width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1071]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1071
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 107 108 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Саме таку назву має Міжнародна науково-практична конференція, яка проходила 6-7 грудня 2018 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України і об’єднала понад 250 учасників.

Від нашого коледжу в конференції взяли участь Петренко Ю.В., заступник директора з навчальної роботи, Коник А.А., завідувач економічного відділення, Філатова В.Л, завідувач технологічного відділення, Леденко О.П., методист, Кучерявенко О.П., Суліменко Н.М., Мовчун Л.О., Баранчук В.С., голови циклових комісій.

Метою конференції було висвітлення актуальних питань якості вищої освіти і науки, узагальнення українського та світового досвіду забезпечення якості та розширення мобільності освіти, компетентнісного підходу у формуванні сучасного фахівця у закладах вищої освіти, а також умов та особливостей запровадження європейських стандартів вищої освіти.

З вітальним словом до учасників форуму звернувся ректор університету Станіслав Миколайович Ніколаєнко, гості президії: Томенко Микола, голова наглядової ради університету, Гурак Руслан, голова служби якості освіти України, Ріголлє Сільвен, аташе з питань наукового та університетського співробітництва посольства Франції в Україні, Нестеренко Людмила, головний консультант секретаріату комітету з питань науки та освіти Верховної ради України, Зассе Фолькер, керівник проекту "Німецько-український агрополітичний діалог". А народна артистка України, викладач університету, професор кафедри культурології Наталія Шелепницька привітала піснею «Горнусь до тебе, Україно».

пленарне засідання конференції ректор Станіслав Ніколаєнко науковою доповіддю «Про тенденції розвитку університетів в умовах глобальних викликів та загроз ХХІ століття». Представники провідних вишів і науковці України: перший проректор КНТЕУ Наталія Притульська, ректор Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди Віктор Коцур, проректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Роман Вернидуб, директор Навчально-методичного центру управління підготовкою фахівців КНУДТ Оксана Моргулець проректор КНУБА Володимир Ткаченко, перший проректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрій Гедзик, проректор НТУ «Дніпровська політехніка» Юрій Хоменко, проректор Криворізького державного педагогічного університету Віта Гаманюк, заступник директора НМЦ «Агроосвіта» Микола Хоменко у своїх доповідях підняли злободенні проблеми вищої освіти. Про те, що турбує сьогодні коледжі, говорили директори Володимир Альохін (Немішаївський агротехнічний коледж), Василь Краснюк (Березоворудський аграрний коледж) та інші.

Учасники конференції підготували пропозиції (які і винесли як її рішення) органам державної влади.

Представлені доповідачами глибоко аналітичні матеріали не могли не наштовхнути на роздуми про сучасний стан і майбутнє вищої освіти України. То ж, беззаперечно, цей форум освітян прислужиться її реформуванню.

      

Методичний кабінет

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Сьогодні

Підсумкова державна атестація, яку більше знають під абревіатурою ДПА – це важливе випробування для студентів коледжу. Сьогодні,
7 грудня, її розпочали екзаменом з англійської мови студенти групи А-21. Отримані результати дали можливість зробити висновок про належний рівень якості знань студентів.

 

      

Викладач   Гусєва І.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Грудня 2018

Курсова робота – це підсумок вивчення дисципліни, метою якої є систематизувати, закріпити та розширити теоретичні знання та навички студентів, навчити їх здійснювати аналіз результатів господарювання різних
суб'єктів господарювання
та форм власності, вносити пропозиції щодо удосконалення управлінської діяльності на підприємствах, правильно формулювати думки та вирішувати проблемні питання з обраної теми.

7 грудня відбувся захист курсових робіт студентів групи М-41 спеціальності "Організація виробництва" з дисципліни «Менеджмент». Студенти представили презентації своїх досліджень та довели, що вміло володіють отриманими знаннями і навичками управління, які готові застосовувати в своїй майбутній професійній діяльності.

      

      

Вик. Єременко О.С.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Грудня 2018

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Грудня 2018

Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (саме такою є офіційна назва цього Дня (англ. International Volunteer Day for Economic and Social Development, ісп. Día Internacional de los Voluntarios para el Desarrollo Económico y Social, фр. Journée internationale des volontaires pour le développement économique et social) ), проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства.

Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках престарілих. Вони доглядають хворих і допомагають старшим людям поратися по господарству.

Офіційно вважається, що волонтерський рух бере початок у 20-х роках XX століття. Після Першої світової війни, у 1920 році, у Франції, під Страсбургом, був здійснений перший волонтерський проект за участю німецької та французької молоді, у рамках якого волонтери відновлювали зруйновані війною ферми в районі місць найзапекліших боїв між німецькими й французькими військами. Потім цю естафету підхопила Індія, й рух поширився світом.

Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014 – саме Революція Гідності, а потім і війна на Сході дали поштовх розвитку волонтерства в нашій країні, яке з поодиноких спорадичних випадків виросло в потужний громадянський рух.

Саме волонтери добровольцями йшли на фронт, волонтери збирали по світу гроші й везли на передову все, що лише могли, починаючи зі шкарпеток і закінчуючи тепловізорами, приймали біженців, здавали кров пораненим, знаходили потрібні ліки, плели маскувальні сітки й готували борщові набори. Саме завдяки українським волонтерам – їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції та фанатичній відданості справі – Україна вистояла й зберегла незалежність.

Цьогорічна тема Міжнародного дня волонтерів – «Волонтери беруть участь в побудові сталих громад». Вона присвячена ролі волонтерів у зміцненні громад під час стихійних лих, економічних спадів і політичних потрясінь.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Грудня 2018

Народився 4 грудня 1878 року в м. Білопілля Слобожанщини, Сумської області в чумацько-селянській сім’ї. Справжнє прізвище — Кандиба. Закінчив початкову школу й двокласне училище, а у віці 15 років (1893) вступив до хліборобської школи у містечку Деркачі неподалік Харкова. Брав участь у випуску рукописних журналів «Комета» та «Первоцвіт», в яких з’являються його перші вірші.

Після більшовицького жовтневого перевороту оселяється за кордоном і періодично живе в Будапешті, Відні, Берліні, Празі, видає ряд збірок, основна тема яких — туга за Україною.

22 липня 1944 року Олександр Олесь помер у Празі, невдовзі після того, як одержав повідомлення про загибель сина Олега Ольжича.

Працівники бібліотеки організували перегляд матеріалів про життя і творчість Олександра Олеся. На виставці також представлені збірки поезій поета. Радимо прочитати твори: збірки «З журбою радість обнялась», «Княжа Україна» драматичну поему «Ніч на полонині».

Зав бібліотеки Матвєєва Н.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Грудня 2018

Перший день календарної зими. За вікнами замітає сніжком дерева і галявини, а в аудиторії над білетами з іноземної мови за професійним спрямуванням схилились студенти групи О-31. Майбутні фахівці в галузі обліку і оподаткування готуються звітувати за навчальну роботу з дисципліни – майже всі добре усвідомлюють значення знань з англійської мови як для свого загального розвитку, так і для професійного зростання.

Добре справляються з професійно орієнтованою лексикою та перекладом тексту за спеціальністю студенти, які протягом всього періоду вивчення програмного матеріалу приділяли значну увагу засвоєнню мовних реалій. Серед найкращих Світящук Юлія та Світящук Надія, Кушнірова Анастасія та Шута Тетяна. Дещо відстають від них Динник Аня, Гусєв Олександр, Кияниця Інна, але їх відповіді звучать впевнено.

Сподіваємось, що в майбутньому знання англійської мови стане для них в нагоді і допоможе знайти своє місце в житті, відвоювати ті життєві позиції, які вони вважають конче необхідними чи бажаними.Як кажуть, «Good luck!».

 

 

Н. Змігродська,

викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 03 Грудня 2018

 В листопаді цього року відзначались ювілейні дати від дня народження видатних українських письменників: І. Нечуя-Левицького (180 років), Г. Квітки-Основ’яненка ( 240 років), О.Кобилянської (150 років). Творчість цих письменників збагатила національну культуру, послужила подальшому розвитку літературного процесу в Україні. Зі сторінок їх повістей та оповідань постали жахливі картини життя заробітчан, трагічна доля простих людей, гнівні постаті народних месників.

Одне з найпочесніших місць в історії української літератури належить Іванові Семеновичу Нечую-Левицькому — видатному письменнику, класику нашої літератури. Самобутній художник слова, майстер широко відомих епічних полотен, він своїми творами проклав нові шляхи розвитку української прози. Як письменник, він обрав єдино правильний шлях спілкування з навколишнім реальним світом на майбутнє — це спілкування через свої твори, через своїх героїв. І, мабуть, не переймався тим, як і коли оцінить його наступне покоління, він просто виконував свою місію: жив, писав і творив для людей.

Внесок Г.Ф.Квітки-Основ´яненка в літературний процес вагомий і різнобічний. Видатний прозаїк і драматург широко відкрив двері у велику літературу. Ним були закладені основи нової української прози, введені жанри повітсті, оповідання, соціально-побутові комедії, Письменник розробив і утвердив в українській літературі принципи просвітительського реалізму. Проза і драматургія письменника мала велике значення для утвердження статусу української літератури серед інших літератур

Ольга Кобилянська — це письменниця глибоких душевних переживань, напруженої думки, ліричних настроїв. Вона виступила як прозаїк-новатор.Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза О. Кобилянської викликає значний інтерес і за межами України. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, зокрема слов'янськими.

Крім того 2018 рік щедрий на відзначення ювілеїв творів відомих світових українських та зарубіжних класиків. Тому бібліотека коледжу організувала декілька книжкових виставок літератури, присвячених творчості письменників та їх творів, до яких і сьогодні звертаються читачі по естетичну насолоду, заглиблення у психіку людини, аналіз історичних подій та характерів героїв.

   

 

 

Зав. бібліотеки Матвєєва Н.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 30 Листопада 2018

     В рамках реалізації німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» з 27 по 29 листопада 2018р. на базі Науково-методичного центру «Агроосвіта» відбувся семінар на тему «Лінійна оцінка молочної худоби та визначення кондицій вгодованості тварин (BSD)» для викладачів спеціальності 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». В семінарі взяли участь викладачі коледжу Наталія Шаповал та Валентина Філатова.

Програма заходу передбачала теоретичне заняття на базі НМЦ «Агроосвіта» та практичні заняття на підприємстві, які відбулися на виробничій фермі ВП НУБіП України «Немішаєвський агротехнічний коледж».

   

Заняття проводив модератор спілки Федеральної Землі Баден-Вюртемберг (RBW) Маркус Вернер. В ході проведення теоретичного заняття розглянуті питання виробництва продукції скотарства в Німеччині, організації племінного скаутства Федеральної Землі Баден-Вюртемберг (RBW), лінійної оцінки худоби та оцінки вгодованості корів. Під час практичних занять модератор у виробничих умовах продемонстрував проведення лінійної оцінки, учасники семінару практично закріпили свої уміння, а також передали навички студентам коледжу. Маркус Вернер оцінив практичні навички з проведення лінійної оцінки корів як учасників семінару так і студентів. Всі отримали оцінку в один бал, що являється вищим балом в Німеччині.

Учасники отримали сертифікати з підвищення кваліфікації, нові знання, знайомства та приємні позитивні емоції.

   

   

 

Методичний кабінет

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 30 Листопада 2018

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна його мета - звернути увагу суспільства на цю проблему.

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у всіх групах коледжу було проведено бесіди, представники студентської ради одягли студентам характерні стрічки. У бібліотеці організовано перегляд та обговорення відеоролика «Люди з ВІЛ-інфекцією або хворі на СНІД – вирок чи спосіб життя?».

Шаповал Н.О.заступник директора з виховної роботи

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 30 Листопада 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
День народження