Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1607]
Навчальна робота [303]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1607
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 160 161 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Організація дистанційної освіти під час карантину у коледжі відбувається в режимі дистанційного навчання, використовуючи он-лайн платформи, соціальні мережі, мобільні додатки, хмарні сервіси Google.

Заняття проходять дистанційно згідно з розкладом.

Щодо підготовки до ЗНО, то атмосфера не дає занудьгувати. Із запровадженням карантину пов’язаного із COVID-19 підготовка до ЗНО переходить у русло дистанційної роботи студентів. У коледжі для підготовки до ЗНО та вивчення загальноосвітніх дисциплін використовуються освітні платформи iLearn – (https://ilearn.org.ua/) та Prometheus – (https://prometheus.org.ua).

Відкрийте новину щоб, читати далі

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 30 Березня 2020

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 22 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Березня 2020

Шановні університетські колеги викладачі, співробітники, студенти, мешканці Голосієво!

Інформую Вас, що на підставі рішення Кабінету Міністрів України, виконавчого органу Київської міської ради, ректоратом НУБіП України 11 березня 2020 року прийнято важливі рішення щодо попередження розповсюдження нової короновірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території студентського містечка та університету в цілому.

 Я, як ректор НУБіП України хочу поділитися з Вами – викладачами, співробітниками, студентами та мешканцями мікрорайону Голосієво додатковою і критичною інформацією, що турбує нас всіх.

     Як відомо, громади по всьому світу стикаються з безпрецедентними викликами щодо стану і охорони здоров’я, оскільки коронавірус продовжує поширюватися. За інформацією Міністерства охорони здоров’я України станом на ранок 11 березня 2020 року у світі було зареєстровано 114219 випадків захворювання на COVID-19. З них 4024 закінчились смертю людей. За межами КНР зафіксовано 33295 випадків у 103 країнах, територіях, регіонах.
     Спільною нинішньою нашою метою є потреба вжити необхідних, активних заходів для протистояння цій загрозі здоров’ю та управління нашими життєвими ризиками.

     У зв’язку з вище наведеним, Національний університет біоресурсів і природокористування України, порадившись з громадою, у відповідь на глобальну загрозу розповсюдження короновірусної інфекції в Україні, оголошує про перехід освітнього процесу упродовж періоду з 12 березня по 3 квітня 2020 року на дистанційну форму навчання студентів, слухачів, аспірантів, докторантів, плануючи при цьому, відновити заняття за звичайним режимом в понеділок, 6 квітня 2020 року.

     У період дії цих виключних заходів університет для адміністративного управління, викладачів та працівників (у разі необхідності) залишатиметься відкритим.

    

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Березня 2020

ДО 3 КВІТНЯ НАВЧАЄМОСЯ ДИСТАЦІЙНО!

 

       Відповідно до рішення Кабінету Міністрів про введення карантину в Україні та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції в Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту ім.О.Майнової до 3 квітня 2020 року навчальний процес триватиме в дистанційному режимі. Про це йдеться в наказі директора коледжу Ольги Гордієнко. В коледжі також створено оперативну групу з епідеміологічного нагляду під головуванням заступника директора з виховної роботи Наталії Шаповал.

       Освітній процес призупиняється – студенти денної форми навчання до 3 квітня 2020 року навчаються за дистанційною формою. В коледжі заборонено на період карантину проведення усіх масових освітніх заходів.

       Передбачено збір інформації про стан захворюваності серед студентів, співробітників коледжу та її передачу оперативній групі щодня до 08.45 та до 15.30.

       Заступник директора з навчальної роботи Юлія Петренко, завідувач технологічного відділення Валентина Філатова, завідувач економічного відділення Алла Коник зобов’язані подати пропозиції щодо доцільності продовження весняного семестру, а також забезпечити організоване відпрацювання студентами лабораторно-практичних занять після завершення карантину, в тому числі по суботах.

       Заступнику директора з виховної роботи Наталії Шаповал організувати чергування в коледжі на період карантину, заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Анатолію Шинкаренку  забезпечити безперебійну роботу водопровідної і електромереж у навчальних і лабораторних корпусах, студентському гуртожитку.

Завідувач гуртожитку Людмила Мороз повинна щоденно проводити моніторинг стану захворюваності серед студентів, які проживають у гуртожитку, та щодня станом на 8:45 і на 15:30 інформувати оперативну групу про стан і виявлені випадки підозри на захворювання, вжити вичерпних заходів щодо санітарної обробки гуртожитку. Студентам, які проживають за межами студентського гуртожитку, у випадку захворювання інформувати куратора групи.

       На період карантину провідному інженеру з охорони праці Василю Абрамову потрібно забезпечити протипожежний нагляд навчального корпусу, їдальні, студентського гуртожитку.

       Керівнику фізичного виховання Василю Птусі призупинити організацію і проведення масових спортивних заходів на території коледжу та участь у них студентів і співробітників закладу за його межами.

       Також призупинені відрядження працівників та студентів коледжу за кордон та по Україні.

       На період карантину суворо заборонений вхід сторонніх осіб до навчального корпусу, їдальні та студентського гуртожитку.

       Про подальші дії будемо інформувати на офіційному сайті коледжу.

 

Адміністрація коледжу

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 81 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Березня 2020

Впродовж багатьох років тісна співпраця об’єднує коледж з  Рудьківським та Макарівським закладами загальної середньої освіти  району. Багато випускників цих шкіл стали нашими студентами, показують міцні знання, беруть активну участь в громадському житті  навчального закладу. Цьому в значній мірі сприяють профорієнтаційні уроки, які проводять викладачі коледжу.

Такі уроки було проведено  11 березня викладачем циклової комісії  технологічних та лісотехнічних дисциплін  Маттвєєвим Л.Л. В ході спілкування  старшокласники  детально ознайомились із спеціальностями, які можна здобути в коледжі, правилами та особливостями вступу, перспективами навчання та працевлаштування. Як завжди, було задано багато питань з організації студентського життя, можливостей стажування за кордоном, дуального навчання.

  

Микола Демидюк, керівник Центру кар’єри та працевлаштування

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Березня 2020

Допомогти старшокласникам у майбутньому професійному виборі, розширити знання майбутніх абітурієнтів  про спеціальності, які  можна отримати, навчаючись в коледжі, - з такою місією вирушили 11 березня викладачі коледжу  Малюх Т.В. та Лосик В.В. в Русанівський, Плоськівський навчально-виховні комплекси, Гоголівську, Красилівську загально-освітні школи Броварського району Київської області.

Всюди їх приймали тепло і привітно: як педагогічні так і учнівські колективи. Адже про коледж тут добре знають із соціальних мереж,  від  його нинішніх студентів  та   випускників.

Під час зустрічей  школярі  задали багато питань про особливості вступу до навчального закладу, його матеріально-технічну базу, організацію навчально-виховного процесу та студентського дозвілля, умови проживання в гуртожитку, можливості продовження навчання в НУБіП України та Польщі.

  

 Микола Демидюк, керівник Центру кар’єри та працевлаштування

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 28 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 12 Березня 2020

В дні перемог і в дні поразок
В щасливі дні і в дні сумні
Йдемо з дитинства до Тараса,
Несем йому думки й пісні


Шевченко Тарас Григорович (1814-1861)

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і величного митця, людини планетарного масштабу. У ранні березневі дні  Т. Шевченко приходить до кожного з нас для того, щоб українці почули те, чого не слухали, побачили небачене, переосмислили пережите. Тараса знають і чекають у кожній домівці, рідній школі, навчальному закладі, щоб заново зрозуміти просте і буденне, щоб пошанувати та прославити Генія. Нинішній березень як ніколи теплий, щодень оживає природа, на очах відроджується наша і Шевченкова єдина і неподільна Україна. Шевченко у кожному з нас: у наших думках, помислах, нездійснених мріях і таких вічних надіях і сподіваннях, коли на “оновленій землі врага не буде супостата”…

Тарас Шевченко. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

Пам’ятає народ свого Кобзаря, вшановує його пам’ять.

У приміщенні читального залу бібліотеки коледжу оформлена книжкова виставка «Твоєму йменню вічно пломеніти», присвячена 206-й річниці від дня народження співця вільної України, геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя, історика, етнографа, фольклориста, талановитого художника. Студенти мають можливість ознайомитись з мистецьким надбанням Тараса Григоровича, з літературою про життя і творчість митця, про його безмежну любов до рідної землі, ще раз поринути у світ думок палкого патріота, його почуттів, переживань, страждань.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.

 Матвєєва Н.О., зав. бібліотеки

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 10 Березня 2020

Завдяки дирекціям навчальних закладів в дружній, теплій атмосфері відбувалося спілкування з учнями Заворицького, Мокрецького навчально-виховних комплексів,  Шевченківської загальноосвітньої школи Броварського району Київської області викладачів коледжу Баранчук В.С. та Руднєвої С.М.

Викладачі ознайомили випускників з переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів в нашому навчальному закладі, правилами прийому, відповіли на питання щодо навчально-матеріальної бази та організації студентського життя.

 

  

 Демидюк М.Л.

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 10 Березня 2020

  

  

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 54 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Березня 2020

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 40 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Березня 2020День народження
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання