width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1146]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1146
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 114 115 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

На засіданні старостату економічного відділення 18 лютого старости груп обговорили питання: результати здачі студентами модульного та тематичного оцінювання за лютий, участь студентів у роботі предметних гуртків, спортивних секціях, прибирання закріплених аудиторій.

   

Зав. відділення        Коник А.А.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Лютого 2019

Сьогодні в світі немає жодної галузі науки, яка б розвивалася так само стрімко, як інформатика. Фактично ми можемо говорити про те, що в останні роки на наших очах сталася комп'ютерна революція, яка зачепила всі сфери соціальної, культурної, наукової та виробничої діяльності людей. Справа йде до того, що скоро в світі не залишиться людей, яких не торкнуться зміни, викликані існуванням цього єдиного світового інформаційного поля, наскільки б далекі вони не були від обчислювальної техніки і персональних комп'ютерів.

Щоб встигати за розвитком засобів обчислювальної техніки, необхідна безперервна самоосвіта і самовдосконалення. А для професійного застосування обчислювальної техніки потрібно щось більше – особиста цілеспрямованість і постійне бажання дізнаватися про те, що відбувається в світі інформаційних технологій.

Володіння комп'ютерною грамотністю є однією з основних вимог сьогодення. Формування комп'ютерної грамотності – найбільш актуальне завдання вивчення інформатики. Саме з метою перевірки рівня комп’ютерної грамотності студентів було проведено олімпіаду з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка». В ній взяли участь 13 студентів другого курсу.

Перше місце виборола студентка групи О-21 Талаш Ольга, друге – студентка цієї ж групи Мала Ірина, третє – Семеног Ніна (група Ф-21).

      

  В.М. Шимко, викладач 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Лютого 2019

29 студентів коледжу звернулись до відділу профорієнтації та сприяння працевлаштуванню «Центр кар’єри та працевлаштування» з бажанням взяти участь в проведенні профорієнтаційної роботи з випускниками шкіл. Таким чином була сформована студентська бригада з профорієнтації, проведено навчання, розроблено маршрути та графіки відвідувань навчальних закладів.

Перший досвід спілкування з випускниками шкіл отримали студенти Кушнірова Анастасія та Частухін Максим. 14-15 лютого вони відвідали Носівську районну гімназію, Носівські ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, №4 та Носівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів №3, де поспілкувались з вчителями, учнями випускних класів, роздали інформаційні матеріали, запросили на День відкритих дверей 27 березня, взяти участь у заходах декад циклових комісій, науково-практичних конференціях.

      

   

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Лютого 2019

26 викладачів коледжу беруть участь в другому етапі курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організованому Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти НУБіП України у формі семінару «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» у дистанційному режимі, який розпочався 11.02.2019 і триватиме до 20.02.2019.

Слухачі курсів з великим інтересом прослухали виступи доктора економічних наук, професора, академіка НААН, проректора з навчальної і виховної роботи НУБіП України Кваші Сергія Миколайовича про організацію освітньої діяльності Університету, досягнення та перспективи розвитку, стратегії управління навчальними закладами, Зазимко Оксани Володимирівни, кандидата технічних наук, начальника навчального відділу, яка ознайомила слухачів курсів із системою забезпечення якості освіти у ЗВО та прокоментувала основні нормативні документи в галузі освіти, які матимуть істотний вплив на освітню діяльність коледжів.

З лекцій Касаткіна Дмитра Юрійовича, кандидата педагогічних наук, доцента, в. о. кафедри комп’ютерних систем і мереж НУБіП України слухачі курсів ознайомились зі змінами пріоритетів у вищій освіті, переваг і недоліків STEM освіти та використання Інтернет-техноглогій в освітній діяльності.

При спілкуванні з Лукіною Тетяною Олександрівною, доктором державного управління, професором кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності НУБіП України слухачі опрацювали технологію розробки та вимірювання валідного тесту навчальних досягнень, та на конкретних прикладах розібрали помилки у створенні тестових завдань.

Щиро дякуємо керівництву університету за продуктивний тиждень занять в зручному для нас дистанційному режимі

Леденко О.П., методист коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Лютого 2019

В Україні 15-го лютого - День вшанування учасників бойових Дій на території інших держав, який встановлений Указом Президента незалежної України № 180/2004 від 11-го лютого 2004-го року.

Після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. За часів СРСР вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих» точках.

Але найбільш масштабною та трагічною була війна в Афганістані, яка тривала 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989. З 620 тисяч радянських військовослужбовців-учасників Афганської війни 1979—1989 рр. 150 тисяч (24,19% загальної кількості) становили громадяни України. Упродовж війни загинуло 2572 українців (17,09% всіх втрат). Удвічі більше українських ветеранів Афганістану померли в післявоєнний час від хвороб і наслідків військових поранень. Усі вони виконали військовий обов’язок, проявили велику мужність і відвагу.

Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам'яттю солдат, які не повернулися живими на рідну землю. Їх активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу.

Про все це йшла мова на виховних годинах в усіх академічних групах коледжу, матеріали про ці трагічні події розміщені на викладках в читальній залі бібліотеки.

Демидюк М.Л.
 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Лютого 2019

В сучасних умовах господарювання управління багатопрофільними підприємствами спрощується завдяки впровадженню комплексних інформаційних систем управління, що створені з урахуванням кращих практик автоматизації великого та середнього бізнесу, а також специфіки обліку в Україні.

14 лютого за сприяння "Спілки автоматизаторів бізнесу" на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Нові інформаційні технології управління бізнесом", в якій взяли участь викладачі економічно-облікових дисциплін коледжу Петренко Ю.В., Мовчун Л.О., Леденко О.П. Учасники мали можливість ознайомитись з повним каталогом сервісів, що доступні користувачам для автоматизації бізнесу, та інтеграцією програмних продуктів в освітній процес.

      

 

Леденко О.П., методист

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Лютого 2019

Однією із найефективніших форм навчання студентів зі спеціальності «агрономія» завжди було і залишається знайомство з роботою дослідно-селекційних станцій, які є осередками передового досвіду і науки в сільському господарстві. Наш коледж традиційно підтримує зв’язки з дослідно-селекційними станціями регіону, куди студенти їздять на екскурсії, проходять переддипломну практику.

І ось нещодавно серед партнерів нашого навчального закладу з’явилась одна з найвідоміших в Україні науково-дослідних установ Устимівська дослідна станція рослинництва Інституту рослинництва імені В. Я. Юр’єва НААН України, з якою було підписано угоду про співробітництво.

Колектив станції одразу ж зробив великий внесок в методичне забезпечення агрономічних дисциплін, а саме було безкоштовно надано велику колекцію насіння та плодів різних видів та різновидностей сільськогосподарських культур.

Висловлюємо щиру подяку керівнику Устимівської дослідної станції рослинництва Харченку Юрію Вікторовичу за надану допомогу і сподіваємось на тривале і плідне співробітництво в справі підготовки висококваліфікованих агрономів.

      

Ярош Ю. М.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Лютого 2019

Засідання старостату студентського гуртожитку № 1, студентської ради та загальні збори мешканців гуртожитку - це заходи, які були проведені в студентському гуртожитку для налагодження питань побуту студентів, досягнення соціального комфорту, забезпечення громадського порядку, культури спілкування та відпочинку студентів.       

Вихователь студентського гуртожитку № 1

Карпова Л.В.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Лютого 2019

Щоб успішно скласти ЗНО-2019 з української мови та літератури, щодня студенти ІІ курсів технологічного та економічного відділень коледжу в позалекційний час поспішають до кабінетів української мови та літератури на консультації, які проводять викладачі-мовники. Тут завжди можна отримати відповіді на питання, які викликають труднощі, під керівництвом викладача пройти онлайн тестування, повторити пройдений матеріал.

Такі заняття ще й додають впевненості - говорять самі другокурсники.

      

 

 

Суліменко Н.М., викладач української мови та літератури

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Лютого 2019

Однією із основних складових фахової підготовки студентів у закладі вищої освіти є практична підготовка. Це викликано різними аспектами доступного доведення інформації до студентів з метою якісного її засвоєння.

Вимога часу – максимально зблизити теорію і практику.

Питанням практики особливо багато уваги приділяється на технологічному відділенні коледжу. У 2018 році між ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової» та СП ТОВ «Нива Переяславщини» був заключений договір про співпрацю, який передбачає проходження студентами виробничо-технологічної та переддипломної практик на базі 10 свинокомплексів, що розташовані у Баришівському, Згурівському, Переяслав-Хмельницькому та Яготинському районах Київської області.

Завдяки тісній співпраці і по запрошенню менеджерів Клименка А. О. та Трохименка О.О. ми проходили практику на базі нового сучасного ювілейного 10 свинокомплексу, що знаходиться в с. Яблуневе Баришівського району Київської області. Там ми мали можливість ознайомитись з сучасною датською технологією вирощування свиней, закріпити свої теоретичні знання на практиці, отримати досвід, який необхідний нам для становлення нас як майбутніх висококваліфікованих спеціалістів.

      

Саме тут, під керівництвом наставників з виробництва, ми отримали нові знання та вміння щодо підготовки приміщень до опоросів, годівлі і догляду маток в поросний і підсисний періоди, приймання опоросів і надавання допомоги маткам при ускладненнях; набули навичок з догляду за поросятами-сисунами; навчились вирівнювати гнізда свиней; проводили кастрацію поросят-сисунів на 3 день, дезінфекцію у станках та доміках, де знаходяться поросята, а саме підсипали крейду та «Йодоклін»; навчились оформляти картку підсисної свиноматки, проводити відлучення поросят, ідентифікацію тварин, що йдуть на плем’я, шляхом біркування та вищипів, а також здобули первинні навики з ветеринарії.

       

Спеціалісти комплексу нас всьому навчали і надавали поради у вирішенні тих чи інших практичних питань, поділились з нами своїм безцінним досвідом. Завдяки проходженню практики на сучасному підприємстві ми чітко усвідомили, що це те, чим дійсно хочемо займатись у своєму житті, що ми прийняли правильне рішення, коли прийшли навчатись до коледжу за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та обрали професію технолога.

      

Дякуємо керівництву СП ТОВ «Нива Переяславщини» за надану можливість навчитись у виробничих умовах вирішувати завдання, що потребують не тільки професійних знань і навичок, а й уміння оперативно реагувати на проблемні ситуації, що виникають, а також творчого підходу до справи в цілому.

Андріана Падалка, Анна Доронова –

 студентки ІVкурсу спеціальності

 «Технологія виробництва та

 переробки продукції тваринництва»

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Лютого 2019

Увага !

До відома студентів

5 лютого розпочалася реєстрація для участі
в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Процедура реєстрації триватиме до 25 березня.

Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання