>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1973]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1973
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 197 198 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: fagreen039 | Дата: 30 Грудня 2021

29 грудня - радісний і світлий день у справжнього чоловіка і нашого колеги Птухи Василя Петровича !  Весь колектив коледжу щиро  вітає Вас з днем народження!

Бажаємо бути в усьому переможцем, ніколи не сумувати, любити життя, творити добро, бадьоро і впевнено йти до своїх цілей і результатів, завжди залишатися веселим і душевним, мати відмінний настрій, з натхненням і гумором дивитися на світ. Величезного Вам щастя, міцного здоров'я, неймовірних пригод і фінансових висот!
 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: fagreen039 | Дата: 29 Грудня 2021

28 грудня –день народження у гарної жінки, люблячої мами, бабусі, нашої колеги-Кузьменко Валентини Віталіївни. У цей день  хочеться побажати палац благополуччя, вагон терпіння, мішок грошей, побільше усмішок і доброти, міцної дружби, яскравих вражень, задоволення від життя і чарку сліз радості від того, що в тебе це все є! А ще : 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: fagreen039 | Дата: 28 Грудня 2021

26 грудня святкує свій день народження  - мила, чарівна, неповторна жінка, наш викладач – Соколовська Яна Валентинівна. Колектив коледжу :

Бажає  вам квітів та мирного неба,
Грошей та здоров'я ще більше, ніж треба.
Хай доля вам щастя багато дає,
Зозуля сто років життя накує.
Хай справдяться мрії, здійсняться дива,
Хай кругом від сміху іде голова,
Достатку – у будні, в свята – подарунків,
Гарних подій, доброти й цілунків!

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: fagreen039 | Дата: 27 Грудня 2021

24 грудня у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України»  відбулася урочиста церемонія нагородження учасників онлайн-конкурсу «Краса коледжу 2021», за результатами якого визначено переможців у номінаціях:

Містер «Золоті руки» – Пивовар Сергій, група П-31

Містер «Стиль» – Ніколаєнко Дмитро, група А-21

Містер «Інтелект»  – Орленко Максим,  група №1

Містер «Харизматичність» – Митрович Максим, група №2

Містер «Фотогенічність» – Ярема Ілля  (група Ф-31),  Петрюк Юрій (група Л-41),  Шуляк Богдан група М-31

Містер «Позитив» – Поталап Олександр, група А-41

Міс «Ніжність» – Романенко Ольга,  група №1

Міс «Шарм» – Сеніч Катерина,  група №3

Міс «Посмішка» – Димарчук Діана, група №2

Міс «Загадковість» – Касьяненко Аліна, група Ф-31

Міс «Індивідуальність» – Микал Вероніка, група Ф-31

Міс «Оригінальність» – Сокіл Софія, група Ф-21

Міс «Вишуканість» – Безрідна Владислава, група П-21

Міс «Фотогенічність» – Клочко Аліна (група Т-41), Василенко Діана (група М-31).

Титул «Міс коледжу 2021» отримала Бірюк Софія (група №3), титул «Містер коледжу   2021» – Максим Севаст’янов  (група №3).

Віцекрасунею коледжу стала Евеліна Коробка, студентка групи Ф-21, а «Віце Містер» – Денис Гришкевич (група П-21).

За результатами онлайн голосування було обрано переможців  Містер та Міс «Глядацька симпатія». Ними стали  Дмитро Ніколаєнко та Софія Бірук , яка, до того ж, підтвердила титул першої красуні коледжу.

  

  

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: fagreen039 | Дата: 24 Грудня 2021

Студентка коледжу групи №3, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», Салівон Яна завітала до школярів рідного Макіївського навчально-виховного комплексу.

Зустрівшись зі своїми вчителями, односельчанами розповіла про нові можливості навчання у нашому закладі.

Учні цікавились спеціальностями за якими здійснюється підготовка фахівців, дізнались про можливості й перспективи, які мають студенти у закладі, розповіла про дозвілля, різноманітні заходи студентства та організацію студентського самоврядування.

Студентка надала відповідь на запитання учнів та роздала рекламні буклети про ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» та запросила на персональні зустрічі у нашому коледжі.

 

Олена Соловей, керівник відділу профорієнтації

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Грудня 2021

22 грудня в бібліотеці ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України»  відбувся майстер-клас з Новорічного декупажу.  Свою майстерність проявив кожен, хто долучився до  творчості, але  ми щиро вдячні  дійсно  майстрині з декупажу  Лесі Цибі, яка майстерно  і дохідливо показала тонкощі цього виду мистецтва.  Недаремно кажуть, що  мистецтво надихає на прекрасне  і це дійсно так, бо всі хто творив неповторні вироби  своїми руками, можливо  і вперше, відчув , що головне відчувати красу і в тебе все вийде!

  

 

Герасименко М.П зав.,бібліотеки

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: fagreen039 | Дата: 23 Грудня 2021

    20 грудня   в  ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» відбулися збори трудового колективу на яких було заслухано звіт виконувача обов’язки директора Кудряченка В.В. про роботу коледжу за 2021 рік та стратегічні цілі на 2022 рік. 

    Виступили: заступник директора з навчально-виховної роботи Петренко Ю.В., завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії Матвієнко А.І.  та заступник директора з адміністративно-господарської роботи  Велігорський А.І.

      

    В роботі зборів взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Ткачук В.А., декан факультету аграрного менеджменту Остапчук А.Д., начальник відділу регіонального розвитку координації діяльності  ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання Санченко О.В.

     Звіт   схвалено, роботу визнано «задовільною».

 Герасименко М.П зав.,бібліотеки

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 35 | Добавил: fagreen039 | Дата: 20 Грудня 2021

Пізнавально та змістовно відбулося знайомство майбутніх абітурієнтів у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» 17 грудня на Дні відкритих дверей.

 

У коледжі функціонують економічне та технологічне відділення, які готують фахівців із семи спеціальностей, а здійснюють підготовку голови циклових комісій, які якнайкраще презентувати свою роботу для того, щоб зацікавити нею майбутніх абітурієнтів.

Голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Суліменко Наталія Миколаївна, ознайомила майбутніх абітурієнтів, особливостями аудиторної та позааудиторної роботи із студентами, особливу увагу звернула на підготовку студентів ІІ курсів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Голова циклової комісії економічно-облікових дисциплін Мовчун Леся Олександрівна зазначила, що наш коледж є єдиним з провідним вищих навчальних закладів, системи аграрної освіти Чернігівщини. Для успішної роботи у сфері освіти економічне відділення здійснює підготовку фахівців за такими спеціальностями: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», Облік і оподаткування», «Менеджмент», а також зазначила, що на відділенні оснащенні сучасні кабінети, лабораторії, які вже чекають на майбутнє поповнення. Наші педагоги, які є професіоналами своєї справи надаватимуть якісні освітянські послуги, які сформують компетентного фахівця, що буде конкурентноздатним на ринку праці.

  

Голова циклової комісії технологічних і лісотехнічних дисциплін, технологічного відділення Кучерявенко Олена Петрівна запевнила, що технолог це – спеціальність сільського виробництва, який володіє усесторонніми знаннями в області агрономії, тваринництва, лісового господарства. Це творчі професії, які потребують постійного пошуку, нових рішень і технологій. Це робота для активних організаторів, аналітиків, які зможуть впроваджувати набуті знання та практичний досвід у виробництво.

  

Під час зустрічі майбутні абітурієнти та їх батьки отримали відповіді на усі питання, які їх цікавили.

Тож з нетерпінням чекаємо майбутніх абітурієнтів у нашому коледжі!

Олена Соловей,керівник відділу профорієнтації

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 35 | Добавил: fagreen039 | Дата: 17 Грудня 2021

 

Хто не пам’ятає минулого, тому важко будувати майбутнє…

Історія конкретної родини часто відтворює історію всієї держави…

Українці - нація прадавня, славна своєю культурою і традиціями.

Тому кожна людина завжди з великою любов`ю і душевним трепетом згадує місце, де народилася, де минуло її дитинство. Те родинне вогнище- маленька батьківщина кожної людини, де живуть мама, тато, бабуся, дідусь, сестри і брати, і якщо скласти маленькі батьківщини кожного з нас – вийде велика держава – Україна.

14 грудня у групі А-31, проведено виховну годину на тему: «Історія родини кожного з нас – це літопис народу нашого». Студенти відчули те, на скільки повинні знати історією своєї родини та її предків, адже простеживши шлях від себе до своїх прабабусь і прадідусів,  можна визначити свій родовід. Тому студентам було запропоновано відтворити своє родинне дерево за допомогою, опитування близьких родичів, знайомих, відшукавши в списках та архівах, інтернет-ресурсах.

Після чого буде проведено конкурс на краще родинне дерево.

  

Олена Соловей, куратор групи А-31

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 32 | Добавил: fagreen039 | Дата: 14 Грудня 2021


Онлайн рапортичка

Відскануй