.

     

     

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання