>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1847]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
verteletsky93
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1847
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 184 185 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Ось і прийшов до завершення навчальний процес для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Комплексний державний екзамен за фахом - це не просто іспит, а завершальний етап, котрий і стане початком самостійного, дорослого життя.

 З великою відповідальністю і помітним хвилюванням студенти прийшли на державний екзамен, щоб показати свої знання, які отримали в коледжі.

 

І в черговий раз випускники підтвердили свій високий рівень знань і довели свою фахову майстерність.

Найкращими та змістовними відповідями потішили своїх  наставників Берус Алла, Бережний Олег, Бурденко Мілана та Селюк Анастасія.

 З впевненістю можна сказати, що в Україні підростає нова формація фахівців, які об’єктивно оцінюють економічні процеси, що відбуваються в суспільстві, та розуміють сутність і тенденції розвитку фінансових відносин і їх особливостей у сфері фінансів.

 

 

Леся Мовчун, екзаменатор

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Сьогодні

Продовжила свою роботу державна екзаменаційна комісія.

22 червня студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» успішно склали комплексний державний екзамен за фахом, де підтвердили рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.

  

Леся Мовчун, екзаменатор

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 3 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.Це державне свято щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної Украї-ни. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

До Дня Конституції України 22 червня  в групі №1 було проведено виховну годину «День Конституції: маловідомі факти про Основний Закон України» Основні цілі правового виховання— навчити студентів правових знань, конституційних прав та обов’язків громадян у демократичній державі, формувати громадську культуру, засновану на повазі до прав і свобод людини.

 

 Вікторія Приємницька, куратор групи № 1 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 3 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

Державний екзамен - це завершальний етап навчання в коледжі.  Для випускників – це надзвичайно важливий момент, адже вони повинні підтвердити  рівень своєї майстерності та фахової компетентності.

Цьогоріч  цикл проведення державних екзаменів розпочався 18 червня із складання комплексного державного екзамену за фахом студентами заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

       Випускники  показали  високий рівень знань, чітко, змістовно відповідали на поставлені питання, підтверджуючи що за роки навчання вони здобули відмінні знання і вміння. Члени комісії оцінили високий рівень підготовки студентів.

Вітаємо молодих спеціалістів з успішною здачею екзамену та бажаємо успіхів,  плідної діяльності на професійній ниві!!!

  

  

 Леся Мовчун, екзаменатор

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 10 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 18 Червня 2021

«Занурюватись» у реальні умови функціонування організацій задля їх знайомства із майбутньою професією, стало вже традицією для студентів-третьокурсників спеціальності «Менеджмент». Основними орієнтирами стають провідні сучасні підприємства, фізичні особи-підприємці,  керівники яких також зацікавлені в подібній співпраці.

       Так, 18 червня 2021 року проведено тематичну екскурсію для студентів III курсу групи М-31 спеціальності «Менеджмент» до ФОП Жолака Олега Валентиновича.

      Студентів гостинно зустрів Олег Валентинович та надав практичну пораду із вивчення і оцінки послідовності складання особистих планів менеджерів, виявлення причин, що заважають менеджеру працювати з повною віддачею в системі роздрібної торгівлі.

      Наприкiнцi зустрiчi, під час пізнавальної презентації, організованої Олегом Валентиновичем, студенти довідалися про історію розвитку та організаційну побудову діяльності ФОП Жолак О.В., особливості роботи управлінських підрозділів.

     В цілому екскурсія для наших студентів була не тільки цікавою, але, й корисною,  з точки зору можливостей майбутнього працевлаштування.

    Щиро вдячні за екскурсію Олегу Валентиновичу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

  

Лідія  Березан,  керівник практики    

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 18 Червня 2021

   17 червня відбувся комплексний державний екзамен з фаху у студентів-заочників спеціальності «Агрономія».

   Зі словами підтримки до студентів зверталась заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Вікторівна Петренко, яка побажала студентам удачі та позитивних результатів, а членам комісії наполегливої роботи.

   Комплексний державний екзамен з фаху проходив у два етапи:

1-й етап – теоретичний: перевірка знань, що формують уміння передбачені освітньо-кваліфікаційною характеристикою молодшого спеціаліста зі спеціальності 201 «Агрономія»;

2-й етап – практичний: письмове розв’язання комплексних ситуаційних задач з дисциплін, які формують спеціаліста, що дозволяє перевірити здобуття відповідних умінь і навичок.

 В процесі складання державного екзамену з фаху студенти проявили досить високий рівень базових знань і вмінь, проявили добру ерудицію в обґрунтуванні певних елементів технологій вирощування сільськогосподарських культур, які мають практичне значення та широко використовуються у виробництві.

   Вітаємо студентів з успішною здачею екзамену і бажаємо їм нових звершень та досягнень.

  

  

Олена Кучерявенко, викладач агротехнологічних дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 17 Червня 2021

З метою закріплення знань, отриманих студентами на заняттях з предмету «Захисту України», набуття прикладних умінь та  навичок необхідних для служби в Збройних силах України, студенти І курсу коледжу відвідали Бобровицький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Першокурсники ознайомились з видами сучасної стрілецької зброї, потренувалися в розбиранні та складанні автомата Калашникова.

 

  

 

В.П.Птуха, Н.М.Гулицька, О.В.Горбатюк викладачі предмету  «Захист України»

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 17 Червня 2021

17 червня на технологічному відділенні розпочалася здача державних екзаменів. Студенти заочної форми навчання, групи Т-3з склали комплексний державний екзамен з технології виробництва і переробки продукції тваринництва.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Петренко Юлія Вікторівна привітала випускників із завершенням навчання і побажала успіхів у здачі екзамену.

Студенти успішно склали комплексний екзамен продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки.

  

 

 

Олена Соловей, екзаменатор

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 17 Червня 2021

Переддипломна практика є важливою складовою якісної підготовки висококваліфікованих, компетентних фахівців, здатних до постійного оновлення своїх знань, професійної мобільності. В період з 24 травня по 12 червня 2021 року студенти-випускники спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" мали можливість проявити себе в обраній професії, успішно виконавши програму переддипломної практики на аграрних підприємствах району.

Студенти поділилися своїми враженнями, набутим досвідом та знаннями, які отримали  під час практики. Захист звітів з переддипломної практики засвідчив високий рівень фахової підготовки здобувачів освіти в галузі економіки.

  

  

 

Ольга Леденко, викладач економічно-облікових дисциплін

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Червня 2021

 

    16 червня 2021 року відбулася екскурсія студентів коледжу групи М-31 до Бобровицького районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Бобровиця райагролісництво», юридична адреса: м. Бобровиця, вул. Станіслава Змачинського, 49.

    Метою заходу стало отримання ознайомчої інформації  щодо планування та організації процесів виробництва, управління персоналом, процесів відбору та підготовки кадрів, вдосконалення вмінь та набуття навичок ведення зборів, переговорів, нарад, спілкування з партнерами, розвитку умінь керувати і підпорядковуватись тощо.

    Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з правилами техніки безпеки, розширити уявлення про роботу працівників лісової галузі, дізнатися більше про транспорт спеціального призначення.

    Після чого вони ознайомились з організаційною структурою підприємства, стали свідками безперервних виробничих та технологічних процесів.

   Висловлюємо щиру подяку керівництву та спеціалістам ДП «Бобровиця райагролісництво» за цікаву пізнавальну екскурсію, надану можливість наочно закріпити отримані в коледжі знання на практиці,  підвищити свій професійний рівень.

 

 

Лідія  Березан,  керівник практики    

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 16 Червня 2021Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання