width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1524]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1524
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 152 153 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

28 листопада викладачі  коледжу взяли участь у  Міжнародній науково-практичній конференції «Освітньо-наукові аспекти контролю інфекційних хвороб тварин в Україні», яка проходила в Науково-методичному центрі вищої та передвищої освіти.

Основною метою конференції був обмін досвідом актуальних аспектів освіти і науки в методології контролю емерджентних, особливо небезпечних та економічно значущих інфекційних хвороб тварин.

Учасники конференції  обговорили питання епізотичної ситуації в Україні, системи контролю інфекційних хвороб, перспективи використання молекулярно-генетичних методів дослідження для ідентифікації збудників токсикоінфекцій, сучасних методик діагностики та профілактики захворювань тварин.

  

Соловей О.Ю.,  викладач технологічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Листопада 2019

Життя – це процес постійного вибору.

Щомиті людина має вибір: або відступ,

або просування до мети. Обрати розвиток

замість страху разів десять на день – означає

десять разів просунутися до самореалізації.

Абрахам Маслоу, психолог

Впровадження новітніх технологій, зміни в організації суспільних та економічних відносин, глобалізаційні процеси зумовлюють підвищення уваги до аспектів особистісного становлення та самовдосконалення. Особливої уваги потребує питання професійного самовизначення особистості. З огляду на це, роль професійної орієнтації в умовах швидкозмінюваного ринку праці повсякчас зростає.

Одним із головних завдань сучасного етапу глобалізації, інформатизації, впровадження ринкових важелів виробництва є підготовка конкурентоздатного кадрового персоналу як головної рушійної сили організації, за умови що персонал є її основним багатством.

Практика показала, що працівники не завжди усвідомлюють можливості і перспективи свого професійного розвитку, досить часто в організації неефективно використовують їхній особистісний і професійний потенціал, не враховують реальних здатностей працівників у виконанні того чи іншого виду професійної діяльності. Це підтверджує потребу вивчення психолого-педагогічних розвитку кар'єри особистості в контексті  реальних умов сучасної праці.

З метою обговорення основних аспектів подальшого розвитку кар'єри студентів-випускників економічного відділення 27 листопада відбулася Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Моя кар'єра в Україні». 

Цікаві вступи, яскраві презентації, захоплюючі відеоролики, гарячі дискусії - підсумок великої пошукової роботи студентів та їх керівників.

  

  

   

 

О.П. Леденко, викладач

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Листопада 2019

26 листопада збірна команда коледжу взяла участь в  обласних змаганнях з настільного тенісу серед закладів вищої освіти,  які відбулися на базі Чернігівського спортивного  комплексу «Хімік». Нажаль, наші спортсмени не ввійшли в число  призерів, але показали непогану гру, набули певного досвіду. Тепер є ще більший стимул для постійних тренувань, удосконалення  майстерності.  

О.В. Горбатюк, викладач  фізичного виховання 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Листопада 2019

Традиційна Міжвузівська  студентська науково-практична конференція «Осінні наукові читання», яку щорічно проводить циклова комісія математичних та природничих дисциплін, цього року була приурочена 128-ій річниці коледжу. ЇЇ тема: «Організація і економіка використання біоресурсів» спонукала до наукових досліджень багатьох студентів. Право ж виступити з доповідями отримали найкращі.

Змістовним був виступ студента-першокурсника групи № 1 Тригуба Андрія (керівник Мартишевська М.Ф.)  на тему: «Антропогенний вплив на біоресурси та біорізноманіття».

«До краси можна доторкнутися тільки серцем» – під такою  оригінальною назвою прозвучав виступ першокурсниці групи №3 Лози Катерини (керівник Баранчук В.С.), в якому вона познайомила всіх присутніх з рідкісними і зникаючими видами рослин Червоної книги України та Чернігівщини.

Лесенко Владислав, студент групи М-21 (керівник Руднєва С.М.), дослідив виробництво і використання біомаси і біопалива в Україні та довів, що це шлях до стабільності нашої держави.

Ющенко Дарина, студентка групи О-21(керівник Бабич Г.О.), дослідила і представила рідкісні і зникаючі тварини Червоної книги України і Чернігівщини.

«Лісові ресурси України» - такою була тема виступу студентки групи Т-21 Клочко Аліни (керівник  Вертелецький О.О.), яка звернула увагу на те, що лісові ресурси - один з найважливіших видів біологічних ресурсів, вказала на причини їх знищення  та  шляхи відновлення.

Крижанівський Володимир, студент групи А-21 (керівник Костенко М.О.) виступив з доповіддю «Природоохоронні території України».

Заочно в конференції взяли участь студенти ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» і ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж».

Усі учасники конференції отримали подяки.

 

Баранчук В.С., голова циклової комісії

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Листопада 2019

Власний досвід людини та сукупність подій не випадково називають одним словом – історія. Вона вивчає минуле, яке стає основою для того, що відбувається сьогодні.

То ж в рамках тижня,присвяченого 128-й річниці від дня заснування коледжу, 26 листопада в усіх академічних групах було проведено виховні години на тему: «Роздуми про минуле, погляди на майбутнє». Формат їх проведення був різноманітним. Це зустрічі з ветеранами педагогічної праці,випускниками навчального закладу, уроки-спогади, екскурсії  в кімнату-музей коледжу. Але всіх їх об’єднували сторінки багатої історії  нашої Альма матері, яку творили різні покоління студентів і викладачів, приклади самовідданої праці в ім’я  розвитку, переходу до нової якості і формування  її сучасного обличчя. Адже впродовж всієї своєї історії наш навчальний заклад цілеспрямовано і систематично працював над підготовкою висококваліфікованих професіоналів для аграрного сектору України. З його стін пішли  у життя тисячі рільників і тваринників, правників і економістів, бухгалтерів, фінансистів та менеджерів, які примножуючи здобутки галузі, своїми добрими справами сприяють формуванню і зміцненню його авторитету.

Примножувати трудові здобутки і гарні традиції коледжу бере на себе і нинішнє покоління студентства.

  

Н.О.Шаповал, заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 26 Листопада 2019

У рамках І етапу  студентської олімпіади 25 листопада в коледжі було проведено біологічний турнір. В ньому взяли  участь  студенти І курсів, які захоплюються природничими науками. Такі інтелектуальні змагання сприяють поглибленню та розширенню знань студентів, розвивають їх пізнавальну активність, формують мотивацію до набуття знань, сприяють розкриттю творчого потенціалу, виявленню нахилів та здібностей студентів та вміння використовувати набуті на заняттях знання в нестандартних умовах.

Найглибші знання з біології і екології, вміння мислити нестандартно та логічно висловлювати свої думки на турнірі показали :

Лоза Катерина, група №3 - І місце;

Даниленко Анастасія, група №3,  Журибеда  Сергій,  група №2 - ІІ місце; Кириченко Альона, група №3 - ІІІ місце.

  Бажаємо переможцям та всім учасникам турніру подальших успіхів у навчанні!

          

Баранчук В.С., викладач природничих наук

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Листопада 2019

Профорієнтаційні уроки в Ярославському ЗЗСО та Старобасанському ЗОШ-інтернат І – ІІ ступенів, проведені 22 листопада викладачем коледжу Майданюк О. В.,  дали можливість  майбутнім абітурієнтам глибше познайомитись  з спеціальностями, які можна опанувати в коледжі, отримати відповіді на питання, які завжди хвилюють перед стартом у самостійне життя. А задавали їх  про  матеріальну базу коледжу, студентське життя, перспективи продовження навчання в НУБіП України та інших вищих навчальних закладах, закордонне стажування.   Приємно відмітити, що учні спостерігають за навчально-виховним процесом в нашому навчальному закладі через сайт в інтернеті. Зацікавлені в проведенні таких заходів і педагогічні колективи шкіл.

 

 Демидюк М.Л.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Листопада 2019

Збагатити себе знаннями з історії міст  і сіл  України – один із пунктів плану виховної роботи групи №3 коледжу. Багато цікавого  студенти уже дізнались під час декількох відвідин  м. Києва. Вивчення цього чудового міста продовжуватиметься.  А 21 листопада, в День куратора, було вирішено підкорити місто Бровари. То ж день був цікавим і насиченим. Відвідання краєзнавчого музею, визначних місць міста справили незабутні враження. А ще й, на додачу, колективний перегляд та обговорення прем’єри мультфільму «Крижане серце 2» в кінотеатрі «Батерфляй»! Все це назавжди залишиться в спогадах про студентські роки.

  

Майданюк О.В., куратор групи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Листопада 2019

Символічно, що бінарне заняття на тему: «Освіта в Україні» зі студентами групи О-21було проведено напередодні 128 річниці коледжу саме в його музеї. Викладачі дисциплін «Культурологія» та «Історія України» Мартишевська В.Г. і Омельченко І.В., базуючись на музейних матеріалах,  змістовно і цікаво розповіли про етапи  становлення освіти в Україні, на Чернігівщині. Адже сторінки літопису нашого навчального закладу – це  відзеркалення   історії розвитку нашої держави, устремління українців до знань, їх втілення у практичній діяльності. Впродовж усіх років технікум, а тепер коледж,  показував спроможність розвиватись і діяти в  різних соціально-економічних умовах  плідно, високоефективно, у відповідності з вимогами часу; цілеспрямовано і систематично працював над підготовкою високоосвічених професіоналів для аграрного сектору України. Експонати  музею – свідчення цьому.  

Заняття пройшло на одному подиху, а бажання  внести свій внесок у  реалізацію планів і розширення горизонтів діяльності нашої Альма матер примножилось.

  

Ющенко Дарина, студентка групи О-21.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Листопада 2019

З  переконанням, що саме  в цьому навчальному закладі можна здобути міцні знання, жити цікавим студентським життям, повернулись 22 листопада студенти групи Л-41 коледжу, які взяли участь у  Дні відкритих дверей у НУБіП України. Після огляду наукових експонатів та різноманітного обладнання на виставці, зустрічі з керівництвом університету та представниками приймальної комісії в актовій залі навчального корпусу, майбутні лісівники мали змогу прогулятися стежками ботанічного саду НУБіП України, помилуватися  лісо-парковою зоною університету.

Тепло і гостинно приймали майбутніх випускників  на кафедрі відтворення лісів і лісових меліорацій. Завідувач кафедрою В.М.Мауер детально розповів про правила прийому до НУБіП України та вимоги до вступу на спеціальність «Лісове господарство», дав вичерпні відповіді на запитання. Гостей ознайомили зматеріально-технічною базою кафедри, сучасним лабораторним забезпеченням,   основними дослідженнями, які проводяться у лабораторії лісового насінництва.Гарячий чай, різноманітні смаколики, можливість поспілкуватися у неформальній обстановці зі студентами та викладачами додали незабутніх вражень.

  

Турчин І.М., викладач коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Листопада 2019Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання