width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [917]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 917
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 91 92 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Важливим компонентом професійного становлення кваліфікованого фахівця є здобуття професійних знань, вмінь та навичок, а також їх використання на практиці. Так, 6 червня студенти ІІ курсу спеціальностей «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» та «Лісове господарство» з викладачами Соловей О. Ю., Мартишевською В. Г відвідали ХХХ Міжнародну агропромислову виставку.

Студенти ознайомилися із сучасним технологічним обладнанням у тваринництві: доїльними апаратами, обладнанням для утримання свиней та птиці. Мали можливість поспілкуватися з представником компанії «Delaval», задати запитання по експлуатації різних видів доїльних установок. З цікавістю студенти вивчали різні породи сільськогосподарських тварин, а саме: великої рогатої худоби, коней, свиней, овець, кролів, птиці, страусів та риб.

          

Студенти спеціальності «Лісове господарство» познайомились з технікою, яку використовують у лісівництві, побачили безліч дерев, кущів.

На позитиві, окрилені новими ідеями та враженнями студенти повернулися до коледжу.

          

    

Викладачі Соловей О.Ю. Мартишевська В.Г.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Червня 2018

Студенти-випускники технологічного відділення спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» пройшли заключну ланку практичної підготовки – виробничу переддипломну практику.

31 травня відбувся захист звітів про проходження виробничо-переддипломної практики. Студенти прозвітувались про виконані завдання, удосконалення практичних умінь і навичок, безпосередньо на підприємствах. З допомогою мультимедійних презентацій продемонстрували інноваційні технології в тваринництві, організацію праці та економіку виробництва і переробки продукції тваринництва, зазначили, що набули навичок організаторської роботи зі спеціальності.

Члени комісії отримали відповіді на поставлені запитання та оцінили роботу студентів.

          

          

Завідуюча технологічним відділення В.Л. Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 22 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 31 Травня 2018

     25 травня – особливе свято, з особливою атмосферою. Це свято для усієї великої родини: інститутів, відокремлених навчальних підрозділів, науково-дослідних господарств, що входять до складу університету. Майже 100 гостей із 24 країн світу приїхали на святкування. За 120-річну історію заклад випустив майже 200 тисяч фахівців, які прославляли свою Альма-матер по всьому світу і зараз вищий навчальний заклад впевнено розвивається. З нагоди свята Президент України підписав указ про відзначення державними нагородами провідних вчених університету. Наш університет багатий не тільки потужним науковим та викладацьким складом, а й тими українськими традиціями, які він несе багато років.

  

  

  

  

Театрально-спортивне дійство відбулось на стадіоні, де традиційно презентували факультети, ННІ, відокремлені навчальні підрозділи і науково-дослідні господарства власну креативну концепцію подачі всього найкращого і найцікавішого, чим живуть колективи. Приваблювала всіх присутніх і презентація нашого коледжу, де у вишуканих формах були представлені різноманітні квіткові композиції та продукція колекційно-дослідного поля.

  

  

  

  

  

Ми пишаємось тим, що у стінах нашого університету зростають ті, кому творити майбутнє України, адже сьогодні він є провідним вищим аграрним закладом.

Тетяна Малюх, методист

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Травня 2018

24 травня студентський і педагогічний колектив коледжу радо вітав французьку делегацію району Ельзас в складі трьох мерів та віце-президента асоціації «Привіт дітям Чорнобиля».

На зустрічі обговорені питання тісної співпраці з сільськогосподарським ліцеєм м. Оберне, інтеграції в європейський простір.


          

    

          

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 44 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Травня 2018

     24 травня відбулось ЗНО з української мови та літератури у навчальних закладах м.Ніжин. Вперше студенти ІІ курсів ВНЗ І-ІІ р.а. брали участь у проходженні ЗНО, серед яких і 110 студентів нашого коледжу. Результати будуть відомі 15 червня. Чекаємо на успіх.

     

Голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін Суліменко Н.М.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Травня 2018

      23 травня студенти ІІ курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з викладачем Турчин І.М. взяли участь у навчальному семінарі з питань підприємницької діяльності для молоді і осіб, які бажають розпочати власну справу. Семінар відбувся за підтримки департаменту економічного розвитку ОДА, Бобровицької районної державної адміністрації спільно з державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області». Перед присутніми виступила заступник Генерального директора фонду Дудчина А.В., яка ознайомила з ситуацією, що склалася на Чернігівщині у сфері розвитку підприємництва, надала консультації щодо відкриття власної справи, державної підтримки молоді. Студенти зацікавилися інформацією і взяли участь в обговоренні.

          

Зав. економічного відділення Коник А.А.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 38 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Травня 2018

До 120-ї річниці НУБіП України в коледжі 22 травня працювала Міжвузівсько-шкільна студентсько-учнівська науково-практична конференція «Інноваційна спрямованість підготовки молодших спеціалістів аграрного сектору».

Почесним гостем конференції став Голова наглядової ради НУБіП України, вчений, громадський діяч Микола Томенко, який привітав молодих пошуковців з початком наукової діяльності та побажав успіхів у оволодінні методологією наукового пізнання.

          

          

Учасники роботу конференції продовжували по секціях за напрямками:

«Професійне становлення фахівця – напрямки та перспективи».

«Інноваційний потенціал викладача при професійно-практичній підготовці фахівців аграрного сектору».

«Природничо-математичні науки в моїй професії та житті».

«Мова та культура – сучасні аспекти співвідношення. Актуальні проблеми культури, мови і мовлення».

Приємно, що вже вкотре взяли участь у конференції учні Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Макарівської ЗОШ І-ІІ ст.

Атмосфера пошуку, щире спілкування, обмін думками з дослідженої роботи панували в аудиторіях. За підсумками роботи всі учасники конференції були нагороджені грамотами.

        

   

 

Малюх Т.В., методист

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Травня 2018

22 травня завітав до коледжу Микола Томенко, Голова наглядової ради НУБіП України, вчений, відомий громадський діяч, засновник Фонду «Рідна країна», ініціатор та організатор багатьох загальнонаціональних акцій і проектів, один із яких – «Сім чудес України».

          

За ініціативи Миколи Томенка створено просвітницьку акцію «Твій Шевченко». Неабияку цікавість викликала у присутніх розповідь про перепоховання Тараса Шевченка у Каневі на Чернечій горі, яке відбулося
157 років тому саме цього дня, та перегляд одного із відеофільмів про історичне місто Канів.

     

На завершення зустрічі приємно було отримати від автора для бібліотеки коледжу ряд книжок: «Україна: історія Конституції», «Абетка української політики», «Український щорічник», «Теорія українського кохання» та інші, кожну з яких він захоплено коментував.

 

Тетяна Малюх,  методист

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Травня 2018

21 травня заступник директора з навчальної роботи Петренко Ю.В., відповідальний секретар приймальної комісії Філатова В.Л. та уповноважена особа з питань внесення заяв вступників до ЄДЕБО Горда Ю.С. відвідали регіональну нараду-семінар з метою обговорення проектів Закону України «Про фахову передвищу освіту» (№ 8321-1 та № 8321) та підготовки до проведення вступної кампанії 2018 року до закладів освіти, що здійснюють підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста усіх форм власності та сфери управління, що відбулась в м. Києві на базі Київського електромеханічного коледжу.

          

Перед присутніми виступили заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров, народі депутати Ірина Констанкевич та Тарас Кремінь, які підкреслили мету законопроекту 8321-1 – забезпечення можливостей ефективного функціонування закладів фахової перед вищої освіти, визначення їхнього статусу, структури, прав і обов’язків, джерел фінансування.

     

Відповідальний секретар приймальної комісії Філатова В.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 26 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Травня 2018

Ефективною формою перевірки знань з історії є олімпіади, які залучають студентів до активного пізнавального процесу, сприяють глибокому і всебічному пізнанню суті історичних подій і явищ, виробленню вміння аналізувати історичний процес, робити точні і правильні висновки.

У коледжі відбувся І етап студентської олімпіади з дисципліни «Історія України». У олімпіаді взяли участь 12 студентів І курсу, які показали знання основних етапів розвитку та особливостей соціально-економічного та політичного розвитку України в ХХ – на початку ХХІ ст.

Переможцями стали: студенти групи № 3:

І місце – Носач Владислав

ІІ місце – Талаш Ольга

ІІІ місце розділили Самсон Діана та Семеног Ніна

    

Викладачі історії Коник А.А., Єременко О.С.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 38 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Травня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання