|
Всього матеріалів в каталозі: |
|
26 січня згідно Наказу директора ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім.О.Майнової» відбувся комплексний державний іспит в групі М-41 спеціальності 5.03060101 «Організація виробництва».
Державний екзамен проводився як комплексна перевірка знань студентів шляхом тестового контролю та за білетами, в які входили завдання з економіки підприємства, економічного аналізу, комерційного права, трудового права, маркетингу, менеджменту та організації виробництва, складеними у повній відповідності до програм державної атестації.
На екзамені студенти-випускники в присутності членів ЕК продемонстрували високий рівень економічних знань і навиків та підтвердили своє вміння швидко і якісно приймати правильні управлінські рішення у виробничих ситуаціях.
Студенти успішно склали державний екзамен. Серед них слід відзначити таких студентів, як Батько А.І, Гарбуз В.А., Гармата М.Л., Кот В.С.
Вик. Єременко О.С.


|
16 листопада було проведено відкритий правовий гурток «Феміда» на тему «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх і попередження злочинів». В чинному КК України вперше виділено розділ (ХV), присвячений особливостям кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх. Встановлюючи ці особливості, законодавець виходив з того, що норми даного розділу повинні сприяти врахуванню вікових, соціально-психологічних, психофізичних та інших особливостей розвитку неповнолітніх, які вчинили злочин.
Мета засідання ознайомлення студентів з поняттями «кримінальна відповідальність», «злочин» та «покаранням» за статтями Кримінального кодексу України, а також навчити формувати власну думку щодо проблеми злочинності в Україні; вести профілактичну роботу з підлітками щодо попередження правопорушень. Гуртківці разом з керівником гуртка детально ознайомились з основним видом юридичної відповідальності – кримінальна відповідальність, її підставами, класифікацією злочинів, за якими настає кримінальна відповідальність, та взяли участь в обговоренні видів кримінальних покарань.

Викладач: Науменко О.М. |
15 листопада в групі Т – 41 технологічного відділення відбувся захист курсових робіт з дисципліни: "Технологія виробництва молока і яловичини" . Відповідно до виданих завдань студенти здійснювали захист підготовлених курсових робіт шляхом аналізу виробничо-економічних показників діяльності підприємств, розробки проектів розвитку підприємств на перспективу, вдосконалення існуючих технологій виробництва молока і яловичини з використанням мультимедійних презентацій.

Викладач: Матвєєв Л.Л. |
10 листопада студенти групи Р-31 спеціальності "Виробництво і переробка продукції рослинництва" під керівництвом викладача Володимира Сковороди провели навчальну екскурсію на міжнародну сільськогосподарську виставку "ІнтерАгро2016". Студенти з професійним інтересом вивчали нові зразки машин та знарядь представлених фірмами "HORSCH", "KUHN", "CLAAS" та іншими.
Особливий інтерес викликали сівалки VZURI для стерньового посіву Великобританії та дрони для сільського господарства.

Викладач В. М. Сковорода |
9 листопада відбулося відкрите засідання гуртка "Я - економіст" у формі конференції на тему "Особисті якості підприємця та культура бізнесу" з використанням мультимедійних технологій. Участь у засіданні взяли студенти групи Ф-21 та О-21.
Студенти провели дослідження та підготували доповіді, теоретичний матеріал було представлено у формі презентації та відеороликів. Гуртківці мали змогу висловити власні думки, узагальнили набуті знання про особисті якості, які потрібні підприємцю та культуру бізнесу.

І. М. Турчин |
9 листопада 2016 року відбулося засідання гуртка «Технолог» на тему «Вплив живої маси на малопродуктивність первісток у період вирощування». На засіданні гуртків досліджували (вплив живої маси тварин у період їхнього росту на молочну продуктивність) та з'ясували секрети високої молочної продуктивності корів на фермах Ізраїлю – світового молочного лідера ХХІ століття. Висока активність гуртківців в процесі засідання гуртка підтримувалася за рахунок цікавих відеоматеріалів та презентації по питаннях, які вони досліджували.

Керівник гуртка Матвєєв Л.Л.
|
9 листопада було проведено відкрите об'єднане засідання гуртків «Філолог», «Рідне слово», «Українська мова і література» на тему «Відкрий, мово, свої скарбниці золоті». Під час проведення студентської конференції гуртківці розширили уяву присутніх про стан, потенціал і перспективи розвитку української мови та поетичного слова.


Суліменко Н.М., викладач |
Тут на горбочку, в зеленім віночку
Маленька церковка стоїть,
На мові чудовій, моїй українській
Молитва до Бога звучить.
Церковна архітектура — унікальний, але досі не оцінений внесок України у світову культуру. Особливо це стосується дерев’яних храмів, надзвичайно розмаїтих за стилями. Дерев'яні храми України - прекрасні і автентичні пам'ятки, в яких найбільше виражені національні риси архітектури. Першим кроком до порятунку дерев'яних храмів має стати подолання інформаційного вакууму навколо них.
«Диво українських храмів» – такою була тема виховної години, що пройшла в коледжі 24 жовтня. Виховну годину підготували студенти груп Р-31та Л-31.

Куратор Баранчук В.С |
Ефективною формою перевірки знань є олімпіади з історії, які залучають студентів до активного пізнавального процесу, сприяють глибокому і всебічному пізнанню суті історичних подій і явищ, виробленню вміння аналізувати історичний процес, робити точні і правильні висновки.
У коледжі відбувся І етап студентської олімпіади з дисципліни «Всесвітня історія». У олімпіаді взяли участь 14 студентів І курсу, які показали знання основних етапів та особливостей соціально-економічного та політичного розвитку провідних країн світу.
Переможцями стали:
І місце – студент гр. №4 Семистрок Олексій
ІІ місце - студентка гр. №3 Світящук Надія
ІІІ місце – студент гр. №4 Мошенець Олег

Коник А.А., викладач
|
Під час проходження практики з дисципліни "Ботаніка" на навчальних ділянках студенти групи Р-21 поглиблюють знання про рослини, здобуті на заняттях та екскурсіях, пов'язують їх з практикою, набувають певних умінь і навичок у практично-дослідній роботі з сільськогосподарськими рослинами.



|
|
|
|
Онлайн рапортичка Відскануй
|