>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1767]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1767
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 176 177 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Відомо, що будь-яке гурткове заняття – це складне педагогічне явище, витвір таланту кожної особистості, де є змога щоразу показувати зразки засвоєння гуртківцями знань, умінь та навичок. Саме з цією метою в коледжі діє гурток «Ревізор», який дає можливість студентам удосконалювати та поглиблювати знання з фахових дисциплін.

На черговому засіданні гуртка  у формі круглого столу було обговорено питання «Перевірка фінансової звітності в сучасних умовах».

Гуртківці провели дослідження та підготували доповіді, мали змогу висловити власні думки, обговорити актуальні питання щодо змін в фінансових звітах.

  

Мовчун Л.О., викладач   

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: fagreen039 | Дата: 24 Березня 2021

23 березня на платформі Youtube відбувся День відкритих дверей у ВСП «Бобровицький  фаховий коледж імені О.Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України». До заходу долучилися учні,  їх батьки, випускники і просто бажаючі.

Розпочалася онлайн-зустріч демонстрацією відеоролика про навчальний заклад і перше знайомство з навчально-матеріальною базою коледжу. Майбутні вступники ознайомилися з сучасно обладнаними  аудиторіями, кабінетами, віртуально оглянули територію навчальних лабораторій колекційно-дослідного поля, зуміли оцінити участь студентів у виставках, конкурсах, олімпіадах, спортивних  змаганнях, відвідування секцій, гуртків.

Представлення кожної із семи спеціальностей відбувалося по різному – це і відеоролики, і презентація, і демонстрація фото, в яких були розкриті перспективи й переваги отримання фахової передвищої освіти саме у нашому коледжі, організація практичної підготовки, проведення дозвілля, розкрито цікаве і насичене життя студентів, які не тільки здобувають фахові знання,  а й беруть активну участь у спортивному, громадському, культурному житті.

Про терміни вступної кампанії та документи для вступу ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Алла Коник.

Сподіваємося, що ця зустріч стала чудовою можливістю для всіх впевнитися в унікальності Бобровицького фахового коледжу та остаточно визначитися з вибором навчального закладу, адже ми пропонуємо не лише широкий спектр спеціальностей для здобуття високоякісної освіти, але й вміння цікаво проводити дозвілля, відпочивати.

Ми вдячні всім гостям, майбутнім абітурієнтам, які були разом з нами на Дні відкритих дверей-онлайн  і впевнені, що ви зробите правильний вибір.

 

  

Алла Коник,відповідальний секретар приймальної комісії 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Березня 2021

22-23 березня Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти були проводені курси  підвищення кваліфікації голів циклових комісій закладів фахової передвищої освіти  «Інноваційна педагогічна діяльність  в закладах фахової передвищої освіти». Мета курсів: підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності голів циклових комісій відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, установ і закладів освіти, потреб споживачів освітніх послуг.

  

Наталія Суліменко, голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Березня 2021

          В навчальному процесі підготовки молодших спеціалістів із спеціальності «Лісове господарство» викладачі спеціальних дисциплін  застосовують різні форми і методи набуття та контролю знань, в тому числі олімпіади. Проведення олімпіад стимулює розвиток пізнавальної діяльності студентів, сприяє засвоєнню і закріпленню навчального матеріалу.

            23 березня було проведено олімпіаду з дисципліни «Механізація лісового господарства». Аналіз результатів олімпіади показав хороший  рівень знань студентів з розділу «Трактори і автомобілі».

            

Сковорода В.М., викладач технічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Березня 2021

18 березня студенти групи Ф -31 разом з викладачем Майданюк О. В. взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Фінансові механізми сталого розвитку України в  умовах сучасних викликів», яка проходила онлайн на базі сервісу Zoom. 

З вітальним словом  до учасників конференції звернулася зав. кафедри фінансів Давиденко Н. М., проректор з навчальної і виховної роботи НУБіП України Кваша С. М. та декан економічного факультету Діброва А. Д., які наголосили на актуальності питань, внесених для  обговорення на конференції, підкреслили значення науково-

дослідної та пошукової роботи студентів.

Студентка коледжу Берус Алла виступила з доповіддю на тему «Сучасний стан та розвиток фінансового ринку в Україні», проаналізувавши стан та перспективи розвитку банківського та страхового сектору України.

Оксана Майданюк, викладач

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: fagreen039 | Дата: 19 Березня 2021

18 березня проведена олімпіада з дисципліни “Технологія виробництва молока і яловичини» серед студентів ІІІ-ІV курсів спеціальності “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”.

Олімпіада, розрахована щоб виявити мету, повторення та закріплення знань, здобутих під час навчання, активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації.

  Під час проведення олімпіади студенти продемонстрували достатні знання програмного матеріалу, вірно виконали питання відкритого типу та розрахункові завдання.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Носач Владислав

ІІ місце – Лисова Варвара

ІІІ місце – Патай Анастасія

  

Олена Соловей, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 18 Березня 2021

12 березня 2021 року на платформі Zoom проведено засідання Обласного  методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін.

Нараду відкрила методист Ради директорів Смущенко І.А. Продовжила роботу засідання голова методичного об’єднання Ющенко В.В., яка ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний. Першим питанням було підведення підсумків апробації методичних розробок викладачів-претендентів на присвоєння педагогічного звання «викладач-методист»: Дорожко Т.І., Лозової Н.Г., Суліменко Н.М., Михайленко І.І.

Другим питанням було підведення підсумків роботи методичного об'єднання за 2020-2021 н.р. та планування роботи на 2021-2022 н.р.

Були обговорені та затверджені рецензії. Одноголосно прийнято схвалити методичні розробки викладачів та рекомендувати їх до використання в закладах фахової передвищої освіти.

  

Наталія Суліменко, викладач

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: fagreen039 | Дата: 12 Березня 2021

11 березня 2021 року у відповідності до положень  "Про організацію освітнього процесу" та "Про курсові роботи" у ВСП "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової" пройшов  захист  курсових робіт з дисципліни "Організація і планування діяльності аграрних формувань" студентами ІУ курсу спеціальності "Агрономія".

Під час захисту майбутні фахівці презентували свої творчі навчально-наукові дослідження, при виконанні яких показали високий рівень теоретичних знань та практичних вмінь і навиків з дисциплін технологічного і економічного циклу.

 

  

  

Леденко О.П., викладач економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 11 Березня 2021

10 березня на платформі Zoom відбулося засідання обласного методичного об’єднання   викладачів географії, біології та екології.

    Було підведено підсумки апробації методичної розробки «Використання структурно-логічних схем з хімії у програмі Microsoft PowerPoint»  (укладач В.А.Помаз), навчального посібника для студентів ЗФПО «Система лабораторних і практичних занять з хімії» та методичних рекомендації для викладачів і студентів «Хімічний експеримент у процесі вивчення хімії» (укладач  К.М.Цапенко)

     Скиба Д.В., викладач Прилуцького фахового медичного коледжу, провів тренінг «Хронофаги. Тайм-менеджмент педагога», було підведено підсумки роботи ОМО за 2020-2021 н.р. та обговорено план роботи  на 2021-2022 н. р.

  

Баранчук В.С., викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 10 Березня 2021

Енергоресурси, які споживаються в усіх тваринницьких галузях, дуже різноманітні – це перш  все енергія різних видів кормів рослинного, тваринного і мінерального походження, електроенергія, паливо (бензин, дизельне паливо та інші нафтопродукти, природний або скраплений газ, котельно-пічне паливо), підстилка, праця персоналу та енергія, що матеріалізована у тваринницьких приміщеннях і засобах комплексної механізації та автоматизації виробничих процесів. З метою переходу та впровадження енергозберігаючих технологій, які використовуються у господарствах, студенти доповіли на відкритому засідання гуртка «Дослідник», яке відбулося 10 березня на базі сервісу ZOOM.

В ході проведення засідання студенти обговорили питання концепції переходу на енергозберігаючі технології і кормовиробництві, процесах при утриманні великої рогатої худоби, свиней, овець і птиці, напрямах зниження енергоємності при виробництві молока та втрати продукції тваринництва через вимикання електроенергії.

  

Олена Соловей, керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 10 Березня 2021Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання