width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1349]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1349
Показано матеріалів: 1011-1020
Сторінки: « 1 2 ... 100 101 102 103 104 ... 134 135 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Правильний вибір професії зумовлює  моральне задоволення , позитивну самооцінку, високу продуктивність праці. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства. Профорієнтаційні заходи стимулюють пошук людиною найефективніших засобів підвищення свого професійно-кваліфікаційного рівня, розвиток соціально-економічної ініціативи, інтелектуальної та трудової незалежності.

Основною метою профорієнтаційної роботи проведеної викладачами ВП НУБіПУ «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» у Носівських ЗОШ І-ІІ ступенів та загальноосвітніх навчально-виховних комплексах було надання профорієнтаційної підтримки учням у процесі вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності; вироблення в школярів свідомого ставлення до праці, професійного самовизначення в умовах свободи вибору сфери діяльності відповідно до своїх можливостей, здібностей і з урахуванням вимог ринку праці.

 

                                             Викладачі:  Леденко О.П.

                                                           Пісковець О.В.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 283 | Добавил: admin | Дата: 22 Грудня 2015

Сьогодні студенти коледжу приєднались до Міжнародної акції боротьби зі СНІДом. Представники студентської ради коледжу вранці зустрічали студентів, розповідали ії про сьогоднішню акцію і на одяг прикріплювали червоні стрічки як символ боротьби зі СНІДом.

Студенти коледжу з розумінням віднеслися до проведеної акції з профілактики небезпечної хвороби - чуми ХХІ ст.

Голова студентської ради,

Н. Карпіч

  

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 315 | Добавил: admin | Дата: 01 Грудня 2015

Пекельні цифри та слова

У серце б’ють, неначе молот.

Немов прокляття, ожива

Рік тридцять третій…

Голод… Голод…

28 листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Багатовікова історія українського народу пересипана голодними лихоліттями 1921-1923, 1932 -1933, 1946 -1947 років, які смертельним вихором пройшлися благодатними та родючими українськими землями і викосили майже все на землі.

Найстрашніший серед них був Голодомор 1932-1933 рр., який було визнано геноцидом українського народу. Це трагедія, масштаби якої неможливо збагнути. Голод травмував націю, залишивши на її тілі соціальні, психологічні та демографічні шрами, які вона носить до сьогодні.

Вшановуючи пам’ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами Голодомору 1932 -1933 років, усвідомлюючи моральний обов’язок перед минулими та наступними поколіннями українців і визнаючи необхідність відновлення історичної справедливості, працівники бібліотеки підготували виставку тематичної літератури та інформаційних матеріалів.

 

Бібліотекар   Хімій О.М.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 277 | Добавил: admin | Дата: 27 Листопада 2015

На захисті курсових робіт з дисципліни "Технологія виробництва молока та яловичини" в групі Т-41 цікавими та змістовними були доповіді студентів з таких тем, як відбір корів на придатність до машинного доїння та роздоювання їх, організація відтворення поголів'я великої рогатої худоби, організація годівлі корів у різні фізіологічні періоди, технологія виробництва молока і яловичини. Студенти захищали теми своїх курсових робіт із підготовленими електронними презентаціями, здійснювали аналіз виробничо-економічної діяльності підприємств, робили висновки та обгрунтували свої пропозиції, рекомендували запровадження досвіду роботи передових господарств України та світу.

 

 Матвєєв Л.Л.

керівник  

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 323 | Добавил: admin | Дата: 26 Листопада 2015

Побудувати "Фортецю здоров'я" запропонував викладач Птуха В.П. студентам групи Р-41 під час проведення відкритого заняття з дисципліни "Фізичне виховання" у формі рольової гри.

У продовж заняття за виконання того чи іншого завдання студенти отримували особисті бонуси. Присутність на занятті умовного журі, до якого увійшли "міністри" освіти, охорони здоров'я, молоді та спорту, викликали позитивні емоційні переживання студентів, саме цьому і сприяли елементи інноваційних технологій, які дозволяють підвищити зацікавленність студентів та привчають до здорового способу життя.

В.П. Птуха,

викладач фізичного

виховання

  

  

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 305 | Добавил: admin | Дата: 26 Листопада 2015

Сьогодні в світі немає жодної галузі науки, яка б розвивалася так само стрімко, як інформатика. Фактично ми можемо говорити про те, що в останні роки на наших очах сталася комп'ютерна революція, яка зачепила всі сфери соціальної, культурної, наукової та виробничої діяльності людей. Справа йде до того, що скоро в світі не залишиться людей, яких не торкнуться зміни, викликані існуванням цього єдиного світового інформаційного поля, наскільки б далекі вони не були від обчислювальної техніки і персональних комп'ютерів.

Щоб встигати за розвитком засобів обчислювальної техніки, необхідна безперервна самоосвіта і самовдосконалення. А для професійного застосування обчислювальної техніки потрібно щось більше – особиста цілеспрямованість і постійне бажання дізнаватися про те, що відбувається в світі інформаційних технологій.

Володіння комп'ютерною грамотністю є однією з основних вимог сьогодення. Формування комп'ютерної грамотності – найбільш актуальне завдання вивчення інформатики. Саме з метою перевірки рівня комп’ютерної грамотності студентів 19 листопада було проведено олімпіаду з дисципліни «Інформатика». В ній взяли участь 13 студентів першого курсу.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Білим Ярослав (група №2);

ІІ місце – Зорик Євгеній (група №2)

III місце - Згонник Таїсія (група №3)

 Викладачі: Руднєва С.М.

Шимко В.М.

 

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 301 | Добавил: admin | Дата: 20 Листопада 2015

Цікаво і змістовно пройшло засідання гуртка "Механізатор" під керівництвом викладача Сковороди В.М. Майбутні технологи полів уважно заслухали виступи свої товаришів по питанню "Ефективність використання сучасних тракторів". Гуртківці, використовуючи матеріали періодичної преси, провели аналіз використання тракторів закордонного та вітчизняного виробництва на полях України. Найбільший інтерес викликала експлуатація тракторів марки "Джон Дір", будову яких студенти вивчали в базовому господарстві ТОВ "Земля і Воля"

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 340 | Добавил: admin | Дата: 13 Листопада 2015

12-14 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходить XXVIІ щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – День студента 2015" та виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» (“Освіта за кордоном”), метою якої є     залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору; інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном;   поширення інформації про вакансії і консультування з проблем працевлаштування. 

У виставці беруть  участь навчальні заклади і організації з України, Франції, Австрії, Чехії, Ізраїлю, Польщі, Естонії, Латвії, Литви, Іспанії, Словаччини, провідні українські освітні агенції, Ізраїльський культурний центр при посольстві Держави Ізраїль в Україні, Чеський центр при Посольстві Чехії в Україні.

Відвідавши виставку, викладачі нашого коледжу (Коник А.А., Леденко О.П., Флатова В.Л.), крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, мали можливість прослухати тематичні семінари та презентації від представників Європейської комісії, Campus France Україна, Вроцлавського муніципалітету, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України,  коледжів,   університетів.

Леденко О.П., викладач

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 289 | Добавил: admin | Дата: 13 Листопада 2015

В переддень Дня працівника сільського господарства студенти групи Р-41 провели виховну годину "Цілую хліб гарячий на столі, що пахне сонцем, щедрістю і полем" Хліб - це продукт людської праці, це символ благополуччя і достатку. Саме хлібу відведено головне місце на столі і в будні, і в свята. Цінність хдіба нічим не можна виміряти. Ознайомлюючись з історією вирощування хліба, з народними традиціями пов'язаних з хлібом, вшановуючи працю хліборобів, виховується повага до праці та шанобливе ставлення до хліба.

 

  

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 389 | Добавил: admin | Дата: 11 Листопада 2015

10 листопада відбулася зустріч студентів ІІ-х курсів спеціальностей "Бухгалтерський облік" та "Фінанси і кредит" (гр. О-21, Ф-21) з представниками Козелецької ОДПІ ГУ ДФС "Бобровицьке відділення".

У формі бесіди, спільного пергляду відеосюжету "Місто моєї мрії" студенти сформували уявлення про податкову систему України та роль податкових методів залучення коштів до Державного бюджету України. Такий формат викладання дисципліни "Вступ до спеціальності" дає можливість прищепити осмислене ставлення до обраної професії, сприяє розвитку аналітичних здібностей та вмінню самостійно приймати рішення.

Петренко Ю.В.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 329 | Добавил: admin | Дата: 11 Листопада 2015
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання