width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [993]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 993
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 99 100 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

8 жовтня відбулось засідання старостату технологічного відділення, під час якого обговорено питання підготовки академічних груп нового набору до участі в заходах при проведенні тижня першокурсника. Старости академічних груп прозвітували про поточний стан успішності з навчальних дисциплін, про результати модульного контролю знань за вересень місяць.

Обговорили стан підготовки результатів дослідної роботи студентами-гуртківцями на науково-теоретичну конференцію.

В дружній атмосфері було обговорено ряд поточних питань навчально-виховного процесу, студенти активно обговорювали питання порядку денного, висловлювали своє бачення та надавали пропозиції.

         
  

Зав. технологічного відділення  Філатова В.Л

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Жовтня 2018

У прекрасну пору року приходить до нас свято працівника освіти . Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі  мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим викладачам.

Професія педагога – унікальна. Подібної у світі немає. Кожен педагог своїм серцем і розумом формує завтрашню людину, суспільство, зрештою – усю цивілізацію. Ви – дороговказ, компас, із яким ми простуємо країною знань. Саме педагог вчить нас боротися з труднощами і ніколи не здаватися, шукати вихід із будь-якої ситуації,  відповідальні за духовне багатство нашого внутрішнього світу.

Студенти груп Ф-31, О-31 щиро  вітають всіх працівників коледжу із професійним святом! Сьогодні вам, люди нелегкої, але такої почесної і важливої професії, складемо величальні слова подяки і просимо у Всевишнього для вас щасливої долі!

 

                                                                                                                                 Викладач           Мовчун Л.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Жовтня 2018

До завершення підійшла виробнича технологічна практика у студентів 4 курсу спеціальності «Виробництво та переробка продукції рослинництва». Під час практики, яку студенти проходили у ТОВ «Наташа – Агро» (Бобровицького  району с. Нова Басань), студенти  закріпили теоретичний матеріал набутий в аудиторіях, познайомилися з сучасними технологіями та підходом до вирощування сільськогосподарських культур, які застосовує господарство.

Студенти щиро вдячні за отримані знання та практичні навички в своїй професійній діяльності. Разом з керівництвом коледжу бажають
ТОВ "Наташа - Агро" нарощувати та примножувати свій потенціал, досягати нових цілей і плідної роботи.

                                                                                                                                                                                                                                                                  А.І. Матвієнко,  керівник практики

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Жовтня 2018

День тварин

4 жовтня — прекрасний привід проявити любов до братів наших менших, адже саме в цей день відзначають Всесвітній день тварин. Це свято шанують не тільки представники природоохоронних організацій, а й просто звичайні люди, в житті яких тварини займають особливе місце. В цей день різні товариства по захисту прав тварин проводять акції у багатьох країн світу.

Працівники бібліотеки коледжу також взяли участь в цій акції: організували фотовиставку фауни, яка нас оточує та провели демонстрацію цікавих кінороликів з життя свійських тварин. Всі ці заходи закликають людей відмовитися від необдуманого знищення тварин заради задоволення своїх далеко не найголовніших потреб. Крім того, День тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.

   

Зав. бібліотеки Матвєєва Н.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Жовтня 2018

Суспільство найменше засуджує паління тютюну, яке можна вважати санкціонованою формою токсикоманії. Це одна з найпоширеніших шкідливих звичок молоді. Вони повинні знати про шкідливий вплив паління на молодий організм. Шкідливі звички - важкий тягар слабких людей, а нині, ще й "відсталих" від сучасної культури, де панують цінності здорового способу життя - про це йшла мова у бесіді: "Палити, чи не палити?" зі студентами нового поповнення, проведений у студентському гуртожитку 4 жовтня.

                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                               Карпова Л.В., вихователь студентського гуртожитку №1

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Жовтня 2018

В рамках дуальноі освіти та проходження навчальних практик студентів технологічного відділення коледжу спеціальності "Технологія виробництва і переробки продукціі тваринництва" 3 жовтня проведено заняття-екскурсію на виробництві в потужному господарстві Чернігівськоі області Бахмацького району ПСП "Авангард". Студенти ознайомились з сучасною передовою технологією виробництва молока та яловичини.

       

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Жовтня 2018

Захоплюючі та цікаві були ігри з міні-футболу серед студентів ІІ курсу. I - місце вибороли студенти групи А-21 . Запекла боротьба за II та III місце йшла між командами студентів групи М-21 та групи Ф-21. За підсумками змагань друге місце зайняли студенти групи М-21.

 

                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                                                     Горбатюк О.В.      викладач фізичного виховання

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Жовтня 2018

     2 жовтня групи О-21, Ф-21 та Т-21 разом з куратором Жиглій Т.С. здійснили екскурсію до міста Київ. Під час екскурсії студенти прогулялись по виставковому комплексі "Експоцентр України". Територія ВДНГ вражає своїми масштабами, бо тільки під павільйонами площа - 20 га., а взагалі, разом з лісопарком,
складає 280 га. Студенти мали змогу подивитися павільйон, де знімають відомі всім проекти: "Танці з зірками", "Голос країни" та знаменитий всім український телевізійний серіал "Слуга народу".

Завершилася екскурсія походом в кінотеатр, студенти переглянули комедійний мультфільм "Смолфут", зарядилися позитивними емоціями і втомленими, але задоволеними повернулися додому.

      

   

Куратор групи, Жиглій Т.С.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 02 Жовтня 2018

У відповідності до Галузевого стандарту, навчального плану та графіка навчального процесу в підготовці фахівців спеціальності «Виробництво та переробка продукції тваринництва» студенти четвертого курсу проходять виробничо-технологічну практику, тривалість якої три тижні. Студенти-технологи перебували практиці в потужних господарствах Чернігівської області з передовою технологією, з інноваційними методами управління та організації виробничого процесу – ТОВ «Рожнівка-Агро» с. Рожнівка Ічнянського району та ПОСП «Ічнянське» м. Ічня.

У презентаціях за результатами проходження практики студенти відобразили організаційно-економічну характеристику господарств, основні виробничі процеси, продуктивні якості тварин. Звіти студентів показали про їх участь у виробничо-господарських процесах господарств, відобразили конкретні роботи, які виконували практиканти.

З вдячністю та повагою студенти-практиканти говорили про керівників практики – головних спеціалістів В.М.Овчаренка та Ю.Ю. Хмарука, які ділились досвідом роботи, створювали комфортні умови для проходження практики та надавали кваліфіковану допомогу.

Позитивні відгуки у студентів і про керівників господарств за надану для них можливість відпрацювати навички, продемонструвати теоретичні знання та побачити і вивчити прогресивні технології в тваринництві, які в професійній діяльності використовуватимуться та примножуватимуться.

          

     

Н.О.Шаповал, керівник практики

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 01 Жовтня 2018

На засіданні старостату економічного відділення 01 жовтня старости груп обговорили питання: результати здачі студентами модульного та тематичного оцінювання за вересень, участь студентів у роботі предметних гуртків, спортивних секціях,прибирання закріплених територій.

    

Зав. відділення Коник А.А.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 01 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання