>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1805]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

***

Останнім часом у нашій країні відбувається процес модернізації освітньої системи. Ці зміни відбуваються за трьома основними напрямками: входження до світового освітнього простору; подальша інтеграція освітніх факторів та пошук нових засобів, методів формування творчої особистості.

Метод проектів — освітня технологія, спрямована на здобуття студентами знань у тісному зв'язку з реальною життєвою практикою, формування в них специфічних умінь і навичок завдяки системній організації проблемно-орієнтованого навчального пошуку.

Високий рівень навичок самостійної роботи з науковими джерелами та оволодіння ними методикою досліджень, набуті компетенції щодо визначення й аналізу наукової та практичної проблематики з планування та організації виробництва, узагальнення опрацьованого матеріалу, обґрунтовування своїх гіпотез та висновків, вміння розробляти й формулювати обґрунтовані пропозиції щодо удосконалення процесів, досліджених в роботі показали 29 квітня 2021року студенти ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент» в процесі захисту курсових робіт з дисципліни «Організація і планування виробництва».

  

Ольга Леденко, викладач економічно-облікових дисциплін

 

 

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: fagreen039 (29 Квітня 2021)
Переглядів: 11 | Рейтинг: 0.0/0 |


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання