>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1709]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1709
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 170 171 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

  Переддипломна практика студентів IV курсу спеціальності "Менеджмент" є невід’ємною складовою підготовки фахівців. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття та удосконалення практичних навичок і умінь.

  Використовуючи платформу ZOOM, відбувся захист звітів з переддипломної практики на базі ТОВ "Світанок", ТОВ "Армійське", ТОВ "М-Агрогрупп".

    

     Студенти продемонстрували уміння та навички, що одержали у процесі проходження переддипломної практики, зібрали аналітичну інформацію та проаналізували економічні основи функціонування підприємств та презентували себе як справжніх управлцінців у галузі аграрного менеджменту.
     Під час проходження переддипломної практики високий рівень знань продемонстрували Кудлай Іван, Чух Микола, Батечко Сніжана, Шидловський Юрій.
    Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку керівникам баз практики за високий професійний рівень у допомозі підготовки майбутніх фахівців зі спеціальності «Менеджмент».

     Вітаємо наших студентів із успішним захистом! Дякуємо за цікаві, насичені емоціями доповіді.

    

 

 

                                                          Викладач                Л.В. Березан

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: vipkaua98 | Дата: Вчора

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: vipkaua98 | Дата: Вчора

Проблема поширення шахрайства у фінансовому секторі існує в усьому світі. З метою уникнення загроз та викликів, які несуть фінансові шахрайства проведено онлайн відкрите засідання гуртка на тему «Фінансова безпека та шахрайство» на базі сервісу Zoom.

Шахрайство – злочин, спрямований проти власності, розкрадання чужого майна чи права володіння на чуже майно шляхом обману або зловживання довірою. Найбільшого поширення шахрайство отримало в умовах ринкової економіки і свободи підприємницької діяльності. Помилково думати, ніби жертвами фінансових шахраїв стають тільки неграмотні люди.

В ході проведення засідання студенти сформували цілісну систему знань з практики наявних фінансових шахрайств у сфері оподаткування, кредитно-депозитної галузі, страхування, валютних операцій, операцій з фінансовими активами з метою попередження адміністративної відповідальності щодо покарання, правильної поведінки при виявленні та оперування нормативно-законодавчими нормами фінансового права у галузях та сферах фінансової системи.

 

Оксана Майданюк, керівник гуртка

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 49 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Грудня 2020

 

Грудень - місяць незвичайний,

Свят багато надзвичайних,

А сьогодні - день Варвари,

Ранок гарний, навіть хмари 

Зникли десь вони з вітрами,

Ну,а ми йдемо до храму.

 

Щорічно 17 грудня православні християни вшановують великомученицю Варвару. Святу згадують, вважають захисницею жінок і військових, а також вважаючи покровителькою дітей, любові і шлюбу. Цього дня у храмах відбуваються святкові богослужіння, а віряни просять у великомучениці Варвари допомоги.

Від давніх давен і дотепер святу Варвару шанують не лише в Україні, але й в інших країнах Європи. Представники важких і ризикованих професій завжди намагаються вшанувати великомученицю. Пілоти, водії, вояки, перш ніж вирушити в подорож, обов’язково беруть із собою іконку святої Варвари.

Вшанувати народні традиції та історію життя святої Варвари мала на меті  відкрита виховна година «Свята Варвара», яка пройшла 15 грудня в коледжі в онлайн форматі на базі сервісу Zoom і до якої долучилися студенти всіх груп коледжу.

  

Наталія Гулицька, куратор групи Ф-21

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 57 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Грудня 2020

14 грудня 1840 – у селі Кліщинці на Полтавщині (нині – Черкащина) народився один із засновників українського театру корифеїв, автор п’єси «За двома зайцями», драматург Михайло Старицький.

З дванадцяти років залишився сиротою і виховувався у Лисенків. Мати Старицького походила з цієї родини. Опікуном Михайла був Віталій Лисенко, син якого Микола став засновником української національної музики. Вони разом вчилися у Харківському, потім Київському університеті, були учасниками київської Громади, власним коштом заснували та утримували недільні школи, разом розвивали український театр. 

Після бурхливого київського життя Михайло Старицький повернувся на Полтавщину до батьківського маєтку. Своє кохання і сімейний затишок Старицький знайшов із Софією Лисенко (сестрою друга Миколи Лисенка).

Із родиною Старицький деякий час жив на Поділлі, там він купив маєток. 1871-го перебралися до Києва. Тут з Миколою Лисенком заснували Товариство українських акторів. Першою виставою, яку поставили була «Різдвяна ніч» за мотивами повісті Миколи Гоголя.

1893-го Старицький пішов з трупи, бо не мав більше коштів на її утримання, а також геть розхворівся.

Решту життя присвятив літературній діяльності. Написав та видав поезії, п’єси «Маруся Богуславка», «Остання ніч», романи «Буря», «Розбійники», повісті «Заклятий скарб», «Облога Буші».

Працівники бібліотеки організували перегляд матеріалів   про життя і творчість Михайла Старицького. На виставці також представлені поезії, п’єси, романи, повісті поета.

Ніна Бринза, бібліотекар

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 52 | Добавил: fagreen039 | Дата: 14 Грудня 2020

Щороку 14 грудня в Україні вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які врятували не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки некерованої ядерної стихії. Саме у цей день в 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Прикладом мужності та героїзму були дії ліквідаторів, які працювали в зоні радіаційного забруднення. Ми пам’ятаємо Героїв, які віддали життя у боротьбі з радіаційним лихом. 

Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ.  Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони  зупинили невидимого і дуже підступного ворога.  На жаль, не всі вийшли з того пекла живими, багатьох не стало згодом.

Про це розповідають матеріали книжкової виставки “Стежками Чорнобильського лиха”, яку організували працівники бібліотеки.

Знайомлячись з документами, що розкривають цю трагічну тему, стає зрозуміло, що це – день пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.

Ніна Бринза, бібліотекар

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 55 | Добавил: fagreen039 | Дата: 14 Грудня 2020

10 грудня відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Менеджмент» студентами ІУ курсу спеціальності 073 «Менеджмент».

Курсова робота є самостійною творчою працею студента на обрану ним тему, яка виконується під науковим керівництвом викладача. В ній систематизується поєднання теоретичних знань та практичних навичок, набутих студентом у процесі навчання в коледжі.

В процесі захисту студенти показали належний рівень знань, вмінь та навичок з циклу економічних дисциплін, оволодіння якими передбачено при підготовці, оформленні та захисті курсового проекту; продемонстрували розуміння актуальності теми курсової роботи, правильно визначили мету, завдання, предмет, об’єкт дослідження, самостійно здійснювали пошук, оцінку та опрацювання документальних джерел, фінансової і статистичної звітності підприємств, активно використовуючи при цьому Інтернет-ресурси.

 

  

 

 Лідія Березан, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 51 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 10 Грудня 2020

10 грудня в світі відзначається Міжнародний день прав людини, що був заснований на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у 1950 році.

Головна мета Міжнародного дня прав людини – торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного.

Одним із найважливіших міжнародних актів із захисту прав людини і громадянина є Загальна декларація прав людини, яка була прийнята й проголошена Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року.

Права людини є найважливішим питанням внутрішньої та зовнішньої політики всіх світових держав. Забезпечення прав і свобод людини, їх практична реалізація є критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави і суспільства в цілому.

Права людини – це соціальна спроможність людини вільно діяти, самостійно обирати вид та міру своєї поведінки з метою задоволення своїх різнобічних матеріальних та духовних потреб шляхом користування певними соціальними благами в межах, визначених законодавчими актами.

Захист прав людини є одним із головних завдань міжнародної спільноти. Тому в цій галузі існує близько 300 декларацій, конвенцій, хартій, у різний час створених і визначених світовим співтовариством. Цей процес набув особливої інтенсивності після закінчення Другої світової війни, створення Організації Об’єднаних Націй, інших демократичних міжнародних інституцій.

Всі ці питання були широко висвітлені на відкритому онлайн-занятті гуртка «Феміда» коледжу, в якому взяли участь студенти усіх курсів.

Утвердження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури здобувачів освіти на шляху створення сильної демократичної та правової держави – мета даного заходу.

    

  Ольга Науменко, керівник гуртка «Феміда»

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 79 | Добавил: fagreen039 | Дата: 10 Грудня 2020

День української хустки почали відзначати у 2019 році, щоб об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій.

З давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка. Раніше дівчата та жінки носили хустку протягом усього року. При цьому хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Також хустка була маркером соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Водночас хустина свідчила й про рівень достатку родини, адже заможні жінки носили хустки із дорогих тканин, бідні – із дешевших. Хустину використовували й у різних обрядах, зокрема весільних. Найпопулярніший – покриття голови нареченої хусткою. Це символізувало вихід із дівоцтва та початок заміжнього життя. Ця традиція, до речі, збереглася в Україні й донині.

 Традиційно в цей день проводиться флешмоб “Зроби фото з хусткою”, під час якого жінки можуть одягти хустку, сфотографуватись й опублікувати фото у соцмережах.

З великою активністю долучились до цієї акції і викладачі та працівники  нашого коледжу.

  

  

  

  

Микола Демидюк, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 61 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 07 Грудня 2020

Дата свята обрана не випадково. Незабаром після здобуття Україною незалежності, 6 грудня 1991 року, був ухвалений закон "Про Збройні сили України". А 1993 року цей день з'явився в офіційному календарі українських свят.

Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або раніше служили в українській армії. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

В теплій сімейній атмосфері відзначив трудовий колектив коледжу це свято. Вітальні слова від ведучих Ольги Науменко та Вікторії Приємницької у супроводі фотографій прозвучали кожному чоловіку-працівнику закладу. Ділились спогадами про армійську службу, згадували тих, хто боронив від ворогів і сьогодні стоїть на сторожі незалежності нашої Батьківщини.

 

  

  

Микола Демидюк,  викладач  суспільно-гуманітарних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 72 | Добавил: fagreen039 | Дата: 04 Грудня 2020


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання