> width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1546]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1546
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 154 155 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про встановлення цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.

Це – день пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, всіх тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу. Минули роки, а біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису. Про це розповідають матеріали книжкової виставки “День Чорнобильської трагедії”, організованої працівниками бібліотеки коледжу, де студенти мають можливість ознайомитись з літературою, що розкриває цю трагічну тему.

Матвєєва Н.О., завідувач бібліотеки

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 41 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Грудня 2019

"Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Героїзм, патріотизм та професійну майстерність цих людей перевірено часом. Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії», - ці слова прозвучали у виступах голови Бобровицької територіальної громади Тетяни Ковчежнюк, голови районної ради Володимира Ляховенка 14 грудня на мітингу біля Пам’ятного Знаку героям-чорнобильцям, участь в якому взяли студенти та викладачі коледжу.

 Разом з учасниками  заходу хвилиною мовчання студенти вшанували  пам'ять тих, хто пішов у вічність,  поспілкувалися з живими учасниками тих  трагічних подій.

 

  

Суліменко Н.М., викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 40 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Грудня 2019

Кожну перерву 13 грудня в фойє коледжу біля демонстраційного екрану збирались студенти для перегляду відеороликів на правову тематику. Особливе місце в них було відведено висвітленню Загальної декларації прав людини.  Продовженням перегляду  документальних фільмів стало їх обговорення на  п’ятихвилинках  в академічних групах. 

Науменко О.М., викладач правознавства

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 46 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Грудня 2019

Права людини, обов’язки громадянина, права споживача, кримінальна та громадянська відповідальність, - тематика виставки плакатів «Реалізуємо права – сумлінно виконуємо обов’язки!», організованої в коледжі в рамках Всеукраїнського тижня права. А малювали плакати, наповнюючи їх змістом правознавчого спрямування,  студенти усіх академічних груп, проявляючи одночасно винахідливість і художню майстерність. І, дійсно, талантам наших студентів немає меж. Особливо їх показали молоді правознавці груп М-41, Ф-21, О-31, Ф-31, М-31.

А проведений захід – це ще один з дієвих засобів підвищення рівня правової культури учасників навчально-виховного процесу.

  

 

Науменко О.М., викладач правознавства

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 44 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Грудня 2019

З метою організованого проведення у 2020 році державної підсумкової атестації з окремих предметів у формі зовнішнього незалежного оцінювання студентів закладів фахової передвищої освіти, що надають освітні послуги за освітнім рівнем повної загальної середньої освіти  12 грудня на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних  технологій ЧНТУ відбулась нарада з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році за участю директора Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Сакаєвої С.В.

У засіданні від коледжу взяли участь: відповідальна особа за організацію та проведення ЗНО Горда Ю.С., завідувач економічного відділення - Коник А.А.

Директор  КРЦЯО наголосила, що в 2020 році студенти коледжу проходитимуть ДПА у формі ЗНО з трьох предметів: обов’язково  - українська мова і література (українська мова),  математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ ст.) – за вибором учасника, третій предмет – за вибором із переліку предметів. Також Сакаєва С.В. провела аналіз результатів ДПА та ЗНО 2019 року, висвітлила питання формування комплектів реєстраційних документів, назвала основні помилки в їх оформленні.

                      

Коник А.А, відповідальний секретар приймальної комісії 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 43 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Грудня 2019

Що є  найціннішим скарбом на планеті Земля? Однозначна відповідь – це життя і здоров'я ЛЮДИНИ!

В коледжі систематично проводяться заходи з охорони праці та техніки безпеки.  І, з огляду на недавні події в одному із навчальних закладів Одеси,   проведено виховну годину «Пожежна безпека. Причини, непередбачувані наслідки. Попередження.». Викладачі спеціальних дисциплін «Безпека життєдіяльності», «Охорона праці» та «Охорона праці в галузі» Матвієнко А.І., Філатова В.Л., Соловей О.Ю.  провели виховну годину серед студентів всіх академічних груп.

Під час проведення цієї години студентам вкотре наголошено про причини виникнення пожеж, жахливі наслідки її та особлива увага звернута на її попередження . Під час виховної години продемонстровано навчально-пізнавальні відеокадри, донесено усний матеріал та активно обговорено дану тематику. Будьте пильними, відповідальними, дотримуйтесь правил з техніки безпеки. Бережіть себе!

  

  

 

Н. Шаповал

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 35 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Грудня 2019

Третій день Всеукраїнського тижня права в коледжі був приурочений   перегляду фільму «Про Європейський суд з прав людини». В ході перегляду і обговорення  документальної кінострічки студенти ознайомились з історією виникнення, компетенцією, складом, структурою та юрисдикцією Суду, судовою практикою, окремими цікавими, вибірковими його рішеннями,   взаємовідносинами з  Україною. Особлива увага була звернена на умови подання заяв про захист прав і свобод осіб від протиправних дій з боку держави.

Беззаперечно, цей захід сприяв    підвищенню обізнаності студентської молоді  щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації і захисту.

   

 Науменко О.М., викладач правознавства

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 38 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Грудня 2019

Із метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури Міністерство освіти і науки України вже десять років поспіль організовує проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Цьогоріч обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка був проведений 7 грудня 2019 року на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 33 Чернігівської міської ради.

В обласному етапі Конкурсу взяла участь студентка групи П-21 спеціальності «Підприємство, торгівля та біржова діяльність» Кобилінська Тетяна, яка виборола 5 місце серед 18 навчальних закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.

  

Суліменко Н.М., викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Грудня 2019

 10 грудня, з нагоди проголошення резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року «Загальної  декларації прав людини», в читальній залі коледжу  з студентами першого курсу   було проведено лекцію-презентацію «Права людини»

 Під час лекції було висвітлено питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав  людини,  поняття і сутності прав людини та основні  механізми їх захисту.

«Права людини є загальними, невід’ємними і неподільними. Етичним підґрунтям прав людини є людська гідність і рівність усіх людей. Саме почуття людської гідності спонукало людину вимагати дотримання своїх прав», - такий висновок  зробили першокурсники.

   

Науменко О.М., викладач правознавства

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Грудня 2019

10 грудня відбулось чергове засідання циклової комісії економічно-облікових дисциплін, на якому відповідно до плану роботи  обговорено  питання якості ведення навчально-методичної документації. Були підняті також питання про  проведення профорієнтаційної роботи та  роботи з обдарованими  студентами .

  

Мовчун Л.О., голова циклової комісії економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 10 Грудня 2019


новогодняя ёлка 2013 web.a.net


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання