>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2096]
Навчальна робота [322]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2096
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 209 210 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Співчуваємо з приводу передчасної смерті захисника України, випускника коледжу спеціальності "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" Любомира Васильовича Луцака – (31.07.1991 -23.09.2022).

Солдат Луцак був призваний на військову службу 9 березня, служив грананометником 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти.

23 вересня внаслідок артилерійського обстрілу,будучи вірним військовій присязі у бою за нашу Батьківщину та місто Бахмут, виявивши стійкість та мужність поблизу с. Миколаївка Друга Бахмутського району на Донеччині, отримав поранення несумісні з життям.

Герої не вмирають!

Пам'ять про подвиг Героя житиме у пам'яті завжди!

 

Колектив коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Вересня 2022

На об’єднаному засіданні  старостату економічного і  технологічного відділень 26 вересня старости груп обговорили ряд питань: підготовка студентів нового набору до конкурсу аматорського мистецтва «О, наша юнь, талановита і горда!», призначення соціальних та академічних стипендій, участь у профорієнтаційній роботі.

Завідувач економічного відділення Алла Коник наголосила на залученні студентів до системної роботи щодо участі в конкурсах, олімпіадах, конференціях, семінарах та звернула увагу, що на наступне  засідання старостам груп необхідно підготовити інформацію про стан здачі студентами модульного та тематичного контролю за вересень.

  

Зав. відділення                       Алла КОНИК

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: fagreen039 | Дата: 26 Вересня 2022

Бобровиччина має багато прикладів успішності в різних сферах і професіях, тому потрібно використовувати кожну можливість, щоб ознайомитися з ними та перейняти досвід.

Так, студенти групи М-41, спеціальності 073 «Менеджмент»  мали чудову нагоду зустрітися з  Олександром Чухлібом - власником салону краси «Luna. Beauty studio» та автомагазину «Avto 888». Цікавим та продуктивним було спілкування. Спочатку він розповів студентам про роботу своїх підприємств, адже будь-яка сфера має свої особливості в управлінні та організації роботи. Доступно та відверто надав студентам рекомендації з відкриття власної справи, організації бізнесової діяльності, роботи з персоналом та клієнтами. Практичними прикладами показав тонкощі ведення бізнесу, відкрив власні секрети успішності, серед яких основними є наполегливість, впевненість в собі, працьовитість та прагнення до самовдосконалення.

Кращий досвід – це досвід успішних людей. Саме завдяки його вивченню та аналізу можна  розширити потенціал людини, і як результат, досягти в майбутньому всіх поставлених перед собою цілей.

Щиро вдячні Олександру Сергійовичу за цінні рекомендації, поради, лайфхаки для студентів- менеджерів та за надану можливість поглибити знання з фаху. Сподіваємося, що кожна ваша порада стане незамінним помічником у побудові кар’єри кожного із учасників заходу.

 

Яна Соколовська, викладач

економічно-облікових дисциплін.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Вересня 2022

Цікаво і пізнавально проходить технологічна практика у студентів групи М-41, спеціальності 073 «Менеджмент», адже вони мають чудову можливість відчути  тонкощі виробничої діяльності реальних підприємств.

23 вересня студенти вивчали аспекти організаційно-управлінської роботи у ДП «Бобровицярайагролісництво». Радо нас вітав директор  Вохмінцев Вячеслав Вікторович, який розповів про свої обов’язки, як керівника щодо планування та організації процесів виробництва, управління персоналом, процесів відбору та підготовки кадрів, особливості ведення зборів, переговорів, нарад, спілкування з партнерами тощо. Відповів на запитання, які цікавили майбутніх менеджерів щодо особливостей управлінської роботи в державному підприємстві. Студенти мали нагоду ознайомитися з роботою апарату управління,  структурних підрозділів та побачити  безперервні виробничі та технологічні процеси, які відбуваються на підприємстві .

Висловлюємо щиру подяку керівництву та спеціалістам ДП «Бобровицярайагролісництво» за надану можливість практично закріпити отримані в коледжі знання,  підвищити професійний рівень та удосконалити фахові компетентності.

Яна Соколовська, викладач

економічно-облікових дисциплін,

керівник практики

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Вересня 2022

Захоплююча та цікавою була гра з міні-футболу серед студентів ІІ-го курсу, яка пройшла 22 вересня у спортивному залі коледжу. Переможцем турніру стали студенти груп М-21 та П-21. Хорошу гру показали студенти груп А-21 та О-21.

Але перемогу з рахунком 2:0 здобули футболісти груп М-21 та П-21.

Горбатюк О.В., викладач фізичного виховання

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Вересня 2022

Навчальна дисципліна «Вступ до спеціальності» відкриває цикл професійних дисциплін. Вона є першою фаховою дисципліною майбутніх фахівців з обліку і оподаткування, де вони знайомляться з історією розвитку науки, становленням даної спеціальності, кодексом етики бухгалтера, отримують перші навички з використання термінології.

Мета курсу не лише ознайомити студентів з їх майбутньою спеціальністю, її економічним і соціальним значенням,  місцем у ряду професій в Україні та світі,  а й сформувати перспективи, напрацювати план дій та запрограмувати  етапи досягнення успіху.

Вивчення цієї навчальної дисципліни пробуджує інтерес студентів до сучасної обліково-економічної теорії, прагнення до оволодіння фаховими компетентностями, активує їх входження до самостійної навчальної, наукової діяльності.

Юлія ПЕТРЕНКО,

викладач обліково-економічних

дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: fagreen039 | Дата: 22 Вересня 2022

Сучасна успішна людина неминуче стикається з поняттям «тайм-менеджмент». Кожен в тій чи іншій мірі відчував брак часу, тиск термінів, відчував стрес від вимушеного поспіху.

Як це побороти та взяти своє життя під контроль? Відповіді на це та інші питання студенти  ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О. Майнової НУБіП України» можуть одержати на засіданнях гуртка «Тайм-менеджмент». Цей гурток має за мету: поглиблення знань студентів з менеджменту; забезпечення достатнього рівня теоретичних знань і практичних навичок у здобувачів фахової передвищої освіти, необхідних для формування у майбутніх фахівців знань з питань управління часом шляхом ефективного цілепокладання, планування і організації діяльності, самоконтролю і самомотивації для підвищення власної та командноїефективності;  розкрити можливості використання технік тайм-менеджменту в професійній діяльності; навчити студентів правильно розставляти пріорітети виконуваної роботи і структурувати час для її здійснення; розвиток готовності до професійного саморозвитку. 

21 вересня відбулося перше засідання гуртка «Тайм-менеджмент» у новому навчальному році. Тому на початку засідання особливу увагу було приділено організаційним моментам, гуртківці ознайомилися з метою і завданнями гуртка, напрямами  та планом роботи.

Після організаційних питань було проведено тренінг відповідно до запланованої тематики. Тема «Тайм-менеджмент як система: на чому  будується і як працює технологія управління власним часом» розкриває базові правила та складові  практики управління власним часом. А  технології  освітньої візуалістики та практичні вправи «Хмара слів», «Пиріг часу», використані під час тренінгу дають можливість ще більше задуматися над власною ефективністю. Гуртківці мали змогу проаналізували свої цілі на життя та розставити пріоритети, дізналися про способи боротьби із «поглиначами часу», а також про методики, які допомагають із плануванням часу. Також ознайомилися із основними поняттями тайм-менеджменту, з видами та методами процесу планування, які вчилися застосовувати на практиці. Всі були зацікавлені, адже сьогодні дуже важливо вміти правильно розподілити свій час.

Управління часом важливе не тільки для роботи: люди, що осягнули мистецтво тайм-менеджменту, більш життєрадісні, здорові і успішні в професійному та особистому житті. Ефективний тайм-менеджмент дозволяє осмислювати свої вчинки і рішення з точки зору їх доцільності для власного розвитку і вдосконалення.

На шляху до успіху є маса кроків, один з яких — навчитися управляти своїм часом. Сподіваємося, що гурток «Тайм-менеджмент»  допоможе студентам освоїти принципи цього мистецтва!

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: fagreen039 | Дата: 22 Вересня 2022

Захоплюючі та цікаві ігри з міні-футболу відбулись серед студентів І-го курсу, які пройшли 15 вересня у спортивному залі коледжу. Переможцем турніру стали студенти групи №3. Хорошу гру під час турніру показали студенти: Конішевський Олександр, Халімон Володимир, Никонець Олександр та Петренко Тарас.
20 вересня в спортивній залі коледжу відбулась товариська зустріч з міні-футболу між викладачами та переможцем турніру серед першого курсу. Цікава гра була з першої до останньої хвилини зустрічі. Головний суддя зафіксував рахунок на користь студентів.

Горбатюк О.В., викладач фізичного виховання

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: fagreen039 | Дата: 21 Вересня 2022

Підприємства сфери послуг мають ряд специфічних особливостей, які необхідно враховувати при плануванні їх діяльності та здійснення управлінських заходів. 21 вересня з метою вивчення цієї специфіки і важливості сфери послуг студенти групи М-41 відвідали ФОП Білосвіт О.Л. (Перукарня «Світ краси»).

Змістовно було розглянуто послуги підприємства,  як специфічний товар, особливості формування попиту та пропозиції на них, характер комерційних операцій, пов'язаних з їх реалізацією та якісними показниками їх надання. Детально зупинилися на особливостях підбору кадрів, організації їх роботи, управління персоналом.

Щиро вдячні Олені Леонідівні за екскурсію та можливість практично підвищити професійний рівень майбутнім менеджерам!

Яна Соколовська,

викладач економічно-облікових дисциплін,

керівник практики.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 20 Вересня 2022

У комплексі різноманітних форм та методів освітньої роботи з підготовки фахівців за спеціальністю «Менеджмент» у

ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О. Майнової НУБіП України» важливу роль приділяють технологічній практиці, під час якої здобувачі фахової передвищої освіти набувають професійних навиків приймати самостійні рішення в реальних виробничих умовах. Технологічна практика для майбутніх менеджерів – це привід поглибити знання та удосконалити компетентності з фахових предметів;  дізнатися щось нове, сучасне у сфері управління; побувати у реальних виробничих умовах підприємств та дізнатися специфіку організації їх роботи.

Саме з цією метою 20 вересня зі студентами групи М-41 проведено тематичне заняття-екскурсію до ФОП Жолак О.В.  Студенти мали змогу поспілкуватися з менеджером Валентиною Олексіївною і дізнатися історію розвитку, специфіку та організаційну побудову діяльності підприємства, а також особливості роботи управлінських підрозділів. Детально зупинилися на проблемах, що виникають при  роботі з клієнтами та організації рекламних заходів для просування певного товару.

В цілому інформація  для наших студентів була не тільки цікавою, але, й корисною,  з точки зору можливостей майбутнього працевлаштування.

Щиро вдячні  Олегу Валентиновичу та його персоналу, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Яна Соколовська,

викладач економічно-облікових дисциплін,

керівник практики.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 20 Вересня 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй