Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1607]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1607
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 160 161 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 52 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Березня 2020

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом пробуджується природа. Жінка багато у чому схожа на весну. Тепло, ніжність, лагідність серця матері, дружини, доньки долають усі життєві прикрощі.

Весна… Жінка… Кохання – категорії вічні. А кому ж як не жінці нести в наше життя цей божественний вогонь любові – щодня, щомиті і в усьому. Саме цій вічній і прекрасній темі була присвячена виховна година "А жінка в світ приходить для любові...",  яку  підготували  та  провели студенти груп М-31 та П-31 3 березня в актовій залі коледжу.

Програма святкової виховної години була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Своїми чудовими виступами, майстерністю й емоційністю виконання, студентам вдалося зачарувати усіх, тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками. Найдорожчими гостями свята стали мами студентів, завдяки яким свято наповнилося особливими нотками ліричності, ніжності, родинного затишку та любові...  Родзинкою свята були солодкі подарунки прекрасній половині коледжу.

Дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

  

 

  

  

 

 

                          Леденко О.П, Приємницька В.С., куратори груп  М-31 та П-31 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 33 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Березня 2020

4 березня 2020 року було проведено відкрите заняття з дисципліни "Планування виробництва" в групі М-31 на тему: "Планування відтворення великої рогатої худоби" Заняття було проведено у формі розповіді з елементами бесіди та пояснень. Були використані мультимедійна система та унаочнення: "Річний рух поголів'я великої рогатої худоби" Дана тема була актуальна для студентів тим, що дала їм змогу розглянути та проаналізувати значення і зміст виробничої програми в тваринництві, структура стада, його відтворення та статево-вікові групи.

  

Хуртепа О.С., викладач економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Березня 2020

27 лютого 2020 року на базі Чернігівського коледжу транспорту та комп’ютерних технологій відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області.На засіданні було підведено підсумки роботи за 2019-2020 н.р. та  на основі анкетування  затверджено план на 2020-2021 н.р.

Члени методоб’єднання схвалили апробації методичних розробок Данилової М.В., викладача вищої категорії Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ та Жигун Вікторії Григорівни, викладача вищої категорії Прилуцького агротехнічного коледжу. Петриченко Н.О. та Демченко І.В., викладачі математики ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» провели надзвичайно цікавий і захоплюючий семінар-тренінг на тему «Розвиток корпоративної культури шляхом тренінгу по побудові дружнього колективу, об’єднаного та згуртованого спільною ідеєю». Викладач математики Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької Писаренко Н.О. та викладач математики Чернігівського медичного коледжу Клиго К.І. поділилися власним досвідом формування мотивації навчальної діяльності студентів у групах не математичних профілів. В рубриці «Математична скарбничка» Горова А.М., викладач Чернігівського кооперативного коледжу, базуючись на аналізі ЗНО за 2017-2019, розповіла про важливість використання задач прикладного спрямування в курсах «Математика» і «Вища математика».

У рамках обласного методичного методоб’єднання був проведений обласний етап ХІ Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів. Представником від нашого закладу стала студентка І курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», переможець першого етапу олімпіади Микал Вероніка.

Чекаємо на результати від журі і сподіваємось, що вони будуть приємними.

  

Руднєва С.М., викладач математики

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Березня 2020

Щорічно, 3 березня в усьому світі відзначається Всесвітній день письменника. Його святкування ініціював ПЕН-клуб (PEN International) — правозахисна організація, яка об’єднує професійних письменників, що працюють у різних жанрах літератури. Професія письменника нелегка, багатогранна і заслуговує глибокої поваги. Сьогодні в світі налічується більше 150 тисяч професійних письменників, і пишуть вони більш ніж 150 мовами.

Цей день відзначають не лише романісти, прозаїки, поети, памфлетисти, публіцисти, фантасти, фейлетоністи, новелісти, есеїсти та інші майстри слова. Його по праву вважають своїм журналісти, історики та блогери. У цей день вони збираються, щоб обговорити тенденції сучасної літератури, нагородити найталановитіших авторів, послухати нові вірші та уривки романів своїх колег.

 Бібліотека, важливими аспектами якої є долучення людини до культурних цінностей суспільства, популяризація української літератури як складової соціокультурного  життя країни, також організовує заходи в цьому напрямку. Так працівники бібліотеки коледжу організували книжкову виставку “Українські письменники – ювіляри”, присвячену життю і діяльності українських літераторів, поетів: Малицькому Ф.М. – українському письменнику (120 років), Каменкович З.З. – українській письменниці (105 років), Ткаченко В.Д. – українській поетесі, музі О.Довженка, 100 років, Білику І.І. – українському письменнику, перекладачу, історичному романісту ( 90 років).

То ж запрошуємо читачів ознайомитись з матеріалами виставки, поділитись думками щодо прочитаного, разом з тим віддати шану цій важливій професії.

                                                                                Матвєєва Н.О., зав. бібліотеки

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 19 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Березня 2020

Правильний вибір професії робить людину щасливою, наповнює її впевненістю, що вона недарма живе, що кожен день власними руками і власним серцем можна зробити кращим, гарнішим, успішним. Професія – це не тільки освіта, а й певні особистісні якості, адже, обираючи професію, ми визначаємо не лише основне заняття, а й майбутнє благополуччя, коло спілкування, статус.

 Засідання старостату економічного відділення 02 березня було незвичайним: за круглим столом зібралися представники груп, які обговорили питання: як розгледіти власні здібності, розкрити природні задатки і зробити правильний  вибір, чи можливо перетворити мрію у професію, чи в хобі.

Старости груп Діана Самсон (гр. Ф-31), Олена Музиченко (гр. П-31), Сніжана Батечко (гр. М-31), Катерина Лоза (гр.№3) та заступники старост Ілона Швидка (гр. О-31), Олег Бережний (гр. Ф-21), використовуючи мультимедійні презентації, представили обрану професію і свої захоплення, поділились своїм першим дослідом -  які кроки були зроблені у становленні себе як майбутніх фахівців, як власні захоплення допомогли їм  знайти успішну сферу своєї діяльності, реалізуватися не тільки як майбутній професіонал, а й творча людина.

Завідувач відділення А.А.Коник побажала усім присутнім йти до поставленої мети, не зупинятися на досягнутому, натхнення, професійного росту.

«Придивіться до своїх захоплень, розвивайте їх, давайте якомога більше інформації і тоді улюблене заняття може стати професією», – такі побажання висловила 

Алла Анатоліївна.

 

 

Тетяна Кобилінська, староста економічного відділення 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 02 Березня 2020

Обговоренню підсумків проведення тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін було присвячене її позачергове засідання.

Було приємно констатувати, що всі заплановані заходи пройшли організовано, на належному методичному рівні, з активною участю всіх членів комісії та підтримкою колег інших методичних об’єднань. Спостерігалась велика активність і зацікавленість  студентів коледжу у подіях тижня. Особливо це проявилось під час проведення свята проводів зими,   де студенти-ведучі: Пилипчук Володимир, Гребеножко Віталій, Лоза Наталія (гр.А-31),  Кучура Анастасія (гр.Ф-31), Патай Анастасія (гр. Т-31) під керівництвом куратора Суліменко Н.М. просто захопили всіх,  показавши  справжні організаторські здібності.

Члени комісії висловили  вдячність голові циклової комісії Суліменко Н.М., яка була модератором всіх заходів тижня.

 

 Микола Демидюк,  викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Лютого 2020

Ми живемо в епоху необмежених можливостей. Ніколи раніше ми не спостерігали такого швидкого зростання кількості молодих підприємців, які працюють на себе. Від розробників додатків до письменників-фрілансерів, бізнес-консультантів, креативних продюсерів, засновників стартапів – зараз вистачає людей, які готові ризикувати задля втілення власних мрій та кар’єрних амбіцій.

Саме  питанню започаткування власної справи було присвячене  чергове заняття школи зайнятості із студентами випускних груп коледжу, яке пройшло 28 лютого за сприяння відділення зайнятості в Бобровицькому районі Носівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

За допомогою презентаційних матеріалів та онлайн курсу державної служби зайнятості майбутні випускники мали можливість  знайти відповіді на питання: як віднайти ідею для бізнесу, спланувати підприємницьку діяльність, про правові засади її ведення, перелік базових документів для державної реєстрації.

Микола Демидюк, керівник Центру карєри та працевлаштуваннчя

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Лютого 2020

Право на працю є одним із невід’ємних прав людини. Неповнолітні  мають рівне з іншими громадянами право на можливість заробляти собі на життя. Але  у трудових правовідносинах осіб, які не досягли вісімнадцяти років,  зокрема, в галузі охорони праці, питаннях тривалості робочого часу, умов праці тощо є важливі особливості, які іноді, нажаль, ігноруються окремими роботодавцями за згоди чи незнання законів працюючими.

Якраз темі праці неповнолітніх і було  присвячене  відкрите засідання гуртка «Феміда», яке пройшло 27 лютого в рамках тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін коледжу.

Гуртківці  активно обговорили діюче законодавство України у сфері регулювання праці неповнолітніх відповідно до стандартів та вимог Європейського Союзу, внесли свої пропозиції щодо удосконалення норм належного захисту неповнолітніх.

  

   Ольга Науменко, керівник гуртка «Феміда»

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 28 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Лютого 2020

«А Вкраїни ж мова – мов те сонце дзвінкотюче, мов те золото блискуче» – саме під таким гаслом пройшло засідання КВК знавців української мови серед студентів І-ІІ курсів.

Весь час не покидав дух змагання всю аудиторію, до якого долучились не тільки команди «Зоряне сяйво» (капітан Ющенко Дарина) і «Юні мовознавці» (капітан Кириченко Альона), а й вболівальники та компетентне журі. Презентація команд, розминка, декламація віршів, конкурс капітанів, граматичний турнір та інші – все це сприяло розширенню знань гуртківців про красу і багатство української мови, збудило прагнення продемонструвати їх (знання), спонукало до творчої праці, розвивало навички роботи в групах, пам’ять, увагу, швидкість мислення, виховувало почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, глибоку повагу до рідної мови.

А перемогла команда «Зоряне сяйво».

Вітаємо!

Малюх Т.В., викладач української мови

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Лютого 2020День народження
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання