>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1667]
Навчальна робота [304]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1667
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 166 167 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Осінь завжди надихала людей творчих професій: поетів, письменників, художників, музикантів. Та і не тільки їх. І це не дивно, адже ця пора дивовижна! Жовте помаранчеве, червоне листя на деревах схоже на строкате полотно, що переливається під подувом вітру. Це виглядає дуже незвично на тлі похмурого неба…

На створення  тематичної фотозони «Осінь барвами чарує» у фойє коледжу надихнула осіння пора і працівників бібліотеки. Тут студенти та викладачі   мають змогу створити яскраві фото на згадку.

         

 Влада Лосик, завідуюча бібліотеки

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Жовтня 2020

Осінь – пора дощів і пронизливого холодного вітру. Але це водночас сезон різноманіття барв.

Титул короля осені сміливо можна віддати помаранчевому диву, що зветься ГАРБУЗОМ.

Цар овочів з’являється не тільки на прилавках осінніх базарів, а й у фойє коледжу.

Сьогодні відбулося СВЯТО ГАРБУЗА. Це свято - чудова нагода дізнатися про цінні і цілющі властивості  легендарної городини, поласувати гарбузовими смаколиками, взяти участь у  оформленні осінніх композицій і приємно провести час.

Учасники дійства показали різні майстер–класи, зокрема, зі створення аплікацій та прикрас із зображенням гарбуза.

Бурхлива фантазія учасників виставки - студентів коледжу, просто вражала! Кожна група не тільки готувала композиції, а й складала цікаву історію про Родину гарбузів, яка мала щасливе закінчення.

Всі присутні скористалися чудовою нагодою помилуватися осінніми барвами і отримати масу позитивних вражень.

 

 

Валентина Баранчук, Олена Кучерявенко, модератори дійства

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Жовтня 2020

Закінчуються роботи по збору врожаю на колекційно-дослідному полі коледжу.

15 жовтня силами працівників було зібрано та передано на зберігання щедрий врожай капусти. Зачищено площі після вирощування помідорів та капусти.

  

Валентина Філатова, завідувач технологічного відділення

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Жовтня 2020

Зовсім небагато часу із-за карантинних заходів, пов’язаних з COVID-19, у цьому навчальному році першокурсникам вдалось перебувати в стінах коледжу, але за цей короткий період уже склались перші враження. І слід сказати – всі вони позитивні.

- За час навчання я зрозуміла, що саме цей навчальний заклад зробить з мене освіченого фахівця. Адже      викладачі коледжу насправді надають необхідні знання, розкривають тонкощі майбутньої професії, готуючи до справжнього  дорослого життя, - написала  студентка групи №2 Ангеліна Батрак.

- Спочатку я думав, що в коледжі буде важко, але за перші тижні навчання зрозумів, що якщо слухати уважно викладачів, то ніяких проблем не буде, - поділився своїми думками студент групи №1 Шемет Данило.

- У коледжі у мене з’явилася велика родина друзів, викладачі нам стали дуже близькими. Я дуже задоволена, що тут навчаюся, - це слова Карпець Аліни з групи №1.

- Я знайшла багато нових друзів, з якими мені дуже класно, викладачі просто найкращі, дуже гарно і зрозуміло пояснюють. І, взагалі, цей коледж -найкращий. Ні краплі не шкодую, що прийшла вчитись сюди, - із захопленням сказала Бугайчук Аліна, група №3.

Приваблива територія коледжу, можливість займатися спортом, привітність викладачів, доброта студентів, комфортні  умови проживання в гуртожитку – далеко неповний перелік вражень першокурсників.

- Креативні, амбіційні, дружні, вимогливі, розумні, - такі відгуки  про новий набір студентів від викладачів.

То ж старт до здобуття знань відбувся з позитивом, значить  буде успішним і фініш.

Ось такі вони, наші першокурсники: 

  

  

Микола Демидюк, викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 15 Жовтня 2020

Студенти-випускники технологічного відділення спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» пройшли заключний етап виробничої технологічної практики.

9 жовтня відбувся захист звітів про проходження виробничо-технологічної практики. Студенти прозвітувались про виконані завдання, удосконалення практичних умінь і навичок. З допомогою мультимедійних презентацій продемонстрували інноваційні технології в тваринництві, організацію праці та економіку виробництва і переробки продукції тваринництва, зазначили, що набули навичок організаторської роботи зі спеціальності.

Члени комісії отримали відповіді на поставлені запитання та оцінили роботу студентів.

  

Філатова В.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 09 Жовтня 2020

8 жовтня відбулося планове засідання циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, на якому були розглянуті та обговорені пакети завдань для модулів, заліків, тематичного  оцінювання знань студентів, графіки проведення консультацій, індивідуальних занять.

В ході  обміну досвідом роботи викладачі висловили  чимало цікавих рекомендацій щодо організації дистанційного навчання, дотримання санітарно-епідеміологічних вимог.

     

Наталія Суліменко, голова циклової комісії

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 22 | Добавил: fagreen039 | Дата: 08 Жовтня 2020

Підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності куратора групи, активне та  творче спілкування з колегами, вивчення  передового педагогічного досвіду - таку мету поставив перед собою практичний семінар, організований  7 жовтня в онлайн-режимі Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти, в якому взяли участь куратори коледжу Ольга Науменко та Олена Кучерявенко.

В ході семінару директор Навчально-методичного центру ВФПО, професор, кандидат педагогічних наук Тетяна Іщенко ознайомила учасників семінару з  основними завданнями, місією,  функціями роботи Центру. Заступник директора   Центру  Микола  Хоменко зупинився на головних аспектах підготовки фахівців у закладах фахової передвищої освіти, а  завідувач лабораторії  педагогічних інновацій Ніна Лихогод детально розкрила суть інноваційних комунікативних технологій у роботі куратора.

Досвідом з питань ролі куратора групи у формуванні особистості студента,  рекомендаціями щодо правил поведінки студентів та викладачів  під час  адаптивного карантину щедро поділились  викладачі закладів фахової передвищої  освіти.

Даний захід став ще однією дієвою сходинкою у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників.

  

Олена Кучерявенко, учасниця семінару

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 18 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 08 Жовтня 2020

7 жовтня на земельних ділянках колекційно-дослідного поля коледжу, під керівництвом завідуючого лабораторії «Технологія виробництва продукції рослинництва» Матвієнка А.І. студенти спеціальності «Агрономія» провели посів озимих зернових культур та ріпаку. Для забезпечення роздатковим матеріалом проведення лабораторно-практичних робіт висіяно різновиди пшениці.

Студенти перекопували міжряддя на зиму в посадках багаторічників  на ділянках лабораторії «Озеленення».

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 15 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 07 Жовтня 2020

  Сьогодні  суспільство потребує підготовки висококваліфікованих фахівців у кожній галузі. У менеджменті цей процес дуже динамічний, бо саме  ця галузь активно видозмінюється  й  модернізується. Але, незмінними є вимоги до фахівців, які мають бути творчими, ініціативними, здатними до особистісного саморозвитку і професійного самовдосконалення.

      Формування цих якостей відбулося під час проходження виробничо-технологічної практики з дисципліни «Менеджмент» студентами IV курсу економічного відділення коледжу. Базою практики було Товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок» Бобровицького району.

      Фіналом закріплення і поглиблення знань студентів  стали їх змістовні звіти, в яких було наведено стислу характеристику підприємства, аналіз виробничих процесів, представлено фото та відеоматеріали.

      Під час захисту студенти Батечко Сніжана, Чух Микола, Кудлай Іван, Ткаченко Анастасія змістовно відповідали на поставлені питання стосовно основних моментів проходження виробничої практики, вміло аналізували установчі документи, прогнозували фінансові результати, висловили пропозиції щодо покращення організації управління фінансами підприємства.

      Досвід, набутий протягом  виробничої практики, дав поштовх ще раз  задуматись над рівнем компетентності та практичних навичок у ролі менеджера, щодо роботи по самовдосконаленню для подальшої плідної роботи.

   Висловлюємо щиру подяку керівництву та спеціалістам СТОВ «Світанок», які забезпечили необхідні умови  для  виконання загальної програми практики студентів, щедро поділились практичним досвідом, що дуже важливо для підготовки майбутніх фахівців. 

  

  

Лідія  Березан,  керівник практики    

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Жовтня 2020

Завдячуючи хорошій осінній погоді, студенти технологічного відділення продовжують виконання робіт на колекційному-дослідному полі по догляду та пересадці багаторічних рослин.

 

Баранчук В.С, викладач природничих наук

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 06 Жовтня 2020


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання