>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1695]
Навчальна робота [304]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1695
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 169 170 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Приєднуйтесь до нашої трансляції: youtu.be/UBzM2ou0AZw

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 4 | Добавил: fagreen039 | Дата: 27 Листопада 2020

Кожного року у четверту суботу листопада в Україні прийнято вшановувати пам’ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в XX столітті. День пам'яті жертв голодоморів відзначається на підставі президентських указів 1998 та 2007 років.

Серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу, особливе місце займає Голодомор 1932-1933 років. Внаслідок зумисних дій комуністичної влади впродовж декількох років Україна втратила близько 10 мільйонів життів. З огляду на масштаби, жорстокість і цинізм здійснення Голодомору, історія сучасної Європи не має аналогів подібних злочинів.       

Матеріали про ці  трагічні події широко представлені  у виставці літератури, оформленій в бібліотеці коледжу. На сайті коледжу в розділі «Бібліотека» працівниками бібліотеки також організована онлайн-трансляція відеоролика «Україна пам’ятає! Світ визнає!».

Відео " День пам'яті жертв голодомору"

Ніна Бринза, бібліотекар

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 27 Листопада 2020

Саме цій даті присвячена фотовиставка, де, як у чорно-білому кіно, можна поринути у минуле, у свої спогади…

Коледж – це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди вони у пам’яті студентів, колег.

Фотовиставка розповідає про цікаве і змістовне життя, багате минуле, творче сучасне. Коледж – це пам’ять на все життя.

 

 

Тетяна Малюх, викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 27 Листопада 2020

День відкритих дверей,  що відбувся в онлайн форматі на платформі Youtube  26 листопада, став чудовою можливістю для всіх присутніх: студентів, абітурієнтів, їх батьків отримати вичерпну інформацію про перспективи й переваги отримання фахової передвищої освіти  в ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України», зрозуміти, що коледж пропонує не лише широкий спектр спеціальностей для здобуття високоякісної освіти, а й можливість цікаво й змістовно проводити дозвілля, розкривати власні творчі здібності в предметних гуртках, спортивних секціях, беручи участь в художньої самодіяльності.

      

До присутніх звернулися директор коледжу Ольга Гордієнко, заступник директора з начально-виховної роботи Юлія Петренко, які наголосили на здобутках і перевагах навчання саме в нашому закладі і запевнили, що навчатися в нашій коледжанській родині престижно,  комфортно, цікаво.

Знайомство з навчально-матеріальною базою коледжу відбулося у вигляді відеопрезентаційних матеріалів та  відеозвернень студентів, викладачів, випускників. Учасники зустрічі змогли віртуально пройти доглянутою територію, відвідати навчальні кабінети та лабораторії, ознайомитися з методикою проведення практичних занять, позаудиторних і виховних заходів.

До майбутніх абітурієнтів звернувся Клод Шертцер, президент французької асоціації «Привіт дітям Чорнобиля», завдяки якій коледж підтримує зв’язки з аграрними ліцеями міст Кольмар, Оберне, Руффак.

      

Про особливості вступної кампанії в 2021 році, терміни проведення та подачі необхідних при вступі документів розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Алла Коник.

Модератор зустрічі – викладач коледжу Ольга Хуртепа  зуміла організувати хід зустрічі так, що майбутні абітурієнти отримали відповіді на всі питання, які ставилися в чаті онлайн трансляції: проведення дозвілля, умови проживання в гуртожитку, можливості продовження навчання в базовому закладі НУБіП України.

Сподіваємося, що зустріч була плідною і майбутні абітурієнти переконалися в перевагах здобуття освітньо-професійного ступеня  фахового молодшого бакалавра саме в нашому коледжі.

 

Алла Коник, відповідальний секретар приймальної комісії

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 26 Листопада 2020

 

Курсова робота виконується студентами з метою закріплення практичних умінь і навичок з дисципліни, передбачає при її написанні  використання наукової літератури, мережі INTERNET та попереднього практичного досвіду під час проходження практик. Це своєрідне науково-пошукове дослідження, спрямоване на вирішення конкретного завдання в конкретному господарстві.

26 листопада в онлайн режимі за допомогою комунікаційного програмного забезпечення Zoom відбувся захист курсових робіт студентів групи Т-41 спеціальності   «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

В ході захисту майбутні технологи  продемонстрували належний рівень теоретичного мислення, уміння користуватися методиками досліджень, робити висновки. Це підсилює переконання, що знання, отримані під час навчання в коледжі, будуть плідно використані в практичній діяльності.

 

Олена Соловей, викладач технологічних дисциплін

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 26 Листопада 2020

26 листопада представники коледжу в режимі онлайн взяли участь в нараді з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання  у 2021 році за участю працівників Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, що відбулась з метою підготовки до організованого проведення державної підсумкової атестації з окремих предметів у формі ЗНО студентів закладів професійної, професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

Було проінформовано про терміни тривалості реєстрації учасників, основної сесії ЗНО та проведення пробного ЗНО.

  

Валентина Філатова, зав. технологічного відділення

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 26 Листопада 2020

Представники коледжу 26 листопада прийняли участь в засіданні Міжнародного онлайн круглого столу, організованого закладом-партнером – Університетом економіки в Бидгощі (Польща). Тема обговорення «Інноваційні технології та методики в освіті. Дистанційне навчання: польсько-український досвід та перспективи розвитку».

До учасників з вітальним словом звернулись: ректор WSG професор WSG  доктор Марек Хамот, проректор з міжнародних справ професор WSG  доктор Мажена Собчак-Міхаловська, директор Інституту європейського WSG  доктор Світлана Кашуба.

   

В ході засідання обговорено ряд важливих та актуальних питань освіти в період пандемії, зокрема: «Досвід «гібридної» системи освіти та реалізації дистанційної форми навчання на прикладі організації навчального процесу WSG», «Якість освіти в умовах дистанційного навчання», «Організація процесу дистанційного навчання в період пандемії» та інші.

Наразі такі зустрічі, об’єднання фахівців в єдиному онлайн просторі, є надзвичайно важливі та необхідні. Це дає можливість ділись досвідом у впровадженні технологій дистанційного навчання за умов пандемії та переймати запроваджені напрацювання різних навчальних закладів.

   

 

Валентина Філатова , зав. технологічного відділення 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 26 Листопада 2020

25 листопада на платформі сервісу Zoom в коледжі була проведена  Міжвузівська  студентська  науково-практична  інтернет-конференція  «Становлення та професійний розвиток сучасного студента в умовах цифрових технологій», організатором якої виступила циклова комісія економічно-облікових дисциплін.

Основна мета заходу полягала у висвітленні та обговоренні актуальних питань інформатизації суспільства та використання цифрових технологій у всіх сферах господарського життя.

Окрім  студентів нашого коледжу в конференції  взяли участь представники Національного університету біоресурсів і природокористування України, ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України», ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».

Відкрила конференцію і звернулася до учасників з вітальним словом завідувач економічного відділення Алла Коник. Вона зазначила, що у нову інформаційну епоху саме вища освіта має стати основоположним елементом прогресу та забезпечити високий рівень знань, умінь та компетенцій через вдале поєднання в навчальному процесі освітньої, наукової та інноваційної діяльності.

Мені, як модератору заходу, приємно відмітити, що усі доповідачі в своїх дослідженнях висловили багато цікавих ідей, базуючись на конкретному досвіді, були дуже активними в процесі обговорення доповідей. Всі дискусії були цікавими і динамічними.

Залишається  побажати   учасникам конференції натхнення, творчих і наукових успіхів, втілення сучасних технологій в життя !

  

Леся Мовчун, голова циклової комісії економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 25 Листопада 2020

З метою вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу в онлайн форматі на базі сервісу Zoom 24 листопада в коледжі відбулася відкрита виховна година: «Замордовані голодом. Україна пам’ятає!».

 Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули від голоду, заподіяного сталінським режимом, пам’яті українських сіл і хуторів, що зникли після трагедії ХХ ст., присвячувались слова кураторів Інни Омельченко  та Оксани Майданюк.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто за шматок хліба не доносив на брата, сусіда, знайомого, не виривав останній окраєць з голодних дитячих очей та рученят, не торгував святинею.

По завершенню, всім було запропоновано запалити  свічку пам’яті,  як  данину тим, хто навічно відійшов від нас.

Можна вимести сліди злочину, можна засекретити на роки архівні документи, можна переписати історію, а чи можна знищити народну пам'ять? З правдою нічого не вдієш!

  

 

Леся Мовчун,

голова циклової комісії економічно-облікових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 24 Листопада 2020

20 листопада студенти та викладачі коледжу взяли участь у Дні відкритих дверей НУБіП України (в Онлайн режимі) для майбутніх студентів – випускників технікумів та коледжів України.

День відкритих дверей відбувся з використанням дистанційних технологій у вигляді відеоконференцій на платформі CiscoWebex, Facebook, Youtube тощо.

Учасників заходу  зустрів  привітальним словом ректор Станіслав Ніколаєнко.  Очільник університету  розповів майбутнім абітурієнтам про НУБіП, його історію, здобутки та структуру,  провів їх територією навчального закладу, показуючи його родзинки – дивовижної краси ботанічний сад, найсучасніші лабораторії і аудиторії.

Особливості підготовки фахівців за спеціальностями були в центрі уваги презентації проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші, а про особливості вступу на навчання до НУБіП України у 2021 році розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Лариса Коропець. Про отримання вищої військової освіти повідомив  її завідувач Анатолій Есаулов, спортивну та культурну базу і організацію дозвілля презентували завідувачі кафедр – фізичного виховання Микола Костенко і культурології  Ірина Майданюк,  про всі переваги студентського життя розповів голова Студентської організації університету Дмитро Кушпій.

Після загальноуніверситетського блоку гості мали можливість перейти на відеоконференцію вибраного факультету чи навчально-наукового інституту, аби детальніше познайомитися з підготовкою за фахом, який зацікавив їх найбільше.

Детально познайомившись з навчальним закладом,  із спеціальностями, отримавши відповіді на всі питання щодо вступу, навчання, дозвілля, студентського побуту, студенти коледжу  ще більше утвердили свої наміри продовжувати навчання саме в НУБіП України.

  

    Микола Демидюк, керівник Центру кар’єри та працевлаштування

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: fagreen039 | Дата: 20 Листопада 2020


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання