>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [2096]
Навчальна робота [322]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 2096
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 209 210 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

В переддень професійного  свята працівників освіти України було проведено педагогічну раду коледжу. Педрада проходила у формі «круглого столу», де було розглянуто  ряд важливих питань:

  

1. Звіт про результати вступної кампанії на денну та заочну форму навчання у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» - 2022р. (доповідач Філатова В.Л.).

2.Звіт про результати вступної кампанії у 2022 р. на заочну форму навчання  до міжкафедральної лабораторії НУБіП України (доповідач Євенко Т.І.).

3.Про роботу колективу коледжу в умовах воєнного стану щодо підвищення якості освітнього процесу (доповідач Петренко Ю.В.).

4.Формування позитивного і психологічного мікроклімату в умовах сьогодення (Науменко О.М.).

Педрада пройшла продуктивно та цікаво.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 30 Вересня 2022

За кожен день і кожне щире слово,
За ніжність й ласку в радості й журбі.
За те, що в коледжі завжди чудово,
Викладачу, ми дякуєм тобі!

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. Напередодні Дня працівника освіти в ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О. Майнової НУБіП України» відбулись урочистості з нагоди професійного свята.

Талановита студентська родина під керівництвом наставників Ольги НАУМЕНКО, Лесі МОВЧУН, Марії ГЕРАСИМЕНКО та Євгена ЄПІКА підготували святкову виховну годину. Під час якої в теплому родинному колі дарували свої музичні вітання всім працівникам коледжу Яна Салівон (група Ф-21), Аня Мартишевська (група О-21), Євген Шидловський ( група М-21), Олександра Добробоженко (група О-31), Дарина Новік (група №3).

З вітальним словом до педагогічного колективу звернувся директор коледжу Андрій МАТВІЄНКО: «У вчителя сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від педагога в великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання наших студентів будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного міста».

Голова студентського самоврядування  Віталій ТКАЧЕНКО висловив слова вдячності від всієї студентської родини: «Ми дякуємо Вам за тепло Ваших слів, за підтримку, за збагачення наших духовних світів. Пройдуть роки, і фундамент, що заклали саме Ви кожному студенту, молодій людині, укріпне, на ньому ми будуватимемо особисте життя, надійне мирне майбутнє, і ми Вас згадуватимемо з вдячністю».

Під час урочистостей на сцені радував народний аматорський  хореографічний колектив «Ярославна» та зразковий хореографічний колектив  «Спалах», саксофоність Віталій ЄМЕЦЬ.

Шановні освітяни нехай же кожен новий навчальний рік посилає вам розумних, добрих і вдячних студентів.

 

 

 

Куратори Леся МОВЧУН і

Ольга НАУМЕНКО

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: fagreen039 | Дата: 30 Вересня 2022

Продовжуємо пізнавати історію та культуру рідного краю зі студентами груп О-21, А-21, М-21, Л-21. Сьогодні відвідали Пісківський історико-краєзнавчий музей П.Г.Тичини, де студенти не тільки слухали екскурсовода, а й самі декламували вірші письменника. Незабутні спогади почули про життя та творчість поета, побачили особисті речі, фотографії, почули історію села. Також побували в церкві, побачили чудотворону ікону, яку передали з Німеччини. Завершили свою екскурсію в картинній галереї Пісківського ЗЗСО-І-ІІІ ст., де учні закладу провели цікаву екскурсію. Дякуємо директору та педагогічному колективу за гостинність. А дорогою додому студенти співали українські патріотичні пісні. Вистоїмо! Переможемо!

  

Наталія СУЛІМЕНКО, Валентина МАРТИШЕВСЬКА, викладачі.

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: fagreen039 | Дата: 30 Вересня 2022

29 вересня в групі Т-41 технологічного відділення коледжу  проведено захист звітів-щоденників з виробничо-технологічної практики. В процесі захисту звітів студенти коротко характеризували виробничо-економічні показники діяльності господарства та підприємств з переробки продукції тваринництва, висвітлювали роботу на робочих місцях оператора із штучного осіменіння сільськогосподарських тварин, вказували на набуті ними уміння і навички роботи техніка-технолога з виробництва продукції тваринництва та техніка-технолога з переробки продукції тваринництва. Взаємокорисною була їхня інформація щодо вивчення сучасних технологій виробництва  і переробки продукції тваринництва в передових господарствах України під час їх екс-курсій в інші підприємства та фермерські господарства.

                                       

   

                 

Матвєєв Л.Л. , викладач технологічних дисциплін.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: fagreen039 | Дата: 30 Вересня 2022

 

Підійшла до завершення технологічна практика студентів спеціальності 201 «Агрономія», групи А-41.

29 вересня відбувся захист звітів, де студенти - випускники звітували про  види робіт за якими мали змогу спостерігати та приймати активну участь, підводили підсумки  отриманих знань, досвіду та особистих вражень під час проходження технологічної практики в  кращих господарствах регіону таких як: ТОВ «Земля і Воля», ТОВ «Наташа – Агро», ТОВ «Агропрогрес», ТОВ «Данівське».

  

 

Керівник технологічної практики –

Масляєва Катерина

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 29 Вересня 2022

81 рік тому назад  – 29 вересня 1941 року – в урочищі Бабин Яр  нацисти розпочали масові розстріли єврейського населення Києва. Ця трагедія стала всесвітнім символом Голокосту.

До середини листопада тривали розстріли… Далі протягом двох років знайшли свою смерть в Бабиному Ярі понад 100 тисяч людей різного етнічного походження і віку.

Щоб розширити свої знання про цей період  в історії, студенти групи  А-21 переглянули документальний фільм «Наперекір забуттю…», прослухали цикл роликів про жителів України, що рятували євреїв від Голокосту, вшанували пам'ять жертв нацистського режиму хвилиною мовчання…

Наше молоде покоління має знати правду, вміти аналізувати і засуджувати всі прояви шовінізму та антисемітизму, адже зараз в умовах воєнної агресії росії щодо України ця тема є дуже болючою і ми маємо прикласти усіх зусиль, щоб наша молодь вірила у свої сили, любила ближнього, щоб у їхніх серцях існувало почуття патріотизму та гуманізму, поваги до свого та інших народів.

Біль і пекло Бабиного  Яру - це пам'ять заради майбутнього.

 

                                                            

    Алла Коник, викладач історії 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: fagreen039 | Дата: 29 Вересня 2022

Ось і підійшов до завершення один із етапів здобуття фахової передвищої освіти студентів спеціальності 073 «Менеджмент» - технологічна практика, підведення підсумків якої відбувалося традиційним захистом звітів-щоденників.

Технологічна практика – це чудова можливість відчути  тонкощі управлінської, організаційної, виробничої діяльності реальних підприємств, поглибити та удосконалити професійні знання і компетентності, порівняти набутий рівень фахових знань у коледжі з необхідним для подальшої професійної діяльності і на основі цього зробити висновки для себе, свого саморозвитку та самоудосконалення як майбутнього спеціаліста обраної сфери діяльності.

  

При захисті своїх робіт – звітів-щоденників студенти розкрили специфічні особливості діяльності базових господарств, їх технологічні процеси, організаційно-управлінські аспекти, проаналізували стан використання інформаційних та комп’ютерних технологій,  узагальнили господарську діяльність та запропонували заходи щодо її покращення. Це своєрідний обмін досвідом студентів, який вони одержали при проходженні практики.

  

Більшість студентів показали високі досягнення, їх виступи були змістовними і цікавими, а підхід до підготовки та презентації матеріалів – відповідальним та професійно злагодженим.

 

Почуття гордості переповнюють,  коли бачиш результати освітньої діяльності коледжу на таких заходах. Це, ще одне підтвердження тому, що ми на правильному шляху і попри події, що відбуваються в Україні – працюємо, навчаємося, перемагаємо !!!

Яна Соколовська, викладач

економічно-облікових дисциплін,

керівник практики

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: fagreen039 | Дата: 28 Вересня 2022

Українське кіномистецтво  вражає. Сьогодні зі студентами  груп Ф-21, О-21, Л-21, М-21, завітали до Бобровицького кінотеатру. Переглянули анімаційний повнометражний фільм "Кирило Кожум'яка" . Здавалося б , просто мультфільм, але скільки філософії, героїзму, любові до рідної землі. З такими героями, ми обов'язково переможемо дракона. Адже велике, не в розмірі, а в серці,-  ми Українці - сильна, непереможна нація, з Великим серцем! А розум- важливіший за силу! Наші діти, маленькі герої,будуть керувати вільною державою. Вистоїмо. Переможемо!

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: fagreen039 | Дата: 28 Вересня 2022

Український народ шанує і поважає свою історію, свою культуру як давню, так і сучасну. Він зберігає її  у народному мистецтві, звичаях, традиціях.

 Культура рідного краю - це неоціненний скарб, який ми, нащадки, повинні знати, цінувати та примножувати.

 Так, 27 вересня проведено заняття-екскурсію на тему: «Формування та історичний розвиток української культури» з дисципліни «Культурологія» зі студентами груп  О-21, А-21 М-21, Л-21 в Бобровицькому  історико-краєзнавчому музеї, де студенти дізналися про перших поселенців та історію Бобровиччини,  про церкву - усипальницю, яка була побудована в с. Вороньки та була однією з найкращих у Європі, яку, на жаль, більшовицька влада спалила.   Дізнались про цукроварів Кочубеїв та Катериничів. Та  побачили безліч речей, які вражають своєю історією:  національний (весільний) костюм   Чернігівщини, валіза, якій більше 130 років, праски, рубель, аптечний рецепт, виписаний лікарем із Кобижчі.

 Славиться Бобровиччина своїми  земляками:  поетом  П.Тичиною,  публіцистом А.Погрібним, винахідником Я.Рощепієм.  Особливо студентів спеціальності «Бухгалтерський облік»  зацікавила історія  художника В. Лопати, який народився в с. Нова Басань в 1941 році. Після семирічки (школа), вступив до Майнівського зоотехнічного технікуму, який закінчив з червоним дипломом спеціальності молодшого зоотехніка.  Потім закінчив Київський державний художній інститут та став батьком української гривні.   Загальну концепцію банкноти, гаму й образ розробив Борис Максимов. Василь Лопата був співавтором ескізів гривні і з фотографій історичних людей виконав портрети, які потім були використані на купюрах першого зразка. Також художник Василь Лопата готував пейзажі, орнаменти, які можна побачити на реверсі банкноти. Гроші – це символ держави, тому аверс і реверс банкноти мають бути співзвучні історично.

 Вразила розповідь екскурсовода про страшні роки Голодомору , про  повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України. Біль роздирає  душу , коли бачили  фото земляків, які загинули , захищаючи свою Батьківщину, свою культуру, своїх доньок та синів, матерів та сестер. Слава героям України!

 Після екскурсії до Бобровицького  історико-краєзнавчого музею, студенти завітали до позашкільного закладу «Центр дитячої творчості», де викладачі закладу провели майстер-клас з художньої творчості. Тож пізнаємо та примножуємо культуру рідного краю!

Наталія СУЛІМЕНКО, Валентина МАРТИШЕВСЬКА, викладачі

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: fagreen039 | Дата: 28 Вересня 2022

28 вересня відбулась зустріч студентів ІІІ-ІV курсів з представниками І відділу Ніжинського РТЦК та СП. Вікторія Ніколаєнко, соціолог, ознайомила з умовами  та етапами проведення другого Чернігівського обласного відкритого конкурсу патріотичних аматорських відеороликів «МОЛОДЬ!АРМІЯ!КРАЇНА!» серед учнів та студентів Сіверського краю, присвячений Дню Збройних Сил України. Станіслав Бурденко, інструктор І відділу, попередив про небезпеку виявлення вогненебезпечних предметів та проінформував про умови проходження військової служби за контрактом у ЗСУ.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: fagreen039 | Дата: 28 Вересня 2022


Онлайн рапортичка

Відскануй