width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1146]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

***

«Якщо ви вдало виберете професію і вкладете в неї душу, то щастя саме вас знайде», - цей мудрий вислів К.Ушинського був, залишається і, напевно, буде актуальним у будь-який час. Від того, наскільки правильним, виваженим і усвідомленим буде цей вибір, залежить подальше життя людини.

«Чи Ви зробили правильний вибір, обравши свою спеціальність?» -  з таким  запитанням звернулась до присутніх завідувач економічного відділення А.А.Коник, адже засідання старостату 12 березня на тему: «Професійне становлення фахівця: виклики та перспективи» було незвичайним. За круглим столом зібралися старости економічного відділення, представники органів місцевого самоврядування.

Старости випускних груп Ольга Кулик (гр.О-31), Валентина Бровко (гр. Ф-31), Інна Микула (гр.Е-31), Дмитро Бульба (гр.Од-31), використовуючи мультимедійні презентації, представили свою спеціальність, обґрунтовували свій вибір, ознайомили з реаліями сьогодення, ділились, які кроки були зроблені у становленні себе як майбутніх фахівців,  перспективами на майбутнє.

     

На засіданні був присутній Андрій Леонідович Ткаченко, заступник  голови Бобровицької районної ради, який поділився своїм досвідом, адже він, отримавши дипломи бухгалтера, економіста, працював і  бухгалтером, і викладачем економічних дисциплін у коледжі, а нині – заступник голови районної ради. Андрій Леонідович побажав усім присутнім не зупинятися на досягнутому, йти до поставленої мети, натхнення і професійного росту.

     

 

Зав. економічного відділення                     А.А.Коник

Категорія: Оголошення та новини коледжу | Додав: verteletsky93 (13 Березня 2018)
Переглядів: 120 | Рейтинг: 0.0/0 |

Увага !

До відома студентів

5 лютого розпочалася реєстрація для участі
в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Процедура реєстрації триватиме до 25 березня.

Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання