width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1071]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1071
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 107 108 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

    Цей день відзначається 30 листопада з 1988 року. Саме цього року була зафіксована перша масова комп'ютерна епідемія, після якої фахівці почали замислюватись про комплексний підхід до забезпечення інформаційної безпеки.

Масова атака вірусу «хробака» отримала назву за іменем свого творця — Морріса. Тоді були заражені 6000 вузлів мережі ARPANET — попередниці Інтернету, що завдало збитків у 96 мільйонів доларів.

Автора вірусу навряд чи б знайшли, проте зізнатися у скоєному аспіранта Корнельського університету Роберта Морріса змусив його батько, комп'ютерний експерт Агентства національної безпеки. Враховуючи пом'якшувальні обставини, Морріса засудили до трьох років в'язниці умовно, чотирьомстам годинам громадських робіт і до штрафу в 10 500 доларів.

У 1988 році американська асоціація комп'ютерного обладнання оголосила 30 листопада міжнародним днем захисту інформації (Computer Security Day). Його метою є нагадування користувачам про необхідність захисту персональних даних, що зберігаються в комп’ютерах, смартфонах та інших гаджетах.

Пам'ятайте, що ваша безпека в інтернеті залежить тільки від вас. Не забувайте оновлювати антивірусні програми, використовувати міжмережеві екрани (Firewall) і складні паролі, які в жодному разі не розголошуйте. Також будьте особливо пильні при роботі на комп'ютерах загального користування.

Відділ комп’ютеризації

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 19 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 30 Листопада 2018

Сучасна математика об’єднує різні галузі знань у єдину систему і змушує думати, аналізувати, вчить мислити, вселяє віру в безмежні сили людського розуму, вона виховує волю, характер.

Олімпіада – один із засобів підвищення інтересу студентів до навчання. Проведення олімпіад стимулює навчально-пізнавальну діяльність студентів, спонукає їх до самоосвіти, дає можливість розкрити свій потенціал, а викладачам виявити дійсний рівень знань, вмінь та навичок студентів.

29 листопада у коледжі серед студентів-першокурсників було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Перше місце виборов студент групи №3 Бережний Олег, друге місце зайняла студентка цієї ж групи Андрушко Дарина, а третє – студентка групи №1 Ревчук Ірина.

      

 

Бабич Г.О., Шимко В.М.,

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Листопада 2018

Вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І тут важливо не помилитися – віддати перевагу тій професії, яка найбільше відповідає покликанню, знанням, потенціалу. Адже правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції.

Викладачі нашого коледжу своїм завданням вважають ознайомлення учнів з професіями та правилами їх вибору, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії. Реалізації цих завдань сприяють Ярмарки професій, які проводить державна служба зайнятості.

28 листопада викладачі Демидюк М.Л., Науменко О.М. взяли участь у Ярмарці професій, організованій Козелецькою філією Чернігівського обласного центру зайнятості.

В ході ярмарки школярі смт. Козелець та прилеглих сіл мали змогу ознайомитись із інформацією про вищі навчальні заклади, які взяли участь у заході, отримати консультації щодо професій і спеціальностей, відповіді на питання про організацію навчання, правила прийому та ін.

Було приємно, що значну кількість випускників та батьків Козелеччини зацікавив консультпункт нашого коледжу. За допомогою відеороликів наші консультанти надали детальну інформацію про спеціальності, які можна здобути, розповіли про перспективи продовження навчання і працевлаштування. Зацікавлені учні отримали інформаційні проспекти.

Що ж, - учням думати над своїм вибором, а нам - чекати нове поповнення і вірити, що наш коледж обов֦’язково буде в числі обраних.

   

 

Центр кар’єри та працевлаштування

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Листопада 2018

Згідно програми проведення декади технологічного відділення 22 листопада відбувся інтелектуально-розважальний конкурс КВІЗ-СТАЙЛЗу, на тему «Моя професія - в мініатюрі, конкурсі, композиції. »

Феєрично, емоційно, креативно, інтелектуально, артистично змагались в поєдинках три команди: «Лісові-лицарі», «Технологічна мафія», «Діти поля».

За грою слідкувало компетентне журі в складі Шаповал Н.О., Філатової В.Л., Яроша Ю.М., Кучерявенко О.П., Шимка В.М., які оцінювали дотепність, кмітливість, винахідливість учасників гри.

Усі команди представили візитку, емблему, девіз та номер художньої самодіяльності з професійної компетентності. Тут журі відзначили енциклопедичні, професійні знання, вміння артистично презентувати себе усіх учасників.

      

На високому рівні представили свою команду, використавши елементи професії, «Лісові лицарі».

Надзвичайно екзотично, з гумором та весело показала смішні мініатюри команда «Діти поля».

«Технологічна мафія» вразила своїм колоритом, винахідливістю в представленні команди, незабутніх сторінок життя у рідному коледжі та буквально «розірвала» зал пантомімою «Перший робочий день на фермі доярки».

      

Свято вдалося, принесло всім гарний настрій, залишило незабутні враження. Сподіваємося, що напередодні зимової сесії воно додасть наснаги студентам в отриманні добрих та відмінних оцінок, оптимізму в майбутньому.

   

 

О.Ю. Соловей викладач технологічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Листопада 2018

У рамках І етапу Всесвітньої студенської олімпіади 22 листопада в коледжі в цікавій формі було проведено біологічний турнір. В турнірі взяли участь студенти І курсу, які захоплюються природничими науками та добре на них розуміються. Такі турніри сприяють поглибленю та розширенню знань студентів, розвивають їх пізнавальну активність, формують мотивацію до набуття знань, сприяють розкриттю творчого потенціалу, виявленню нахилів та здібностей студентів та вміння використовувати набуті на заняттях знання в нестандартних умовах.

Найглибші знання з біології, вміння мислити нестандартно та логічно висловлювати свої думки на турнірі показали :

 

І місце – Максименко Марина, група №3

ІІ місце – Ревчук Ірина, група №1, Берус Алла, група №3, Лесенко Владислав, група №2

ІІІ місце – Петрюк Юрій група №1, Тимченко Олексій група №2

 

Вітаємо вас з перемогою!

Успіхів вам в подальшому навчанні та повсякденному житті!

 

Викладач Баранчук В.С.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Листопада 2018

День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

В усіх групах коледжу цій  події були присвячені виховні години, а 23 листопада студенти взяли участь у мітингу вшанування жертв геноциду 1932-1933 років міста Бобровиці.

 

Пам'ять серця
Зворушує мелодія скорботи.
В уяві 33-ій постає.
Незримий відчуваю дотик
Трагедії, що всі думки снує.

Щаслива, бо не бачила я лиха,
Не бачила, як просто на очах
Від голоду вмирає тихо-тихо
Дитя мале у мами на руках.

А смерть-сновида знов людей чатує,
Тенета розставляє смертні скрізь.
Нещадний голод селами лютує,
Вмивається в гіркому морі сліз.
Давно не чути голосу людського,
Ні кішки, ні собак нема ніде.
Горобчики цвірінькають довкола,
Та око зголодніле їх знайде…

- У чому винні Ви, старенька мати?
- Чому голодне стихло немовля?
Хто відповідь правдиву зможе дати?
Лиш пам'ять серця з болем промовля:

- Могли б вони ще жити і творити,
Вітчизну прославляти у віках.
Та голод неможливо припинити,
Якщо він «запланований в верхах».

Ніде нехай такого більш не буде!
Хай день новий життя несе нове.
Вклонімось низько сонцю й хлібу, люди!
В достатку Україна хай живе!

 

      

 

 

Викладач: О.С.Єременко

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Листопада 2018

В рамках декади технологічного відділення кандидат сільськогосподарських наук, викладач вищої категорії, викладач-методист Ярош Юрій Миколайович провів відкрите заняття з дисципліни «Технологія виробництва продукції рослинництва» на тему «Проблеми сучасних інтенсивних технологій вирощування кукурудзи на зерно» з студентами ІУ курсу спеціальності «Агрономія».

Заняття пройшло на високому методичному рівні, з використанням інноваційних технологій викладання. Викладач постійно опирався на знання студентами принципів побудови сучасних технологій вирощування польових культур, які вони вже засвоїли, а також на знання з інших дисциплін, таких як «захист рослин», «агрохімія», «землеробство». Саме тому всі студенти успішно засвоїли матеріал, отримали позитивні оцінки.

Колеги, представники дирекції, які були присутні на занятті, відмітили вміння викладача тримати постійний зв’язок зі студентами, здійснювати індивідуальний підхід до кожного.

      

 

Методичний кабінет

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Листопада 2018

22 листопада за сприяння відділу освіти Бобровицької міської ради заступником директора з навчальної роботи Петренко Ю.В., головою циклової комісії економічно-облікових дисциплін Мовчун Л.О. та директором представництва «Вижча школа Господаркі в Бидгощі» (Університет економіки, Польща) Докучаєвим О.А. було відвідано загальноосвітні заклади міста: Бобровицький ліцей, ЗОШ I-III ст. №1, ЗОШ I-III ст. №2 з профорієнтаційною метою. Адже в коледжі відкривають нові перспективи щодо паралельного навчання, коледж стає ще більш привабливим для здобувачів освіти.

 

      

      

 

  • Заступник директора з навчальної роботи  Петренко Ю.В.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 22 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Листопада 2018

Конкурентоспроможність будь-якої держави на світовому ринку та якість життя її населення напряму залежить від рівня професійної підготовки кадрів.

Підвищення якості освіти є однією з актуальних проблем сучасного суспільства – відбувається зміна оцінки результату освіти з понять «підготовленість», «освіченість», «загальна культура» на поняття «компетентність».

В рамках декади технологічного відділення 21 листопада в коледжі було проведено Міжвузівську студентську науково-практичну конференцію на тему «Дуальна освіта як спосіб популяризації спеціальностей аграрного профілю», на якій були презентовані роботи 18 студентів нашого та Ніжинського, Рівненського, Ірпінського коледжів.

      

Слід відмітити високий рівень наукових досліджень учасників конференції, їх бачення шляхів вирішення кадрових проблем в сучасному аграрному секторі вітчизняної економіки.

Цікаві і змістовні презентаційно-інформаційні матеріали щодо проходження технологічних практик в передових господарствах Чернігівщини, зокрема, ТОВ «Рожнівка-Агро», «Наташа-Агро», в Німеччині підготували студенти випускних груп Падалка Андріана (гр.Т-41), Коломайко Олександр, Коломайко Марія (гр.Р-41)

Жваве обговорення серед учасників дискусії викликали доповіді на теми «Колекційно-дослідне поле, як один з чинників покращення якості підготовки майбутнього фахівця» (Росоха Ярослав, гр. Р-41), «Аналіз виробничо-господарської діяльності ДАСП «Бобровицьке райагролісництво» (Юрченко Артем, гр. Л-41), та інші роботи.

      

Учасники конференції дійшли висновку, що дуальна освіта - це місток між ринком праці та українською освітою, а дуальні форми навчання це усунення основних недоліків традиційних форм і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолання розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом, та підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання.

Всі молоді науковці отримали дипломи учасників конференції.

    

 

О.П.Кучерявенко, голова циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Листопада 2018

    21 листопада в коледжі відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Актуальні питання економіки, обліку, фінансів і права». У роботі конференції взяли участь студенти економічного відділення, заочно учасниками стали студенти ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», Таращанського економіко-правового коледжу, ВСП «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України», ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж».

      

Мета конференції - залучення студентської молоді до обговорення актуальних наукових та практичних проблем підготовки сучасних фахівців, а також апробація та обмін результатами досліджень між студентами економічних спеціальностей вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації.

Приємною подією став прихід заступника голови Бобровицької районної ради, голови Бобровицького районного осередку партії ВО «Батьківщина» Андрія Ткаченка, який наголосив, що проблематика винесених питань на обговорення матиме подальший розвиток. З нагоди Міжнародного дня студента Андрій Ткаченко від громадського діяча Сергія Коровченка передав подарунок - оргтехніку для сприяння роботи студентської ради коледжу.

      

Засідання відкрила заступник директора з навчальної роботи Юлія Петренко, яка підкреслила необхідність науково - практичної діяльності студентів коледжів, важливість співпраці та обміну досвідом між навчальними закладами та побажала студентам успіхів у навчанні та науковій роботі. Модератором конференції була методист коледжу Ольга Леденко.

На розгляд студентів та викладачів були представлені доповіді- презентації, відеоролики, кейси. Кожна доповідь викликала жваву дискусію, особливо зацікавили теми «Актуальні питання побудови сучасної системи обліку в умовах інтернет-технологій», «Аутсорсинг як інструменти забезпечення ефективної діяльності підприємства», «Управління персоналом в організаціях малого бізнесу: особливості та проблеми», «Страхування життя в Україні».

Приємно оцінювати достойні відповіді студентів Софії Астратян, Анастасії Бойченко, Олега Мошенця, Антоніни Романенко, Аліни Соловей, Надії Світящук, Інни Ткаченко, Ліни Туренок, які звернули увагу на актуальність обраних тем, сучасні підходи у вирішенні завдань, сформували пропозиції. Ці студенти є гордістю економічного відділення.

   

Присутні викладачі та гості відмітили значний ступінь охоплення широкого кола економічних проблем з використанням арсеналу сучасних наукових методів дослідження, а ґрунтовні висновки та пропозиції засвідчили грунтовний рівень підготовки студентів.

Всі учасники конференції отримали почесні грамоти.

Зав. економічного відділення Коник А.А.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Листопада 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
День народження