>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1847]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1847
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 184 185 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Студенти ІУ курсу спеціальності 201 «Агрономія» згідно графіка навчального процесу завершили проходження переддипломної практики і 15 червня успішно звітували членам комісії про свої професійні уміння і навички набуті в сільськогосподарських підприємствах різних форм власності.

У своїх доповідях студенти поділились особливостями ведення сільськогосподарського  виробництва, організацією роботи агрономічної служби , інших виробничих підрозділів та особистою участю на конкретних ділянках роботи.

Майбутні фахівці, які показали високий рівень знань отримали пропозиції щодо працевлаштування  на різні посади в галузі рослинництва.

  

 

 

Олена Кучерявенко, керівник практики

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Червня 2021

Ця зустріч дарує надію

І сподівання щирі нам усім,

що ми є дружною єдиною сім’єю,

бо коледж - це наш другий дім.

Хтось сказав: «Якщо в календарі немає святкової дати то потрібно придумати свято і відзначити його».

Друга субота червня не відзначена у календарі. Але кожного року ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» відчиняє свої двері для зустрічі випускників.

Це зустріч з юністю це приємні спогади про роки навчання, викладачів, одногрупників. Для кожного це довгоочікуване свято.

      

      

      

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже сорок років тому пролунав останній дзвінок, та усіх об’єднують незабутні пари, шалені перерви, пізнавальні практики, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишилася в пам’яті назавжди.

      

      

   

   

Сльози, посмішки, квіти, здивування, обійми, поцілунки - усе злилося у єдиний святковий гамір.
У декого сивина уже посріблила скроні, але у кожного в словах – виваженість і поміркованість, за плечима немалий життєвий досвід і, навіть, вже підростають онуки. І лише в спогадах залишилось безтурботне студентське життя…

      

      

      

    

       

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Червня 2021

   Сьогодні  суспільство потребує підготовки висококваліфікованих фахівців у кожній галузі.

     У менеджменті цей процес дуже динамічний, бо, саме,  ця галузь активно видозмінюється  й  модернізується. Але, незмінними є вимоги до фахівців, які мають бути творчими, ініціативними, здатними до особистісного саморозвитку і професійного самовдосконалення.

      Фомування цих якостей відбулося під час проходження екскурсії 11 червня 2021 року з виробничої технологічної практики з дисципліни «Менеджмент» студентами групи М-31 III курсу економічного відділення коледжу.

     Базою змістовної екскурсії було Товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок» Бобровицького району, м. Бобровиця, де студенти взяли активну участь у вирішенні ситуацій, пов’язаних з оцінкою дільності трудового колективу та управлінських рішень.

   Висловлюємо щиру подяку керівництву та спеціалістам ТОВ «Світанок», які забезпечили необхідні умови  для  виконання загальної програми виробничої технологічної практики студентів. 

  

Лідія  Березан,  керівник практики    

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Червня 2021

09 червня викладач історії Алла Коник взяла участь у засіданні Обласного методичного об’єднання викладачів історії та  суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області, яке відбулося на платформі Zoom.

Члени методичного об’єднання розглянули основні зміни Міністерства освіти і науки України щодо оформлення статей у наукових фахових виданнях України (правила оформлення списку літератури та подання обов’язкової транслітерації), обговорили, яке місце займають християнські духовно-моральні цінності в сучасній освіті, обмінялись досвідом щодо використання методу проєктів, ігрових технологій у викладанні історії та їх вплив на формування особистості студентів під час вивчення історії, підвели підсумки роботи ОМО за 2020-2021 н.р., обговорили і затвердили план роботи об’єднання на 2021-2022 н.р.

 

Алла Коник, викладач історії

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Червня 2021

Проходження переддипломної практики є найважливішою частиною та невід`ємним етапом формування кваліфікованого та професійно компетентного фахівця. Саме під час переддипломної практики студенти-випускники економічного відділення спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» мали можливість ознайомитися з організаційно-економічною діяльністю фінансових установ, відділень комерційних банків, Державного казначейства України, приватних сільськогосподарських підприємств, опрацювати фінансову звітність, працювати дублерами на робочих місцях відповідно до штатного розпису та виконувати доручення фахівців. Тим самим закріпити теоретичні знання, здобуті при вивченні навчальних дисциплін у коледжі, набути навичок практичного застосування теоретичних знань для розв`язання завдань з управління фінансами, навчитися аналізувати та прогнозувати фінансові результати, ознайомитися із організацією бухгалтерського обліку та обліковою політикою, підготувати пропозиції щодо покращення організації управління підприємством.

Усі студенти отримали позитивні відгуки від керівників та залишилися задоволеними проходженням переддипломної практики.

 

Результати своєї роботи студенти продемонстрували 9 червня під час захисту Звітів  з переддипломної практики - де представили членам комісії змістовні доповіді та креативні презентації, серед яких слід виділити Берус Аллу, Бережного Олега, Ющенко Дарину, Дурицького Богдана, Бурденко Мілану та Мелащенко Альону які довели, що вміло застосовують отримані теоретичні знання в коледжі під час практики.

  

                                                      Леся Мовчун, викладач

 

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Червня 2021

2 червня відбулося заключне засідання гуртка на тему: «Вплив годівлі біотехнологічних аспектів на формування продуктивності тварин», на якому гуртківці обговорили питання поліпшення продуктивності тварин в сучасних умовах, нову тенденцію годівлі тварин у різні періоди використання та ознайомились  із зарубіжними та вітчизняними досвідами ведення галузі тваринництва.

На завершення засідання, гуртківці підвели підсумки роботи гуртка за ІІ семестр 2020-2021 навчального року.

  

Олена Соловей, керівник гуртка

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 19 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 02 Червня 2021

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 31 Травня 2021

Колектив коледжу щиро вітає директора, Ольгу ГОРДІЄНКО, із високою нагородою - цінним подарунком Кабінету Міністрів України.

Відзнака Кабінету Міністрів України стала визнанням вагомих заслуг директора у забезпеченні сталої роботи в галузі освіти, високого професіоналізму та особистого внеску у розвиток навчального закладу.

Висловлюючи свою глибоку повагу, трудовий колектив зичить керівнику нових звершень, міцного здоров’я та життєвої наснаги, миру, щастя, добра!

Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал продовжують якнайкраще служити на благо рідного коледжу та славетного НУБіП України!

   

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 31 Травня 2021

28 травня велика університетська родина відзначає 123-ю річницю. До святкових заходів долучився і Бобровицький фаховий коледж
імені О. Майнової. У коледжі відбулися: онлайн-зустріч успішних випускників «Коледж – Університет – Успішна кар’єра», урочисте відкриття навчальних лабораторій і бузкової алеї, Міжвузівська студентська  науково-практична конференція «Наука і сьогодення», марафон вітань академічних груп «VIVAT, НУБіП,  VIVAT», велопробіг «Майнівський шлях».

А сьогодні, працівники і студенти коледжу взяли участь в Урочистій Академії (онлайн).

Бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, миру, нових досягнень на благо нашого університету та України!

 

 

 

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 28 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Травня 2021

У рамках проведення плану профорієнтаційної роботи, викладачами Суліменко Н.М.,  Приємницькою В.С. та студентами коледжу була проведена профорієнтаційна робота  у закладах освіти Бобровицького району. Зокрема відвідали Ярославську філію І-ІІ ст. Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 (с.Ярославка), КЗ «Старобасанська гімназія-інтернат», Старобасанську філію І-ІІ ст.. Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 (с.Стара Басань), ЗЗСО І-ІІІ ст. імені П.Тичини (с.Піски). Під час цього заходу учням були презентовані спеціальності, які надає ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України». Зустріч була цікавою, школярі виявили інтерес до навчання в коледжі, задавали багато питань, на які отримали вичерпні відповіді. Вчителі та учні були приємно здивовані міні-концертом, які влаштували студенти коледжу.

 

  

Наталія Суліменко, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 27 Травня 2021Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання