>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Виховна робота

Студенти груп Е-21, Ф-21 відвідали Державний музей авіації України та виставку ретроавтомобілів у м. Київ

День куратора – це завжди радість, задоволення, емоції, враження.

Так 22 квітня студенти груп Е-21, Ф-21 (куратор Суліменко Н.М.), М-31 (куратор Малюх Т.В.), М-21, Од-21 (куратор Коротенко Н.П.) відвідали Державний музей авіації України  та виставку ретроавтомобілів у м. Київ.

Державний музей авіації України (Жуляни) є наймолодшим і, в той же час, найбільшим історико-технічним музеєм країни. Він був створений в 2003 році, увінчавши своїм відкриттям найбільшу дату – 100-ліття світової авіації. Музей розмістився на території колишньої учбово-авіаційної бази (УАТБ) КІІЦА (нині НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром його колекції. Втім, почавшись всього з 30 бортів, сьогодні Жуляни володіють експозицією вже в майже 70 літаків і гелікоптерів. Ще один напрям – зразки авіаційного озброєння і БПЛА, а також експозиція авіадвигунів. У натурних фондах музею представлені розробки практично всіх ведучих авіаційних КБ радянського періоду – Туполєв, Яковлєв, Іллюшин, Антонов, Сухой, Мікоян-Гуревич, Камов, Міль, Берієв, а також репліки початку ХХ століття.

Дуже втомлені, але щасливі від того, що провели цілий день в музеї серед великої кількості літаків гелікоптерів та ретроавтомобілів, студенти фотографувались, стріляли з арбалета, розглядали експозиції.  Адже, що може бути краще, коли проводиш цілий день з друзями, отримуючи позитив.

Суліменко Н.М., викладач

 

Категорія: Виховна робота | Додав: admin (25 Квітня 2016)
Переглядів: 761 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй