>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1767]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1767
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 176 177 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

 Курсова робота є одним з найважливіших видів самостійної роботи студентів, де під керівництвом викладача вони опановують методи та набувають вміння проведення наукових досліджень. 

Саме з метою систематизації знань, закріплення  теоретичного матеріалу, а також вміння правильно збирати  та аналізувати  інформацію, формулювати власну думку і вирішувати поставлені завдання  відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік» студентами групи О-31 спеціальності  «Облік і оподаткування». Під час якого студенти продемонстрували вміння володіти отриманими знаннями і навичками та готовність їх застосовувати  в майбутній професійній діяльності.

  

Мовчун Л.О., викладач

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: fagreen039 | Дата: 29 Березня 2021

Вітаємо учасницю III Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених Бреус Аллу. Бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності та активної життєвої позиції!

 

Оксана Майданюк, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: fagreen039 | Дата: 29 Березня 2021

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідальність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

      

26 березня відбулася атестація педагогічних працівників коледжу.

Атестаційна комісія коледжу працювала у складі Гордієнко О.В., голови атестаційної комісії, директора коледжу; Петренко Ю.В., заступника голови атестаційної комісії, заступника директора з навчально-виховної роботи;
Леденко О.П., секретаря атестаційної комісії, методиста коледжу; та членів комісії: Волошок В.М., провідного спеціаліста відділу кадрів; Філатової В.Л., завідувача технологічним відділенням; Коник А.А., завідувача економічним відділенням;
Мовчун Л.О., голови циклової комісії обліково-економічних дисциплін;
Баранчук В.С., голови циклової комісії математичних та природничо-наукових дисциплін;  Кучерявенко О.П., голови циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін.

      

Викладачі, які атестуються представили результати своєї педагогічної діяльності за міжатестаційний період у вигляді вебсайтів, блогів, презентацій, друкованих праць, методичних розробок тощо. Необхідною умовою проходження атестації педагогічними працівниками є підвищення кваліфікації, на що і була зосереджена увага членів атестаційної комісії.

Атестаційною комісією коледжу проатестовано 13 викладачів.

Атестаційна комісія прийняла наступне рішення:

  1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» педагогічним працівникам:

– Матвієнку Андрію Івановичу;

  • Турчин Ірині Миколаївні;
  • Приємницькій Вікторії  Сергіївні.

      

  1. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»  та підтвердження раніше присвоєного педагогічного звання «викладач-методист» педагогічним працівникам:

– Гордієнко Ользі Василівні;

– Бабич Галині Олексіївні;

– Гудзенку Миколі Костянтиновичу;

  • Малюх Тетяні Володимирівні;
  • Мартишевській Марії Федорівні;
  • Матвєєву Леонтію Леонтійовичу;
  • Птусі Василю Петровичу.

      

  1. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «викладач – методист» педагогічним працівникам:

– Мовчун Лесі Олександрівні;

– Гулицькій Наталії Миколаївні;

– Суліменко Наталії Миколаївні.

            

 

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!

 

                                      Ольга Леденко, методист коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Березня 2021

Під головуванням заступника директора з навчально-виховної роботи Юлії Петренко відбулася робоча нарада із кураторами академічних груп, на якій обговорені нагальні питання організації освітнього процесу, дотримання карантинних вимог в  коледжі та гуртожитку, проведено моніторинг хворих студентів. 

 

Також порядок денний засідання кураторів включав огляд представлених академічними групами відеоматеріалів образотворчого мистецтва, декоративно-вжиткового мистецтва. Кращі матеріали рекомендовано  на участь у ІІ етапі XXXIX Міжнародного фестивалю художньої творчості «ГОЛОСІЇВСЬКА ВЕСНА – 2021».

        

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Березня 2021

26 березня в групі Т-41 технологічного відділення спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» проведено олімпіаду з дисципліни: «Технологія виробництва продукції птахівництва» основним завданням якої є виявлення обдарованої студентської молоді. Завдання для олімпіади  передбачали вибіркову тестову відповідь на 15 теоретичних і розрахункових запитань та письмову відповідь на два теоретичних запитання різної складності. За наслідками проведеної олімпіади перше місце зайняла Патай А.М., друге- Носач В.О.

 

Матвєєв Л. Л., викладач технологічних дисциплін коледжу.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Березня 2021

25 березня в групі Т-41 технологічного відділення спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» проведено навчальну практику з дисципліни «Технологія виробництва продукції бджільництва» на тему: «Виробництво та методи визначення якості продукції бджільництва». В  процесі виконання навчальних завдань студенти вивчали особливості відбору медових стільників із зрілим медом, методи відкачування меду, набували умінь і навиків щодо визначення його якості різними методами. Студенти з’ясовували особливості отримання воску, квіткового пилку (обніжжя), прополісу, маточного молочка і бджолиної отрути, проводили оцінку їх якості, опановували способи зберігання і використання продукції бджільництва.

 

 Матвєєв Л.Л., керівник практики, викладач технологічного відділення коледжу.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: fagreen039 | Дата: 25 Березня 2021

25 березня було проведено  І етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Технологія відтворення сільськогосподарських тварин» серед студентів ІІІ-ІV.

Метою олімпіади: стимулювання творчого і креативного підходу у вирішенні пропонованих завдань, старанності, вмотивованості, вміння нестандартно вирішувати завдання з підвищеним рівнем складності, підвищення професійного інтересу.

Переможцями олімпіади стали:

І місце - Носач Владислав

ІІ місце - Патай Анастасія

ІІІ місце - Клочко Аліна

  

Олена Соловей, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: fagreen039 | Дата: 25 Березня 2021

Мабуть найулюбленіша ягода не тільки дітвори, але й дорослих  ягода суниця. Саме питанню особливостей  вирощування вище згаданої культури присвячено засідання гуртка «Овочівник», яке відбулося 24 березня у формі бесіди. На засідання розглянуто питання сортового сортименту, технології вирощування садивного матеріалу, та шляхи його отримання. Не залишилось осторонь питання вибору ділянки для посадки майбутніх насаджень та подальшого догляду за ними. Найцікавішими питаннями для студентів  були сучасні технології збирання та сортування ягід в умовах відкритого грунту.

Всі члени гуртка, які були присутні на засіданні, отримали певний досвід та масу позитивних емоцій

  

А.Матвієнко, керівник гуртка  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Березня 2021

Період  ранніх весняних робіт, сліпуче, яскраве та не зовсім лагідне сонце  вже давно мотивує викладачів та студентів закріпити теоретичні знання та практиці.

Так 24 березня на території  колекційно-дослідного поля студентами групи Л-31 спеціальності 205 «Лісове  господарство » при проходженні навчальної практики «Геодезія »  сплановано та проведено  рекогностування ділянок на визначених місцях . При безпосередньому керівництві викладача встановлено вершини теодолітних ходів тимчасовими знаками (дерев’яними кілочками) та встановлено віхи для окультурення зеленої огорожі (спіреї).Також відновлено межі плодового розсадника малини та суниці. Після закінчення робіт студенти склали детальний ситуаційний план- схему земельної ділянки з точним  розташуванням комунікаційних мереж.

  

Олена Кучерявенко, керівник практики

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Березня 2021

24 березня в групі Т-41 технологічного відділення спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» проведено навчальну практику з дисципліни «Технологія виробництва продукції бджільництва» на тему «Пасічницький інвентар і пасічницьке обладнання». В  процесі виконання навчальних завдань студенти вивчали призначення та використання пасічного інвентарю і обладнання, будову вуликів різних типів, з’ясовували їх переваги і недоліки, набували умінь і навиків роботи з бджолами. Набуті студентами знання і вміння  будуть успішно використанні в практичній діяльності по обраній спеціальності.

         

Матвєєв Л.Л.,керівник практики, викладач технологічного відділення коледжу 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 22 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Березня 2021











Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання