width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1275]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1275
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 127 128 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Найпрекраснішим святом, яке зберігає та примножує віковічні традиції нашого народу є Великдень. Саме у такі урочисті дні люди стають добрішими, гуманнішими і щирими – у світі панує любов. Великодні свята приносять кожному з нас масу світлих надій, радість і щастя. Свіжоспечена паска, розмальовані писанки, палаючі свічки створюють відчуття гармонії внутрішнього світу людини із реальною буденністю. Найприємніше, коли до Великодніх свят із відповідальністю та радістю ставиться молодь, адже вони є майбутнім нашого суспільства і продовжувачами пасхальних традицій.

Так, 23 квітня студенти груп А-21 та Л-21  підготували та провели відкриту виховну годину на тему «Великодні обряди, повір'я, народні прикмети». Під час виховної години присутні ознайомились з історією свята, Великодніми звичаями різних регіонів України, навчалися збирати великодній кошик. Дізналися багато нового про традиції писанкарства в Україні.

   

  

Суліменко Н.М., куратор груп А-21, Л-21

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Квітня 2019

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління. Минули роки, а біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпса. Про це розповідають матеріали книжкової виставки “День Чорнобильської трагедії”, яку організували працівники бібліотеки.

Знайомлячись з документами, що розкривають цю трагічну тему, стає зрозуміло, що це – день пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.

    

   Матвєєва Н.О., зав. бібліотекою

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Квітня 2019

Практичне навчання є складовою частиною навчального процесу і ефективною формою перевірки міцності теоретичних знань,  підготовки спеціалістів до їх професійної діяльності.

В рамках проходження практики з додаткової професії «Озеленювач» студенти коледжу мають широкі  можливість отримати  практичні навички ландшафтного дизайну,  використовуючи різні засоби озеленення та декоративного оформлення території  коледжанського дендропарку. А фронт робіт тут досить різноманітний. Це обрізка кущів, їх пересадка, наповнення клумб  різноманітними квітами, впорядкування газонів тощо.

Користь від цього неабияка. І  знання закріплюються, і виконується робота з благоустрою  території своєї  Alma mater.

  

Пісковець О.В., викладач природничих дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Квітня 2019

Весняний день рік годує! Так стверджує народна мудрість, так навчають викладачі нашого коледжу студентів. Саме тому кожного дня на колекційно-дослідному полі коледжу вирує життя – здійснюється садіння або посів різноманітних сільськогосподарських культур.

Сьогодні особливий день, адже ми приступили до посадки культури, яку називаємо другим хлібом, тобто картоплі. Грунт і посадковий матеріал підготовлені заздалегідь. Садіння проводиться в оптимальні для цієї рослини строки в наших грунтово-кліматичних умовах.

Разом з картоплею посіяно ще ряд овочевих культур: столові буряки, морква, овочеві зеленні та пряноароматичні культури. Отож маємо підстави сподіватись на отримання гарного врожаю для забезпечення студентської їдальні овочами, а значить і збереження доступної ціни за комплексні обіди.

Тепла сонячна весняна погода створила веселу і бадьору атмосферу в студентському колективі в польових умовах і допомогла швидко впоратися з усіма запланованими роботами.

  

Ярош Ю. М., викладач агрономічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Квітня 2019

19 квітня відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства» студентами III курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Курсова робота є самостійною творчою працею студента на обрану ним тему, яка виконується під науковим керівництвом викладача. В ній систематизується поєднання теоретичних знань та практичних навичок, набутих студентом у процесі навчання в коледжі.

Виконання курсової роботи сприяє глибокому засвоєнню студентами фахових дисциплін, спонукає до ґрунтовного вивчення законодавчих актів з питань економічних відносин, спеціальних наукових видань, у яких розглядаються окремі питання суб'єктів господарювання за умов ринкової економіки, а також закріпленню у студентів знань з планування та організації функціонування аграрного сектора економіки, діяльності підприємств і організацій різних форм власності.

В процесі захисту студенти показали належний рівень знань, вмінь та навичок з циклу економічних дисциплін, оволодіння якими передбачено при підготовці, оформленні та захисті курсового проекту; продемонстрували розуміння актуальності теми курсової роботи, правильно визначили мету, завдання, предмет, об’єкт дослідження, самостійно здійснювали пошук, оцінку та опрацювання документальних джерел, фінансової і статистичної звітності підприємств, активно використовуючи при цьому Інтернет-ресурси.

    

 

Викладач:  Леденко О.П.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Квітня 2019

18 квітня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України  відбулося засідання “школи молодого лідера”, в якому взяла участь голова студентської ради коледжу Масляєва Катерина.

Відкрив захід ректор університету Ніколаєнко Станіслав Миколайович, який  привітав учасників – найкращих представників студентського самоврядування університету та вишів з усієї України.

- Найголовніший іспит  під час  якого не вийде схитрувати – це життя! Тому справжній лідер повинен діяти правильно, а для цього він має знати своїх людей, розуміти, слухати і чути їх,  адже саме таке: здорове та живе породжує істину, - наголосив Станіслав Миколайович.

Олена Ковтун, заступник генерального директора з питань співпраці з аграрними вищими навчальними закладами та науковими установами УКАБ детально розповіла про новітню магістерську програму «Агрокебети», що починає діяти у нашому університеті. «Агрокебети» — це програма для тих, хто має ступінь бакалавра, або вище (будь-якої спеціальності) та бажає отримати більше знань та практичних навичок для самовдосконалення та розвитку аграрного сектору України. А головне, для участі в програмі немає жодних вікових та професійних обмежень!

Голова Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних закладів освіти України Анастасія Голос поділилась власним «лідерським» досвідом та більш детально розповіла саме про розвиток лідерського потенціалу, як запоруки лідера.

А голова студентської організації самоврядування нашої Alma Mater Максим Паламарчук зупинився на питаннях, які безпосередньо стосуються ролі студентського самоврядування як складової частини управлінського менеджменту закладів вищої освіти.

Але і це ще не все! Тренінгові заняття завжди найбільше задіюють і вражають аудиторію. І саме тому, задля діагностування рівня розвитку особистісних якостeй, що визначають схильність до лідерства, на зустріч завітала кандидат психологічних наук Ірина Мартинюк. Вона провела чудовий тренінг, що дав змогу визначити рівень гнучкості, оригінальності та критичності мислeння, рівень активності та готовності вeсти пeрeговори та уміння вирішувати проблeми.

  

Приємницька В.С., куратор групи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Квітня 2019

16 квітня 2019 року на базі  коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ  відбулося засідання обласного методичного об’єднання  викладачів біології, географії та екології вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області, на якому було розглянуто ряд важливих питань удосконалення викладання природничих дисциплін та екологічного виховання молоді.

Дуже зацікавив всіх присутніх практикум «Лікарські рослини Чернігівщини», який провела Тимошенко О.П., кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри аграрних технологій та лісового господарства ЧНТУ.

В рамках засідання методобєднання пройшла Перша природнича конференція студентської молоді на тему  «Екологічні проблеми Чернігівщини».

Участь у конференції взяли студенти Новгород-Сіверського медичного училища, Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка, Ніжинського медичного коледжу, Ніжинського агротехнічного коледжу, Чернігівського базового медичного коледжу, Коледжу економіки і технологій ЧНТУ, Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД та Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ, які звернули увагу присутніх на одну з найактуальніших проблем – збереження довкілля.

Від нашого коледжу з презентацією «У пошуках чистої води» виступив  студент групи Л-31 Мазковий Олесь. Гіпотезою його виступу були слова: «Ми сподіваємося, що проведені нами дослідження допоможуть в популяризації екологічних знань, а також матимуть практичне значення в покращенні якості  питної води».

  

Баранчук В.С., викладач природничих дисциплін

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Квітня 2019

16 квітня  до коледжу з робочим візитом завітав ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Миколайович Ніколаєнко член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України,  доктор педагогічних наук, професор.

Станіслав Миколайович у супроводі директора Ольги Василівни здійснили огляд  території дендропарку  та матеріально-технічної бази коледжу. Ректор провів нараду з представниками адміністрації з метою виявлення проблем, які сьогодні хвилюють студентство та викладачів в сучасних умовах, підкреслив важливість співпраці колективу коледжу з кафедрами НУБіП України, надання якісної практичної підготовки студентам, забезпечивши їх можливістю проходження практик в потужних господарствах України.

      

   

В приміщенні актової зали відбулася зустріч Ніколаєнко С.М. з колективом коледжу: студентами,   педагогічними працівниками, адміністративно-господарським та навчально-допоміжним персоналом. Також на зустрічі були присутні керівники Бобровицького району: голова Бобровицької міської ради - Тетяна Миколаївна Ковчежнюк,  голова Бобровицької районної державної адміністрації - Василь Миколайович Кучерина, керівник ТОВ «Козацьке», депутат обласної ради, голова обласного Союзу сільськогосподарських підприємств, заслужений працівник сільського господарства - Сергій Миколайович Чубовський.

Станіслав Миколайович прозвітував про основні досягнення колективу НУБіП України за останні 5 років «Програма розвитку  2015-2020», окреслив основні завдання діяльності в рамках програми Університету «Новий курс на 2020-2025 роки» та місце відокремлених підрозділів в загальній університетській системі освіти. Розповів про досягнення НУБіП України, зокрема, в ТОП-200 рейтингу українських вишів Університет посів 6 місце, в рейтингу кращих вузів Києва – на 3 місці.

Ректор гостро поставив проблему розвитку сучасної освіти, мова йшла про долю коледжів з огляду на можливе прийняття Закону України «Про фахову передвищу освіту», про роль викладача в освітньому процесі, необхідність тісної співпраці з бізнесом, який є кінцевим споживачем освітнім послуг, про рівень оплати праці та про інші питання, які хвилюють сьогодні кожного викладача. Наголосив, що основна мета освіти – підготувати висококваліфікованого фахівця для розвитку економіки України.

   

Студенти та викладачі мали нагоду задати хвилюючі питання та отримали на них вичерпні відповіді.

Атмосфера зустрічі була доброзичливою. Директор коледжу Ольга Василівна Гордієнко від імені педагогічного колективу подякувала ректорові НУБіП України Станіславу Миколайовичу за можливість відкрито поспілкуватись та за підтримку колективу, висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю з НУБІП України на чолі з Ніколаєнко С.М.

Валентина Філатова – завідувач технологічного відділення

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Квітня 2019

ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» тісно співпрацює з кафедрами університету та відчуває їхню постійну підтримку як в здійсненні навчально-виховного процесу викладачів,  так і в організації навчально-дослідної роботи студентів.

 

І на цей раз, завдяки кафедрі  овочівництва і закритого грунту НУБіП колекційно-дослідне поле коледжу поповнилось новими видами малопоширених овочевих, пряних культур.  Наданий посадковий матеріал  збагатив і колекцію фіто та лікарських рослин.

Кафедра рослинництва поділилась новими сортами ячменю, пшениці, квасолі.

Дякуючи науковцям університету поле діяльності наших студентів  набагато розширилось.

  

Матвієнко А.І., викладач агрономічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Квітня 2019

З метою закріплення знань,  умінь та навичок, отриманих на заняттях з курсу «Захист Вітчизни», набуття прикладних умінь, необхідних для служби в Збройних силах України, в рамках проведення навчально-польових занять, 15 квітня студенти першого курсу коледжу відвідали військову частину А1815 с. Гончарівське.

Студенти ознайомились з бойовою технікою, умовами проживання військовослужбовців, організацією вартової служби та виконали стрільбу з автомата Калашникова.

  

 

В.П.Птуха, викладач                              

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Квітня 2019


Увага !

Суботи 20 квітня, 11 та 18 травня – робочі дні за 30 квітня, 2 та 3 травня!

День народження
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання