width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1349]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1349
Показано матеріалів: 1021-1030
Сторінки: « 1 2 ... 101 102 103 104 105 ... 134 135 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Щиро вітаємо Вас з цим чудовим днем і бажаємо  нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю! Нехай всі Ваші бажання збудуться! І хай у Вас все буде так, як Ви того бажаєте! ВІТАЄМО!!

Адміністрація коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 286 | Добавил: admin | Дата: 10 Листопада 2015

Відомо, що будь-яке гурткове заняття – це складне педагогічне явище, витвір таланту кожної особистості, де є змога щоразу показувати зразки засвоєння гуртківцями знань, умінь та навичок. Саме з цією метою в коледжі діє гурток  «Ревізор». Він дає змогу удосконалювати та поглиблювати знання з фахової дисципліни « Контроль та ревізія».

На черговому засіданні гуртка « Ревізор» у формі круглого стола була обговорена проблема « Ефективність проведення аудиторських перевірок в Україні ».

Гуртківці провели дослідження та підготували доповіді, мали змогу висловити власні думки, обговорити актуальні питання щодо ефективності та якості проведення аудиторських перевірок.

Викладач Мовчун Л.О.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 296 | Добавил: admin | Дата: 09 Листопада 2015

Щиро вітаємо Вас з цим чудовим днем і бажаємо нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю! Нехай всі Ваші бажання збудуться! І хай у Вас все буде так, як Ви того бажаєте!

Адміністарція коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 298 | Добавил: admin | Дата: 05 Листопада 2015

Головна мета роботи циклової комісії зоотехнологічних дисциплін – підвищення успішності студентів та покращення якості підготовки спеціалістів, здатних конкурувати на ринку праці шляхом вивчення та впровадження інноваційних форм організації навчального процесу.

3 листопада відбулось чергове засідання циклової комісії. Ключовим питанням засідання було проведення відеопрезентаційної конференції за результатами дослідної роботи студентів-гуртківців, що традиційно проводиться до Дня працівників сільського господарства. Члени циклової комісії обговорили основні вимоги до оформлення результатів дослідів та їх представлення на конференції. Було розглянуто ряд важливих питань щодо мотивації та актуалізації співпраці студентів і керівників предметних гуртків, залучення їх до дослідницької роботи.

На засіданні відбулась дискусія по питанню оптимізації навчального процесу в сучасних умовах, використання мультимедійних технологій при вивченні фахових дисциплін.

Голова циклової комісії зоотехнологічних дисциплін                   В.Л.Філатова

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 296 | Добавил: admin | Дата: 04 Листопада 2015

ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової» велике значення приділяє співпраці циклових комісій з кафедрами базового навчального закладу, основною метою якої є підвищення якості надання освітніх послуг та ознайомлення студентів з новітніми технологіями в аграрній сфері.

29 жовтня студенти ІV курсу технологічного відділення спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» в рамках проходження навчальної практики з дисципліни «Конярство» відвідали КП «Київський іподром» і факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Щиро та привітно зустріли майбутніх фахівців працівники навчально-науково-виробничої лабораторії конярства. Екскурсію провів кандидат сільськогосподарських наук, професор Борис Максимович Гопка, який ознайомив студентів з історією створення кафедри, колекцією порід та різноманітністю мастей, годівлею, умовами догляду та утримання, використанням спортивних коней. Борис Максимович як професор-практик продемонстрував студентам правила догляду за ротовою порожниною коней, особливості визначення віку по зубах, на прикладах проаналізував наслідки шкідливих звичок коней та правила техніки безпеки при роботі з ними, на що потрібно звертати увагу при купівлі коня. Захопила студентів розповідь про життя президентського коня Дарлінга, який був переможцем і призером чемпіонатів України з конкуру, абсолютним чемпіоном Прибалтики, призером етапів кубку Миру, в честь якого в 1998 році започатковано однойменний турнір.

На базі лабораторії викладач коледжу Тарадайко А.П. провела практичне заняття, під час якого студенти набули практичних умінь і навичок чищення коней, догляду за копитами, правильного сідлання. Бажаючі мали змогу сісти на коня і під керівництвом керівника практики проїхатись верхи.

Незабутнім залишиться спілкування з шетлендськими поні, плем-репродуктор яких знаходиться на базі навчальної стайні, адже студенти приїхали не з пустими руками і пригощали їх ласощами. На прощання Борис Максимович вручив студентам пам’ятні буклети, подарував бібліотеці коледжу авторські підручники «Нетрадиційне конярство» та «Практикум з конярства» і запросив випускників коледжу продовжити навчання за фахом в стінах університету.

         Під час екскурсії на Київський іподром студенти ознайомились з його історією, умовами утримання коней, особливістю тренінгу рисаків,  призначенням різних бігових доріжок та основним інвентарем. Лікар-гіпіатр Леонтьєва Л.М. розповіла про основні ветеринарні проблеми в конярстві і продемонструвала колекцію різноманітних підків, яких тут налічується аж 60.

Швидко збіг час і виїзне заняття з навчальної практики добігло кінця. Сподіваюсь, що разом з набутими уміннями і навичками студенти-випускники ще більше впевнились в своєму бажанні займатись тваринництвом, адже після спілкування з такими щирими, відкритими людьми, фанатами своєї справи просто неможливо не закохатись в цих розумних, гордих та відданих тварин – коней.

Зав. технологічним відділенням Філатова В.Л. 

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 304 | Добавил: admin | Дата: 03 Листопада 2015

Прийміть  вітання з нагоди цього чудового свята! Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі!

Адміністрація коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 283 | Добавил: admin | Дата: 03 Листопада 2015

Високу активність продемонстрували студенти групи Е-21 на занняті з математики (викладач-методист Бабич Г.О.) на тему "Правильні многогранники", яке проведено у вигляді презентації з елементами гри. Було використано мультимедійну презентацію, моделі многогранників, проведено бліц-турнір, аукціон, розв'язування кросвордів. Студенти групи були поділені на три ГАТ (геометрничні акціонерні товариства) - Паралелепіпед, Призму, Піраміду, які виконували ролі президентів, секретарів-референтів, директорів фінвідділів, впроваджували пропозиції в практику ров'язували задачі із пакету документів "ДПА-2015", проводили розповсюдження акцій і контроль геометричних справ на геометричному ринку, шляхом розв'язування задач. 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 334 | Добавил: admin | Дата: 02 Листопада 2015

27 жовтня на базі Чернігівського коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ відбулася нарада обласного методичного об'єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, в якій взяв участь викладач коледжу Шимко В.М.

Учасники наради обговорили та затвердили план роботи ОМО на 2015-2016 н.р., обмінялися досвідом з питань "Секрети ІКТ на заняттях математики та їх вплив на розвиток творчо-пізнавальних здібностей студентів", "Удосконалення методики та системи підготовки студентів І курсу до участі у Всеукраїнських олімпіадах з математики серед ВНЗ І-І рівнів акредитації", а також пройшли психологічний тренінг "Позитивне мислення у нашому житті".

Наприкінці зустрічі учасників наради чекав приємний сюрприз - керівник ОМО Подгорнова Т.М. виконала під гітару бардівську пісню Ю.Візбора, яку підхопили всі учасники наради.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 327 | Добавил: admin | Дата: 29 Жовтня 2015

27 жовтня на засіданні "Школи професійної адаптації" були розглянуті питання: класифікації, дидактичні системи методів навчання, методи організації і здійснення навчально-пізнавальної діяльності та вибір дидактичних методів, з якими ознайомили молодих колег досвідчені наставники Кучерявенко О.П. та Мартишевська М.Ф.

У сучасній вищій школі кожній меті навчання, вираженій у змісті освіти, відповідає своя система взаємопов'язаних дій викладача і студентів. Така система методів забезпечує не лише засвоєння знаннь та умінь а й формування творчих здібностей, емоцій, інтересу. У сукупності вони покликані забезпечити міцні знання і вміння, сформувати систему цінностей і національний світогляд, розвинути творчі сили.

С.М. Руднєва, керівник Школи

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 245 | Добавил: admin | Дата: 28 Жовтня 2015

На черговому засіданні циклової комісії математичних та природничо-наукових дисциплін викладачі обговорили результати успішності і поведінки студентів І курсу; ухвалили на затвердження матеріали олімпіад з дисципліни "Математика", "Фізика", "Інформатика" та матеріали хіміко-біологічного турніру.

Розглянули питання активізації навчального процесу за допомогою інноваційних технологій та інтерактивних методів при викладанні природничо-математичних дисциплін.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 293 | Добавил: admin | Дата: 28 Жовтня 2015
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання