Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [723]
Навчальна робота [302]
Виховна робота [203]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 723
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 72 73 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

14 грудня в день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильскій АЕС,  студенти групи Т-41 разом з куратором групи Матвєєв Л.М відвідали монумент памяті чорнобильців бобровиччини

          

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 3 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Грудень 2017

Щиро вітаємо Вас з цим чудовим днем і бажаємо нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю! Нехай всі Ваші бажання збудуться! І хай у Вас все буде так, як Ви того бажаєте!

Адмінастрація коледжу

     

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Грудень 2017

12 грудня на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ було проведено ІІ обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу української та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, в якому брали участь Басанько К., студентка групи П-21, і Талаш О., студентка групи №3, відповідно зайнявши 7 та 6 місця серед 18 учасників ВНЗ І-ІІ р. акредитації в Чернігівській області.

Викладач Суліменко Н.М.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 2 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Грудень 2017

13 грудня в коледжі відбулася виставка новорічних композицій, в якій приняли участь 18 академічних груп.

Перемогу отримали групи: Т-41, П-21, Л-21, Т-21 

           

           

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 4 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Грудень 2017

         З 3 грудня по 8 грудня  делегація ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» в складі директора коледжу Гордієнко О.В., заступника директора з навчальної роботи Петренко Ю.В., головного бухгалтера
Васюк О.А. з робочим візитом відвідали сільськогосподарський ліцей м. Оберне (Франція).

     На власному досвіді  переконались, що освітня платформа дуального навчання передбачає поєднання формальної освіти і неформального навчання, отриманого на роботі і через роботу. На прикладі сільськогосподарського ліцею ознайомились із системою освіти Франції, структурою навчальних планів  та навчальним процесом, системою формування висококваліфікованих педагогічних працівників, поєднанням діяльності роботодавців і навчальних закладів.

      Акцент співпраці агробізнесу Франції і сільськогосподарських ліцеїв поставлений на інновації, науці та підготовці сучасного фахівця. 

      Укладання  договору  про співпрацю та обмін досвідом, сподіваємось, дасть змогу підвищити якість навчального процесу в коледжі,  стане поштовхом до розвитку дуального навчання та налагодженню тісних взаємозв’язків з роботодавцями регіону. Адже сучасна ціль здобуття освіти – це професійна дієздатність.

      Одночасно в період децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад цікавим і пізнавальним стало вивчення досвіду формування адміністративно-територіального устрою Франції, зокрема відвідування та офіційний прийом в Раді департаментів Ельзасу, зустрічі в Раді Європи та Європейському Парламенті
(м. Страсбург) з першим заступником постійного представника України в Раді Європи та його помічником, а також представниками  французької асоціації «Привіт дітям Чорнобиля».

 

Юлія Петренко,

заступник директора з навчальної роботи

   

   

   

   

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: kepasa93 | Дата: 12 Грудень 2017

Триває державна підсумкова атестація. Естафету перейняли студенти групи Ф-21. Отримані результати показали належний рівень знань англійської мови, володіння якою є невід’ємною частиною сьогодення, важливим для подальшого життя та успішної кар’єри наших студентів.

            

 

Викладач Чуб І.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Грудень 2017

Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України

7-8 грудня на базі НМЦ «Агроосвіта» відбувся семінар в рамках реалізації спільного німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Проект діє за підтримки Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Міністерства аграрної політики та продовольства України і МОН України.

Метою проведення семінару став обмін досвідом з актуальних питань організації професійної підготовки в аграрних коледжах України та визначення потреби в змінах з метою наближення рівня підготовки майбутніх фахівців до нагальних потреб галузі; висвітлення результатів проведеного опитування викладачів та студентів коледжів у рамках проведеного базового дослідження; висвітлення мети та головних напрямів реалізації білатеральних коопераційних проектів для модернізації системи фахової підготовки в аграрних коледжах України; окреслення та обговорення конкретних заходів з реалізації проекту в 2018 році; роз’яснення та обговорення процесів щодо імплементації проекту (придбання матеріально-технічних засобів, тренінги, практики тощо).

В семінарі взяли участь керівництво і фахівці ДУ НМЦ «Агроосвіта» та аграрних коледжів, представники українських міністерств та інших навчальних закладів, колишні випускники-представники роботодавців українських підприємств, представники та експерти проекту, представники німецького посольства й інших білатеральних коопераційних проектів в аграрному секторі України.

          

          

 

 

     

 

Завідувач технологічним відділенням Філатова В.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Грудень 2017

Особливості приймальної кампанії 2018

6 грудня на базі Київського коледжу легкої промисловості  відбулась нарада щодо Правил прийому в 2018 році. В стінах навчального закладу зібрались представники коледжів та технікумів м. Київ, Київської, Житомирської, Чернігівської та Черкаської областей.

Перед присутніми виступили: Олег Шаров - директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України, Вадим Карандій – директор українського центру оцінювання якості освіти, Оксана Бєлік – директор державного підприємства «Інфоресурс».

Слід зазначити, що суттєвих змін в Умовах прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році не відбулось. Виступаючі зупинились на основних розділах і було відмічено наступні важливі моменти:

  1. При вступі на базі 11 класів заяви тільки електронній формі (крім вступників зі спеціальними умовами).
  2. Вступ та прийом заяв вступників по свідоцтву про народження заборонено (свідоцтва про народження тільки для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 травня 2018 року), тому можна лише по ІD-картках або інших документах, що посвідчують особу згідно з законодавством.
  3. Сертифікати ЗНО приймаються за 2016, 2017, 2018 роки і їх використовувати вступники можуть в будь-яких комбінаціях. Оцінки з іноземної мови приймаються лише із сертифікатів ЗНО 2018 року.
  4. На 1-й курс можна приймати 11-класників лише на контракт і в процесі навчання їх переведення на вільні бюджетні місця неможливе.
  5. Спеціальні умови та їх застосування як при рекомендації до зарахування, так і при переведенні на вільні бюджетні місця у 2017 році визнано ефективними.

 

Відповідальний секретар приймальної комісії  Філатова В.Л.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 11 Грудень 2017

 

Адміністрація коледжу

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: kepasa93 | Дата: 10 Грудень 2017

Щиросердечно вітаємо Вас з цієї приємної нагоди. Від душі зичимо міцного здоров’я, добробуту, натхнення, оптимізму та великих успіхів у науковій та педагогічній праці, нових вагомих здобутків на робочій ниві. Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

З Днем Народження!

Адміністрація коледжу

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 173 | Добавил: admin | Дата: 09 Грудень 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання