>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1886]
Навчальна робота [310]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1886
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 188 189 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: fagreen039 | Дата: 17 Вересня 2021

    16 вересня на стадіоні коледжу відбулися змагання з міні-футболу серед студентів І курсу. Захоплюючі та цікаві ігри були за призові місця. По результатах турніру І – місце вибороли студенти збірної команди №2. Запекла боротьба за ІІ та ІІІ місце йшла між командами студентів групи №1 та групи №3. За підсумками змагань друге місце зайняли студенти групи №3

 

 

  

 

Горбатюк О.В., викладач фізичного виховання

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: fagreen039 | Дата: 17 Вересня 2021

День працівників лісу закріплений Указом Президента України від 28 серпня 1993 року № 356/93 і святкується традиційно на третю неділю вересня в розпал золотої осені. Цьогоріч воно співпало на  19 вересня.

  Наша країна посідає восьме місце за кількістю лісів на території. Половина лісів України була створена штучно.  649 постійних розсадників, де вирощують величезну кількість постійних посадкових матеріалів, функціонують і зараз.

  Ліс – це справжній, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати яке значення  відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс – це душа всієї планети! Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх.

   Не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок лісництва. 

   З нагоди  свята у бібліотеці ВСП «Бобровицький  фаховий  коледж імені О.Майнової НУБіП України» було організовано виставку –інсталяцію  «Збережімо ліс-наше багатство!» на якій представлені найсвіжіші друковані матеріали з галузі лісового господарства. До організації інсталяційних матеріалів  також долучилися студенти спеціалізації «Лісове господарство», зокрема група Л-31.

    Адміністрація  коледжу приєднується до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

  

Марія Герасименко, завідувач бібліотеки 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 3 | Добавил: fagreen039 | Дата: 17 Вересня 2021

З метою популяризації фізичної культури та залучення студентської молоді до рухової активності, пропаганди здорового способу життя  14 вересня 2021 року було проведено легкоатлетичний забіг під гаслом «Молодь – за здоровий  спосіб життя» приурочений Дню фізичної культури і спорту серед студентської молоді, викладачів та усіх бажаючих. Всі учасники нагороджені дипломами та солодкими подарунками.

  

   

Птуха В.П., керівник фізичного виховання

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: fagreen039 | Дата: 15 Вересня 2021

Студентське самоврядування – це право і можливість студентів самостійно вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів  студентів, організації дозвілля, а також право брати участь в управлінні закладом фахової передвищої освіти.

Студентське самоврядування коледжу є невід’ємною частиною його громадського самоврядування та формою волевиявлення студентської спільноти.

13 вересня, під час об’єднаного засідання старостату, відбулись вибори на посаду голови студентської ради коледжу.

Для обрання на пост голови студентської ради коледжу було представлено 6 кандидатур, які представили передвиборні програми про організацію освітнього процесу, дозвілля й побуту.

В ході голосування лічильна комісія підрахувала кількість голосів за кожного з кандидатів. Більшість проголосували за студента групи Ф-31 Іллю Ярему. Друге місце посіла студентка групи П-31 Альона Кириченко, яка стала заступником голови студентської ради коледжу.

Вітаємо переможця та бажаємо плідної праці на ниві студентського самоврядування коледжу!

  

 

В.Л.Філатова, завідуюча технологічним відділення 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: fagreen039 | Дата: 13 Вересня 2021

Першовересневий старт  у ВСП «Бобровицький  фаховий коледж ім. О.Майнової  НУБіП України» поклав початок у новий  навчальний  рік. Оновлена бібліотека коледжу гостинно відкрила свої двері і полиці з книгами та електронними виданнями для викладачів і студентів нашого закладу. І приємно те, що студентство активно йде до нашої духовної скарбниці, де сповна отримує потрібну йому інформацію  - і по спеціалізації , і для розвитку загального інтелекту. Ми всіма зусиллями стараємося їм довести, що бібліотека- це свобода. Свобода читати, свобода думок, свобода спілкування і головне- це освіта, яку наші студенти прийшли тут здобути. Ми намагаємося довести нашим студентам те, що читання поглиблює мислення, збуджує думку до пошуків і аналізу явищ, і як сказав В. Сухомлинський що, тільки читання відкриває перед людиною розкіш інтелектуального життя, до якого кожен із нас має стремління, а незмінним джерелом знань і невичерпним джерелом духовного багатства є книжка.

  

Марія Герасименко, завідувач бібліотеки

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: fagreen039 | Дата: 10 Вересня 2021

9 вересня відбувся турнір з волейболу серед студентів I курсу колледжу 

ІІІ місце зайняла група №2.

ІІ місце посіла команда групи  №1.

І місце виборола команда групи  №3.

  

Горбатюк О.В, викладач фізичного виховання

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: fagreen039 | Дата: 10 Вересня 2021

 

 Перші кроки вчорашнього школяра на тернистій стежині вищої школи вимагають від нього не тільки старання та загальної підготовки, але й значних якісних змін. Період адаптації до нового ніколи не буває простим.

7 вересня з метою надання допомоги першокурсникам у непростий для них період – входження в колектив студентів, в рамках виховної години, відбулася зустріч студентів-першокурсників групи №1 із завідувачем технологічного відділення.

 Під час діалогу було обговорено ряд основних проблем, які виникають під час навчально-виховного процесу, студенти отримали кваліфіковані консультації по питанням, які їх найбільше хвилюють на початку навчального року.

 

Зав. технологічного відділення Філатова В.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: fagreen039 | Дата: 07 Вересня 2021

 

Старостат – це орган громадського самоврядування коледжу, що об’єднує студентів і функціонує з метою забезпечення виконання студентами своїх обов’язків та захисту їх прав і сприяє гармонійному розвитку студентства.

6 вересня відбулось об’єднане засідання старостатів економічного і технологічного відділень. Завідуюча відділення Філатова В.Л. проаналізувала роботу старостату в минулому навчальному році, ознайомила з обов’язками старост академічних груп та визначила основні завдання на 2021-2022 навчальний рік.

Шляхом голосування було обрано старост відділень та їх заступників, обговорено ряд поточних питань навчально-виховного процесу в коледжі.

Розглянули питання щодо відповідальності старост груп за своєчасність та точність ведення рапортичок.

В дружній атмосфері старости старших курсів обмінювались своїм досвідом з молодими колегами з питань роботи органів студентського самоврядування, вносили пропозиції стосовно організації співпраці адміністрації коледжу з студентами академічних груп.

В колі дискусії оговорили актуальне питання «Молодь за здоровий спосіб життя» та ряд поточних питань навчально-виховного процесу.

 

 

Завідуюча технологічним відділенням                 В.Л. Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 13 | Добавил: fagreen039 | Дата: 06 Вересня 2021

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить

Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

І нам  твою історію творить

Л. Костенко

2 вересня студентами груп П – 31,О – 31 та Т – 31 було проведено відкриту виховну годину присвячену Дню Незалежності України «Втілені мрії про Незалежність».

30 років  тому на політичній карті світу з’явилася нова держава – Україна. Народ, який мав давню історію, культуру, благодатну землю здобув державу і заявив про своє право бути господарем на рідній землі. Тепер державу Україну знають у світі.

Зараз наша країна переживає важкі часи і нам, її мешканцям, не байдуже те, що відбувається на її території, кожен з нас має свою власну думку та погляд з цього приводу, але ми всі повинні пам’ятати про те, що люди завжди  повинні залишатися людьми і Батьківщину не вибирають, вона як батько і мати в кожного з нас єдина!

З Днем Незалежності, українці! Любіть та бережіть свою країну — нашу рідну Україну!

  

  

Оксана Майданюк, куратор груп

 

 

           

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 20 | Добавил: fagreen039 | Дата: 02 Вересня 2021