width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1341]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1341
Показано матеріалів: 991-1000
Сторінки: « 1 2 ... 98 99 100 101 102 ... 134 135 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

22 березня 2016 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фахових дисциплін «Охорона праці в галузі». В олімпіаді взяли участь 11 студентів  групи Р – 41 спеціальності "Виробництво і переробка продукції рослинництва”

         Результати олімпіади:

І місце – Борисенко Дмитро, група Р-41

ІІ місце – Циба Сергій, група Р-41

ІІІ місце – Мартинюк Антон, група Р-41.

Викладач:О.О. Майданюк

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 217 | Добавил: admin | Дата: 25 Березня 2016

У людському житті є речі, що ніби й не мають ваги, непомітні і виміряти їх неможливо. Але без них біднішими стає життя, сірими, безбарвними будні. Серед усіх людських чеснот доброті відведено особливе місце.

14 березня в актовій залі коледжу студентами групи Ф-31 було проведено виховну годину на тему: "Душі людської доброта", мета якої одна і єдина - вчити студентів доброті, формувати уявлення про чуйність і доброзичливість, виховувати людяність, милосердя, здатність боротися проти зла.

Епіграфами виховного заходу були слова:

"Нехай ця істина стара - Людина починається з добра!"

"Перед розумним треба схилити голову, а перед добрим - стати на коліна"

Під час виховної години лунали пісні, вірші, легенди про доброту. Студенти підготували та продемонстрували сценку, презентації, відеоролики, які тільки підкреслили, що без доброти людина ніби безкрилий птах.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 453 | Добавил: admin | Дата: 16 Березня 2016

14 березня викладачі коледжу Баранчук В.С. та Суліменко Н.М, провели профорієнтаційну роботу роботу в школах Броварського району. Викладачі відвідали Калитянську ЗОШ І-ІІІ ст., Семиполківську НВК ЗОШ І-ІІІ ст., Великодимерський середній загальноосвітній НВК, Калинівську ЗОШ І-ІІІ ст., Рожнівську НВК ЗОШ І-ІІст, Пухівську ЗОШ І-ІІІ ст., Літківську ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.П. Стельмаха.

Директори шкіл привітно зустрічали та сприяли проведенню профорієнтаційної роботи з учнями 9, 11 класів.

Учні шкіл виявили найбільшу цікавість до умов проживання в гуртожитку та працевлаштування після закінчення навчання в коледжі.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 284 | Добавил: admin | Дата: 16 Березня 2016

Викладачі коледжу провели профорієнтаційну роботу в школах Прилуцького району. Були проведені зустрічі з учнями 9, 11 класів та надана інформація про наш коледж, правила прийому та програми вступних випробувань. Старшокласники легко йшли на контакт, цікавились життям студентів нашого коледжу, умовами навчання і проживання. Потенційні вступники були забезпечені інформаційною продукцією та отримали змістовні консультації щодо вступу до коледжу.

Салоїд Н.В. – викладач коледжу

 
Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 279 | Добавил: admin | Дата: 15 Березня 2016

Щиро вітаємо Вас з цим чудовим днем і бажаємо нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю! Нехай всі Ваші бажання збудуться! І хай у Вас все буде так, як Ви того бажаєте!

Педагогічна рада коледжу

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 230 | Добавил: admin | Дата: 13 Березня 2016

Викладачі коледжу продовжують проводити профорієнтаційну роботу в школах Ніжинського району. Так група викладачів відвідала школи в с. Лосинівка, с. Талалаївка, с Беуглівка та с. Крутів.

Директори шкіл привітно зустрічали та сприяли проведенню профорієнтаційної роботи з учнями 9,11 класів. Викладачі демонстрували відеопрезентацію про коледж.

Учні шкіл виявили найбільшу цікавість до умов проживання в гуртожитку та працевлаштування після закінчення навчання в коледжі.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 254 | Добавил: admin | Дата: 12 Березня 2016

Об'єднане засідання гуртків "Українська мова та література" і "Філолог" пройшло під девізом "На все впливає мови чистота".

Дві команди "Сoca-Cola" та "Соняшник" представляли у КВК знавців української мови. Жваво, з захопленням обговорювали гуртківці відповіді в конкурсах: "Загадки-жарти", "Назви одним словом", "Влучне слівце". Задумувались і капітани команд у конкурсі капітанів, підбираючи антоніми та синоніми до слів, і вболівальники, відгадуючи загадки. У гру підключились навіть викладачі, які були присутні на засіданні. Не помітили, як промайнув час.

Переможцем стала команда "Соняшник". Вітаємо!

Малюх Т.В., викладач 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 237 | Добавил: admin | Дата: 12 Березня 2016

На черговому засіданні комісії соціально-гуманітарних дисциплін викладачі коструктивно, по-діловому обговорили основні дидактичні концепції, матеріали, які повинні бути представлені на Виставку НМЦ, та процес підготовки викладачів до чергової атестації.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 230 | Добавил: admin | Дата: 12 Березня 2016

                        

Шановний

    Станіславе Миколайовичу!

 Прийміть найщиріші вітання з ювілеєм

        і  побажання  міцного  здоров’я,  родинного

        затишку,  здійснення  всіх задумів  і  планів,

        невичерпної  творчої  та життєвої енергії,

          оптимізму, бадьорості.

        Бажаємо і надалі спрямовувати свій досвід,

          талант педагога, вченого, громадського діяча

       на благо нашого університету  та держави.

                                                                    Зі щирою повагою, колектив ВП НУБіП

                                                                    України «Бобровицький коледж економіки

                                                               та менеджменту ім. О. Майнової»

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 248 | Добавил: admin | Дата: 09 Лютого 2016

 

Шановні працівники і студенти НУБіП України !

22 січня українці відзначають річницю проголошення Акту Злуки українських земель у єдину соборну державу. Об’єднавча ідея як ніколи актуальна для нашого сьогодення: попри століття неволі та спроби роз’єднання України загарбниками, завжди перемагатиме державотворча воля українців.

У цей день із шаною згадуємо тих, хто своєю працею та життям відстоював єдність України — Тараса Шевченка та Михайла Грушевського, січових стрільців та київських студентів-героїв, загиблих під Крутами; борців із фашизмом; героїв «Небесної сотні» і всіх полеглих захисників території своєї держави — Українців із великої літери.

Віримо, що цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Тож хай на нашій землі панують мир, взаєморозуміння, справедливість та єдність. Адже лише в єдності і злагоді можна досягти споконвічної мети українців — побудови незалежної, соборної, демократичної України в спільноті європейських країн.

Бажаємо всім співробітникам, студентам, вченим миру та щастя, здоров’я і мудрості, незламного духу та людської гідності, громадянської активності! Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її люду буде успішно реалізоване. Країна чекає від університету нової якості освіти, ефективного наукового пошуку, підтримки економіки.

Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею. Мусимо підтримати та продовжити героїчні досягнення наших предків, виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків!

З пошаною,

ректор НУБіП України  Станіслав Ніколаєнко

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 254 | Добавил: admin | Дата: 22 Січня 2016


Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання