width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [857]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 857
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 85 86 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

З метою профорієнтаційної роботи викладач Мартишевська В. Г. відвідала сім шкіл району. Вороньківську, Козацьку, Новобиківську, Старобиківську, Білоцерківську, Пісківську ЗОШ та Новобиківський НВК. Учні цікавились матеріальною базою коледжу, роботою спортивних секцій, стажуванням за кордоном. Дякую викладачам шкіл за щирий прийом. Сподіваюсь, що сьогоднішні учні будуть студентами нашого коледжу.

          

В. Г. Мартишевська, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 04 Квітня 2018

2 квітня в групі Р-41 відбулось практичне заняття з дисципліни «Технологія виробництва продукції рослинництва», на якому студенти вивчали особливості морфологічної будови рослин картоплі. Заняття провів викладач агрономічних дисциплін Ярош Ю. М.

     

    

 

Ярош Ю. М.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 02 Квітня 2018

Школа професійної адаптації завжди надихає молодих викладачів працювати творчо, відповідально, вчить формувати професійні уміння і навички, які відповідають сучасним вимогам.

Так і сьогодні 30 березня викладач-методист Кучерявенко О.П. розповіла про підготовку і методику проведення семінарського заняття, а Леденко О.П., викладач вищої категорії довела, що таке майстерність у педагогіці та зацікавила молодих викладачів визначенням себе як особистості, провівши тести: «Професійна спрямованість особистості викладача», «Діагностика рівня конфліктності особистості» та ін.

     

Методист Малюх Т.В.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 34 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 30 Березня 2018

   

Сьогодні 29-го березня 2018 року викладачі коледжу Руднєва Світлана Миколаївна, Потьомкіна Наталія Федорівна та Ярош Юрій Миколайович взяли участь в семінарі-тренінгу «Використання Google-сервісів в освітньому процесі», який відбувся в Державній установі «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

Руднєва С. М. презентувала виступ на тему: «Освіта XXI століття – нові функції та ролі викладача: вимога часу».

У практичній частині семінару викладачі коледжів ознайомилися із методикою створення та ведення корпоративних та індивідуальних сайтів, персональних блогів педагогів та інтерактивним освітнім середовищем і інструментами Google-сервісів.

Семінар-тренінг видався надзвичайно інформативним і корисним для викладачів.

           

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 36 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Березня 2018

Яскраво, феєрично, класно, емоційно вибухнула актова зала від отриманого позитиву, сміху, веселощів, вражень 29 березня. Ще б пак! У коледжі – КВК!

«Сміх – не гріх, лікує всіх» саме такий девіз був у команд «Бобровицькі бродяги», «Суржики» та «У джазі тільки дівчата».

          

оцінку кмітливості та винахідливості студентів забезпечувало журі: Коник А.А., Філатова В.Л., Суліменко Н.М., Птуха В.П., Шимко В.М. та Сиплива Т.

Учасники добре впоралися із завданнями: майстерно показали візитку й давали дотепні відповіді на розминці. Команда «У джазі тільки дівчата» вміло використовували екзотичність своєї команди, відзначилася оригінальними жартами та колоритними образами. Надзвичайно ефектно продемонструвала свій вихід на сцену й потішила глядачів смішними мініатюрами та майстерно тримала лінію жартів «Бобровицькі бродяги»; команда «Суржики» буквально «розірвала» зал мініатюрою про страшну подружку та вахтера.

          

Учасники КВК та глядачі «зарядилися» позитивом на весь вечір. Студенти, педагогічні працівники та гості коледжу були задоволені гарним святом.

Попри все не забуваймо простої істини – сміх продовжує життя! Впевнені, що ми собі його трохи таки продовжили.

         

Викладачі: Т.С. Жиглій, О.В. Пісковець, І.М.Турчин

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 33 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Березня 2018

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 35 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Березня 2018

28 березня в Бобровицькому коледжі відбувся День відкритих дверей.

Для випускників - це добра можливість ближче познайомитися з навчальним закладом і визначитися з майбутньою професією.

Викладачі та студенти коледжу провели цікаві екскурсії для абітурієнтів, під час яких школярі та їх батьки оглянули аудиторії та лабораторії, бібліотеку, спортивний зал та музей навчального закладу.

          

Важливим моментом заходу стала зустріч керівництва коледжу та представників Приймальної комісії з майбутніми абітурієнтами та їх батьками, яким дали відповіді на важливі питання щодо вступу.

Студенти коледжу продемонстрували мультимедійні презентації всіх спеціальностей, розповіли про особливості професій, яким навчають у закладі.

         

В актовій залі у щирій атмосфері учасники художньої самодіяльності подарували гостям чудовий настрій та позитивні емоції, виконуючи пісні та запальні танці.

Діти у безпосередньому неформальному спілкуванні з нашими студентами більше дізналися про студентське життя та що таке бути студентом.

Бобровицький коледж має тісні ділові контакти з Бобровицьким відділенням Носівського районного центру зайнятості, який організував та провів під час Дня відкритих дверей в стінах нашого навчального закладу «Ярмарку професій», на який були запрошені представники інших навчальних закладів, а також майбутні випускники шкіл Бобровицького, Носівського, Ніжинського районів Чернігівської області, їх батьки та вчителі.

       

Відвідувачі отримали унікальну можливість поспілкуватись з представниками інших навчальних закладів, залишити свої резюме та послухати цікаву інформацію про навчальні заклади.

О.С.Єременко

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 43 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Березня 2018

28 березня відбувся турнір з волейболу серед збірних команд коледжу.

ІІІ місце посіла збірна команда IV курсу.

II місце – збірна команда ІІ курсу.

I місце – збірна команда викладачів.

          

Гулицька Н.М.,

викладач фізичного виховання.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 32 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 28 Березня 2018

27 березня в групі Т-41 технологічного відділення спеціальності «Вироб-ництво і переробка продукції тваринництва» проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни : «Технологія виробництва продукції бджільництва» на тему : «Пасічний інвентар і обладнання». У процесі проведення лекції – діалогу студенти знайомилися з вуликами різних типів, пасічним інвентарем і обладнанням, вивчали їх будову та призначення, розраховували потребу в ньому. Використання пасічного інвентаря і обладнання у виробничих умовах студенти спостерігали під час демонстрації відеофільмів.

     

    

Викладач Матвєєв Л.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 31 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Березня 2018

26 березня  проведено олімпіаду з дисципліни «Плодоовочівництво» серед студентів ІІІ курсу спеціальності  «Виробництво і переробка продукції рослинництва», які змагалися у творчому застосуванні теоретичних знань, здатності мислити,  приймати самостійні рішення.

Переможцями олімпіади стали : Коломайко Марія  - І місце, Коломайко Олександр та Кальченко Сергій –ІІ місце, Чепурна Анастасія та Росоха Ярослав – ІІІ місце.

     

Викладач      Н.Ф. Потьомкіна

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 29 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання