1
 width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1089]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1089
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 108 109 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

15 січня представники Приймальної комісії коледжу взяли участь у регіональній нараді –семінарі з питань організації і проведення прийому вступників у 2019 році до закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку за освітнім ступенем молодший спеціаліст, яка відбулась на базі Київського державного коледжу туризму та готельного господарства. Присутні прослухали доповідь Шарова О.В., Генерального директора Директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України, який звернув увагу на сильні та слабкі сторони вступу 2018 року, проаналізував умови 2019 року, позитивні кроки, зміни, особливості цьогорічної вступної кампанії, відповів на численні запитання. Особлива увага була приділена освітньому процесу, ДПА та ЗНО.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Коник А.А.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 4 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Січня 2019

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 30 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Грудня 2018

У прекрасну пору року – білосніжну зиму – приходять до нас новорічні та різдвяні свята. В цей час кожен добрий господар намагається прибрати та  прикрасити свою оселю й обійстя, запалити гірлянди на новорічній ялинці, приготувати традиційні страви і зібрати всю родину за святковим столом.

 Так і в навчальному закладі студенти під керівництвом кураторів підготували та презентували для всіх працівників, учасників навчального процесу та гостей новорічні зимові композиції. Вестибюль навчального закладу, сходи, поверхи святкові і чекають новорічного дива – приходу Нового 2019 року.

У день Святого Миколая новорічна ялинка запалахкотіла різнокольоровими вогнями та яскравими іграшками і всі студенти були приємно здивовані подарунками, отриманими від нього.

 Хай Новий рік у вишиванці

Розбудить Вас щасливо вранці,

І принесе у Вашу хату -

Утіхи й радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зерном і щастям Вас засіє,

Зігріє миром і любов’ю

І подарує Вам здоров’я!

      

   

Н.Шаповал, заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Грудня 2018

18 грудня в стінах коледжу відбулись дві цікаві зустрічі: з директором компанії АВМpartners Віталієм Андрусяк та координатором міжнародних проектів Всеукраїнського центру освітнього консультування Андрієм Малецьким по питаннях стажування та працевлаштування студентів аграрних вузів за кордоном, зокрема в Німеччині та Польщі.

Компанія АВМpartners тісно співпрацює з фермерськими господарствами Німеччини у рамках студентської програми стажування в сільськогосподарському секторі. Віталій Андрусяк повідомив, що Німецька Асоціація фермерів землі Гессен та інші фермерські господарства запрошують українських студентів на студентське сезонне виробниче стажування по збору фермерської продукції: спаржа, полуниця, огірки тощо.

Андрій Малецький представив громадську організацію «Інноваційні технології в освіті» ІНТЕОС освітній проект «Навчання і стажування без кордонів» Praktyka Poiska. Мета програми: вивчення студентами сучасних методів і технологій у відповідній галузі на потужностях провідних компаній світових брендів на всій території Польщі; надання молодим фахівцям можливості потужного кар'єрного старту у компанії світового бренду.

Студенти отримали інформацію про роботодавців, про переваги програм та відгуки кандидатів, ознайомились з пропозиціями щодо працевлаштування: заробітною платою, тривалістю стажування, графіком роботи та вимогами до кандидатів.

Основними вимогами для участі у програмах є наявність біометричного закордонного паспорту, бажання та можливість проходити стажування за кордоном. Проходячи закордонну практику, студенти матимуть можливість не тільки працювати, а й активно відпочивати та знайомитися з особливостями іншої країни та її мешканців.

      

   

Завідуюча технологічного відділення В.Л.Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 58 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 19 Грудня 2018

 Молодь є специфічною соціально економічної групою населення, яка потребує додаткових заходів підтримки на ринку праці.   Аналіз  причин молодіжного безробіття свідчить, що основними факторами, які впливають на працевлаштування молоді   є особистий потенціал і самооцінка, мотиви і ціннісні орієнтації, ступінь професійного самовизначення, рівень і якість освіти, місце проживання, ступінь поінформованості.

 Саме тому з метою надання студентам випускних курсів коледжу допомоги з питань  працевлаштування  в коледжі запроваджено проведення циклу уроків зайнятості «Чинники успішного працевлаштування».  Коло питань, які розглядаються на цих уроках:  «Законодавчі акти та нормативні документи з питань регулювання ринку праці та зайнятості», «Молодь на ринку праці», «Техніка самостійного пошуку роботи», «Самозайнятість. Організація підприємницької діяльності». В програмі також практичні заняття в районному центрі зайнятості з питань порядку реєстрації, пошуку роботи через вебпортали служби зайнятості, складання та  розміщення резюме, розробка програм   кар’єрного зростання, презентації власного творчого потенціалу.

18 грудня    заняття на тему: «Молодь на ринку праці» відбулося безпосередньо у Бобровицькому відділенні сприяння зайнятості Носівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості для студентів групи Р-41.

Фахівець з профорієнтації центру зайнятості Ющенко Т.О. провела екскурсію по районному центру зайнятості, поінформувала про зміни, які відбуваються на ринку праці, ознайомила з положеннями Закону України «Про зайнятість населення» щодо стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та переліком послуг, що надає служба зайнятості, розповіла про переваги легальної зайнятості в Україні.

Активність при обговоренні викликали питання працевлаштування молоді за робітничими професіями після закінчення навчання, техніки пошуку роботи,   опрацювання джерел пошуку вакансій,  складання резюме.

                                      

         

Демидюк М.Л., керівник Центру кар’єри та працевлаштування

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 43 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Грудня 2018

На черговому засіданні циклової комісії економічно-облікових дисциплін було обговорено питання затвердження документації на ІІ семестр 2018-2019 навчального року та комплексного державного іспиту для студентів спеціальності 5.03060101 "Організація виробництва". Викладачі Єременко О.С. проаналізувала підготовку студентів групи М-41 до зовнішнього оцінювання професійної компетентності молодших спеціалістів, Леденко О.П. представила на обговорення робочий варіант типової (орієнтованої) програми практики для студентів спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

        

Мовчун Л.О., голова циклової комісії

економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 51 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 17 Грудня 2018

Цикл тренінгових занять з даної тематики було проведено практичним психологом коледжу Федак Валентиною Миколаївною зі студентами гуртожитку.

Так на одному з них мова йшла про наслідки від вживання наркотиків, алкоголю, незахищених статевих стосунків, ризики незапланованої вагітності, інфікування ВІЛ та СНІДу.

Наступне заняття було присвячене темі міжстатевих відносин, на якому розглядались типи людських стосунків, форми взаємовідносин між чоловіком і жінкою. Тут найбільшу цікавість викликала дискусія: як привернути увагу об’єкта симпатії, освідчитись у своїх почуттях. Активну участь взяли учасники тренінгу і в складанні портрета «ідеальної дівчини» та «ідеального хлопця», обговоренні питань: коли вступати в шлюб; дошлюбну безпечну поведінку; початок статевого життя.

Зацікавила студентів і тема «Здорова та успішна людина». Під час корекційно-розвивальної роботи увага акцентувалась на факторах, що впливають на успіх і здоров’я людини, були створені колажі «Здорова і успішна людина сьогодення».

Всі ці заняття об’єднувала ідея усвідомлення відповідальності кожного за свої вчинки і вибір способу життя, щоб не зашкодити своєму майбутньому.

 

Федак В.М., практичний психолог

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 46 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 17 Грудня 2018

   17 грудня відбулось об’єднане засідання старостатів економічного і технологічного відділень. Завідуючі відділень підвели підсумки І семестру та проаналізували стан успішності і відвідування занять студентів академічних груп, націлили на успішне завершення зимової екзаменаційної сесії.

Під час засідання обговорили питання про участь студентів в позааудиторній роботі: предметних гуртках, спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності, клубах за інтересами.

Старости академічних груп проаналізували роботу органів студентського самоврядування, внесли пропозиції стосовно організації співпраці адміністрації коледжу зі студентами академічних груп.

   

Завідуючі відділень В.Л. Філатова, А.А. Коник

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 40 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 17 Грудня 2018

15 грудня на базі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 відбувся ІІ (обласний) етап ХIХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, на який зібрались з усіх куточків Чернігівщини найкращі учні і студенти – знавці рідної мови. Серед учасників цього етапу була і  представниця з Бобровиччини Кобилінська Тетяна, студентка І курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової», яка зайняла ІV місце.

Приємно відзначити, що цей унікальний мовний турнір дає змогу молоді з усіх регіонів України  доторкнутися до джерел неповторної духовності нації.

 

    

Викладач Н.М.Суліменко

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 48 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Грудня 2018

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року. А дата була вибрана тому, що 14 грудня 1986 року було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити
значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров'я майбутніх поколінь.

Ця болюча тема була предметом обговорення на виховних годинах в академічних групах коледжу, студенти взяли участь у загальноміському мітингу вшанування пам’яті ліквідаторів чорнобильської катастрофи, а студенти першого курсу взяли участь у конкурсі малюнків «Чорнобиль болить у моєму серці», оголошеному французькою асоціацією «Привіт дітям Чорнобиля», виставка яких пройде в м. Блодельсайм (Ельзас) в березні 2019 року.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 42 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 14 Грудня 2018

Увага !

До відома студентів

ІІ семестр 2018-2019 навчального року для навчальних груп:

  • П-21, Л-21,
  • М-21, А-21,
  • Р-41, Л-41

розпочнеться 28 січня 2019 року.
Для всіх інших навчальних груп коледжу початок семестру – 04.02.2019 року.

День народження
Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання