width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1044]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

***

Майстер – клас з дисципліни «Фізика і астрономія»

 

Якби я захотів читати, не знаючи літер, це було б безглуздям.

Так само, якби я хотів аналізувати явища природи, не маючи уяви про будову речовини, це було б таким самим безглуздям.

 

видатного вченого М.В. Ломоносова розпочалось заняття з фізики для студентів групи № 1 технологічного відділення, на яке були запрошені викладачі циклової комісії математичних та природничих дисциплін коледжу. А формою проведення заняття з теми «Наноматеріали. Основи молекулярно-кінетичної теорії будови речовини» викладач-методист вищої категорії Руднєва С.М. обрала інтерактивну лекцію із застосуванням техніки зворотного зв'язку, що передбачає активний діалог з аудиторією. Адже обсяг інформації, необхідний для плідної роботи за фахом, невпинно зростає. Вивчений матеріал швидко втрачає актуальність і потребує оновлення. Тому навчання, орієнтоване лише на запам’ятовування, не може задовольнити сучасні вимоги до фахівця. Першочергово постає проблема формування таких якостей людини, які дають можливість самостійно засвоювати нову інформацію, розвивати вміння та навички, необхідні для виконання діяльності на високому професійному рівні.

В ході уроку викладачу вдалося домогтися успішного засвоєння знань студентами матеріалу з теми саме завдяки постійному контакту з аудиторією, високій розумовій активності слухачів, постійному контролю за якістю засвоєння матеріалу. Лекція супроводжувалась відеоматеріалами, демонстрацією дослідів, в яких брали активну участь студенти.

Використання традиційних форм і методів навчання сьогодні не сприяє вирішенню поставлених перед освітянами завдань. Тому нетрадиційні форми проведення занять є актуальними.

      

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (02 Листопада 2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0 |
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання