>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1805]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1805
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 180 181 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 14 | Добавил: fagreen039 | Дата: Вчора

                                                                                                                                                  І живуть у пам'яті народу

                                             Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

                                            Грізної великої війни.

                                        (В. Симоненко)

 

Проходять роки, і все далі від нас незабутня весна 1945 року.

Саме 9 травня є для нас найсвітлішою датою, в якій злилися  воєдино і біль і смуток, водночас і радість і гордість за свій народ.

До Дня пам'яті  та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні студенти першого курсу групи №1 здійснили віртуальну подорож «А пам'ять  священна..»

Під час проведення заняття, використовуючи різноманітні методи: діалог, демонстрацію, підготовлені презентації та  документи, студенти ознайомилися з драматичними подіями визволення України від нацистських загарбників: Курської битви, гігантської битви за Дніпро, визволення Києва, проведення наступальних операцій, в результаті яких було визволено Україну та всю територію СРСР. Були розкриті трагічні роки війни через долі чоловіків та жінок – уродженців різних куточків України, які воювали  у регулярних арміях, були партизанами, пройшли всю війну або героїчно загинули у боротьбі, отримали високі відзнаки. Цей період в історії став етапом прояву українцями неабиякої сили, мужності, гідності, віри та міцності духу.

   

Низько вклоняємося і цінуємо подвиг, всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю, схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто нехтуючи смерть зупинив фашистську навалу ціною власного життя. Не забуваємо і тих, хто самовіддано трудився в тилу.

Історія навчає: перемога над нацизмом далась нам великою ціною і саме покоління ХХІ ст. має усвідомити масштаби втрат, що поніс народ України, має зробити усе, щоб ніколи не допустити кровопролиття, яке і сьогодні, на жаль, ми маємо у нас в Україні. Вам, наші студенти, доведеться робити висновки на майбутнє.

   

 

Алла Коник, викладач історії   

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: fagreen039 | Дата: 07 Травня 2021

«Коли говорять гармати, музи мовчать». Цей крилатий вислів заперечують тисячі пісень, віршів, прозових творів, картин, світлин, зроблених у часи воєнного лихоліття. Талановиті пісні, написані свідками і учасниками бойових дій, не можуть залишати байдужими слухачів, глядачів, читачів. Та чи знає молоде покоління ці  пісні, і чи знає воно безпосередньо про тих, хто їх написав?!

«Пісні, обпалені війною» - саме під такою символічною  назвою  пройшла виховна година, підготовлена студентами групи А-31, приурочена 76-ій річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

Йшла мова про фронтові пісні,  написані відомими поетами та композиторами В.Лєбєдєвим-Кумачом, А Новіковим, М. Ісаковським, М.Богословським, Соловйовим-Сєдим та ін.

Усі  присутні, могли насолодитися виконанням таких всесвітньо відомих пісень як: «Катюша», «День перемоги», «В  землянці», «Темна ніч» та інші. Кожна пісня була оповита духом воєнних часів та відчуттям гордості за наших славетних воїнів, за дідів та прадідів, чиї  героїчні подвиги молоде покоління пам’ятає донині.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні з тих, які знало людство.
         Присутні вшанували пам’ять тих, хто відстояв мир на землі, хвилиною мовчання.

 І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.

                               В. Симоненко

  

  

Баранчук В.С., викладач математичних та природничо-наукових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: fagreen039 | Дата: 07 Травня 2021

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

     В бібліотеці коледжу організована тематична виставка літератури “Пам’ять заради майбутнього”, де розміщені матеріали про героїзм воїнів, які віддали свої життя за перемогу над ворогом.  Сучасному поколінню молоді дуже важливо зрозуміти, що не можна забувати до чого призводить війна, гординя і неповага один до одного, безглузда ідеологічна конфронтація та зрада елементарним людським цінностям. В іншому випадку ми маємо всі шанси на повторення тих жахів, відблиски яких, на превеликий жаль, ми спостерігаємо останнім часом між братніми народами.

День пам’яті та примирення та День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Вона скінчилася і найважливішим її підсумком має бути не перемога, а мир.

Ніна Бринза, бібліотекар

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: fagreen039 | Дата: 06 Травня 2021

     06  травня 2021 року було проведено І етап олімпіади з дисципліни «Менеджмент» серед студентів II-III курсів економічних спеціальностей, метою якої  є підвищення якості викладання дисципліни у коледжі, виявлення творчих здібностей, підвищення навчально-професійної активності студентів.

    Завдання проведення олімпіади передбачали:

  • підвищити інтерес студентів економічних спеціальностей до поглибленого вивчення дисципліни «Менеджмент»;
  • визначити рівень оволодіння необхідними знаннями й уміннями по даній дисципліні;
  • виявити перспективних студентів, орієнтованих на економічне мислення в розрізі професійної підготовки.

          Відповідно до результатів проведеної олімпіади, переможцями  стали:

І місце – Калашнік Ярослава (група М-31)

ІІ місце – Лесенко Владислав (група М-31) та Сокіл Софія (група О-21)

ІІІ місце – Пивовар Сергій (група П-21).

     Вітаємо  переможців Олімпіади з менеджменту! Бажаємо натхнення та успіхів на наступних етапах олімпіади, наполегливості та високих здобутків в обраній професії.

 

Лідія Березан, викладач обліково-економічних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Травня 2021

Чергове засідання гуртка «Фінансист» було присвячено темі оподаткування в Україні. Податки – невід’ємний елемент людської цивілізації, який суттєво впливає на всі сторони економічного та соціального життя суспільства. На сьогодні роль податків як регулятора економіки зростає.

Для існування держави необхідні величезні фінансові ресурси, що акумулюються в бюджетному і позабюджетному державному централізованому фондах в основному завдяки функціонуванню податкової системи.

            Держава шляхом встановлення ставок податків та їх видів стимулює чи обмежує розвиток окремих галузей або сфер економіки. Так, звільняючи від оподаткування суми, що йдуть на технологічний розвиток виробництва, а саме на інновацію та модернізацію, держава сприяє науково-технологічному потенціалу. Таким чином, держава через регулювання податками може впливати на ефективність і стабільність економічного розвитку. Податкова політика держави має забезпечити виконання таких завдань, як встановлення оптимальних податків, які не стримуватимуть розвиток підприємництва, та забезпечення надходження до бюджету коштів, достатніх для задоволення державних потреб. 

 

Оксана Майданюк, керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: fagreen039 | Дата: 06 Травня 2021

В організмі тварини білки утворюються безперервно, бо вони необхідні для росту і розмноження, синтезу біологічно активних сполук, відновлення клітин, що відмирають, а також утворення продукції — молока чи м’яса. Поряд із цим постійно триває процес самовідновлення тканин, пов’язаний із заміною частини білків на нові.

Для годівлі жуйних протеїн відіграє дуже важливу роль. Щоб краще розуміти роль білка в раціоні, слід окреслити основні поняття, що характеризують протеїнову поживність корму. Сама протеїнова поживність є показником здатності корму задовольняти потреби тварин у всіх необхідних замінних і незамінних амінокислотах. Передусім таку поживність визначає сирий протеїн корму, перетравний протеїн, який поєднує всі азотовмісні сполуки органічного й неорганічного походження та співвідношення протеїну, енергії, сухої речовини в кормах.

Гуртківці в ході дискусії обговорили основні питання щодо важливості джерел забезпечення повноцінного протеїнового живлення та повноцінної годівлі великої рогатої худоби.

  

Олена Соловей, керівник гуртка «Дослідник»

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 05 Травня 2021

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: fagreen039 | Дата: 02 Травня 2021

           Великдень, або Світле Христове Воскресіння – найбільш очікуване свято для багатьох християн. Воно символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей та їх спасіння від страшних бід.

Це радісне та світле свято, до котрого готуються заздалегідь із особливим трепетом.

Свято Світлого Христового Воскресіння не має сталої дати й щороку відзначається в різні дні.

В основі свята Великодня лежить біблійна історія про те, як Син Божий воскрес із мертвих. Як розповідають Євангельські тексти, Ісусу Христу було відомо про намір одного з найближчих учнів зрадити його.

Сталося це невдовзі після прибуття Христа до Єрусалиму. За 30 срібняків його зрадив Юда. Після того Ісуса розіп’яли на хресті, а віддані учні поховали його в печері неподалік Голгофи, вхід до якої завалили величезним каменем.

На третій день після своєї смерті Ісус Христос воскрес із мертвих. У недільний день до Гробу Господнього прийшли жінки-мироносиці, які несли запашну олію, щоб за звичаєм того часу намастити нею тіло померлого. Натомість вони побачили ангела, який сповістив їм, що Ісус воскрес.

До свята Світлого Христового Воскресіння готуються заздалегідь. Йому передує семитижневий Великий піст – час покаяння й духовного очищення. Безпосередньо святкування починається з участі в святковому великодньому богослужінні, яке відбувається у ніч на Великдень.

До храму парафіяни традиційно беруть кошики з різними смаколиками, щоб освятити їх до святкового столу. Обов’язково слід освятити головні великодні символи – паски, писанки та крашанки. Крім того, у кошик кладуть різноманітні м’ясні наїдки, аби вранці розговітися після тривалого суворого посту.

В день свята християни славлять Спасителя і вітають один одного словами "Христос воскрес!". А у відповідь на них прийнято казати "Воістину воскрес!".

Вранці вся сім’я сідає за великодню трапезу, починати яку слід із освяченої паски та писанок і крашанок, а вже потім смакувати іншими скоромними стравами.

Існує весела великодня традиція, пов’язана із писанками та крашанками. Потрібно, зокрема, взяти крашанку й стукнути нею об крашанку іншого учасника: чия із них трісне першою – той і програв.

  


Влада Лосик, завідувач бібліотеки 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: fagreen039 | Дата: 30 Квітня 2021

Економічний аналіз – це дисципліна яка охоплює в собі цілу низьку економічних дисциплін, і для студентів економічного відділення є однією чи не з основних.
Сьогодні відбулася олімпіада з дисципліни «Економічний аналіз» в якій взяли участь студенти групи П- 31, показавши навики та здобуті знання.


Ольга Хуртепа 
 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: fagreen039 | Дата: 29 Квітня 2021Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання