>  height=

Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі:

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1068 | Добавил: admin | Дата: 15 Березня 2017

В коледжі відбувся випуск молодших спеціалістів зі спеціальності "Менеджмент"

 

 

 

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1206 | Добавил: admin | Дата: 27 Січня 2017

Доленосним у житті та історії України стало 22 січня 1919 року – день проголошення Акту воз'єднання Української Народної республіки й Західно-Української Народної Республіки. Ця дата знаменувала етнічне та територіальне об'єднання українських земель і їй судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності, - бо посіяла поміж українського народу віру в те, що він може бути єдиним.

Сьогодні питання єдності, соборності, суверенітету України знову болюче для українців, але віра в неї залишається непохитною.

До Дня Соборності у читальній залі бібліотеки коледжу відкрито історико-літературну книжкову виставку «Задзвонили срібні дзвони в Україні». Відвідувачам пропонується переглянути копії нормативних документів, періодичні видання, книги.

Мирного майбутнього нам у вільній, єдиній, незалежній Україні!

З Днем Соборності! Слава Україні!

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 969 | Добавил: admin | Дата: 23 Січня 2017

З метою закріплення та поглиблення професійних знань одержаних за весь період навчання в коледжі студенти-випускники групи М-41 спеціальності "Організація виробництва" з 19.12.2016 по 06.01.2017 року проходили виробничу переддипломну практику в провідних аграрних підприємствах Чернігівської області.

18 січня в групі М-41 було проведено захист звітів виробничої переддипломної практики. У рамках заходу студенти-випускники представили членам комісії (Коник А.А., Єременко О.С., Гудзенко М.К.) звіти та презентації, в яких розкрили виробничий та управлінський процес аграрних підприємств, довели, що вміло застосовували отримані ними знання і навички управління під час практики.

 Вик. Єременко О.С.

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1029 | Добавил: admin | Дата: 19 Січня 2017

 

 

 

 

 

 

 

  

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1133 | Добавил: admin | Дата: 05 Грудня 2016

23 листопада в коледжі відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення сучасного фахівця в умовах зміцнення національної державності», присвячена 125-річчю навчального закладу. В роботі конференції взяли участь 35 студентів економічного та технологічного відділень, також учасниками стали студенти   Ніжинського агротехнічного коледжу, Ірпінського економічного коледжу та інших навчальних закладів. 

Метою конференції було залучення студентської молоді до обговорення актуальних наукових та практичних проблем підготовки сучасних фахівців аграрного сектору, а також апробація та обмін результатами досліджень між студентами технологічних та економічних спеціальностей вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації.

Засідання відкрила заступник директора з навчальної роботи Петренко Ю.В., яка коротко ознайомила учасників заходів з етапами становлення навчального закладу від сільськогосподарської та ремісничої школи до ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової», побажала студентам успіхів у навчанні та науковій роботі.

Студенти презентували наукові доробки в межах  напрямків:

  1. Інтеграція і диференціація гуманітарних та науково-природничих дисциплін в умовах розвитку та становлення сучасного фахівця.
  2. Економіка і менеджмент: перспектива інтеграції та інноваційного розвитку.
  3. Актуальні проблеми сьогодення у сфері фінансів, обліку та аудиту.
  4. Інноваційні технології та інтенсифікація розвитку національного виробництва.

На розгляд студентів та викладачів були представлені доповіді- презентації, відеоролики, кейси. Кожна доповідь викликала жваву дискусію, особливо зацікавили теми «Корупції – стоп», «Проблеми безробіття молоді України та шляхи її подолання», «Сучасні інформаційні технології в сільському господарстві», «Інноваційні технології та інтенсифікація розвитку національного виробництва скотарства  в Україні», «Екологічно безпечні, енергоощадні джерела стабілізації та підвищення врожайності сої в Україні».

Актуальність тем підкреслили численні запитання присутніх студентів та гостей до виступаючих.

Проведена науково-практична конференція сприяє розкриттю науково-практичних навичок студентів, на яких чекають роботодавці, щоб бути компетентними фахівцями та відповідати вимогам сучасного ринку праці.

 

 

Зав. відділеннями   Коник А.А., Філатова В.Л

 

 

 

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1085 | Добавил: admin | Дата: 24 Листопада 2016

18 листопада 2016 року викладачем соціально-економічних дисциплін Науменко О.М.  в рамках вивчення дисципліни  «Вступ до спеціальності» була організована екскурсія студентів ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит»  та «Бухгалтерський облік» до фінансових установ м. Бобровиця -  відділення  банку «Райфайзен банк Аваль», «Ощадний банк», і «фінансове управління Бобровицької РДА».

Керуючі відділеннями розповіли студентам про особливості роботи з клієнтами Банку та на питання, які цікавили студентів. Детально зупинилися на: банківських продуктах, які пропонуються юридичним і фізичним особам; порядку відкриття рахунків підприємствам та підприємцям, їх обслуговування; одержання кредитів тощо.

Банківські працівники відділення розповіли майбутнім фінансистам про історію та розвиток банківського сектору України, провели тренінг із питань економії та заощаджень власних коштів за допомогою програмних продуктів банку. Цікавим було ознайомлення з особливостями роботи операціоністів та касирів банку.

Студенти активно цікавилися перспективами кар’єрного зростання співробітників банку, можливістю проходження виробничої практики в банку, умовами розміщення коштів на депозитах і кредитування фізичних осіб та підприємств, а також здійсненням переказів грошових коштів в національній та іноземній валютах.

На всі питання студентів були надані вичерпні відповіді. Студенти позитивно оцінили відвідування фінансових відділень.

 

Викладач: Науменко О.М.

 

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1020 | Добавил: admin | Дата: 22 Листопада 2016

Для здійснення заходів з професійної  орієнтації випускників шкіл та їх батьків на професії, підготовку яких здійснює коледж, відділ профорієнтації та сприяння працевлаштуванню «Центр кар’єри та працевлаштування» активізував свою роботу з початку нового навчального року.

Підрозділом профорієнтації Центру організовано виїзні профорієнтаційні уроки в загальноосвітніх школах Бобровицького, Носівського, Козелецького, Ічнянського, Ніжинського районів Чернігівської та Броварського, Баришевського, Березанського, Згурівського районів Київської областей, на яких були присутні більше 500 учнів.

Для надання допомоги у пошуку роботи підрозділом сприяння працевлаштуванню проведено ряд занять на тему «Чинники успішного працевлаштування» для студентів усіх груп випускних курсів.

В планах підрозділу - практичні заняття безпосередньо в районному центрі зайнятості, розміщення резюме на порталах державної служби зайнятості, надання практичної допомоги у розробці бізнес планів, програм кар’єрного зростання.

7 листопада відбулося практичне заняття в районному центрі зайнятості з випускниками груп Т-41 та Р-41. Студенти ознайомилися з єдиною інформаційно-аналітичною системою державної служби зайнятості, порядком реєстрації безробітних, змогли розмістити свої резюме на порталах ДСЗ.

М.Л. Демидюк, керівник Центру

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 935 | Добавил: admin | Дата: 09 Листопада 2016

Щодня у природі відбуваються зміни. І новий день уже не схожий на попередній. Але люди інколи не помічають цих змін, бо заклопотані своїми справами. І таким чином збіднюють себе, тому що не вміють радіти сонечкові і бездонному небу, чарівним квітам і краплистій блискучій росі, співу птахів і легеньким хмаркам, що біжать по небосхилу. Прикро, що дехто цього не бачить не лише тому, що заклопотаний чи схвильований, але й тому, що не вміє помічати чарівної краси навколишнього світу, не вміє нею захоплюватись і залишається байдужим до неї.

7 листопада  група Е-21 провела виховну годину на тему “Світ природи справжній і неповторний”. Метою виховної години є ознайомлення студентів з красою навколишнього світу та виховання любові до природи і бережного ставлення до неї.

Студенти підготували цікаві презентації про магічну красу природи в різні пори року, декламували вірші відомих українських письменників, виконували пісні та продемонстрували гостям заходу відеосюжети про згубний вплив людської діяльності на навколишнє середовище.

 

 

Єременко О.С.

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1057 | Добавил: admin | Дата: 08 Листопада 2016

Щороку  традиційно у коледжі проводяться  Дні відкритих дверей.

Напередодні 125 річниці заснування навчального закладу 04 листопада викладачі та студенти радо зустріли майбутніх випускників шкіл Бобровицького, Носівського, Ніжинського, Броварського районів Чернігівської та Київської областей, їх батьків та вчителів в стінах коледжу.

Малюх Т.В., Мартишевська В.Г. та Суліменко Н.В. провели екскурсії по коледжу, познайомили з навчальною  та матеріально-технічною базою.

У рамках заходу відбулася зустріч керівництва коледжу та представників Приймальної комісії з майбутніми абітурієнтами та їх батьками. Перед гостями виступили керівник центру кар’єри та сприяння працевлаштування М.Л.Демидюк та відповідальний секретар приймальної комісії В.Л.Філатова, які ознайомили з Правилами прийому в коледж на 2017 рік та дали відповіді на питання.

В актовій залі коледжу у щирій атмосфері студенти–випускники продемонстрували мультимедійні презентації всіх спеціальностей, розповіли про особливості обраних професій та майбутні перспективи щодо працевлаштування.

Учасники художньої самодіяльності подарували гостям чудовий настрій та позитивні емоції виконуючи  пісні,  запальні танці.

 

О.С.Єременко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 1060 | Добавил: admin | Дата: 04 Листопада 2016

1 2 3 4 »

Онлайн рапортичка

Відскануй