width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [927]
Навчальна робота [308]
Виховна робота [201]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оголошення та новини коледжу

У категорії матеріалів: 927
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 92 93 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

     2 липня стартувала Приймальна кампанія 2018 - розпочала роботу Приймальна комісія коледжу. Почався прийом заяв та документів від осіб, що здобули базову загальну середню освіту та осіб з освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст», який буде тривати до 14 липня. Прийом заяв та документів від осіб, що здобули повну загальну середню освіту триватиме в період з 12 липня по 8 серпня. Вступники отримують інформацію та роз’яснення щодо вступу для здобуття ОКР «Молодший спеціаліст», визначаються зі спеціальністю. Секретарі приймальної комісії надають консультації щодо оформлення заяв, переліку необхідних документів для формування особової справи, конкурсного відбору та зарахування на навчання.

          

Відповідальний секретар приймальної комісії В.Л. Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 13 Липня 2018

    

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

    

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 32 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 02 Липня 2018

29 червня було проведено Комплексний державний екзамен з фахових дисциплін в групі Л-41 спеціальності 205 «Лісове господарство».

Одним з ефективних механізмів діагностики рівня знань та освітньо-професійної підготовки випускників коледжу є комплексний державний екзамен за фахом. Він дає змогу визначити рівень засвоєння теоретичних та практичних знань студентами, вміння самостійно проводити оцінку та облік лісових ресурсів, активно використовувати набуті знання у своїй професійній діяльності в майбутньому. Студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» в черговий раз підтвердили свою фахову майстерність під час складання комплексного державного екзамену. Слухаючи відповіді Висоцького Артема, Четверікова Івана та Костенка Володимира, члени комісії переконались: в Україні підростає нове покоління лісівників, які вміло та гідно займе свою нішу в лісовому господарстві, працюючи на виробництві або ж продовжать навчання для отримання вищої освіти.

Варто зазначити, що всі студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» під час здачі комплексного державного екзамену за фахом показали повноту, системність, актуальність, критичне бачення, міцність та осмислення професійних знань, дієвість і самостійність умінь, а також здатність вирішувати виробничі ситуації на певному рівні кваліфікації в конкретній виробничій сфері. Приємно усвідомлювати, що незабаром лісове господарство поповниться молодими, енергійними, висококваліфікованими спеціалістами-лісівниками, які будуть гордо проносити це звання все життя.

Всі випускники успішно склали державний іспит, показали високий рівень теоретичних і практичних знань з лісівництва, лісових культур та лісової таксації. Для студентів групи Л-41 вже цей рубіж пройдено, ще одна сходинка підкорена.

І наостанок хочеться сказати слова вірша про труд лісівників, які так часто ми забуваємо!

Той, хто любить паростки кленові,

Хто діброви молоді ростить,

Сам достойний людської любові,

Бо живе й працює для століть.

М. Рильський

Тож від щирого серця бажаю всім випускникам спеціальності «Лісове господарство» 2018 року випуску стати справжніми та достойними лісівниками та не забувати рідні стіни своєї alma mater.

         

     

І.В. Кімейчук, викладач фахових дисциплін

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 29 Червня 2018

     27 червня було проведено Комплексний державний екзамен з дисциплін студентів групи ОД-31 спеціальності «Оціночна діяльність».

Комплексний державний екзамен з дисциплін дає змогу визначити рівень засвоєння теоретичних знань студентами, вміння самостійно проводити оцінку майнових обь’єктів та не майнових прав, активно використовувати набуті знання у своїй професійній діяльності.

Випускники успішно склали державний іспит, показали високий рівень теоретичних і практичних знань з оціночної діяльності.

          

     

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 25 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Червня 2018

Державний екзамен у групі Т-41

 

27 червня в групі Т-41 спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» проведено комплексний державний екзамен з технології виробництва та переробки продукції тваринництва.

Державний екзамен дав змогу визначити рівень засвоєння студентами теоретичного матеріалу та рівень сформованості практичних умінь і навичок з фахових дисциплін, вміння самостійно аналізувати складні виробничі ситуації та технологічні процеси, активно використовувати набуті знання у своїй професійній та суспільній діяльності. Всі студенти групи Т-41 успішно склали комплексний державний екзамен.

 

         

    

Екзаменатор  Матвєєв Л.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 16 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Червня 2018

     Ще один рубіж пройдено. Студенти спеціальності «Фінанси і кредит» в черговий раз підтвердили свою фахову майстерність під час складання комплексного державного екзамену. Слухаючи відповіді Бровко Валентини та Ходоса Руслана, члени комісії переконались: в Україні підростає нова формація фінансистів, які вміло використовують методи управління фінансами, фінансового планування та фінансового контролю.

         

            Викладач:  Мовчун Л.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 17 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 27 Червня 2018

Продовжує роботу Екзаменаційна комісія коледжу.

Студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» в черговий раз підтвердили свій високий рівень знань і довели свою фахову майстерність. Слухаючи відповіді Кулик Ольги, Корнієць Крістіни, Сипливої Тетяни, Згонник Таїсії, Процько Валентини та Харченко Олени члени комісії переконались: в Україні підростає нова формація фахівців бухгалтерського обліку, які об’єктивно оцінюють економічні процеси, що відбуваються в суспільстві та розуміють сутність і тенденції розвитку фінансових відносин і їх особливостей у сфері фінансового обліку.

         

     

Викладач Мовчун Л.О.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 21 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 25 Червня 2018

Одним з ефективних механізмів діагностики рівня знань та освітньо-професійної підготовки випускників коледжу є комплексний державний екзамен за фахом. 22 червня студенти спеціальності 5.03050401 «Економіка підприємства» під час здачі комплексного державного екзамену за фахом показали обсяг, повноту, системність, міцність та осмислення професійних знань, дієвість і самостійність умінь, а також здібність і здатність виконувати соціально-виробничі функції на певному рівні кваліфікації в конкретній виробничій сфері. Приємно усвідомлювати, що незабаром аграрний сектор економіки поповниться молодими, енергійними, висококваліфікованими спеціалістами з економіки підприємства.

           

            

Викладач: Леденко О.П.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 23 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Червня 2018

Згідно з указом Президента України 22 червня проголошено в країні як "День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні". Вже вісімнадцять років 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

І сьогодні працівники коледжу взяли участь у мітингу скорботи на пагорбі Слави м.Бобровиця. та вшанували пам'ять тих, хто поліг на полі бою. Виховуючи молоде покоління, ми пам’ятаємо про священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Вічна пам'ять загиблим.

          

 

Н.Шаповал, заступник директора з виховної роботи

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 27 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Червня 2018

     У студентів групи Р-31 технологічного відділення закінчилася технологічна практика, яку вони проходили на базі господарства ТОВ «Наташа –Агро».

Під час проходження технологічної практики студенти закріпили, систематизували, поглибили теоретичні знання, набуті в процесі навчання, удосконалили практичні уміння і навички організаторської роботи, ознайомились на підприємстві із новітньою технологією. Вони оволоділи основними технологічними процесами, ознайомилися з економічними показниками та технікою зарубіжного виробництва в господарстві.

Всі студенти виконали програму технологічної практики, здали звітну документацію та успішно захистили її перед комісією.

          

Потьомкіна Н.Ф., викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 28 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Червня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання