width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1341]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1341
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 134 135 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Студенти групи Р-41 спеціальності «Технології виробництва і переробки продукції рослинництва» повернулися із переддипломної практики переповнені враженнями від роботи на виробництві.

А застосувати свої знання в практичній діяльності випускники мали змогу в аграрних формуваннях різних форм власності. Тому умови роботи були різноманітні і матеріалу для порівняння було багато. Тож у звітах-щоденниках було багато корисних висновків за результатами виконаних завдань на виробництві.

Сам захист звітів зовні більше нагадував обмін враженнями та новими знаннями.

І студенти і викладачі отримали задоволення від спілкування.

 

Ярош Ю. М., викладач агрономічних дисциплін.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Червня 2019

12-13 червня відбувся захист звітів з виробничої переддипломної практики студентів третього курсу економічного відділення, спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування».

Виробнича практика є завершальним етапом підготовки фахівця, яка проводиться з метою оволодіння випускником первинним професійним досвідом, перевірки професійної готовності майбутнього фахівця до самостійної трудової діяльності.

Базами практики були провідні підприємства та організації міста і  області.

Під час практики студенти мали можливість вивчити організаційно-економічну діяльність фінансових установ, відділень комерційних банків, Державного казначейства України, приватних сільськогосподарських підприємств, опрацювати фінансову звітність, працювати дублерами на робочих місцях відповідно до штатного розпису, виконувати доручення фахівців, закріпити теоретичні знання, здобуті при вивченні навчальних дисциплін у коледжі, набути навичок практичного застосування теоретичних знань для розв`язання завдань з управління фінансами; навчитися аналізувати та прогнозувати фінансові результати, ознайомитися із організацією бухгалтерського обліку та обліковою політикою, підготувати пропозиції щодо покращення організації управління підприємством.

Усі студенти отримали позитивні відгуки від керівників, залишилися задоволеними результатами проходження виробничої практики.

Сподіваємось, що знання та навички, отримані студентами під час проходження виробничої переддипломної практики стануть у майбутньому надійним підгрунтям для професійного зростання.

Викладачі циклової комісії економічно-облікових дисциплін і студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» висловлюють щиру подяку керівникам від баз практики, які допомагали зібрати необхідний матеріал для виконання загальної програми практики, написанні звіту, за надані практичні знання та допомозі підготовки майбутніх фахівців.

  

Мовчун Л.О., голова циклової комісії

економічно-облікових дисциплін

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Червня 2019

Початок літа завжди є важливим періодом для студентів 3 курсу спеціальності «Менеджмент». Для закріплення та поглиблення отриманих знань у процесі навчання, набуття практичних вмінь та навичок адміністративного та функціонального управління підприємством, прийняття управлінських рішень,  вони проходять технологічну практику. Цього року її організацію взяло на себе ТОВ «Світанок», з яким  коледж тісно співпрацює  впродовж багатьох років. 13 червня   відбулося перше знайомство студентів-практикантів з керівним складам підприємства: керівником Ганчевим С.І., його заступником Лесенком Л.Г., головним бухгалтером Халімон В.В., економістом Олійник Т.Г., які розповіли про матеріально-технічну базу товариства, його документаційне забезпечення, організаційну структуру управління. Майбутні управлінці також мали можливість ознайомитись з рівнем організації робочих місць,  охорони праці та умовами праці в господарстві.

Загалом, початок практики виявився насиченим різними виробничими та практичними ситуаціями, які викликали у студентів безліч питань. А скільки їх ще попереду! 

  

Олеся Єременко, викладач економічно-облікових дисциплін.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Червня 2019

У студентів 3 курсу технологічного відділення спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» відповідальний період: вони набувають практичних навичок в галузі тваринництва в спеціалізованих потужних господарствах Чернігівської і Київської областей, удосконалюють свої знання, поглиблюють практичні компетенції проходячи виробничо-технологічну практику.

Базою практики в Чернігівський області Ічнянського району є господарство ТОВ «Рожнівка Агро». І в ньому проходять практику Демченко Андрій, Копил Анна, Харченко Артем, Черненко Людмила, Юр’єва Анна. Студенти-технологи під керівництвом керівника практики від господарства – Ю.Ю. Хмарука набувають практичних умінь з обслуговування та догляду за молодняком великої рогатої худоби та нетелями, проводять їх зважування та розрахунки з визначення середньої ваги різної ступеня відгодовування, беруть зразки силосу та оцінюють розмір його часток, доглядають за дійним стадом, ведуть підрахунку жувальних рухів корів та виконують інші роботи, які передбачені програмою виробничо-технологічної практики.

На свинокомплексі ТОВ «Нива Переяславщини» Київської області проходять практику: Бондар Олексій, Чорненко В’ячеслав, Мошенець Сергій та Кресан Юлія. Студенти набувають практичних умінь з годівлі, догляду та утриманні свиней на відгодівлі, приймають опороси, доглядають за підсисними свиноматками та поросятами – сосунами.

Викладачи циклової комісії сподіваються, що зерна знань, посіяних на заняттях, проростуть буйним урожаєм по прибуттю практикантів в стіни навчального закладу і будемо пишатися схвальними відгуками керівників господарств про наших студентів.

  

Н.О.Шаповал, керівник виробничо-технологічної практики

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Червня 2019

Летять літа в обіймах липо цвіту,

А я до тебе повертаюсь знов…

Друга субота червня… В цей теплий, по-літньому затишний, квітковий день широко відкриває двері своїм випускникам. Територія навчального комплексу наповнюється приємними окликами. Це до навчального закладу з усіх куточків України, Білорусії прибувають його випускники. Лунають радісні слова вітань, мерехтять на очах сльози щастя від спогадів пройдешньої юності, захоплення від приємних обіймів своїх друзів. В коледжі – традиційна зустріч випускників.

Злітаються до рідного порогу ювіляри: від випускників далекого минулого – 1969 року, які півстоліття тому закінчили навчання, і до недавніх наших випускників, які мають п’ятирічний ювілей.

Тепла та затишна атмосфера панує в актовій залі коледжу, коли на сцені  випускникам вручається коровай, коли зі сцени вони діляться спогадами, здобутками та досягненнями, з приємністю згадують кураторів та цікаві історії студентського життя. З вуст випускників лунають слова подяки, що надзвичайно приємно, викладачам, які давно нас покинули і викладачам, які працюють в теперішній час.

Не бажають розлуки з коледжем та із своїми товаришами ювіляри. Довго лунають спогади… До нових зустрічей, шановні випускники, в стінах навчального закладу!

  

         

  

                               

  

 

Наталія Шаповал, заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 91 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Червня 2019

Місцем для  навчальної практики з дисципліни «Дендрологія» для студентів групи   Л – 21 спеціальності «Лісове господарство» невипадково було  обрано  XXXI Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2019». Участь у ній близько 1300 компаній із 15 країн, 12 спеціалізованих виставок та низка інших заходів – говорить само за себе.

То ж студенти  мали унікальну можливість перейняти передовий досвід виробничо-господарської та комерційної діяльності підприємств, ознайомитися з новітніми технологіями, які використовуються вітчизняними  та зарубіжними підприємствами.

 А, загалом, така форма заняття  сприяє зміцненню ланцюжка: наука–освіта–виробництво, підвищує рівень конкурентоспроможності випускників.

  

  О.В. Пісковець, викладач природничих дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Червня 2019

Життя вимагає нового розуміння історії України, повернення із забуття цілого ряду подій, явищ, осіб, героїчних вчинків наших предків, правди про захисників, духовних просвітителів рідної землі, тому курс «Історія України» спрямований на поглиблення знань студентів з історії своєї Батьківщини, підвищення їх загальної культури на етапі національного відродження України.

06 червня цикловою комісією соціально-гуманітарних дисциплін було проведено олімпіаду з курсу «Історія України». Метою проведення олімпіади є підвищення якості викладання дисципліни у коледжі, виявлення творчих здібностей студентів, підвищення навчальної активності студентів, популяризація історії України.

Олімпіада проводилась як теоретичне та творче змагання студентів на предмет знання історичних процесів та фактів розвитку української держави.

Переможцями олімпіади стали студенти групи №3:

І місце – Дурицький Богдан;

ІІ місце Бурденко Мілана;

ІІІ місце – Дзядзя Ксенія та Ющенко Дарина.

  

 Коник А.А., Єременко О.С., викладачі

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Червня 2019

Більшість студентів групи П-21 вперше в житті побували на агропромисловій виставці, яка проходить зараз на полях виставкового центру столиці України.

Велика кількість учасників та багаті експозиції вразили майбутніх спеціалістів і збільшили інтерес до успіхів вітчизняних та зарубіжних лідерів агропромислового виробництва.

Студенти жваво цікавилися новинками виробництва рослинницької та тваринницької продукції, активно дегустували продукцію, фотографувалися та ділилися своїми враженнями в соціальних мережах.

Ярош Ю. М., викладач агрономічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Червня 2019

6 червня група А-21, під керівництвом викладача Володимира Сковороди, здійснила навчальну екскурсію в місто Київ на агротехнічну виставку «АГРО-2019». Студенти поглибили знання по будові та технічних характеристиках сучасних тракторів, вивчали сучасні ґрунтообробні, посівні та інші машини і знаряддя. Значну цікавість викликали сучасні розробки українських виробників. Як каже народна мудрість - «краще один раз побачити, ніж сто раз почути» підтверджується життям. З новими знаннями і враженнями студенти повернулись в рідний коледж.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Червня 2019

Незабутні враження залишили експозиції Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» за напрямами   ЕкспАгроТех, , Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво й агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House у студентів групи Л-31 спеціальності «Лісове господарство» коледжу. Особливо ретельно придивлялися і «приміряли на себе» в майбутній роботі техніку, яка використовується в лісовому господарстві. Багато нового дізналися на виставці і в плані захисту лісогосподарських культур. А ще було так цікаво на практиці випробувати нові моделі бензопил!

  

Шаргородський В.В., викладач лісотехнічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Червня 2019


Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання