width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [968]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 968
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 96 97 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

100 років від дня народження В.О.Сухомлинського

     28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім’ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.

     В.О.Сухомлинський – автор 41 монографії і брошури, більше 600 статей, 1300 оповідань і казок. Твори В. Сухомлинського видані 53-а мовами світу, загальним тиражем майже 15 млн примірників. Книга «Серце віддаю дітям» перекладена на 30 мов світу і витримала 54 видання. Країни, де видавались твори В. Сухомлинського: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Естонія, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Молдова, Таджикистан, Татарстан, Узбекистан, Чувашія. А також: Англія, Болгарія, Іспанія, Китай, Монголія, Німеччина, Польща, Румунія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехословаччина, Югославія, Японія.

Його книги присвячені головним чином вихованню і навчанню молоді, педагогізації батьків, методиці викладання мови і літератури в середніх школах та ін.

Найважливішими працями Сухомлинського є: «Серце віддаю дітям» , «Сто порад учителеві», « Народження громадянина» , «Батьківська педагогіка», «Як виховати справжню людину», «Методика виховання коллективу» , «Письма к сыну», « О воспитании».

У 1974 р. за книгу «Серце віддаю дітям» Сухомлинський удостоєний Державної премії УРСР. Нагороджений орденом Леніна та багатьма медалями. В 1989 р. була утворена Міжнародна асоціація прихильників Сухомлинського (Марбург), а в 1990 р. — Українська асоціація Василя Сухомлинського. З плином часу інтерес до життя і творчості В. О. Сухомлинського зростає, поширюється в Україні й світі. Без його творчості не можна уявити сучасної гуманної педагогіки.

"Людина, — любив повторювати педагог, — народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний". Ці проникливі слова можна і треба віднести й до самого Василя Олександровича, адже саме вони були тим категоричним імперативом, якому завжди і всюди слідував він у своєму недовгому, але яскравому й напрочуд плідному житті Педагога.

    В бібліотеці коледжу організована тематична презентація творів Сухомлинського та матеріалів про нього.

    Запрошуємо познайомитися з викладкою матеріалів про видатного педагога, прочитати його твори.

     

                                                                   Зав. бібліотеки  Матвєєва Н.О.   

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Сьогодні

     

26 вересня відзначається Європейський день мов. Він проводиться з ініціативи Ради Європи і ЄС з 2001 року за підтримки Комісії з освіти ЮНЕСКО. Вперше День мов був організований у 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов. Європейська комісія та Європейський центр із вивчення живих мов беруть активну участь в організації заходів у цей день. Мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, яким розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом усього життя. У Європейському Союзі нараховують 24 офіційні мови, близько 60 регіональних та мов меншин, та більше 175 мов, якими розмовляють емігранти. У світі ж існує майже 6 тис. мов, більшістю з яких розмовляють в Азії та Африці. Щонайменше половина мешканців планети розмовляє двома або й більше мовами, або розуміють дві або більше мови. Мова та комунікації зараз як ніколи складають серцевину європейського суспільства. Вивчення мов відкриває шлях до нових перспектив та пізнання культур.

Питання значення вивчення іноземних мов в сучасному житті були предметом обговорення на виховних годинах та занятті гуртка «Англійська - це легко» коледжу.

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Сьогодні

В рамках проведення Олімпійського тижня у спортивній залі коледжу відбувся Олімпійський урок «Старти надій». В напруженій та дуже цікавій боротьбі змагалися студенти груп №1, №2, №3. Вправність та вміння учасників оцінювала суддівська бригада студентської ради коледжу.

За результами трьох етапів змагань І місце виборола група №1, ІІ місце - команда групи № 3, третіми були студенти групи № 2.

Команди-учасники нагороджені грамотами студентської ради коледжу.

    

    

Керівник фізичного виховання В. П. Птуха

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 3 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Сьогодні

Математика служить практиці

Математика-найдавніша з усіх наук і дуже тісно пов’язана з практикою. Сучасна математика об’єднує різні ділянки знань у єдину систему і змушує думати, аналізувати. Для розширення і поглиблення знань з математики із студентами проводяться практичні заняття не лише в аудиторіях, а також у виробничих умовах. Студенти розуміють, що їм потрібні не лише знання, а й уміння у майбутній професійній діяльності, зокрема при обчисленні площ земельних ділянок різної форми, об’ємів, розрахунках при будівництві парників, теплиць, споруд та визначенні їх висоти тощо. Важливу роль відіграє прикладне спрямування математичних знань, адже наука повинна служити практиці.

        

Г.О.Бабич, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

24 вересня відбулось засідання старостату технологічного відділення. Під час засідання обговорено питання про участь студентів академічних груп в позааудиторній роботі: предметних гуртках, спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності, клубах за інтересами. Відбувся обмін досвідом з питань організації позааудиторної роботи органами студентського самоврядування в академічних групах.

Старости академічних груп прозвітували про поточний стан успішності з навчальних дисциплін, про результати модульного контролю знань за вересень місяць.

    

Зав. технологічного відділення В.Л. Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Вересня 2018

        

        

        

        

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Вересня 2018

     З метою перевірки фізичного стану вступників 18-19 вересня проведено лікарське обстеження студентів нового набору. За результатами обстеження зроблено розподіл студентів у групах до основного та спеціального відділення.

        

Птуха В.П.

керівник фізичного виховання

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Вересня 2018

Традиційно напередодні Дня визволення Бобровиці від фашистських окупантів у коледжі проводиться виставка-конкурс «Україна в розмаїтті квітів». Студенти всіх навчальних груп активно долучаються до участі у виставці. Задовго до цього активи груп, відповідальні за виставку, флористи та дизайнери букетів працюють над створенням макетів квіткових композицій.

Зранку у приміщенні навчального корпусу в повітрі відчувались аромати осінніх неповторних квітів. Студенти, які готували квіткові композиції, з піднесенням формують виставку. А квіткова виставка розгорається яскравими фарбами осінніх айстр та чорнобривців, гладіолусів та жоржин, калини, горобини, гвоздики, очитків, золотарника, хризантем і звичайно королеви квітів – троянд.

Важко визначити переможців. Адже кожна академічна група доклала максимум зусиль до створення та захисту своїх композицій. І прискіпливе журі визначили найкращих. Це – переможці: група №1, куратор групи Баранчук В.С.

        

        

Н.Шаповал, заступник директора коледжу з виховної роботи.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Вересня 2018

Турнір з міні-футболу

ахоплюючі та цікаві були ігри з міні-футболу серед студентів І курсу. I - місце вибороли студенти групи № 2. Запекла боротьба за II та III місце йшла між командами студентів групи № 1 та групи № 3. За підсумками змагань друге місце зайняли студенти групи №1.

Кращий гравець турніру - Голубєв Єлисей студент групи № 2.

        

Горбатюк О.В.

викладач фізичного виховання

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Вересня 2018

Виробничо-технологічна практика майбутніх лісівників – основою їх практичної підготовки високваліфікованого працівника

Важливою основою в сьогоднішніх умовах лісової галузі та навчально-виховного процесу в коледжі є проходження студентами виробничо-технологічної практики, метою та завданнями якої – отримання професійного досвіду роботи в межах задач, які будуть поставлені у виробничих ситуаціях на підприємствах в подальшій професійній діяльності студентів-лісівників після їх завершення навчання.

Перед початком практичної діяльності студенти-практиканти отримали вступний інструктаж з техніки безпеки, який проведено інженером з охорони праці господарства, і приступили до виконання завдань практики.

Вже другий день триває виробничо-технологічна практика у студентів технологічного відділення спеціальності «Лісове господарство».

Під час проходження виробничо-технологічної практики майбутні лісівники згідно програми ознайомилися з особливостями бази практики, та веденням лісового господарства підприємством, його структурою та лісовим фондом, технологіями вирощування лісу, способами розпилювання деревини на нижньому складі.

Так, майбутні лісівники з 17 вересня по 05 жовтня 2018 року будуть проходити технологічну практику де зможуть ознайомитись з базою практики, лісогосподарськими, лісівничими, лісокультурними, лісозахисними та роботами в цехах широкого вжитку, а також зможуть спробувати себе в ролі майстра лісу на вище зазначених роботах щоб потім після закінчення навчання в коледжі фахового могли вирішувати будь які виробничі ситуації.

Тож у ваших руках великі можливості не втрачайте їх!

P.S. Технологічна практика дає поштовх і можливості для працевлаштування в майбутньому на даному підприємстві, як це підтверджує студент минулого року Товкач Д.В., який тут працює, а Резвін Р.С. та Костенко В.В., яким було запропоновані робочі місця! Тому сил вам і натхнення в роботі! Візьміть від неї все і побільше!

          

Викладач фахових дисциплін І.В. Кімейчук

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Вересня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання