>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1709]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1709
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 170 171 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Представники коледжу 26 листопада прийняли участь в засіданні Міжнародного онлайн круглого столу, організованого закладом-партнером – Університетом економіки в Бидгощі (Польща). Тема обговорення «Інноваційні технології та методики в освіті. Дистанційне навчання: польсько-український досвід та перспективи розвитку».

До учасників з вітальним словом звернулись: ректор WSG професор WSG  доктор Марек Хамот, проректор з міжнародних справ професор WSG  доктор Мажена Собчак-Міхаловська, директор Інституту європейського WSG  доктор Світлана Кашуба.

   

В ході засідання обговорено ряд важливих та актуальних питань освіти в період пандемії, зокрема: «Досвід «гібридної» системи освіти та реалізації дистанційної форми навчання на прикладі організації навчального процесу WSG», «Якість освіти в умовах дистанційного навчання», «Організація процесу дистанційного навчання в період пандемії» та інші.

Наразі такі зустрічі, об’єднання фахівців в єдиному онлайн просторі, є надзвичайно важливі та необхідні. Це дає можливість ділись досвідом у впровадженні технологій дистанційного навчання за умов пандемії та переймати запроваджені напрацювання різних навчальних закладів.

   

 

Валентина Філатова , зав. технологічного відділення 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 28 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 26 Листопада 2020

25 листопада на платформі сервісу Zoom в коледжі була проведена  Міжвузівська  студентська  науково-практична  інтернет-конференція  «Становлення та професійний розвиток сучасного студента в умовах цифрових технологій», організатором якої виступила циклова комісія економічно-облікових дисциплін.

Основна мета заходу полягала у висвітленні та обговоренні актуальних питань інформатизації суспільства та використання цифрових технологій у всіх сферах господарського життя.

Окрім  студентів нашого коледжу в конференції  взяли участь представники Національного університету біоресурсів і природокористування України, ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України», ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».

Відкрила конференцію і звернулася до учасників з вітальним словом завідувач економічного відділення Алла Коник. Вона зазначила, що у нову інформаційну епоху саме вища освіта має стати основоположним елементом прогресу та забезпечити високий рівень знань, умінь та компетенцій через вдале поєднання в навчальному процесі освітньої, наукової та інноваційної діяльності.

Мені, як модератору заходу, приємно відмітити, що усі доповідачі в своїх дослідженнях висловили багато цікавих ідей, базуючись на конкретному досвіді, були дуже активними в процесі обговорення доповідей. Всі дискусії були цікавими і динамічними.

Залишається  побажати   учасникам конференції натхнення, творчих і наукових успіхів, втілення сучасних технологій в життя !

  

Леся Мовчун, голова циклової комісії економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 37 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 25 Листопада 2020

З метою вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу в онлайн форматі на базі сервісу Zoom 24 листопада в коледжі відбулася відкрита виховна година: «Замордовані голодом. Україна пам’ятає!».

 Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули від голоду, заподіяного сталінським режимом, пам’яті українських сіл і хуторів, що зникли після трагедії ХХ ст., присвячувались слова кураторів Інни Омельченко  та Оксани Майданюк.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто за шматок хліба не доносив на брата, сусіда, знайомого, не виривав останній окраєць з голодних дитячих очей та рученят, не торгував святинею.

По завершенню, всім було запропоновано запалити  свічку пам’яті,  як  данину тим, хто навічно відійшов від нас.

Можна вимести сліди злочину, можна засекретити на роки архівні документи, можна переписати історію, а чи можна знищити народну пам'ять? З правдою нічого не вдієш!

  

 

Леся Мовчун,

голова циклової комісії економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 39 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 24 Листопада 2020

20 листопада студенти та викладачі коледжу взяли участь у Дні відкритих дверей НУБіП України (в Онлайн режимі) для майбутніх студентів – випускників технікумів та коледжів України.

День відкритих дверей відбувся з використанням дистанційних технологій у вигляді відеоконференцій на платформі CiscoWebex, Facebook, Youtube тощо.

Учасників заходу  зустрів  привітальним словом ректор Станіслав Ніколаєнко.  Очільник університету  розповів майбутнім абітурієнтам про НУБіП, його історію, здобутки та структуру,  провів їх територією навчального закладу, показуючи його родзинки – дивовижної краси ботанічний сад, найсучасніші лабораторії і аудиторії.

Особливості підготовки фахівців за спеціальностями були в центрі уваги презентації проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші, а про особливості вступу на навчання до НУБіП України у 2021 році розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Лариса Коропець. Про отримання вищої військової освіти повідомив  її завідувач Анатолій Есаулов, спортивну та культурну базу і організацію дозвілля презентували завідувачі кафедр – фізичного виховання Микола Костенко і культурології  Ірина Майданюк,  про всі переваги студентського життя розповів голова Студентської організації університету Дмитро Кушпій.

Після загальноуніверситетського блоку гості мали можливість перейти на відеоконференцію вибраного факультету чи навчально-наукового інституту, аби детальніше познайомитися з підготовкою за фахом, який зацікавив їх найбільше.

Детально познайомившись з навчальним закладом,  із спеціальностями, отримавши відповіді на всі питання щодо вступу, навчання, дозвілля, студентського побуту, студенти коледжу  ще більше утвердили свої наміри продовжувати навчання саме в НУБіП України.

  

    Микола Демидюк, керівник Центру кар’єри та працевлаштування

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 41 | Добавил: fagreen039 | Дата: 20 Листопада 2020

День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят у новітній історії України. Встановлене вона на честь двох знаменних і доленосних подій, які відбулися в Україні, – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Українці вшановують патріотизм і мужність своїх співвітчизників, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

 Свято було започатковане у 2014 році п’ятим президентом України указом "Про День гідності і свободи".

Це свято можна назвати наступником Дня свободи, яке впродовж 2005-2011 років відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції, проте було скасоване екс-президентом Віктором Януковичем.

Пам’ятну дату запровадили з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження й донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події, які мали місце в Україні на початку XXI століття.

День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про зміну свідомості українців, про їхні принципи та прагнення кращого майбутнього. Це є підтвердженням того, що попри різні особисті погляди, українці вміють об’єднуватися задля обстоювання основних цінностей.

В бібліотеці коледжу організована виставка «Україна – територія Гідності та Свободи», де представлені матеріали про часи подій на Майдані, героїв Небесної Сотні.

Ніна Бринза, бібліотекар 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 45 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 20 Листопада 2020

Чергове засідання  координаційної ради  Центру кар’єри та працевлаштування коледжу , яке  відбулося 19 листопада, було присвячене обговоренню  деталей проведення Дня відкритих дверей, запланованого на 26 листопада. Учасники засідання висловили багато цікавих ідей, за реалізацію яких були закріплені  конкретні виконавці.

В  Дні відкритих дверей  в онлайн-форматі візьмуть участь  представники НУБіП України,  Вищої школи GOSPODARKI в Бидгощі (Польша), гість із Франції.

      

Микола  Демидюк, керівник центру

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 33 | Добавил: fagreen039 | Дата: 19 Листопада 2020

 

19 листопада факультетом аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України в рамках Дня відкритих дверей було проведено Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію «Актуальні питання теорії і практики менеджменту» у формі захисту постерних презентацій,  в якій взяв участь студент економічного відділення, групи М-41 Чух Микола з доповіддю по проведеному дослідженню на тему «Особливості управління маркетинговою діяльністю підприємств в Україні».

Конференція пройшла на високому організаційному та науковому рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням усіх учасників, що дозволило дати комплексну оцінку сучасного стану та перспектив вирішення проблемних питань.

  

Ольга Леденко, викладач економічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 43 | Добавил: fagreen039 | Дата: 19 Листопада 2020

Під такою назвою на одному подиху пройшла відкрита онлайн-виховна година, яку провела на платформі ZOOM 17 листопада зі студентами групи А-21 куратор Соловей О.Ю., і до якої долучилися студенти та  куратори усіх академічних груп коледжу.

- За всіх часів і в усіх народів найбільшою святістю вважався хліб. Про нього писали поети й мислителі, його прославляли в піснях і думах. Коли  його не ставало, приходило лихо. Недаремно людина, творячи щоденну молитву, просить Бога: «Хліб наш насущний дай нам сьогодні». Ота святість, шана до хліба  передавалася з покоління в покоління дітям, онукам.

З давніх давен наш народ  над усе цінує хліб, сіль і честь. Хліб - то багатство, достаток, сіль – то гостинність і щирість, а честь – то людська гідність, за яку стояли, навіть не маючи шматка хліба й дрібки солі. І нам, спадкоємцям, заповідали стояти на тому.

Хлібом могутня наша Україна. З хлібом далеко видно – на всі сторони світу.  Силу своїх рук, натхнення душі хлібороб віддає землі. Він не знає відпочинку в думах про хліб, - таким був лейтмотив  всієї виховної години, наповненої розповідями куратора і майбутніх аграріїв,   віршами та піснями-відео про найцілющий скарб життя.

 

 

Микола Демидюк, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 51 | Добавил: fagreen039 | Дата: 17 Листопада 2020

День студента в наші дні — це веселе і безтурботне свято, і не всі знають, що історія його виникнення аж ніяк не радісна, адже передували цьому трагічні події. Весь світ зобов’язаний Європі створенням Міжнародного дня студента, який має легендарну історію. В основі цього свята лежить боротьба за свої права та інтереси, потрясіння, розчарування і радість    перемог.  Спочатку    ця    дата    —    данина    пам’яті    чехословацьких студентів, героїв Опору. Коли в 1939 році німецькі війська окупували Чехію, студентські громади всієї країни об’єдналися і влаштували 100-тисячну демонстрацію. В ході заворушень був вбитий студент Ян Оплетала, а тисячі учнів і викладачів піддалися репресіям. А в ніч з 16 на 17 листопада було вбито 9 керівників Союзу студентів Чехії і заарештовано понад 1200 студентів.       На   засіданні   Міжнародної   студентської   ради,   що   проходив   у Лондоні в 1941 році, на честь загиблих у тих подіях заснували Міжнародний день студента,   який з тих пір відзначають 17 листопада.

В Україні 17 листопада, крім міжнародного, святкується ще й український День студента. Це свято було встановлено Указом Президента  ще в 1999 році «на підтримку ініціативи студентської молоді України».

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові. Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності. Це торжество юності і здоров'я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, це пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі, довгі роки.

До цієї події працівники бібліотеки коледжу підготували тематичну виставку “Гідний студент – майбутнє країни!”, де всі бажаючі мають можливість познайомитись з матеріалами, які розповідають про історію заснування свята, як святкують його в різних країнах світу та інші цікаві історії з життя студентів.

Влада Лосик,  завідуюча бібліотеки

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 38 | Добавил: fagreen039 | Дата: 17 Листопада 2020

17 листопада на платформі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін, на якому було обговорено   план роботи, напрямки та методичні завдання на 2020-2021 навчальний рік.

Викладач української мови та літератури коледжу Суліменко Н.М. представила методоб’єднанню для апробації в навчальних закладах передвищої освіти два методичні посібники: «Візуальний посібник з української літератури для студентів І-ІІ курсів» та «Тестові завдання з української літератури для студентів ІІ курсу».

 

Тетяна Малюх, викладач соціально-гуманітарних дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 37 | Добавил: fagreen039 | Дата: 17 Листопада 2020


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання