width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [927]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

***

29 червня було проведено Комплексний державний екзамен з фахових дисциплін в групі Л-41 спеціальності 205 «Лісове господарство».

Одним з ефективних механізмів діагностики рівня знань та освітньо-професійної підготовки випускників коледжу є комплексний державний екзамен за фахом. Він дає змогу визначити рівень засвоєння теоретичних та практичних знань студентами, вміння самостійно проводити оцінку та облік лісових ресурсів, активно використовувати набуті знання у своїй професійній діяльності в майбутньому. Студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» в черговий раз підтвердили свою фахову майстерність під час складання комплексного державного екзамену. Слухаючи відповіді Висоцького Артема, Четверікова Івана та Костенка Володимира, члени комісії переконались: в Україні підростає нове покоління лісівників, які вміло та гідно займе свою нішу в лісовому господарстві, працюючи на виробництві або ж продовжать навчання для отримання вищої освіти.

Варто зазначити, що всі студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» під час здачі комплексного державного екзамену за фахом показали повноту, системність, актуальність, критичне бачення, міцність та осмислення професійних знань, дієвість і самостійність умінь, а також здатність вирішувати виробничі ситуації на певному рівні кваліфікації в конкретній виробничій сфері. Приємно усвідомлювати, що незабаром лісове господарство поповниться молодими, енергійними, висококваліфікованими спеціалістами-лісівниками, які будуть гордо проносити це звання все життя.

Всі випускники успішно склали державний іспит, показали високий рівень теоретичних і практичних знань з лісівництва, лісових культур та лісової таксації. Для студентів групи Л-41 вже цей рубіж пройдено, ще одна сходинка підкорена.

І наостанок хочеться сказати слова вірша про труд лісівників, які так часто ми забуваємо!

Той, хто любить паростки кленові,

Хто діброви молоді ростить,

Сам достойний людської любові,

Бо живе й працює для століть.

М. Рильський

Тож від щирого серця бажаю всім випускникам спеціальності «Лісове господарство» 2018 року випуску стати справжніми та достойними лісівниками та не забувати рідні стіни своєї alma mater.

         

     

І.В. Кімейчук, викладач фахових дисциплін

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (29 Червня 2018)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0 |
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання