width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [993]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

***

Підготовка студентів-технологів

Підготовка майбутнього спеціаліста до виконання ним посадових обов'язків – складна, багатогранна проблема. Успішне вирішення її залежить від того, якою мірою зусилля фахової підготовки скоординовані.

Студенти спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» на ІІ курсі починають вивчення дисциплін професійної та практичної підготовки, зокрема однією з фундаментальних дисциплін є «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин». Об'єктами вивчення є всі види сільськогосподарських тварин (велика рогата худоба, свині, коні, вівці), а також птахи (кури, гуси, качки, індики).

Однією з перших тем вивчення тваринного організму є остеологія. 9 жовтня під час заняття студенти групи Т-21 ознайомились і вивчили особливості будови кісткової системи сільськогосподарських тварин різних видів, проаналізували та дослідили будову ізольованих кісток.

Для вивчення і кращого засвоєння матеріалу використовуються активні форми і методи навчання,  розроблено чітку систему контролю на всіх етапах засвоєння матеріалу.

            

Викладач    В.Л. Філатова

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (09 Жовтня 2018)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0 |
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання