> width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1586]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1586
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 158 159 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 4 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

Перший день тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін був присвячений спорту, пропаганді здорового способу життя. 

Неабияку увагу всіх студентів і викладачів з самого ранку привернула фотозона, оформлена в фойє коледжу на спортивну тематику. Тут протягом всього дня було багато охочих сфотографуватись на згадку.

 

А в спортивній залі відбулися змагання «Веселі старти», учасниками яких стали студенти першого курсу, груп №1 та №2. Вправи з м’ячами, обручами, скакалками вимагали спритності, швидкості, витривалості. З усім цим вміло впорались обидві команди. Дружно підтримували їх вболівальники. Але перемога все-таки дісталась  команді  групи №2.

З грамотами за перемогу і подяками за участь в змаганнях, хорошим настроєм, а головне – зарядом здоров’я і енергії пішли зі спортивної зали усі учасники спортивного свята.

 

Горбатюк О.В., викладач фізичного виховання

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

22 лютого на базі коледжу відбувся  відкритий волейбольний турнір «Кубок співдружності 2020», в якому взяли участь шість  команд  м. Бобровиця,  м. Ніжин, смт Козелець, смт Десна. Повболівати за «своїх» прибуло багато вболівальників, серед яких було чимало учнів. То ж своє перебування на змаганнях вони використали з подвійною користю: підтримали своїх фаворитів і ознайомились з коледжем. Особливо всі були вражені спортивною базою навчального закладу, можливістю тренуватися, навіть ще будучи учнями шкіл. То ж було задано чимало  питань з правил прийому, умов проживання в гуртожитку, організації навчально-виховного процесу. Хорошим помічником в проведенні профорієнтаційної роботи стала наша випускниця 1994 року, нині помічник народного депутата України Бориса Приходька Лідія Шевченко, яка з теплотою згадала студентські роки, закликала вступати саме до нашого коледжу. А учениця Бобровицького ЗЗСО №1 Каріна Галілейська заявила, що уже твердо вирішила стати в цьому році студенткою нашого вишу.

Гості  отримали також буклети з інформацією про коледж та умови вступу.

  

Демидюк М.Л., керівник Центру кар'єри та працевлаштування

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 3 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

Ознайомилися з  інноваційними технологіями ведення агропромислового виробництва національних та зарубіжних виробників, сучасним технологічним обладнанням у тваринництві: доїльними апаратами, технологією виробництва кормів та біокормів, обладнанням для утримання свиней,  системами напування птиці студенти ІІ та ІІІ  курсу спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» коледжу, відвідавши 19 лютого міжнародну агропромислову виставку «АгроВесна-2020».

Майбутні технологи мали можливість поспілкуватися з представником компанії «Delaval», задати запитання з експлуатації  різних видів доїльних установок та їх економічних показників.

Практичного досвіду в питаннях підвищення економічної ефективності агробізнесу набули студенти і від спілкування з іншими спеціалістами, які презентували свої експозиції.

Беззаперечно,  набутий  на виставці досвід вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, трендів та нових бізнес-напрямків у сфері АПК України стане у великій  пригоді майбутнім фахівцям у їх професійній діяльності.

  

Соловей О.Ю., викладач технологічних та лісотехнічних дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Лютого 2020

Набути нових знань, ознайомитися з новітніми технологіями виробництвата переробки продукції сільського господарства, поспілкуватися з представниками виробничого сектору України та Європи, тим самим поглибити знання з дисциплін фахової підготовки мали можливість студенти групи М-21, спеціальності «Менеджмент» коледжу, відвідавши Міжнародну виставку «АгроВесна 2020». А участь у майстер-класі «Оптимізація молочного бізнесу» дозволила детально розібратися в тонкощах менеджменту в галузі скотарства в сучасних умовах та на перспективу.

  

Соловей О.Ю., викладач технологічних та лісотехнічних дисциплін

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Лютого 2020

Вміло організовувати навчальний процес, уміти активізувати студентів, розвивати їхні здібності, самостійність, допитливість, ефективно проводити виховну роботу, формувати в здобувачів освіти високу моральність, почуття патріотизму, працелюбність, викликати позитивні емоційні почуття в самому процесі учіння – все це  в великій  мірі залежить від майстерності викладача. Про це йшла мова на  засіданні циклової комісії математичних та природничих дисциплін коледжу. Спонукала до  активного обговорення цього питання викладач математики Бабич Г.О., яка підготувала змістовну і досить цікаву доповідь на тему: «Педагогічна техніка як складова педагогічної майстерності».

Члени циклової комісії також обговорили стан успішності та викладання дисципліни «Фізика і астрономія», розглянули та затвердили  семестрову екзаменаційну документацію.

Баранчук В.С., голова циклової комісії

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 19 Лютого 2020

Заняття-екскурсіі є невід'ємною складовою навчально-виховного процесу в коледжі. 19 лютого студенти-випускники спеціальності "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" відвідали 10 ювілейну Міжнародну виставкову подію агросектору України - АгроВесна 2020, яка об' єднала 3 важливі міжнародні виставки: "Зернові технології", "  Agro Animal Show", "Фрукти. Овочі. Логістика".
Студенти мали змогу ознайомитись з останніми моделями техніки та обладнання, кормами, ветеринарними препаратами, засобами діагностики, генетичним матеріалом, обладнанням для утримання тварин та птиці.
Міжнародна подія "АгроВесна 2020" - уособлення весни та нового аграрного сезону! Це безперечно дуже важлива і неординарна подія, яку варто відвідати.

 

  

Філатова В. Л, - викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 19 Лютого 2020

У рамках проведення навчальної практики з дисципліни «Ботаніка» студенти груп А-21 та Л-21 коледжу 18 лютого  побували на головній виставковій події нового аграрного сезону - міжнародній виставці «АгроВесна-2020».

Цей масштабний захід щорічно збирає довкола себе провідних фахівців та експертів у галузях зернового господарства, тваринництва, птахівництва і плодоовочевої галузі України та Європи.

Студенти із захопленням розглядали  обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловостей. Особливо зацікавили їх насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання.А конференція “Сучасні підходи до виробництва екологічно чистої сільськогосподарської продукції”спонукала до висновку, що ринок екологічно чистої продукції в Україні набуває все більшої популярності.

Беззаперечно, знання, отримані на виставці, будуть хорошим підспір’ям у майбутній професійній діяльності майбутніх аграріїв і лісівників.

  

Баранчук В.С., викладач природничих дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Лютого 2020

Хоча на календарі ще зима, але весняна погода уже кличе до проведення робіт з благоустрою. Досить сприятливою, сонячною була вона і 18 лютого. То ж студенти групи А-41 під час навчальної практики з озеленення з великим завзяттям працювали в дендропарку коледжу: проріджували кущі, обрізували гілки дерев. А потім аналізували хід робіт, ділилися думками з питань догляду за деревами і кущами, ландшафтного дизайну.

      

Демидюк М.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Лютого 2020

Запорукою хорошого врожаю плодових дерев є регулярний і правильний догляд за ними. Одним з таких заходів є щорічне очищення плодових дерев відстарих і відмерлих гілок. Такі маніпуляції важливо проводити щорічно для підвищення врожайності і попередження захворювань.

Саме цьому питанню були присвячені 17 лютого лабораторно-практичні заняття зі студентами груп А-31 та А-41 коледжу. Майбутні  агрономи на практиці вчилися окультурювати насадження, проводити цю операцію з найменшим ризиком для дерев, не завдаючи шкоди рослині.

Під час заняття приділялась також належна увага підготовці інструменту до роботи: ножівки, секатори та сучкорізи були ідеально заточені, весь садовий інвентар - знезаражені.

  

  

 Матвієнко А.І., викладач плодоовочівництва

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Лютого 2020День народження
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання