width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1044]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

Виставковий практикум групи м-41

     Навчальна програма здобувачів професії «менеджер» дуже насичена і різноманітна. Вона вимагає проведення різних форм занять. Одну з тем «Складання фото звіту за результатами відвідування сільськогосподарської виставки» студенти групи М-41 коледжу відпрацювали на Міжнародній виставці сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» в Києві.

У роботі виставки взяло участь близько 400 компаній з більш ніж 20 країн світу. Зокрема, широко були представлені експозиції Німеччини, Франції, Китаю, Туреччини. Не могли не вразити відвідувачів новинки сільськогосподарської техніки та обладнання: трактори, комбайни, ґрунтообробна техніка, обприскувачі, техніка для тваринницьких комплексів та кормозаготівлі.

      

В рамках виставки пройшло ряд ділових заходів, тематика яких формувалася у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Серед них особливу увагу молоді привернув День молодого спеціаліста «Твій професійний старт», в ході якого було проведено «Ярмарок вакансій», який об’єднав більше 25 роботодавців, готових забезпечити цікавою роботою молодих спеціалістів.

Відвідування виставки не тільки залишило незабутні враження, а й укріпило надію можливості працевлаштування.

      

      

Викладач Омельченко І. В.

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (02 Листопада 2018)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0 |
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання