width=

Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі:

Сьогодні, коли в країні особливо гостро відчувається нестача кваліфікованих управлінських кадрів, значення галузевої та вузівської науки важко переоцінити.

Саме з цією метою 3 листопада була проведена конференція «Використання новітніх інформаційних технологій в освіті. Програмне забезпечення у роботі майбутніх спеціалістів сфери управління економіки, фінансів та бухгалтерського обліку» в рамках програми «Корпорація Парус – для навчальних закладів України», участь в якій взяли викладачі коледжу Мовчун Л. О., Жиглій Т. С. В ході конференції були обговорені питання: сучасні вимоги роботодавців до випускників вишів; програмне забезпечення «Парус» в навчальному процесі для студентів, а також особливості системи «Парус – Підприємство 7. 40» для автоматизацій фінансово-облікових задач підприємств.

           Мовчун Л. О.,

викладач      

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 213 | Добавил: admin | Дата: 04 Листопада 2016

2 листопада на базі НМЦ «Агроосвіта» відбулось засідання круглого столу з проблемних питань підготовки робітничих кадрів для аграрного сектору економіки.

У роботі круглого столу взяли участь представники аграрних підприємств, Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Міністерства аграрної політики та продовольства України, Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Науково-методичного центру «Агроосвіта», Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, Управління контролю якості сільськогосподарської продукції, насіння та технічного нагляду Державної інспекції сільського господарства у м.Києві, керівники вищих та професійно-технічних навчальних закладів та ін.

Учасники круглого столу висловили стурбованість щодо проблем існування професійно-технічних навчальних закладів, станом їх  фінансування. Обговорили питання якості підготовки кваліфікованих кадрів для аграрного сектору, проблеми та шляхи вирішення практичної підготовки студентів.

 

Філатова В.Л. зав. технологічного відділення

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 201 | Добавил: admin | Дата: 03 Листопада 2016

На черговому засіданні гуртка "Ревізор" у формі конференції була обговорена проблема "Законність та ефективність проведння ревізій на всіх рівнях державного самоврядування"

Гуртківці провели дослідження та підготували доповіді, що супроводжувались мільтимедійними презентаціями, мали змогу висловити власні думки, обговорити актуальні питання щодо ефективності та якості проведення перевірок та виходу країни з кризового стану

 

Мовчун Л.О.,

викладач

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 218 | Добавил: admin | Дата: 03 Листопада 2016

Студенти  груп О-21, Ф-21, Е-21, Р-21, Т-21 провели заняття-екскурсію з дисципліни «Біологія» на тему «Система органічного світу як відображення його історичного розвитку»  в Природничому  музеї  м. Київа.  

    Мета екскурсії - розширити та узагальнити знання  студентів з історії розвитку життя на Землі, ознайомити з експонатами музею, які відобража­ють процес походження людини.

    Заняття-екскурсії дають змогу поглиблювати знання студентів. Крім пізнавального значення, екскурсії мають виховний потенціал. На екскурсіях студенти  вчаться бачити й відчувати прекрасне, в них формується відповідальне ставлення й любов до природи. В процесі екскурсійної роботи формуються почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги, розвивається пізнавальний інтерес студентів

 

 

 

                                                                             Баранчук В.С.,  Пісковець О.В викладачі

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 191 | Добавил: admin | Дата: 03 Листопада 2016

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 27 жовтня відбулося засідання обласного методичного об'єднання  викладачів біології, географії та екології ВНЗ І-ІІ р. а. Чернігівської області.

Присутніх привітали та виступили Радченко В.М., голова Ради директорів та Сарафанова Т.В., методист Ради директорів. 

На секційному засіданні були затверджені  склад ОМО,  план роботи на 2016-2017 н. р. та проведено анкетування учасників.

 Викладачі презентували методичні розробки для апробації у вищих навчальних закладах: навчальний посібник та методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Хімія», навчальний посібник  та тестові завдання для модульного контролю з дисципліни «Безпека життєдіяльності», методичні вказівки до практичних занять з медичної біології, електронний посібник для студентів  I  курсу «Основи природознавства і методика ознайомлення дітей з природою» та ознайомились із застосуванням інноваційних технологій при викладанні науково-природничих дисциплін.

В. С. Баранчук, О.В. Пісковець, викладачі

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 180 | Добавил: admin | Дата: 28 Жовтня 2016

Викладачі коледжу Науменко О.М. і Кучерявенко О.П. відвідали  Восьмий міжнародний форум «Інноватика  в сучасній освіті» - це - найбільший представницький в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє досягнення національних і закордонних навчальних закладів; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем сучасного розвитку освіти.

Мета форуму – організація єдиного інформаційного простору для збагачення освітньої практики сучасними формами та досвідом інноваційної діяльності, презентації нових педагогічних технологій, інноваційних проектів, розширення міжнародного наукового та академічного співробітництва, залучення вітчизняних і закордонних представників, науковців, фахівців органів державної влади та управління, батьківської громадськості, соціальних партнерів до розвитку національної системи освіти, підвищення якості та ефективності навчального процесу, нових форм організації педагогічної діяльності для розвитку в молоді компетенцій, необхідних в умовах швидких змін у суспільстві та високої конкуренції.

 

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 203 | Добавил: admin | Дата: 28 Жовтня 2016

 Власна практика та практика діяльності інших навчальних закладів, що готують фахівців, показує, що якісний відбір  абітурієнтів для вступу на навчання  лежить в основі успішної  агітаційної роботи.

Викладачі коледжу продовжують профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітніх шкіл.

Цього тижня (16-21 жовтня), вони побували в  школах, гімназіях  Баришівського,  Згурівського, Козелецького, Ніжинського, Броварського районів та  м. Бровари

Директори навчальних закладів з задоволенням надавали можливість розповісти про  наш навчальний заклад та відмічали, що їхні випускники кожного року вступають до коледжу.

     

Викладачі:  Мартишевська В. Г. Шимко В.М.,

Бабич Г. О., Майданюк О.О.

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 166 | Добавил: admin | Дата: 24 Жовтня 2016

Що у житті може бути дорожче родини – хіба що саме життя. Щаслива та людина, життєвий шлях якої супроводжується теплом родинного вогнища.

        21 жовтня студенти першого курсу академічної групи №2  спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», «Лісове господарство», разом з куратором Мартишевською В.Г. підготували та провели родинне свято (батьківські збори) «Батьки мої». Приємно відмітити, що батьки та рідні студентів приїхали до коледжу з різних куточків Чернігівщини  та Київщини, щоб побачити, почути своїх синів та дочок та поцікавитись їхніми успіхами у навчанні. Свято було цікавим, змістовним та зворушливим.  Бо воно – родинне, сімейне, разом з татами і мамами.  Студенти підготували цілу концертну програму з віршами та піснями. Зустрічали своїх рідних  за  українською традицією – короваєм.

Про особливості навчання в коледжі  розповіли заступник директора з  навчальної роботи Ю. В. Петренко та завідуюча  технологічного відділення В. Л. Чередніченко та викладачі.

Куратор групи щиро дякує всім батькам за допомогу та розуміння  у вихованні  студентів.

 

 Куратор академічної групи №2, 

Мартишевська  В. Г

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 249 | Добавил: admin | Дата: 24 Жовтня 2016

Набирає обертів профорієнтаційна робота в коледжі. Починаючи з 10 жовтня, викладачі побували в школах, гімназіях Козелецького, Носівського, Броварського районах, де учні цікавилися напрямами підготовки майбутніх молодших спеціалістів, формами вступних випробувань, умовами навчання із проживання в гутрожитку.

Приємно було слухати від вчителів схвальні відгуки про наш навчальний заклад як єдиний з усіх вузів, який надсилає подяки педколективам шкіл за якісну підготовку і виховання учнів.

Викладачі: Малюх Т.В,, Салоїд Н.В,, 

Руднєва С.М., Леденко О.П., 

Прємницька В.С.

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 235 | Добавил: admin | Дата: 19 Жовтня 2016

18 жовтня студенти Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової» спеціальностей «Виробництво і переробка продукції рослинництва» та «Лісове господарство»  за сприяння народного депутата Олега Дмитренка  відвідали українсько-ірландське аграрне підприємство «Лошакова Гута».

Метою поїздки було вивчення досвіду впровадження спільного англо-українсько-американського проекту для ведення товарного виробництва на території сіл  Косачівка, Лошакова Гута, Тужар, ознайомлення з новітніми  інноваційними технологіями виробництва рослинницької продукції та сучасною сільськогосподарською технікою. Засновниками даного проекту є Томас Клінтон – ірландський фермер, який вже кілька поколінь веде сімейний бізнес з вирощування картоплі, Ігор  Град та Микола  Кибук. Завданням проекту є вирощування екологічно чистої  картоплі, овочів та зернових культур для продажу в супермаркетах України, а згодом і Європи. У планах товариства – відновити органічний склад ґрунту (проведені аналізи в лабораторіях Англії та США показали, що грунт полів бідний); створити процес «від поля до магазину»: вирощування, сортування, калібрування, зберігання, чистка, мийка, упаковка, доставка до магазину; побудова овочесховища, заводу з переробки і пакувального цеху; розвиток інфраструктури; співпраця у плані соціальної підтримки громади; залучення місцевих жителів до вирощування і розведення якісних сортів картоплі в домашніх господарствах за високу ціну.

Закордонні інвестори розповіли студентам про свій бізнес, технологію вирощування картоплі та  показали процес збирання та сортування картоплі,  добре відгукнулися про українців, адже багато наших співвітчизників уже 15 років працюють у них  в Ірландії.

 

Юлія Петренко, 

заступник директора з навчальної роботи  

 

 

 

 

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 162 | Добавил: admin | Дата: 19 Жовтня 2016

« 1 2 3 4 »
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання