>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1709]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1709
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 170 171 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

У спільному засіданні Обласної методичної секції заступників директорів з навчальної роботи та МО завідувачів відділень  ЗФПО Чернігівської області, що відбулося 3 грудня на платформі Zoom, брали участь заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу Юлія Петренко, завідувачі відділень Алла Коник, Валентина Філатова. Учасники обмінювалися досвідом та обговорювали  питання щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти, критеріїв оцінювання педагогічної діяльності викладача, проблем, суперечностей та перспектив дистанційного навчання в ЗФПО області.

 

Алла Коник, зав.економічним відділенням

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 51 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 03 Грудня 2020

 В коледжі відбулося одне з найулюбленіших свят усього студентства - щорічний конкурс краси та талантів «Посмішка леді Осінь», який цього року пройшов у новому форматі – онлайн.

Дівчата та хлопці усіх курсів представили на розгляд журі багато цікавих відео та фото. Найцікавішим виявився конкурс талантів, що вразив усіх своїм різноманіттям. Проте судді з честю впоралося  з непростим завданням та одностайно обрали найвродливішу серед 9 найкрасивіших дівчат. Перемогу та титул «Міс коледж – 2020» отримала конкурсантка Москвичова Алла. Перший титул «Містер коледж – 2020» завоював мужній та талановитий Ілля Ярема.

 

Інші титули журі розділили  таким чином:

Перша Віце-міс – Малинка Анастасія;

Перший Віце-містер – Клапчук Андрій;

Міс глядацьких симпатій – Батрак Ангеліна;

Містер глядацьких симпатій – Клапчук Андрій;

Міс Елегантність – Коробка Евеліна;

Містер Спорт – Михайленко Дмитро;

Міс Чарівність – Касьяненко Аліна;

Містер Загадковість – Частухін Максим;

Міс Артистичність – Батечко Сніжана;

Містер Харизматичність – Колесник Руслан;

Міс Таємничість – Магдик Тамара;

Містер Романтичність – Чух Микола;

Міс Конгеніальність – Лелькова Діана;

Міс Оригінальність – Батрак Ангеліна;

Міс Романтичність – Клочко Аліна.

Вітаємо найкращих хлопців та дівчат ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім.О.Майнової Національного університету біоресурсів та природокористування України» з перемогою!

 

Бажаємо здоров'я, творчого натхнення, радості нових відкриттів, досягнень і перемог!

 

 

Наталія Суліменко, член журі

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 38 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 02 Грудня 2020

Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Він був заснований в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, і вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року.

На сьогодні Всесвітня організація охорони здоров’я і Об’єднана програма Організації Об’єднаних Націй з ВІЛ/СНІДу характеризують ситуацію з ВІЛ-інфекції/СНІДу в світі як пандемію, що має катастрофічні демографічні наслідки для всіх країн. Нашій державі в цьому процесі належить сумне лідерство - 5 місце в світі за темпами розвитку епідемії ВІЛ/СНІДу.

На сайті коледжу розміщені відеоролики на дану тематику.

Ніна Бринза, бібліотекар

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: fagreen039 | Дата: 01 Грудня 2020

Впевнено крізь призму років, століть, величезного досвіду крокує "Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України" до нових звершень, до нових перемог. Сьогодні ми святкуємо 129 річницю його становлення.

З цієї нагоди проведено виховну онлайн-годину на youtube - каналі «Від славного минулого – до нових звершень!». В теплій, дружній атмосфері згадали як все починалося, весело привітали студентів, з гордістю переглянули привітання коледжу від випускників різних років, з цікавістю поспілкувалися з ветеранами, вшанували хвилиною мовчання тих, кого вже немає з нами, але назавжди залишиться в наших серцях.

 

  

  


 


О. Леденко, куратор групи М-41

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 35 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 30 Листопада 2020

 


Щедра й благодатна осінь прийшла цього року незвичним теплом, сонячними днями, а нині покидає нас, засіваючи спраглу землю дощами й надією на те, що попереду у нас плідні роки і здобутки, що радуватимуть не тільки тих, хто сьогодні живе на цій прекрасній землі, а й нащадків, які продовжать справу своїх батьків. Ця надія пов’язана з чудовими днями, які наш навчальний заклад відзначає наприкінці листопада. А привід, справді, дуже гарний – 30 листопада 2020 року Бобровицькому фаховому коледжу виповнюється 129 років – 129 років сумлінної, творчої праці всіх: і тих, хто вчився, і тих, хто навчав.
А починалось все 4 квітня 1875 року, коли поміщиця Олександра Олександрівна Майнова, маєток якої знаходився у мальовничому куточку Чернігівщини, склала заповіт, згідно якого вся її власність, в тому числі 
492 десятини землі в Козелецькому повіті Чернігівської губернії та 
118 десятин в Бронницькому повіті  Московської губернії, призначались на будівництво під Щаснівкою сільськогосподарської й ремісничої школи, яка повинна була утримуватись на кошти з доходів маєтку. О. Майнова залишила в історії нашого краю такий добрий слід і таку пам’ять в серцях тисяч випускників навчального закладу, які не кожному вдається залишити по собі. 
Лише 30 листопада 1891 року (через 15 років після смерті Майнової) на підставі затверджених 27 грудня 1893 року нормативного положення про нижчі сільськогосподарські школи та думки Державної Ради від 12 травня 1887 року була відкрита сільськогосподарська і реміснича школа І розряду, яку назвали Майнівською на честь благодійниці.
Сільськогосподарська і реміснича школа, сільськогосподарське училище, технікум ім. Тімірязєва (мав статус технікуму-вузу), зооветтехнікум, радгосп-технікум, сільськогосподарський технікум, аграрно-економічний технікум, ВСП НАУ «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової», 
ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту 
ім. О. Майнової», ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» – серйозні кроки, виважені рішення, сумлінна праця над втіленням у життя планів і перспектив розвитку нашого навчального закладу. За цими кроками творча робота колективу коледжу, очолюваного людьми, відданими своїй справі і справі підготовки для народного господарства  країни рільників і тваринників, правників та економістів, бухгалтерів та фінансистів, менеджерів та працівників  лісового господарства.
129 років – дата визначна і важлива. Це були роки зростання, розвитку, звершень. За ці роки на околиці Бобровиці став до ладу новий навчальний комплекс, де передбачені всі умови для ефективної роботи викладачів, студентів, обслуговуючого персоналу. Разом з країною коледж долав перешкоди на шляху до майбутнього. З його стін щорічно йшли у життя, на лани, ферми, в різні установи сотні його випускників, які гідно продовжували справу своїх батьків і високо несли по життю звання випускника нашого навчального закладу. Підготовка високоосвічених професіоналів була, є і, впевнена, завжди буде в центрі уваги педагогічного колективу.
Роки зростання і зміцнення тісно пов’язані з іменами тих, хто вніс неоціненний вклад у формування навчального закладу нового типу. З вдячністю згадуємо директора технікуму (1980-1997 рр.) Л.Г. Яковишина та його заступника В.О. Чернякову, завдяки зусиллям яких став до ладу  новий корпус технікуму на Бобровицькій землі, відбулась його розбудова, зміцнення матеріально-технічної бази, сформувався ефективний педагогічний колектив. Віддаємо шану і подяку А.Б. Гордієнку, керівнику нового типу, людині компетентній, високоморальній, відданій своїй справі і чуйній до потреб колективу в цілому і кожної людини зокрема.
З 1998 року навчальний заклад  очолює відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти і науки України, заслужений педагогічний працівник НУБіП України, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Ольга Василівна Гордієнко.
Сьогодні коледж живе і працює як член великої сім’ї Національного університету біоресурсів і природокористування України, що відкрило перед ним нові перспективи. Готуючи для народного господарства країни фахівців з 
7 спеціальностей («Агрономія», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», Облік і оподаткування», «Менеджмент», «Лісове господарство», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»), педагогічний колектив намагається використовувати у своїй роботі нові технології і засоби навчання, які сприяють ефективності підготовки наших вихованців до практичного застосування набутих знань в ході майбутньої професійної діяльності. Комп’ютеризація освіти, інформаційно-комп’ютерні технології, використання пакетів прикладних програм, комп’ютерної та мультимедійної техніки, електронних посібників, презентацій тощо – все це підвищує ефективність навчальної роботи викладачів та студентів. Активно працює інститут кураторства, впливаючи на формування спеціаліста з високими моральними якостями.
Життя і діяльність педагогічного і студентського колективів насичені і багатогранні, цікаві і змістовні. Спогади про роки навчання назавжди залишаються в душах і серцях тих, хто мав честь вчитись у стінах своєї alma mater. А в нашій пам’яті зберігаються теплі спогади про сотні наших вихованців, яким ми віддаємо часточку своєї душі й сердечного тепла. І зв’язку цьому тільки міцнішати – вірю і знаю, він ніколи не перерветься і залишиться в наших серцях і пам’яті дорогим спогадом.
Нелегкий час переживає наша країна сьогодні. Та попри всілякі негаразди колектив з оптимізмом і надією вдивляється в своє майбутнє  – один з найстаріших і відомих в Україні навчальний заклад впевнений у своїй світній долі, в тому, що в його стінах завжди звучатимуть голоси студентської молоді, яка з гордістю і пошаною пронесе через усе своє життя звання випускника Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової, примножить плідною роботою свої здобутки. Для них, молодих, 30 листопада залишатиметься не просто датою в календарі, а днем народження коледжу, з стін якого вони журавлиним ключем  полетіли у життя.
Тож хай щастить усім – і тим, хто вчить, і тим, хто вчиться. З святом всіх!


Ніна Змігродська, викладач соціально-гуманітарних дисциплін 
 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 32 | Добавил: fagreen039 | Дата: 30 Листопада 2020

Кожного року у четверту суботу листопада в Україні прийнято вшановувати пам’ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в XX столітті. День пам'яті жертв голодоморів відзначається на підставі президентських указів 1998 та 2007 років.

Серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу, особливе місце займає Голодомор 1932-1933 років. Внаслідок зумисних дій комуністичної влади впродовж декількох років Україна втратила близько 10 мільйонів життів. З огляду на масштаби, жорстокість і цинізм здійснення Голодомору, історія сучасної Європи не має аналогів подібних злочинів.       

Матеріали про ці  трагічні події широко представлені  у виставці літератури, оформленій в бібліотеці коледжу. На сайті коледжу в розділі «Бібліотека» працівниками бібліотеки також організована онлайн-трансляція відеоролика «Україна пам’ятає! Світ визнає!».

Відео " День пам'яті жертв голодомору"

Ніна Бринза, бібліотекар

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 43 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 27 Листопада 2020

Саме цій даті присвячена фотовиставка, де, як у чорно-білому кіно, можна поринути у минуле, у свої спогади…

Коледж – це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди вони у пам’яті студентів, колег.

Фотовиставка розповідає про цікаве і змістовне життя, багате минуле, творче сучасне. Коледж – це пам’ять на все життя.

 

 

Тетяна Малюх, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 32 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 27 Листопада 2020

День відкритих дверей,  що відбувся в онлайн форматі на платформі Youtube  26 листопада, став чудовою можливістю для всіх присутніх: студентів, абітурієнтів, їх батьків отримати вичерпну інформацію про перспективи й переваги отримання фахової передвищої освіти  в ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України», зрозуміти, що коледж пропонує не лише широкий спектр спеціальностей для здобуття високоякісної освіти, а й можливість цікаво й змістовно проводити дозвілля, розкривати власні творчі здібності в предметних гуртках, спортивних секціях, беручи участь в художньої самодіяльності.

      

До присутніх звернулися директор коледжу Ольга Гордієнко, заступник директора з начально-виховної роботи Юлія Петренко, які наголосили на здобутках і перевагах навчання саме в нашому закладі і запевнили, що навчатися в нашій коледжанській родині престижно,  комфортно, цікаво.

Знайомство з навчально-матеріальною базою коледжу відбулося у вигляді відеопрезентаційних матеріалів та  відеозвернень студентів, викладачів, випускників. Учасники зустрічі змогли віртуально пройти доглянутою територію, відвідати навчальні кабінети та лабораторії, ознайомитися з методикою проведення практичних занять, позаудиторних і виховних заходів.

До майбутніх абітурієнтів звернувся Клод Шертцер, президент французької асоціації «Привіт дітям Чорнобиля», завдяки якій коледж підтримує зв’язки з аграрними ліцеями міст Кольмар, Оберне, Руффак.

      

Про особливості вступної кампанії в 2021 році, терміни проведення та подачі необхідних при вступі документів розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Алла Коник.

Модератор зустрічі – викладач коледжу Ольга Хуртепа  зуміла організувати хід зустрічі так, що майбутні абітурієнти отримали відповіді на всі питання, які ставилися в чаті онлайн трансляції: проведення дозвілля, умови проживання в гуртожитку, можливості продовження навчання в базовому закладі НУБіП України.

Сподіваємося, що зустріч була плідною і майбутні абітурієнти переконалися в перевагах здобуття освітньо-професійного ступеня  фахового молодшого бакалавра саме в нашому коледжі.

 

Алла Коник, відповідальний секретар приймальної комісії

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 34 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 26 Листопада 2020

 

Курсова робота виконується студентами з метою закріплення практичних умінь і навичок з дисципліни, передбачає при її написанні  використання наукової літератури, мережі INTERNET та попереднього практичного досвіду під час проходження практик. Це своєрідне науково-пошукове дослідження, спрямоване на вирішення конкретного завдання в конкретному господарстві.

26 листопада в онлайн режимі за допомогою комунікаційного програмного забезпечення Zoom відбувся захист курсових робіт студентів групи Т-41 спеціальності   «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

В ході захисту майбутні технологи  продемонстрували належний рівень теоретичного мислення, уміння користуватися методиками досліджень, робити висновки. Це підсилює переконання, що знання, отримані під час навчання в коледжі, будуть плідно використані в практичній діяльності.

 

Олена Соловей, викладач технологічних дисциплін

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 36 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 26 Листопада 2020

26 листопада представники коледжу в режимі онлайн взяли участь в нараді з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання  у 2021 році за участю працівників Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, що відбулась з метою підготовки до організованого проведення державної підсумкової атестації з окремих предметів у формі ЗНО студентів закладів професійної, професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

Було проінформовано про терміни тривалості реєстрації учасників, основної сесії ЗНО та проведення пробного ЗНО.

  

Валентина Філатова, зав. технологічного відділення

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 26 Листопада 2020


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання