>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [1767]
Навчальна робота [305]
Виховна робота [187]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 1767
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 176 177 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Вогонь здавна супроводжує людину, дає тепло, допомагає зберігати від псування продукти харчування, очищати поля від бур'янів, отримувати метал. Вміння користуватися вогнем дало людині почуття незалежності від циклічної зміни тепла та холоду, світла і темряви. Вогонь є важливим емоційним символом, соціальним згуртовуючим чинником. Однак вогонь, що вийшов з-під контролю, здатний спричинити значні руйнівні і навіть смертоносні наслідки.

   

 Дотримання правил пожежної безпеки – важливе та актуальне питання сьогодення. Студенти другого курсу коледжу, в рамках вивчення дисципліни «Безпека життєдіяльності», ознайомились з загальними закономірностями виникнення пожеж, їх видами та етапами процесу горіння. Вивчили правила поводження при виникненні пожежі, надання першої допомоги потерпілим та основні заходи протипожежної профілактики.

  

Валентина Філатова, викладач дисципліни

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: fagreen039 | Дата: 08 Квітня 2021

Таку тематику для засідання гуртка з фізики та астрономії «Гравітон» обрали його слухачі для чергового обговорення. Засідання відбулося в режимі онлайн, але це не стало на заваді до жвавого обговорення останніх новин в галузі дослідження фізики та астрономії зокрема.

Кожен гуртківець обрав свою улюблену тематику, а результаті вийшла низка цікавих доповідей та презентацій під загальною назвою: «О, скільки відкриттів чудових просвітництво нам презентує…» Де головною віссю став переддень космонавтики. Адже Україна – місце, де зародилася світова космонавтика. Тут народились і працювали видатні вчені Ціолковський, Корольов, Янгель, Глушко, Лозино-Лозинський. На легендарних «Комунарі», «Арсеналі» та «Моноліті» розробляли перший у світі супутник, а радянська космічна програма не відбулась би без КБ «Південне» та «Південмашу». Українець Сергій Корольов запустив першу людину в космос і створив ракету «Союз», яка і досі доставляє космонавтів на МКС.

 

С.М. Руднєва, керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: fagreen039 | Дата: 07 Квітня 2021

7 квітня викладачі та куратори коледжу взяли участь в онлайн-семінарі, який проведено Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» на тему: «Мовою барв, орнаменту і крою. Український традиційний одяг, як відображення культури, традицій та історії вашого краю  (з досвіду роботи Музею українського костюма та української писанки Науково-методичного центру ВФПО). Модератор семінару Степанова Ірина ознайомила з історією створення Музею українського костюма і української писанки, а також з виступаючими.

Онлайн-семінар розкрив особливості багатства духовної культури народу, його національної ментальності, ознайомив з перлами народної творчості, палітрою виставкових експозицій, писанкового розпису, колекцій та шедеврів, своєрідності світогляду від традицій до сучасності.

  

 Ольга Науменко, голова методоб’єднання кураторів

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: fagreen039 | Дата: 07 Квітня 2021

Для досвідченого фахівця-технолога в начальному закладі велика роль приділяється роботі наукових гуртків, де поглиблюються не лише набуті знання та навички, а формуються задатки молодої людини як дослідника.

7 квітня відбулося засідання гуртка «Дослідник» на тему «Сьогодні тваринництво – таке цікаве і захоплююче», яке відбулося з використанням відеопрезентацій.

Гуртківці виступили із доповідями щодо перспективних технологій виробництва продукції тваринництва в усіх галузях: молочне і м’ясне скотарство, свинарство, птахівництво, вівчарство, бджільництво і рибництво. Після презентаційних виступів гуртківці активно відповідали на запитання та рекомендували свої пропозиції щодо ведення кожної з галузей тваринництва.

Олена Соловей, керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: fagreen039 | Дата: 07 Квітня 2021

Навчання української мови та літератури в гуртках є важливою складовою навчально-виховного процесу. Відбувається збагачення й розширення знань студентів з рідної мови; створюється інтелектуальний фон, що сприяє свідомому і глибокому засвоєнню програмового матеріалу; розвиваються уміння і навички усного й писемного мовлення, творчі здібності студентів.

У режимі онлайн відбулося чергове засідання гуртка «Українська мова та література», присвячене темі «Розвиток української драматургії». Студенти-гуртківці ознайомилися з особливостями розвитку драматургії і театру 70-90-х років ХІХ ст; із представниками театральних труп та їх провідними акторами; дослідили матеріал про тісний зв’язок театру з музикою.

Під час засідання гуртка студенти поліпшили навички навчально-дослідницької роботи у дистанційному режимі, покращили свої знання та досвід ораторської майстерності.

 

Наталія Суліменко, керівник гуртка

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 5 | Добавил: fagreen039 | Дата: 07 Квітня 2021

Разом з пробудженням природи від зимового сну на нашій землі, в Україні, починається цикл народних весняних свят, пов’язаних з стародавніми міфами та віруванням, супроводжених піснями, іграми та хороводами. Саме святам весняного циклу була присвячена виховна година у студентів ІІ курсу, груп О – 21, Т – 21, та П – 21. Метою таких годин спілкування є збагачення знань про народні свята, дослідження їх змісту та традицій, виховування почуття любові та поваги до традицій українського народу.

Свято Благовіщення одне із найбільших весняних свят. Його дата не змінюється, кожен рік випадаючи на 7 квітня. Слово "Благовіщення" означає добру, радісну звістку про те, що почалось звільнення роду людського від гріха і вічної смерті. Архангел Гавриїл повідомив, що Марія народить сина і має назвати його Ісусом.

Вітаємо усіх з великим і світлим святом Благовіщення!
Хай щастя та добро ніколи не полишає ваші родини, всю Україну.
Хай кожна оселя, кожна людина у цей день відчує радість, тепло та затишок!

 

Оксана Майданюк, куратор груп

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 6 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 06 Квітня 2021

Державна підсумкова атестація студентів – форма контролю відповідності освітнього рівня здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, що завершили здобуття повної загальної середньої освіти, відповідним державним вимогам. Державна підсумкова атестація проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання якості знань.

Коледж, зокрема, дає можливість усім студентам якісно підготуватися до державної підсумкової атестації і успішно її скласти. Крім безпосереднього вивчення навчального матеріалу на заняттях, проводяться групові і індивідуальні консультації з української мови, на яких розглядаються типові завдання, що пропонуються студентам під час проходження незалежного заміру знань.

Наталія Суліменко, викладач соціально-гуманітарних дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: vipkaua98 | Дата: 01 Квітня 2021

Микола Лукаш – найвідоміший перекладач, літературознавець, лексикограф. Володів більше ніж 20 мовами, успішно перекладав літературні твори українською мовою, крім того наш земляк – родом із Чернігівщини. Маючи неймовірне відчуття слова та лінгвістичний талант, Микола Лукаш з легкістю міг стати поетом або письменником. Проте свідомо обрав переклад.

Завдяки його таланту німці зрозуміли, про що насправді писав Гете у «Фаусті». Саме українець довів, що Гарсіа Марка свої найвідоміші твори писав не іспанською, а цигансько-андалузьким діалектом. До всіх приказок і афоризмів Боккаччо Микола Лукаш знайшов точні українські відповідники. Та найголовніше, перекладаючи світових класиків, він популяризував рідну українську мову та розкривав її багатство й мелодійність.

Саме про це йшла мова на черговому засіданні гуртка «Філолог», до якого гуртківці підготували презентації та виступи про цікаві факти життя і творчості великого українця. І незважаючи на те, що літературна кав’ярня проходила в рамках онлайн, все вдалося.

Т. Малюх, керівник гуртка «Філолог»

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 7 | Добавил: fagreen039 | Дата: 01 Квітня 2021

Гурткова робота - сприятливий простір творчого та особистісного вдосконалення студентів, поглибленого розвитку їх здібностей, реалізації можливостей та прагнень.

Розвиток пізнавальних інтересів  і творчих здібностей, формування практичних умінь і навичок.

31 березня відбулося засідання гуртка "Я-економіст" на тему "Особисті якості підприємця та культура бізнесу" з використанням мультимедійних технологій. Участь у засіданні взяли студенти групи П-21 та О-21.

Студенти провели досліждення та підготували доповіді, теоретичний матеріал було представлено у формі презентації та відеороликів. Гуртківці мали змогу висловити власні думки, узагальнили набуті знання про особисті якості які потрібні підприємцю та культуру бізнесу.

 

І.М. Турчин, керівник гуртка

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 11 | Добавил: fagreen039 | Дата: 31 Березня 2021

30 березня на технологічному відділенні відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Технологія виробництва продукції свинарства», написання яких мало мету систематизувати, поглибити та закріпити знання студентів з навчальної дисципліни.

Студенти продемонстрували ґрунтовні знання з біологічних і господарських особливостей свиней, тривалості перебування свиней в різному фізіологічному стані, параметри відгодівлі свиней, годівлю свиней різних виробничих груп у зимовий та літній періоди для отримання максимальної продуктивності в умовах господарств різних форм власності.

Завдяки підготовленим презентаціям студенти розкрили зміст тем курсових робіт, їх актуальність на прикладі конкретного господарства, зробили висновки та внесли пропозиції щодо покращення ведення галузі свинарства.

  

Валентина Філатова – викладач дисципліни

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 12 | Добавил: fagreen039 | Дата: 30 Березня 2021Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання