width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1341]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1341
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 134 135 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

  

  

  

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Сьогодні

Майбутні управлінці продовжують технологічну практику. 25 червня студенти мали цікаву зустріч з керівником ПАТ «Бобровицьке хлібоприймальне підприємство», що входить до корпорації ІМК Ярошем Сергієм Миколайовичем, який поділився своїм досвідом управління даним підприємством.

Інженер з техніки безпеки підприємства Кот Наталія Юріївна ознайомила студентів з особливостями дотримання техніки безпеки у виробничих умовах при зберіганні зернових культур.

Для практикантів було проведено ознайомчу екскурсію виробничими потужностями, а завідуюча лабораторією продемонструвала особливості прийому та відпуску зерна .

Для наших менеджерів це був ще один насичений день, який розширив їх майбутній професійний кругозір. Дякуємо керівництву ПАТ «Бобровицьке хлібоприймальне підприємство» за співпрацю.

           

  Олеся Єременко, викладач обліково-економічних дисциплін

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 4 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

24 червня в групі Т-41 спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» проведено комплексний державний екзамен з технології виробництва та переробки продукції тваринництва.

Державний екзамен дав змогу визначити рівень засвоєння студентами теоретичного матеріалу та рівень сформованості практичних умінь і навичок з фахових дисциплін, вміння самостійно аналізувати складні виробничі ситуації та технологічні процеси, активно використовувати набуті знання у своїй професійній та суспільній діяльності. Всі студенти групи Т-41 успішно склали комплексний державний екзамен.

 

  

 

Екзаменатор  Матвєєв Л.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 24 Червня 2019

21 червня відбувся випуск та вручення дипломів випускниками заочної форми навчання спеціальності "Облік і оподаткування". З щирими словами привітання до випускників звернулась завідувач економічного відділення Алла Анатоліївна Коник. Вручила дипломи молодших спеціалістів заступник директора Наталія Олексіївна Шаповал, побажала нових звершень у житті, успішно реалізувати всі свої здібності й таланти, бути гідними творцями своєї долі.

  

  

 Вітаємо випускників з успішним закінченням коледжу!

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Червня 2019

Економічне відділення коледжу постійно тримає руку на пульсі різних суспільно-значимих подій та обов’язково бере в них участь. 21 червня студенти групи М-31 в рамках технологічної практики відвідали спеціалізовану виставку «Міжнародний день поля в Україні" (Університет на полі) організовану Німецько-Українським аграрним демонстраційним та навчальним центром на полігонах УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Студенти отримали можливість ознайомитись не тільки з новітніми технологіями виробництва сільськогосподарської продукції, сучасною технікою, а й перейняти практичні навички з організації бізнесу на прикладі іноземних компаній.

Також, майбутні менеджери взяли участь у дебатах організованих представниками німецьких сільськогосподарських компаній, поспілкувались з колишніми студентами, які починали свою професійну діяльність в цих підприємствах, як практиканти. Учасники заходу зазначили, що це хороший досвід, який стане в пригоді у майбутньому професійному зростанні.

Підсумовуючи, хочеться відмітити, що День поля викликав у студентів масу приємних вражень та позитивних емоцій.

  

             Олеся Єременко, викладач обліково-економічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Червня 2019

21 червня до коледжу з робочим візитом завітали директор Європейського інституту WSG (м. Бидгощ, Польща) Світлана Кашуба та директор Представництва WSG в Україні Олексій Докучаєв.

Співпраця саме з цим закладом, який є нашим партнером – важливий проєкт для коледжу і регіону. В процесі зустрічі обговорено питання реалізації  напрямків подвійного дипломування, проходження практики студентами коледжу в рамках дуальної форми навчання, стажування викладачів, участь в спільних заходах тощо.

Цікаве і насичене спілкування продовжилося ознайомленням з історичними місцями Чернігова, його надбаннями та культурною спадщиною.

Отже, з новими ідеями і планами – до роботи!

  

  

Юлія Петренко, заступник директора з навчальної роботи

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Червня 2019

Ось і прийшов до завершення навчальний процес для студентів спеціальності «Облік і оподаткування». Комплексний державний екзамен за фахом це не просто іспит, а завершальний етап, котрий і стане початком самостійного, дорослого життя.

 З великою відповідальністю і помітним хвилюванням студенти прийшли на державний іспит, щоб показати свої знання, які отримали в коледжі.

І в черговий  раз випускники  підтвердили свій високий рівень знань і довели свою фахову майстерність.

Найкращими та змістовними відповідями потішили своїх  наставників Кушнірова Анастасія, Шута Тетяна, Світящук Надія, Світящук Юлія та Динник Аня.

 З впевненістю можна сказати, що в Україні підростає нова формація фахівців бухгалтерського обліку, які об’єктивно оцінюють економічні процеси, що відбуваються в суспільстві та розуміють сутність і тенденції розвитку фінансових відносин і їх особливостей у сфері фінансового обліку.

А саме головне, що цей день для куратора та випускників завжди  буде в пам`яті, грітиме душу і надихатиме на нові звершення!

  

 

Мовчун Л.О., викладач економічно-облікових дисциплін, куратор групи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Червня 2019

Державний екзамен – це важливий крок до професійної діяльності. Він проводиться з метою оцінки рівня знань та фактичної підготовленості до роботи за фахом.

19 червня перед  Екзаменаційною комісією коледжу звітували студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Випускники показали достатній рівень знань, чітко, змістовно відповідали на всі поставлені питання, підтверджуючи,  що за роки навчання вони здобули відповідні навички і вміння та продемонстрували  здатність приймати правильні рішення в конкретних ситуаціях. Члени комісії  оцінили високий рівень підготовки : Туренок Ліни, Соловей Аліни,  Смірнової Ольги, Смаль Галини, Ботнар Ірини. Можна з впевненістю  сказати, що коледж підготував нову формацію фінансистів, які вміло використовують методи управління фінансами, фінансового планування та фінансового контролю.

  

                         Мовчун Л.О., викладач економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 19 Червня 2019

Виробнича переддипломна практика є обов’язковим компонентом вищої освіти, складовою частиною навчального процесу, завершальним етапом підготовки молодшого спеціаліста. З 27 травня по 16 червня студенти ІІІ курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проходили виробничу переддипломну практику в підприємствах аграрного сектору.

Майбутні фахівці в галузі економіки мали унікальну можливість перейняти передовий досвід виробничо-господарської та комерційної діяльності підприємств, ознайомитися з новітніми технологіями, які використовуються базовими підприємствами.

19 червня відбувся захист звітів, в процесі якого студенти-випускники підвердили свою компетентність та здатність працювати за обраним фахом.

  

Викладач:Леденко О.П.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 19 Червня 2019

Переддипломна практика являється завершальним етапом виробничої практики. Основні цілі переддипломної практики – закріплення у виробничих умовах знань і практичних навичок, отриманих студентами в процесі навчання, знайомство на підприємстві з передовою технологією, організацією праці, економікою виробництва, набуття навичок і умінь організаторської роботи з спеціальності.

Виробнича переддипломна практика сприяє поглибленню та узагальненню знань, отриманих під час теоретичного курсу навчання, а також виробляє вміння комплексного підходу до вирішення конкретних завдань лісогосподарського виробництва, які поставлені на підприємстві, яке є базою проходження практики.

19 червня 2019 року відбувся захист звітів 4 курсу спеціальності «Лісове господарство» про проходження переддипломної практики де студенти представили свої доповіді за допомогою мультимедійних презентацій та відео виконаних робіт.

Студенти на високому рівні вели дискусію, що стосувалась робіт в яких брали участь та гідно виконали аналіз лісогосподарських, лісокультурних та лісозахисних робіт підприємства, зробили слушні висновки та пропозиції підприємству, а також зазначили, що набули навичок організаторської роботи зі спеціальності. Під час захисту студенти продемонстрували вміння користуватись документацією, застосувати набуті знання в практичній діяльності, робити слушні висновки.

Студенти показали достатній рівень знань, робота комісії проводилась у дружній атмосфері з виступами, презентаціями, запитаннями, дискусіями.

  

Викладач І.В. Кімейчук

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 19 Червня 2019


Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання