>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2134]
Навчальна робота [323]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2134
Показано матеріалів: 101-110
Сторінки: « 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 213 214 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Викладачі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України» 26 травня 2022 року мали змогу долучитися до вебінару «Використання освітніх онлайн-платформ для університетів: Coursera». Учасники заходу під час зустрічі ознайомилися з унікальними можливостями безкоштовного використання навчальних онлайн-платформ для ефективної організації освітнього процесу, особливостями організації навчання на базі платформи «Coursera», роллю уповноважених представників закладів у керуванні процесами реєстрації, надання доступу до курсів, моніторингу результатів та формами взаємодії з мережею уповноважених представників закладів освіти.

  

 

Леся Мовчун

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 103 | Добавил: fagreen039 | Дата: 26 Травня 2022

      Прийміть сердечні вітання з нагоди цього чудового свята! Бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі!

 

Адміністрація коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 79 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 26 Травня 2022

25 травня 2022 року відбулося заключне засідання предметного гуртка «Фінансист», приурочене  124-річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Не дивлячись на складні умови воєнного часу, актуальним напрямком сучасної освіти залишається організація і проведення науково-дослідницької та позааудиторної роботи студентів. Сучасний фахівець, як ніколи,  повинен не тільки володіти певним комплексом спеціальних знань, а й уміти самостійно підвищувати свій фаховий рівень, працювати творчо, з ініціативою, знати проблеми своєї галузі та активно включатися у їх вирішення.

Робота у гуртку «Фінансист» має творчий характер і розвиває у здобувачів освіти якості дослідника, збагачує і закріплює знання й уміння , готує їх до розв’язання завдань, які мають практичне значення для фінансової системи України.

Протягом року гуртківці зустрічалися на чергових засіданнях гуртка, приймали участь у науково-практичних семінарах, конференціях, вебінарах, відвідували онлайн-зустрічі з провідними вченими та фахівцями-практиками у сфері економіки та фінансів.

Освітні ініціативи гуртківців все частіше передбачають перспективи співпраці з Національним університетом біоресурсів та природокористування України. Вже доброю традицією є участь у заходах, які організовуються та проводяться за ініціативи кафедри фінансів університету. Саме плідна співпраця в цьому напрямі допомагає студентам бути в тренді економічних і фінансових аспектів країни та світу. Щорічно гуртківці приймають участь у міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Фінансові механізми сталого розвитку в умовах сучасних викликів», де демонструють високий  рівень своєї фахової майстерності. Також цьогоріч гуртківці взяли участь у ХІ «Фестивалі студентської науки - 2022»,  на якому представили на загал аудитої результати своєї плідної роботи за рік. Це, в свою чергу, дає можливість не тільки успішно інтегрувати партнерські відносини в освітній процес, але й продовжувати роботу з їх поглиблення.

Запорукою успіху діяльності гуртка є співпраця з університетом. Сподіваємося на успішну реалізацію спільних планів, розширення горизонтів діяльності, адже разом з НУБіП України, нам вистачить життєвої мудрості, професіоналізму, натхнення, витримки і здоров’я заради перемоги.

З оптимізмом дивимося у мирне, світле майбутнє!

  

Оксана Майданюк, керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 78 | Добавил: fagreen039 | Дата: 25 Травня 2022

У переддень 124 річниці з дня заснування Національного університету біоресурсів та природокористування України відбулося засідання комісії соціально-гуманітарних дисциплін.

Викладачі комісії згадали попередні роки, коли саме  в цей час жили і працювали в творчій, натхненній атмосфері, а головне – мирній, мали змогу вітати з днем народження НУБіП  України – цей великий потужний навчальний заклад, членом родини якого є і ми. А сьогодні він святкує вже 124 річницю.

Також члени комісії обговорили питання запровадження нових освітніх технологій на заняттях соціально-гуманітарного циклу, використання сучасних освітніх інструментів для підвищення ефективності підготовки студентів до НМТ в умовах воєнного стану, які вступатимуть у ВНЗ.

Особливу увагу приділили профорієнтаційній роботі, адже викладачі комісії протягом усього навчального року проводять агітацію серед учнів шкіл у селах, районних центрах Чернігівської області та сусідніх областей.

 

Наталія Суліменко, голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 84 | Добавил: fagreen039 | Дата: 25 Травня 2022

День вишиванки святкують щороку у третій четвер травня. У 2022 році цей день припадає на 19 травня.

У ВСП «Бобровицькому фаховому коледжі імені О. Майнової НУБіП України відзначили День вишиванки – свято, яке за роки пройшло шлях від флешмобу чернівецьких студентів до культурної події міжнародного рівня.Мета свята полягає у тому, щоб українці змінили або доповнили звичайний одяг національною вишиванкою.

  

Вишиванка – це не тільки частина гардеробу нашого народу, що передавалась нащадкам та служила оберегом для його власника. Сьогодні, як і колись, вишита сорочка є надважливою річчю для кожного українця. В минулому вишиванка була підставою для переслідування, цькування, вона рятувала в голодомор (її обмінювали на хліб), її закопували в землю, аби зберегти для майбутніх поколінь, бо вважалась найдорожчим предметом в родині.

  

Вишиванка ще з давніх давен супроводжувала український народ і була для них символом нескореності й того, що вони є українцями. Сорочки, вишиті спеціальними символами, носили козаки-характерники, чумаки. А воїни УПА носили з собою чорні вишиванки на випадок раптової смерті. Тисячі людей через ті вишиті сорочки страшенно страждали, гинули, терпіли голод…

Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть. Вишиванка – це нерозривний зв’язок поколінь.

  

Цікаві факти про українську вишиванку:

1. Українська вишиванка має надзвичайно давнє походження. Численні дослідження свідчать, що вишите вбрання створювали ще до VI ст.. Проте, зразки української вишивки з тих часів, на жаль, не збереглися.

2. Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. У цей день прийнято одягати вишиванку і в такому вигляді відправитися у звичних справах.

3. Вишивати національний одяг бралися тільки жінки, адже саме вони дарували виробу потужну позитивну енергетику, а вишиванка символізувала добро, вірність та любов. Це ремесло матері передавали своїм донькам, бабусі, онукам.

4. Вишивка хрестиком є найпопулярнішим швом, який використовують не лише у вишиванках, але й у інших вишитих виробах. Найчастіше хрестиком виконували елементи рослинного та геометричного характеру.

5. Першим, хто поєднав українську вишиванку із буденним одягом став Іван Франко. Саме він стильно скомбінував вишиту сорочку із піджаком. В такому вигляді його можна побачити на 20-гривневій купюрі.

6. У кожному регіоні України техніка вишивання, орнамент, традиційні кольори, якими вишивають сорочку є різними.

7. Найбільша кількість людей у вишиванках, яка зібралась в одному місці, була зареєстрована у 2011 році у місті Рівне. У День Незалежності на центральний майдан міста прийшло 6570 людей у вишиванках. Цю цифру зафіксовано у Книзі рекордів України.

8. Сьогодні найбільш розповсюджені вишиванки білого кольору. А, наприклад, вишиванки чорного кольору у давнину одягали виключно чоловіки. Сині вишиті сорочки було прийнято одягати жінкам, що вже не планували народжувати, або ж маленьким дівчаткам.

10. Орнаменти з вишивки з кожним днем стають все більш популярними. Сьогодні їх втілюють не лише на сорочках, але й на будь-якому сучасному вбранні, на автомобілях та навіть “викарбовують” у вигляді татуювання.

 

Під час операції «Вісла» і депортації українців їм було заборонено брати з собою вишиті сорочки. Можна було взяти в одному випадку − якщо випороти вишитий орнамент. Українці цього робити не хотіли і закопували сорочки в дубові скрині в землю. Багато хто так і не зміг повернутися додому, але знання про те, де закопані сорочки, передавалася з покоління в покоління. Уже в 90-х роках нащадки тих українців почали їх знаходити під землею. І на диво, ті сорочки, що пролежали більше пів століття, зовсім не зотліли.

Нині вишиванка є символом, який об’єднує дуже різних українців за політичними, релігійними поглядами, за мовною ознакою. Саме тому вона є сучасною зброєю проти ворога. Дуже важливо усвідомлено носити вишиту сорочку, адже значення вишиванки є дуже глибоким. Вона несе в собі українську нескореність, свободу, солідарність з українцями іноземців, які цього дня також одягають вишиті сорочки, аби висловити свою підтримку, що вони на українській стороні в протистоянні з РФ.

Вишиванка — поема життя, закодована вічність в узорах. Їй ніколи нема забуття! Ми – українці! І гордимося цим.

Одягнімо, друзі, вишиванки – наш чарівний український стрій.

Не для когось, не для забаганки, а для себе, вірний друже мій.

Вітаємо усіх з Днем вишиванки та бажаємо натхнення до навчання та праці для світлого майбутнього нашої держави.

 

Вражаймо світ красою українських вишиванок!

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової

НУБіП України», методист коледжу

Євенко Тетяна Іванівна

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 80 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 19 Травня 2022

Перегляд відеоролика з вітанням до Дня вишиванки, який підготували студенти та куратори груп, додав суму і спогадів про ті дні, коли ми всі були щасливі…

Так нетрадиційно розпочались збори збори трудового колективу, які відбулися 19 травня в читальній залі.

Нові реалії – нові виклики, саме про це йшлося у виступах директора коледжу Матвієнка А. І. та заступника  директора коледжу з навчально-виховної роботи Петренко Ю.В.. Основне завдання колективу в умовах воєнного часу – це здійснити набір у 2022 році. Час – тяжкий, конкуренція – велика, вступ – дистанційний, електронний, але колектив повинен справитися.

     

Також звернули увагу на нові умови прийоми вступників: терміни прийому документів на державне замовлення і контракт, правила прийому, вступні випробування (індивідуальна, усна співбесіда і мотиваційний лист)

     

Євенко Т. І. завідувачка міжкафедральної навчальної лабараторії на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»  проінформувала про вступ на заочну форму навчання до МНЛ.

     

Гордієнко О.В. голова профспілкової організації коледжу повідомила про зміни у складі профспілкового комітету які відбулися у зв’язку з звільненням працівників.

 

Тетяна Малюх секретар зборів трудового колективу

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 82 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 19 Травня 2022

З метою розвитку студентської наукової та інноваційної діяльності в університеті, залучення молоді до наукової роботи, участі в студентських наукових гуртках і з нагоди відзначення 124-річчя Університету та Дня науки 18 травня в університеті відбулося засідання  XI  «Фестивалю студентської науки – 2022». ВСП «Бобровицький фаховий коледж НУБіП України» представляв гурток «Фінансист» (керівник гуртка Оксана Майданюк).

З вітальним словом до учасників фестивалю звернувся ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко. Він наголосив, що незважаючи на воєнний час, студенти приймають участь у науковій та практичній діяльності, перемагають у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, мають значний інтелектуальний потенціал, що є забезпеченням ефективної самореалізації та впровадження новацій.

Заступник старости гуртка «Фінансист» Анастасія Малинка  проаналізувала діяльність студентського гуртка за 2021-2022 н. р., підсумувала, що незважаючи на ситуацію в країні, гуртківці активно приймали участь у міжнародних, студентських, науково-практичних конференціях, тренінгах та майстер-класах. Також ознайомила з планами та стратегією розвитку гуртка на наступний навчальний рік, де в пріоритеті виступає професійна компетентність студентів, комунікативні навички та креативне мислення у сфері фінансів та банківської справи.

Журі фестивалю відмітило, що всі доповіді та виступи гуртківців заслуговують на увагу та  виявляють зацікавленість проведених досліджень.

Фестиваль завершився побажанням миру, перемоги та творчих успіхів.

  

   

 

Оксана Майданюк, керівник гуртка

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 93 | Добавил: fagreen039 | Дата: 18 Травня 2022

18 травня відбулося відкрите онлайн засідання предметного гуртка «Технолог» у форматі круглого столу на тему : «Місце органічного тваринництва та тенденціі його розвитку в Україні» учасниками якого були студенти груп М – 21, А – 31 та П – 21. В ролі ведучих засідання гуртка «Технолог» виступали Кубрак Ірина та Старченко Аня (група М – 21). Учасники засідання з’ясовували актуальність розвитку органічного виробництва через низку явних екологічних, економічних та соціальних переваг, що притаманні цій сфері діяльності. Інтенсифікація сільського господарства, яка відбувається в усьому світі, має негативний вплив не лише на навколишнє середовище, але й виснажує природні ресурси, без яких ведення агровиробництва неможливе. Органічне сільське господарство має екологічні переваги, які проявляються в скорочені викидів вуглекислого газу, закису азоту й метану, які сприяють глобальному потеплінню. Кубрак Ірина звернула увагу гуртківців на те, що органічне сільське господарство має значні переваги для здоров’я. По–перше, воно знижує ризик втрати здоров’я для сільськогосподарських працівників, адже саме вони найбільш уразливі до дії пестицидів та інших хімікатів, які використовує виробництво. По-друге, органічні продукти більш корисні для споживачів завдяки мінімізації впливу на здоров’я токсичних і стійких хімічних речовин.   В процесі перегляду відеоматеріалів гуртківці ознайомилися з вимогами стандартів ЄС до виробництва органічної продукції тваринництва, виробниками органічної продукції тваринництва в Україні – ТОВ «Органік Мілк», ПАТ «Житомирський маслозавод», ТОВ «Старий Порицьк», які пропонують споживачам широкий асортимент органічних молочних продуктів (молоко, кефір, сир кисломолочний, масло, сметану, вершки, кисломолочні напої, солодку сиркову масу, йогурти з фруктовими наповнювачами, тверді та м’які сири, бринза, морозиво). Учасники  засідання аналізували стан та тенденції органічного сільського  господарства країн ЄС, органічний ринок України, обсяги реалізованої української органічної продукції тваринництва в Україні та за її межами, географію експорту української органічної продукції тваринництва.   Старченко Аня привернула увагу учасників засідання до концепції держпідтримки розвитку  органічного тваринництва України на 2021-2023 роки та вимоги Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», покращення рівня обізнаності щодо органічних продуктів в Україні.                 

Матвєєв Л.Л., керівник гуртка

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 91 | Добавил: fagreen039 | Дата: 18 Травня 2022

17 травня викладачі коледжу Ольга Науменко, Тетяна Євенко та Оксана Майданюк взяли участь в І-й Міжнародній науково-практичній конференції «Гостинність і туризм майбутнього: наукові та практичні горизонти» Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 З вітальним словом звернулись - Отченашко Володимир Віталійович, доктор сільськогосподарських наук, професор, начальник науково-дослідної частини Національного університету біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) - співголова оргкомітету;

 

- завідувач кафедри готельно-ресторанної справи та туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) Левицька Інна Ванадіївна – доктор економічних наук, профессор;

- Томенко Микола Володимирович, доктор політичних наук, професор, голова Наглядової ради Національного університету біоресурсів і природокористування України звернувся до пристуніх темою доповіді – «Туризм як світоглядна складова концепції формування іміджу України у світі».

Актуальною метою конференції на часі стало обговорення проблемних місць та пріоритетних напрямів розвитку сфери культурно-пізнавального туризму у регіонах України.

 У ході конференції розглянуто питання щодо проблем та перспектив розвитку готельно-ресторанного бізнесу в регіонах України; деякі аспекти відносин та іміджу України щодо підтримання бізнес структур; розробки фінансово-економічних інструментів розвитку сфери гостинності на регіональному рівні.

  

 

Учасниками заходу обговорено питання модифікацій індустрії гостинності; факторів впливу війни в Україні та відновлення туризму; реалізації інноваційних напрямів управління підприємствами сфери гостинності; відновлювальні джерела енергії і умови їх споживання; розробки маркетингових інструментів забезпечення підприємств сфери гостинності та туристичної ренти, проблем ідентифікації туристичних ресурсів тощо.

 

Підсумками проведення конференції стали розробка практичних рекомендацій щодо особливостей управління туристичними підприємствами в умовах невизначеності та винайдення інноваційних шляхів управління розвитком сфери гостинності у воєнний та поствоєнний період.

 Проведення подібних конференцій та участь науковців у таких заходах дає змогу отримати досвід вітчизняних та іноземних фахівців щодо розвитку туристичної галузі і сфери гостинності та сприяє розширенню транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС.

Ольга Науменко, викладач

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 95 | Добавил: fagreen039 | Дата: 17 Травня 2022

16 травня відбувся круглий стіл «Teaching English (Business Course) to Masters’ Degree students: problems, challenges, perspectives» . Основною метою було - розглянути та обговорити проблеми навчання Вибіркового компоненту Англійська (бізнес курс) у НУБІП, як  отримати feedback від здобувачів другого (магістерського) рівня щодо формату викладання дисципліни, найкращі способи залучати здобувачів та академічне середовище до перегляду робочих програм. У підсумку окреслили шляхи підвищення ефективності формування компетентностей та досягнення програмних результатів навчання з дисципліни Англійська (бізнес курс). 

  

  

Особливу подяку висловили Тетяна Євенко та Наталія Коротенко організаторам круглого столу,зокрема Борщовецькій Валентині Дмитрівні.Сподіваємося,що в найближчий час буде перемога та запанує мир в Україні.

 

Наталія Коротенко, викладач іноземної мови.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 82 | Добавил: fagreen039 | Дата: 17 Травня 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй