>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1886]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1886
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 188 189 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

01 вересня в актовій залі коледжу відбулася урочиста церемонія Посвяти  першокурсників  у студенти Бобровицького фахового коледжу імені О.Майнової НУБіП України.

 

З словами привітання та важливими настановами звернувся до першокурсників  в.о. директора Віктор Кудряченко. Радість свята розділили поважні гості – перший заступник Бобровицької міської ради  Данішевський Володимир Миколайович та доцент кафедри менеджменту імені проф. Й.С. Завадського факультету аграрного менеджменту НУБіП України  Харченко Ганна Анатоліївна.

 

Особливий і святковий настрій створила церемонія зустрічі Нового навчального року з посвятою в студенти, збагаченням Дерева Знань стрічками з побажаннями, клятвою першокурсників та врученням ключа знань.

  

  

Заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Петренко зі словами вдячності звернулася до батьків студентів та наголосила на спільних цілях і зусиллях до досягнення фахових висот. З  вірою в успіх всіх першокурсників і кожного окремо запросила до коледжської родини,  вручила символічну залікову книжку та студентський квиток.

  

 

З батьківськими настановами, особливим трепетом душі і за доброю українською традицією благословила студентів Світлана Ткаченко.

Особливою родзинкою свята стали концертні  номери у виконанні викладача Ольги Хуртепи, студентів Олександри Добробоженко, Іллі та Марини Ярем.

  

Усім першокурсникам бажаємо успішної студентської долі насиченого і пізнавального життя, здоров’я на довгі роки, очного навчального року та Божого благословіння!

  

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: fagreen039 | Дата: 01 Вересня 2021

1 вересня в актовій залі коледжу пройшли традиційні збори студентів нового набору. Заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Петренко ознайомила присутніх із Правилами внутрішнього розпорядку коледжу, основними складовими організації освітнього процесу, довела до відома вимоги щодо очного та дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень, дала практичні поради  задля кращої адаптації першокурсників в навчальному закладі.

 

 

Інженер з охорони праці Андрій Ткаченко провів інструктаж з техніки безпеки, охорони праці та пожежної безпеки.

 

Завідувач бібліотеки Марія Герасименко та керівник фізичного виховання Василь Птуха запросили студентів до активізації та участі в гуртках художньої самодіяльності, спортивних секціях.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: fagreen039 | Дата: 01 Вересня 2021

Першого вересня відбулися засідання циклових комісій соціально-гуманітарних дисциплін, обліково-економічних дисциплін, математичних та науково-природничих дисциплін коледжу, на яких було обговорено плани роботи комісій на 2021-2022 навчальний рік, розглянуто  і затверджено робочі навчальні програми дисциплін, плани роботи гуртків, лабораторій, кабінетів та графік взаємозаміни занять.

 

  

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: fagreen039 | Дата: 01 Вересня 2021

Науковий потенціал та методична робота  викладачів - найважливіші показники, що визначають відповідність змісту навчального процесу,  вимогам сучасності, що гарантують якість освіти і забезпечують репутацію коледжу.

Професіоналізм викладачів, їх активність публікацій, дослідницька робота, творчість, оригінальність  та інноваційність підходів викладання розглядаються як провідні показники компетентності викладачів.

31 серпня  відбулося засідання циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін, де викладачі розглянули та затвердили план роботи циклової комісії на 2021-2022 навчальний рік.

Також були розглянуті питання проведення  викладачами декади  циклової комісії, відкритих заходів, розробки електронних посібників та презентацій навчального матеріалу, робочих зошитів та методичних вказівок по виконанню практичних робіт, що підвищує ефективність самостійної роботи студентів та розвитку їх  творчого потенціалу.

Обговорено та затверджено  робочі програми, плани роботи гуртків та лабораторій.

 Викладачі визначили завдання на навчальний рік:  акумулювати всі нововведення, які з’являються на ринку освітніх послуг, вивчати їх, порівнювати і пропонувати студентам.

 

 

Голова циклової комісії   О.П.Кучерявенко

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: fagreen039 | Дата: 31 Серпня 2021

 

До уваги студентів коледжу, які потребують поселення до гуртожитку!

При поселенні в гуртожиток студент обов’язково повинен мати засоби індивідуального захисту (захисну маску та антисептик для рук).

Поселення до студентського гуртожитку здійснюватиметься із 28 серпня по 31 серпня 2021 року (08.00 – 17.00).

 

Студенту для поселення в гуртожиток потрібно мати:

  •  копію паспорта та ідентифікаційного номеру (для студентів нового набору);
  • студенти першого року навчання обов’язково мають зареєструватися за місцем фактичного проживання, тобто в гуртожитку. При наявності паспорта громадянина України старого зразку (в формі книжечки) студенти приїжджають на поселення з відміткою в паспорті про зняття з домашнього місця реєстрації (також можна одночасно знятися із реєстрації та зареєструватися за новим місцем проживання у паспортиста коледжу), студенти які мають паспорт в формі ID-карти повинні мати при собі довідку про зняття з місця реєстрації Ф – 13;
  • студенти чоловічої статті – приписне свідоцтво з відміткою про зняття з військового обліку за попереднім місцем проживання;
  • довідку про проходження флюорографії та довідку про стан санітарно-епідеміологічного оточення дитини. Довідка надається сімейним лікарем, в якій вказується епідеміологічний стан дитини (наявність/відсутність педикульозу, шкірних захворювань, що протягом 21 дня не було контактів з людьми, які хворіють інфекційними хворобами та не перебуває на самоізоляції, тощо);
  • квитанцію про оплату за проживання в гуртожитку за семестр. Без наявності квитанції про оплату (оригінал або копія) за проживання у гуртожитку поселення студентів категорично забороняється.   

 Реквізити для оплати за проживання в гуртожитку

на 2021-2022 н.р.

 

 Одержувач: ВСП Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України

Адреса: 17400, м. Бобровиця, вул. Чернігівська, 19

IBAN: UA67820172 0313291003202014270

Банк: ДКСУ м. Київ

ЄДРПОУ: 33935089

Призначення платежу: за проживання в гуртожитку

П.І. по Б. (вказувати повністю ініціали студента, який проживатиме в гурт.)

Вартість проживання в гуртожитку за семестр 1950,00 грн. (390,00 грн. місяць)

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 44 | Добавил: fagreen039 | Дата: 31 Серпня 2021

30 серпня 2021 року відбулось серпневе засідання педагогічної ради ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України».

На розгляд було винесено питання про підсумки діяльності педагогічного колективу в 2020-2021 навчальному році та завдання на 2021-2022 навчальний рік.

На педагогічній раді були присутні завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського, професор, кандидат економічних наук Балановська Тетяна Іванівна та Новак Олександр Володимирович, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук.

З вітальним словом і побажаннями до Дня знань звернулась Тетяна Балановська.

 

В. о. директора Кудряченко В. В. розпочав засідання педагогічної ради, привітав колектив з початком нового навчального року, передав вітальні слова і побажання ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка. Вручив зав. господарством Висовень Н. С. диплом заслуженого працівника НУБіП України. Подяки ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» отримали  Якобчук О. А., Побережна Л. С., Кібалко В. О., Макуха Л. А. та Семена Н. В.

 

 

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Петренко Ю.В. підвела підсумки навчальної та методичної роботи педагогічного колективу в 2020-2021 навчальному році, сконцентрувала увагу на концептуальних основах діяльності в 2021-2022 навчальному році та звернула увагу, що досягнень є чимало, зокрема підвищились результати складання зовнішнього незалежного оцінювання, використання новітніх технологій в освітньому процесі викладачами коледжу, активна участь педагогічних працівників в майстер-класах, семінарах, вебінарах, тренінгах, курсах підвищення кваліфікації з метою саморозвитку та для покращення якісної підготовки фахівців. В обговорені доповіді Петренко Ю. В.  взяли участь  голови циклових комісій: Баранчук В.С., Суліменко Н.М., Мовчун Л.О., Кучерявенко О.П. які відзвітувались про роботу своїх комісій.

  

 

Відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Коник А.А. доповіла про результати проведеної вступної кампанії на денну та заочну форму навчання в цьому році, її особливості та недоліки.

Матвієнко А.І. доповів про вступну кампанію до Міжкафедральної навчальної лабораторії НУБіП України. Також Соловей О.Ю. проаналізувала результати профорієнтаційної роботи, проблеми які виникли в ході роботи та завдання  по активізації нових методів  профорієнтаційної роботи.

В. о директора Кудряченко В. В. завершив засідання педагогічної ради, побажав міцного здоров’я та успіхів в педагогічній справі.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: fagreen039 | Дата: 30 Серпня 2021

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 24 | Добавил: fagreen039 | Дата: 30 Серпня 2021

  Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. 

   За офіційними даними, під час Іловайської операції (7-29 серпня 2014 року) і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» 366 українських воїнів загинуло, 429 – отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 42 вважаються зниклими безвісти.

На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» від 23.08.2019 року No 621, встановивши День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – пам’ятну дату, яка щорічно відзначається 29 серпня.

  

    До дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в ВСП «Бобровицький фаховий  коледж імені О. Майнової НУБіП України» організовано тематичну виставку-інсталяцію  на якій  представлені документальні матеріали,які засвідчують героїзм і мужність наших земляків, що загинули на Сході країни і світлини тих, хто сьогодні захищає нашу незалежність. Також представлені друковані документальні видання свідків тих подій, хто пройшов пекло війни.

 

    Загибель або поранення українських військовослужбовців та добровольців викликають у нас біль і справедливу ненависть до окупанта. Але навіть в праведному гніві маємо єднатися в прагненні до перемоги над ворогом, вміти протистояти ворожій пропаганді і не втрачати тверезого погляду на події минулого.

 

Оголошення 29 серпня о 10:00 загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 

 

Марія Герасименко, завідувач бібліотеки

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: fagreen039 | Дата: 28 Серпня 2021

Колектив коледжу приєднався до проведення Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях», який визначено символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, і означає відродження з найменшого чорного зернятка, як української землі, нового життя. Сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України, з чорним, як українська земля зернятком, що обов'язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися скільки б не намагалися їх знищити.

  

  

  Ольга Науменко, голова методобєднання кураторів 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: fagreen039 | Дата: 28 Серпня 2021

До 165-річчя від Дня Народження Івана Яковича Франка (1856-1916), українського письменника, драматурга, вченого, громадського діяча.

 «…Франко — наш найкращий провідник, наш учитель, ясне сонце на українському небі…»

В. Стефаник

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: fagreen039 | Дата: 27 Серпня 2021