width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1193]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1193
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 119 120 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

19 березня в коледжі була проведена  олімпіада з дисципліни «Годівля сільськогосподарських тварин» серед студентів ІІІ-ІУ курсів спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Учасники олімпіади виконали теоретичні та практичні розрахункові завдання, спрямовані на виявлення вміння застосовувати набуті знання в процесі вивчення дисципліни. Всі учасники  випробувань показали ґрунтовні знання з предмету, а найкращими за результатами оцінювання завдань визнано  роботи студентів:

І місце – Копил Анна;

ІІ місце – Падалка Андріана;

ІІІ місце – Коворотний Валентин.

        

                        Соловей О.Ю., викладач технологічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 3 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

14 березня в тренажерному залі відбулися змагання з пауерліфтінгу серед студентів коледжу. 

     Учасники виконували три змагальні вправи: присідання, тяга та жим лежачи.

          По сумі силового триборства перемогу здобули:

   Суровець Олег, група А-31, вагова категорія 56кг (220);

  Сербін Олександр, група А-31, вагова категорія 60кг (260);

  Утва Назар, група А-21, вагова категорія 67,5кг (230);

  Гончар Владислав, група Ф-31, вагова категорія 82,5кг (340);

  Сірик Олексій, група № 1, вагова категорія 90 кг (320)

  Чекменев Денис, група Л-41, вагова категорія 110кг (340).

  

         

     

                  В.П. Птуха

Керівник фізичного виховання

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 2 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

 «Чи Ви зробили правильний вибір, обравши свою спеціальність?» -  з таким  запитанням звернулась до присутніх завідувач економічного відділення Алла Анатоліївна Коник, адже засідання старостату 18 березня було незвичайним: за круглим столом зібралися старости економічного відділення для обговорення теми: «Професійне становлення фахівця: виклики та перспективи»

Старости випускних груп Анастасія Кушнірова (гр.О-31), Ліна Туренок (гр. Ф-31), Катерина Басанько (гр. П-31) та заступник старости групи М-31 Софія Чичкань, використовуючи мультимедійні презентації, представили свою спеціальність, обґрунтовували свій вибір, ознайомили з реаліями сьогодення, ділились, які кроки були зроблені у становленні себе як майбутніх фахівців,  перспективами на майбутнє.

Завідувач відділення А.А.Коник наголосила, що показником підготовки фахівців являється професіоналізм, який виражається у набутих нових знаннях, умінні використовувати їх на практиці, здатності приймати рішення у різних ситуаціях, формуванні всебічно розвиненої особистості, побажала усім присутнім не зупинятися на досягнутому, йти до поставленої мети, натхнення і професійного росту.

 

      

       

Староста економічного відділення Ольга Талаш

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 4 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

Дендрологічний парк коледжу є окрасою міста Бобровиця.

Студенти, як справжні господарі, на чолі з кураторами груп та керівниками практик активно прибирають паркову та господарську території,  під керівництвом садівника коледжу проводиться розчистка декоративних кущів, погрузка та вивіз гілля.

Фахівці агрономічних дисциплін організували роботу по прибиранню території колекційно-дослідного поля та ділянок навчальних лабораторій.

    

           

 

Зав. технологічним відділенням    В.Л. Філатова

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 0 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

18 березня відбулося засідання координаційної ради Центру кар’єри та працевлаштування коледжу, на якому було уточнено та детально обговорено план проведення   Дня відкритих дверей, який відбудеться 27 березня. Розглянуто також питання стану здійснення профорієнтаційної роботи та перспектив набору студентів 2019 року.

                                                    

                                                           Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 0 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Березня 2019

14 березня викладачі коледжу Шимко В.М., Горбатюк О.В., Птуха В.П. відвідали ліцеї №1 та №2 м. Варва, Журавську та Озерянську ЗОШ І-ІІІ ступенів Варвинського району Чернігівської області.

Випускники отримали вичерпну інформацію про коледж, його матеріально – технічну базу, умови навчання та проживання студентів, організацію дозвілля, культурно – масову і спортивну роботу, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка молодшого спеціаліста в навчальному закладі. Учням порекомендували відвідувати офіційний сайт коледжу та НУБіП України, а також відвідати навчальний заклад у дні відкритих дверей.

Було приємно почути схвальні відгуки про коледж від педагогічних колективів шкіл, учні яких стали нашими студентами, та і самих колишніх наших випускників, які трудяться на Варвинщині.

      

 

Демидюк М.Л.       

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 2 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Березня 2019

 

Одним з етапів узагальнення, закріплення та поглиблення практичних знань, отриманих студентами під час навчального процесу є самостійне виконання і захист курсової роботи. Мета ж курсового проекту – систематизувати та розширити теоретичні знання та навички студентів, навчити їх правильно формулювати думки та вирішувати виробничі ситуації  з вибраної теми, робити висновки та пропозиції щодо напрямів впливу різних технологій проведення рубок головного користування та рубок догляду на суспільний прогрес, ролі лісівництва та лісової галузі в цілому в економічній перебудові суспільства.

Захист курсових проектів з дисципліни «Лісівництво» студентами групи Л-41 спеціальності «Лісове господарство» в коледжі відбувся 14 березня. Майбутні лісівники підготували змістовні доповіді, які супроводжувалися цікавими презентаціями, що дозволило комісії працювати у теплій атмосфері та брати участь у  жвавій дискусії.

Які фактори довкілля потрібно враховувати, які способи та технології рубок стиглого лісу доцільно застосовувати в тих чи інших умовах для здійснення процесів лісовідновлення – ці питаннях на конкретних завданнях і вирішували студенти під час курсового проектування.

Майбутні лісівники досить змістовно презентували процеси вирощування лісових насаджень, які на різних вікових етапах життя мають різні цілі і потребують певних організаційних, технологічних підходів для отримання бажаних результатів при поточному і перспективному плануванні рубок догляду із застосуванням апробованих на виробництві технологій їх проведення та обчислення технологічної собівартості проведення освітлень, прочищень, проріджувань та прохідних рубок на матеріалах лісовпорядкування конкретних лісових насаджень, що знаходяться у лісовому фонді конкретних лісництв.

Цікавими та  репрезентативними на  думку членів комісії були доповіді: «Організація рубок догляду в умовах соснового бору

Боярського лісництва ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» Київської області» Юрченка Артема, «Технологія, організація і обґрунтування рубок догляду для майстерської дільниці ДАСП «Бобровицярайагролісництво» Чернігівської області» Костильова Іллі, «Проектування рубок і заходів сприяння природному поновленню лісу для майстерської дільниці Козелецького лісництво ДП «Остерське лісове господарство» Чернігівської області» Велігорського Михайла та «Технологічні розрахунки рубок догляду для майстерської дільниці Ніжинського лісництва ДП «Ніжинське лісове господарство» Чернігівської області» Чекменева Дениса.

Члени комісії відмітили, що під час захисту студенти показали достатній рівень знань і навичок,  продемонстрували вміння користуватись ними, готовність застосувати їх в практичній діяльності.

То ж побажаємо майбутнім лісівникам підкорення нових вершин та не зупинятися на досягнутому!

 

І.В. Кімейчук, керівник курсового проекту

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 2 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Березня 2019

 

15 березня було проведено обробку плодових дерев пестицидами проти хвороб та шкідників.

За всім технологічним процесом з великим інтересом спостерігали студенти спеціальності «Агрономія» в рамках навчальних практик з плодоовочівництва та захисту рослин.

Майбутні агрономи змогли побачити підготовку працівників до робіт з пестицидами з використанням засобів індивідуального захисту, методику приготування маточного та робочого розчину, проведення обприскування тощо.

Загальне керівництво роботами, інструктаж з охорони праці, пояснення всіх елементів технології обробки саду у весняний період провів викладач захисту рослин кандидат сільськогосподарських наук Матвієнко Андрій Іванович.

Заняття дало змогу студентам закріпити теоретичні знання та набути практичного досвіду у догляді за плодовими деревами.

 

 

                                                                                                                              

                                                                                                                             

 

Ярош Ю. М., викладач агрономічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Березня 2019

 

              14 березня згідно заходів декади циклової комісії економічно-облікових дисциплін відбулась міжвузівська  студентська науково-практична конференція на тему «Тенденції, пріоритети та перспективи розвитку обліку, фінансів,  менеджменту, права та економіки».

 

Що може зміцнити українську економіку? Як нам співіснувати із світовою економічною системою? Які механізми маємо напрацювати, щоб досягнути успіху в розвитку агропромислового комплексу України? Які правові норми діють у трудових відносинах? Що впливає на управління  підприємством?

На ці та інші актуальні питання економічного сьогодення шукали відповіді заповзята, талановита, готова до дослідницької роботи, студентська молодь економічного відділення коледжу, а також учасники з інших навчальних закладів, зокрема ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» (Кулікова М.В.) та ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» (Романенко О.С.), які презентували та обговорили свої дослідницькі роботи на науково-практичній конференції.

Студентка ІІІ курсу Надія Світящук підготувала досить цікаву доповідь щодо побудови сучасної системи обліку в умовах інтернет- технологій.

Перспективам розвитку    фінансів   в  Україні присвятила своє повідомлення студентка ІІІ курсу Ірина Ботнар.

Студентка ІІІ курсу, Ліна Туренок підготувала змістовну презентацію на тему  «Страхування життя в Україні».

Студентка ІІІ курсу Софія Чичкань поділилась з присутніми своїм дослідженням на тему: «Міжнародний стратегічний менеджмент   та  його особливості в Україні».

Цікавим був виступ студентки ІІІ курсу Оксани Тихоненко на тему «Діяльність  агрохолдингів  в   Україні:  тенденції сьогодення».

Тенденції та пріоритети різниці між трудовим і цивільно-правовим договором розкрив у своєму дослідженні Микола Чух, студент ІІ курсу.

Наталія Ковтяга, студентка ІІІ курсу презентувала дослідження на тему: «Стан, проблеми  та шляхи   розвитку аграрного сектору економіки  України  в сучасних умовах».

Проблеми та перспективи інвестування аграрного сектору України в сучасних умовах було розкрито студенткою ІІІ курсу, Інною Ткаченко.

Проведена конференція продемонструвала високий рівень підготовки студентів, а їх виступи відрізнялися високим рівнем проблемності, чим викликали жвавий інтерес та обговорення у присутніх.

Всі учасники конференції були нагороджені дипломами.

  

   

  

   О.С.Єременко, викладач економічно-облікових дисциплін

 

 

                                   

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Березня 2019

14 березня проведено олімпіаду з дисципліни «Агрохімія» серед студентів
ІІ курсу спеціальності «Агрономія», які змагалися у творчому застосуванні теоретичних знань, здатністю творчо мислити, приймати самостійні рішення.

Переможцями олімпіади стали: Лоза Наталія - І місце, Наумов Віктор –
ІІ місце,Гусак Артем – ІІІ місце.

   

   

О.П.Кучерявенко ,викладач агрономічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Березня 2019

Увага !

До відома студентів

5 лютого розпочалася реєстрація для участі
в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Процедура реєстрації триватиме до 25 березня.

Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання