>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1631]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1631
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 163 164 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 233 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Травня 2020

На сьогоднішній день приорітетною являється дистанційна форма навчання. Студенти групи Т-41, використовуючи платформу Zoom, звітували за  проходження виробничої передипломної практики. Всі студенти виконали програму практики, набули нового досвіду у веденні галузі тваринництва. Під час проходження практики студенти коледжу показали себе справжніми  фахівцями своєї справи.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 82 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Травня 2020

26 травня  у незвичному форматі – онлайн, використовуючи платформи ZOOM, Skype у ВП НУБіП України «Бобровицький  коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» відбувся День відкритих дверей. До заходу долучилися учні,  наші студенти, випускники і просто бажаючі.

 

Розпочалася онлайн-зустріч демонстрацією відеоролика про коледж, в якому була представлена навчально-матеріальна база коледжу: аудиторії, кабінети, навчальні лабораторії, колекційно-дослідне поле, участь студентів у виставках,конкурсах, олімпіадах, відвідування секцій, гуртків, спортивна та культурно-масова робота.

В прямому ефірі долучився до нашої трансляції Президент французької асоціації «Привіт дітям Чорнобиля» Клод Шертцер. Асоціація впродовж багатьох років співпрацює з коледжем, її члени неодноразово були гостями нашого навчального закладу. Він звернув увагу на тісну співпрацю викладацького і студентського  колективів з аграрними ліцеями міст Франції Оберне, Руффак, Кольмар, побажав творчого натхнення та успіхів.

Були з нами на зв’язку директор  Європейського інституту Вижча Школа Господаркі  (Польща) доктор Світлана Кашуба та директор представництва в Україні Олексій Докучаєв, які наголосили, що наші студенти мають можливість паралельно до спеціальності, яку вони опановують на даний момент в коледжі отримати  вищу освіту в польському університеті за напрямом підготовки «Логістика».

Представлення кожної із семи спеціальностей відбувалося по різному – це і відеоролики, і презентація, і демонстрація фото, в яких були розкриті перспективи й переваги отримання фахової передвищої освіти саме у нашому коледжі, організація практичної підготовки, проведення дозвілля, розкрито цікаве і насичене життя студентів, які не тільки здобувають фахові знання,  а й беруть активну участь у спортивному, громадському, культурному житті не тільки нашого закладу, а й і міста.

Про терміни вступної кампанії та документи для вступу ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Алла Коник.

Ми сподіваємося, що ця зустріч стала чудовою можливістю для всіх впевнитися в унікальності Бобровицького коледжу та остаточно визначитися з вибором навчального закладу, адже ми пропонуємо не лише широкий спектр спеціальностей для здобуття високоякісної освіти, але й вміння цікаво проводити дозвілля, відпочивати.

Ми вдячні всім гостям, майбутнім абітурієнтам, які були разом з нами на Дні відкритих дверей-онлайн  і впевнені, що ви зробите правильний вибір.

 

 

Алла Коник, відповідальний секретар приймальної комісії

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 46 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Травня 2020

Вітаємо учасників ІІ Міжнародної науково-практичної студентської конференції "Фінансові механізми сталого розвитку України в умовах сучасних викликів"

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 46 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Травня 2020

В третій четвер травня в Україні та в цілому світі відзначається самобутнє і самодостатнє свято – Всесвітній день вишиванки. Це свято не привязане до жодного державного чи релігійного святкування. Охочі долучитися до нього одягають вишиванку на роботу  в навчальний заклад чи відпочинок.

Викладачі та працівники коледжу долучилися до традиційного, гарного, сонячного, весняного свята

      

   

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 56 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Травня 2020

День Вишиванки – це відносно молоде красиве свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, а також сприяти єдності та культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

День Вишиванки - 2020 присвячується українській родині та родоводу. «Формування дерева роду – не тільки захоплива справа, це – вкрай важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу.

 Пандемія дала можливість зупинитися та осмислити, що насправді є дуже важливим – турбота про старше та виховання освіченого, гуманного наступного покоління.

Студенти групи М-31 з радістю підтримали щорічний флешмоб до дня Вишиванки і карантин на заваді цьому не став.

 

Куратор групи М-31                Леденко О.П.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 42 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Травня 2020

18 травня студенти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" здавали іспит з дисципліни "Контроль і ревізія". Іспит проходив із застосуванням дистанційних технологій навчання.
Спочатку студенти мали змогу продемонструвати свої знання проходячи тестові завдання через Google Classroom та для усної відповіді використовували сервіс для проведення відеоконференцій Zoom.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 63 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 19 Травня 2020

Для будь-якого навчання комунікація є невід’ємним складником педагогічного процесу. Від рівня комунікації залежить її ефективність, і дистанційне навчання тут не виняток. Взаємодія між здобувачами освіти та викладачами в дистанційному навчанні відбувається в межах штучно створеного комунікативного простору, що передбачає сформовану ситуацію взаємодії, в якій є місце, час та взаємне бажання для спілкування, спрямовані на досягнення цілей процесу навчання. В умовах дистанційного навчання цей процес складніший, породжений необхідністю спільної діяльності, сприйняття та розуміння інших у віртуальному просторі.

Сьогодні педагоги стали акторами, режисерами, операторами, програмістами тощо. Комісія економічно-облікових дисциплін активно використовує в навчальному процесі всі відомі платформи (Google Classroom, Moodle; Skype), а також соціальні мережі (Facebook, Viber, Instagram, Telegram тощо). Та найбільш використовуваною є платформа для відеоконференцій Zoom, за допомогою якої надаються консультації, проводяться заняття, здаються екзамени і заліки, відбувається консультування викладачів один одного, підводяться підсумки виконаної роботи та визначаються плани на майбутнє. Сказати, що сьогодні важко, - це нічого не сказати. Та з іншого боку - це такий собі поштовх до розвитку, до освоєння чогось нового, корисного, креативного.

Леденко О.П., викладач економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 41 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 19 Травня 2020

12 травня студенти групи Ф – 31 разом з викладачем Майданюк О. В. взяли участь у Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Фінансові механізми сталого розвитку України в умовах сучасних викликів», яка проходила онлайн в програмі Zoom.

З вітальним словом до учасників звернулися зав. кафедри фінансів Давиденко Н. М., та проректор з навчальної  і виховної роботи НУБіП України Кваша С. М., які наголосили на актуальності питань, внесених для обговорення на конференціїї, підкреслили значення науково-дослідної та пошукової роботи студентів.

Студентка коледжу Самсон Діана (керівник к.е.н., старший викладач кафедри фінансів НУБіП України Євенко Т. І.) виступила з доповіддю «Професія фінансиста: реалії сьогодення», а Семеног Ніна (керівник викладач Майданюк О. В.) розповіла про  реформування системи державних фінансів на сучасному етапі.

У підсумку проведення онлайн конференції студентка коледжу Семеног Ніна отримала 3 місце. Вітаємо студентку-випускницю та бажаємо творчих успіхів у подальшій навчальній діяльності.

 

 

Майданюк О. В., викладач економічно-облікових дисциплін

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 62 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Травня 2020

 Затамувавши весняний подих чекає на повернення своїх студентів та абітурієнтів 2020 року!

      

      

      

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 52 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Травня 2020Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання