width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1409]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1409
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 140 141 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

В сучасних умовах навчання студентів-технологів першочергово стоїть завдання  по ознайомленню, змістовному вивченню та з подальшим використанням в навчанні і  професійній діяльності набутих теоретичних знань та практичних компетенцій  студентів в коледжі.  Так як аграрне виробництво, в тому числі і тваринницька галузь, на теренах України розвивається стрімко, на ринок виходять потужні передові технології, то студенти коледжу під керівництвом викладачів та за сприяння директорату відсліжують такі господарства і відшукують можливості проходження практики на базах таких господарств.

Завершилась виробничо-технологічна практика  студентів технологічного відділення спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» і 10 жовтня цього року під час зустрічі рівноправних сторін на засіданні круглого столу  «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях тваринництва» обговорені питання розвитку технологій тваринництва регіону,  здійснено порівняння ведення галузі свинарства в Україні і в господарстві Норвегії, проведено паралелі між організацією та умовами праці в різних господарствах. Представники професійної коледжської комісії, запрошені викладачі, відмітили, що вивчений та засвоєний матеріал під час навчального процесу студенти-практиканти змогли  реалізувати  в базових господарствах під час проходження виробничо-технологічної практики, а під час проходження практики набули значного досвіду з використання сучасних технологій тваринництва.

Студенти, майбутні випускники, підготовили креативні, наповнені професійним змістом цікаві виступи за результатами проходження практики, виконали сучасні презентаційні дайджести, обгрунтовали передові технології виробництва, повністю виконали програму виробничо-технологічної практики.

Вперед, студенство! Віват студенство!

  

 

Наталія Шаповал, викладач технологічних дисциплін, керівник практики

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 10 Жовтня 2019

Студенти-випускники технологічного відділення спеціальності «Агрономія» пройшли заключний етап технологічної практики, результатом якої став захист звітів-щоденників в рамках зустрічі представників виробництва та студентів. Аби заслухати доповідачів та поспілкуватись з підростаючим поколінням майбутніх аграріїв до коледжу завітали керівник ФГ «Хлібний лан» Володимир Миколайович Пономаренко та агроном голландської компанії «Pijk Zwaan Ukraine» Тарас Васильович Рубанка, випускник коледжу 1999 року.

Завдяки постійній роботі колективу коледжу по розширенню меж співпраці «Коледж - Підприємство» студенти-практиканти мали змогу відпрацювати практичні уміння і навички в потужних господарствах Чернігівської та Київської областей, що займаються вирощуванням сільськогосподарських культур та переробкою рослинницької продукції, а саме: ТОВ «Наташа-Агро», ПП «Агрофірма «Прогрес Плюс», ТОВ «Камелія - РR», ТОВ «Світанок», СТОВ «Прогрес», ПСП «Авангард», ТОВ «Земля і Воля», ТОВ «Українська молочна компанія».

За допомогою мультимедійних презентацій та відеосюжетів присутні мали змогу побачити інноваційні технології виробництва рослинницької продукції, збір врожаю, обробіток грунту та інше.

Захист звітів перейшов в жваву дискусію, студенти активно ділились набутим досвідом, враженнями з виробництва. Так, Вадим Стогній зазначає: «Я проходив практику в ТОВ «Наташа-Агро», де ознайомився з сучасними методами ведення галузі рослинництва. Використовував набуті теоретичні знання в коледжі в практичній діяльності. Під час практики у мене не виникло жодних проблем і після цього моє рішення працювати за обраною професією стало ще більш твердим. Я побачив на власні очі те, що чув на заняттях і саме цей досвід викликав бажання вдосконалювати знання здобуті у коледжі».

Катерина Масляєва, з впевненістю констатує: «Проходження практики на базі ТОВ «Камелія - РR» дало мені можливість набути практичних умінь і навичок в роботі по вирощуванню та догляду за рослинами. Була приємно здивованою від працівників підприємства, які з розумінням ставляться до практикантів та створюють всі необхідні умови для успішного проходження практики. Я б не сказала, що мені було важко під час практики, варто було лише точно виконувати всі поради керівника, а теоретична база, здобута у коледжі - цілком достатня».

Присутні фахівці отримали відповіді на поставлені запитання та справедливо оцінили роботу практикантів, які продемонстрували повну готовність до завтрашнього майбутнього в аграрній сфері.

Приємно відмітити, що всі студенти отримали схвальні відгуки від керівників підприємств, зарекомендували себе на базах практики відповідальними, вихованими, розумними, готовими навчатись, удосконалювати свої практичні уміння і навички, крім того студентів запросили працювати на робочі місця після закінчення коледжу.

  

  

  

  

       В.Л. Філатова, завідуюча технологічним відділення 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 10 Жовтня 2019

9 жовтня в стінах коледжу відбулась зустріч із представником компанії «Інтер Агро Імідж» Віктором Чернієм із питань стажування та працевлаштування студентів і випускників аграрних вузів у сільському господарстві і суміжних галузях  Німеччини.

Зокрема, представник розповів про надійну репутацію компанії серед клієнтів, співпрацю та стабільні трудові відносини з фермерськими господарствами Німеччини, Данії, Норвегії, США, Канади, Швейцарії у рамках програми стажування молоді в сільськогосподарському секторі, які запрошують українських студентів на студентське сезонне виробниче стажування по збору фермерської продукції. Мова йшла про участь у виробничих процесах вирощування полуниці за новітніми технологіями.

Студенти отримали інформацію про роботодавця (фермерські господарства Німеччини), про переваги програми та відгуки кандидатів, ознайомились з пропозиціями щодо працевлаштування: заробітною платою, тривалістю стажування, графіком роботи та вимогами до кандидатів.

 

  

  В.Л.Філатова,  завідуюча технологічного відділення 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Жовтня 2019

Засідання в формі круглого столу на тему: «Стан машинобудування в Україні» провели 9 жовтня члени гуртка коледжу «Механізатор».

Гуртківці - майбутні  агрономи були вражені інформацією, що на даний час в Україні зареєстровано 163 підприємства, які виробляють сільськогосподарську техніку, а кількість найменувань техніки в переліку налічує близько 11374 одиниць.

В ході заняття  було використано  новий каталог  «Сільськогосподарська техніка і обладнання вітчизняного виробництва» та відеофільми і слайди  сучасних зразків сільськогосподарської техніки.

    

 Сковорода В.М., керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Жовтня 2019

В формі  роботи в малих групах відбулось 9 жовтня лабораторне заняття у групі Т-31 з дисципліни «Гігієна тварин з основами ветеринарії» на тему: «Вивчення форм лікарських речовин та виготовлення найбільш застосовування форм».

Студенти, користуючись натуральними препаратами, навчились групувати лікарські речовини за формами: тверді, рідкі, м’які; вивчили їх склад, правила виготовлення, способи застосування та зберігання.

Під час захисту звітів виконаної роботи майбутні технологи продемонстрували високий рівень знань та навичок.

 

  

Соловей О.Ю., викладач технологічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Жовтня 2019

9 жовтня студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент» коледжу присвятили вивченню організації роботи ТОВ «Світанок», його служб і підрозділів,   послідовності технологічних процесів виробництва, автоматизації і контролю за якістю продукції, динаміки основних техніко-економічних показників господарства, знайомству з устаткуванням і спорудами, організацією їх ремонту.

 Студенти вдячні керівництву господарства за  надану можливість плідно попрацювати протягом дня.

  

      

        Турчин І.М., керівник практики

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Жовтня 2019

Наш коледж постійно працює над розширенням співпраці з міжнародними партнерами з метою надання можливості студентам проходження практики та стажування за кордоном, зокрема в Німеччині, Данії, Польші та інших країнах.

Цього року в рамках реалізації Договору на співпрацю з Торговою Маркою «ABMpartners» п’ятеро  студентів технологічного відділення взяли участь у стажуванні у Федеративній республіці Німеччина, в господарствах HegeHof  та SpargelhofMager, які входять в Асоціацію  фермерів землі Гессен.

Своїми враженнями від проходження практики  сьогодні вирішив поділитися з нами Даніл Насібов, студент групи Л-41 технологічного відділення.

- Безцінний досвід, незабутні враження, дуже багато емоцій і спогадів залишила для мене цьогорічна технологічна практика в Німеччині.  А розпочалась вона з вокзалу Франкфурта. Я спочатку і не зрозумів, де ми знаходимося. Він виглядав як звичайна автобусна зупинка під торгівельним центром. І зустрівся я спочатку не з німцями, як  очікував, а з людьми інших національностей : корейцями, американцями, французами, арабами. І що дуже вразило - всі  були дуже ввічливими, навіть з тими, кого не розуміли, завжди приходили на допомогу у вирішенні їхніх проблем. Я ще раз переконався у важливості знання іноземних мов. Дуже мені допоміг німець,  котрого звали Віктор і бабуся якого була родом з України. Він розмовляв російською з дуже великим акцентом, але завжди виручав, коли ми щось не розуміли.

 В Німеччині  я зустрів багато вихідців з України і країн бувшого Радянського  Союзу, які туди виїхали  і залишилися.  Справжніх німців  я зустрів мало. Їх було дуже складно зрозуміти через те, що вони дуже швидко говорять і їхня  версія мови відрізняється від тієї, якою говорили інші. Навіть за зовнішнім виглядом вони дуже різняться.

Мені довелось зустріти і бездомну жінку з сином, яка розмовляла сімома мовами і навчила сина трьом. Наш керівник пожаліла їх і дала можливість підзаробити.

Хочу сказати, що і в Німеччині я побачив сміття на вулицях, але  воно дуже швидко прибирається. Бо щодо цього там дуже жорсткі закони. Та і не тільки до чистоти і збереження навколишнього середовища. Відчувається в усьому повага до законів, звичка їх дотримуватись.

Уроком для мене і моїх друзів, які проходили стажування  в фермерських господарствах, була і сама організація роботи, дисципліна праці. Від твого ставлення до роботи, старання, кінцевого результату залежить і винагорода. Схитрувати не можна.

І взагалі, Німеччина - це дуже гарна країна зі смачною їжею і красивими краєвидами. Коли в мене буде змога, то я знову хотів би побувати тут. Але, чесно кажучи, краще ніж  свій дім місця немає.
                                                                               

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Жовтня 2019

Вслід за збиранням останніх овочів настала пора завершувати і підготовку грунту під урожай ярих культур наступного року.

Студенти спеціальності «Агрономія» проводили глибоке розпушування з допомогою засобів малої механізації тобто мотоблоку. Працювати з технікою агрономам подобається тому навчальна практика з технологій виробництва продукції рослинництва пройшла сьогодні змістовно і цікаво. Невелику діляночку залишили необробленою до весни з метою демонстраціїпереваг глибокого зяблевого обробітку грунту перед глибоким весняним.

Дехто із студентів був зайнятий на дослідних ділянках – продовжується висівдемонстраційного досліду з вивчення впливу строків посіву озимих культур та способів обробітку грунту на їх продуктивність.

Тепла осіння погода сприяла гарному настрою та швидкій злагодженій роботі студентського колективу.

  

Ярош Ю. М.

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Жовтня 2019

9 жовтня директор коледжу Гордієнко О.В. бере участь у засіданні Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області на базі Борзнянського сільськогосподарського технікуму. На розгляд винесені питання аналізу вступної кампанії 2019 року, узгодження та затвердження результатів рейтингу оцінювання основної діяльності ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області за 2018-2019 н.р., організації роботи обласних методичних об’єднань, обговорення питання про імплементацію Закону України «Про фахову передвищу освіту».

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Жовтня 2019

Сьогодні в коледжі свято - студенти нового набору презентують свої таланти. Вони прийшли не тільки навчатися, а й розвиватися як особистості, проявляти свою креативність та бути активними у громадському житті коледжу. Студентський та педагогічний колектив радували своїми виступами, а саме: Ілля Ярема, Юлія Лашко( група №1), Діана Василенко, Булатова Вікторія, Семенченко Вікторія, Ягола Аліна, Клапчук Андрій( група №2), Катерина Лоза, Альона Кириченко, Даниленко Анастасії, та Зубок Вікторії(група №3). Дякуємо талановитим першокурсникам! Наснаги, відмінних успіхів у навчанні. Розвивайте свої таланти в подальшому!

 

  

 

 

  

К.Масляєва, голова студентської ради

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Жовтня 2019
-->
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання