>  height=

Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » оголошення та новини коледжу

Науково-практична діяльність – наближення майбутніх фахівців до ринку праці

23 листопада в коледжі відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення сучасного фахівця в умовах зміцнення національної державності», присвячена 125-річчю навчального закладу. В роботі конференції взяли участь 35 студентів економічного та технологічного відділень, також учасниками стали студенти   Ніжинського агротехнічного коледжу, Ірпінського економічного коледжу та інших навчальних закладів. 

Метою конференції було залучення студентської молоді до обговорення актуальних наукових та практичних проблем підготовки сучасних фахівців аграрного сектору, а також апробація та обмін результатами досліджень між студентами технологічних та економічних спеціальностей вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації.

Засідання відкрила заступник директора з навчальної роботи Петренко Ю.В., яка коротко ознайомила учасників заходів з етапами становлення навчального закладу від сільськогосподарської та ремісничої школи до ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової», побажала студентам успіхів у навчанні та науковій роботі.

Студенти презентували наукові доробки в межах  напрямків:

  1. Інтеграція і диференціація гуманітарних та науково-природничих дисциплін в умовах розвитку та становлення сучасного фахівця.
  2. Економіка і менеджмент: перспектива інтеграції та інноваційного розвитку.
  3. Актуальні проблеми сьогодення у сфері фінансів, обліку та аудиту.
  4. Інноваційні технології та інтенсифікація розвитку національного виробництва.

На розгляд студентів та викладачів були представлені доповіді- презентації, відеоролики, кейси. Кожна доповідь викликала жваву дискусію, особливо зацікавили теми «Корупції – стоп», «Проблеми безробіття молоді України та шляхи її подолання», «Сучасні інформаційні технології в сільському господарстві», «Інноваційні технології та інтенсифікація розвитку національного виробництва скотарства  в Україні», «Екологічно безпечні, енергоощадні джерела стабілізації та підвищення врожайності сої в Україні».

Актуальність тем підкреслили численні запитання присутніх студентів та гостей до виступаючих.

Проведена науково-практична конференція сприяє розкриттю науково-практичних навичок студентів, на яких чекають роботодавці, щоб бути компетентними фахівцями та відповідати вимогам сучасного ринку праці.

 

 

Зав. відділеннями   Коник А.А., Філатова В.Л

 

 

 

 

 

Категорія: оголошення та новини коледжу | Додав: admin (24 Листопада 2016)
Переглядів: 918 | Рейтинг: 5.0/1 |

Онлайн рапортичка

Відскануй