Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Оголошення та новини коледжу [695]
Навчальна робота [302]
Виховна робота [203]
Рейтингові списки [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 1200
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 119 120 »

          23 листопада студенти групи №1 спеціальності «Агрономія» та «Лісове господарство» відвідали історико-краєзнавчий музей Броварського міського відділу культури.

          На сьогодні в Броварському краєзнавчому музеї на площі 275 м² працює 16 експозиційних залів. В експозиції музею налічується близько 2 тис. експонатів, усього в фондах музею понад 7 тис. Хоч і невеликі фонди має Броварський краєзнавчий музей, але тут знаходяться безцінні речі, що не мають аналогів у світі -наприклад, ритуальна кістяна сокира та срібні сережки доби Київської Русі.

          У музеї також виставлені роботи місцевих художників та скульпторів, макети броварських храмів, чудернацькі вироби місцевих майстрів (з коріння дерев, пейзажі, натюрморти, ікони, зроблені з насіння тощо). Екскурсія була цікавою та пізнавальною.

Куратор групи №1             Суліменко Н.М.

     

     

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 0 | Добавил: borelly | Дата: Вчора

Хіміко-біологічний турнір

У рамках І етапу Всесвітньої студенської олімпіади 23 листопада в коледжі в цікавій формі було проведено хіміко-біологічний турнір. В турнірі взяли участь студенти І курсу, які захоплюються природничими науками та добре на них розуміються. Такі турніри сприяють поглибленю та розширенню знань студентів, розвивають їх пізнавальну активність, формують мотивацію до набуття знань, сприяють розкриттю творчого потенціалу, виявленню нахилів та здібностей студентів та вміння використовувати набуті на заняттях знання в нестандартних умовах.

Найглибші знання з хімії та біології, вміння мислити нестандартно та логічно висловлювати свої думки на турнірі показали :

І місце - Петришин Назарій;

ІІ місце - Турчин Анна, Левенко Микола;

ІІІ місце - Гребеножко Віталій, Луценко Владислав, Носач Владислав .

Вітаємо вас з перемогою!

Успіхів вам в подальшому навчанні та повсякденному житті!

     

Викладачі: Баранчук В.С.

Мартишевська М.Ф

Пісковець О.В.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

У День куратора студенти груп Р-41, Л-41 відвідали столицю нашої країни - м. Київ, де познайомились з відомим не лише в Україні, а й за її межами міжнародним центром сучасного мистецтва - PinchukArtCentr, побачили цікаві твори мистецтва, незвичні експонати, прогулялися Хрещатиком, побували на Алеї Героїв Небесної Сотні, де в лютому 2014 року відбулися розстріли, оглянули пам'ятники та меморіали на честь Героїв Небесної сотні, з «Містка закоханих», як на долоні, побачили весь правий берег Дніпра і завершили подорож екскурсією до Музею води. Стомлені, але радісні повернулися додому.

     

     

Баранчук В.С., куратор групи

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1 | Добавил: verteletsky93 | Дата: Вчора

23 листопада в стінах коледжу відбулась зустріч з представниками компанії Job&Travel по питаннях стажування та працевлаштування студентів аграрних вузів під час літньої практики за кордоном, зокрема в Німеччині.

Компанія Job&Travel розпочинає співпрацю з фермерськими господарствами Німеччини у рамках програми стажування молоді в сільськогосподарському секторі. Це унікальна можливість для молоді здобути досвід роботи в сільському господарстві однієї з найбільш розвиненої країн світу.

Студенти отримали інформацію про роботодавця (фермерські господарства Німеччини), про переваги програми та відгуки кандидатів, ознайомились з пропозиціями щодо працевлаштування: заробітною платою, тривалістю стажування, графіком роботи та вимогами до кандидатів.

          

Зав. технологічним відділенням В.Л.Філатова

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 2 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Листопад 2017

22 листопада в групі №2 відбулося відкрите заняття з фізики на тему «Розв’язування задач на закони збереження». В ході заняття студенти узагальнили знання про закони збереження імпульсу та енергії, розв’язували якісні фізичні задачі, пояснювали результати експериментів, поставлених викладачем, дивилися відеофрагменти про застосування законів збереження, розв’язували кількісні задачі на розрахунок імпульсу, роботи, енергії, потужності.

          

 

Шимко В.М., викладач

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Листопад 2017

    22 листопада відбувся турнір з волейболу серед студентів та викладачів коледжу. В змаганнях взяли участь чотири збірні команд студентів та збірна команда викладачів.

ІІІ місце – збірна команда ІV курсу,

ІІ місце - збірна команда ІІ курсу,

І місце - збірна команда викладачів.

Гулицька Н.М.,

викладач фізичного виховання.

   

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 2 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 23 Листопад 2017

Науково-практична діяльність – від теорії до практики

      22 листопада в коледжі відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Актуальні питання аграрної освіти України в умовах європейської інтеграції». В роботі конференції взяли участь 43 студента економічного та технологічного відділень, також учасниками стали студенти   ВСП «Рівненський коледж НУБіП України», Боярського коледжу екології і природних ресурсів, Ніжинського агротехнічного коледжу та інших навчальних закладів. 

      Мета конференції - залучення студентської молоді до обговорення актуальних наукових та практичних проблем підготовки сучасних фахівців аграрного сектору, а також апробація та обмін результатами досліджень між студентами технологічних та економічних спеціальностей вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації.

      Засідання відкрила заступник директора з навчальної роботи Петренко Ю.В., яка підкреслила необхідність науково - практичної діяльності студентів коледжів,  важливість співпраці та обміну досвідом між навчальними закладами та побажала студентам успіхів у навчанні та науковій роботі.

Студенти презентували наукові доробки в межах  напрямків:

  1. Актуальні питання розвитку національної економіки України в умовах європейської інтеграції.
  2. Дуальна освіта студентів - аграріїв в підготовці кадрів для АПК.
  3. Природничо-математична освіта. Міжнародні тенденції – регіональні пріоритети.
  4. Мова – це талісман людини і нації.

    На розгляд студентів та викладачів були представлені доповіді- презентації, відеоролики, кейси. Кожна доповідь викликала жваву дискусію, особливо зацікавили теми «Сучасні технології управління персоналом в українських реаліях», «Проходження технологічної практики в господарствах Німеччини», «Проблеми формування мовної культури», «Євроінтеграція -  український вимір».

    Актуальність тем підкреслили численні запитання присутніх студентів та гостей до виступаючих.Проведена науково-практична конференція сприяє розкриттю науково-практичних навичок студентів, на яких чекають роботодавці, щоб бути компетентними фахівцями та відповідати вимогам сучасного ринку праці.

      Всі учасники конференції отримали сертифікати.

Зав. відділеннь   Коник А.А., Філатова В.Л

      

      

      

     

         

 

 

 

 

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 9 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 22 Листопад 2017

В рамках проведення декади технологічного відділення 20 листопада відбулось засідання старостату по питанню «Зміни в сучасній освіті очима студентів».

Старости груп підготували змістовні презентації, в яких висвітлили свій погляд на основні зміни, напрямки та тенденції розвитку сучасної вищої освіти в Україні. За круглим столом обговорено ряд питань щодо реформ в освітній сфері, навчання за кордоном, стипендіального забезпечення студентів та впровадження ЗНО в коледжах та технікумах.

При активному обговоренні старости груп висловили свої думки про зміни в сучасній освіті та обговорили організаційні питання навчально-виховного процесу в коледжі.

     

 

Зав. технологічним відділенням Філатова В.Л.

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 4 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 21 Листопад 2017

      17 листопада щорічно святкується День студентів. В цей день викладачі циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін он-лайн привітали студентів коледжу з їх святом. Зі сцени актової зали студенти коледжу отримали незвичні вітання від викладачів коледжу у вигляді вистави мюзіклу на сучасний лад " За двома зайцями".

          

          

     

Н.О. Шаповал

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Листопад 2017

     В передсвяткові дні відзначення Дня працівника сільського господарства учасники художньої самодіяльності коледжу концертною програмою, теплими поздоровленнями вітали викладачів, працівників та студентів коледжу

Н.О. Шаповал

   

   

Оголошення та новини коледжу | Просмотров: 8 | Добавил: verteletsky93 | Дата: 20 Листопад 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання