>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Виховна робота

Книжковий вернісаж “Книга творить людину”

Книжковий світ – то особливий світ.
Він, як магніт, притягує до себе.
Коли читати вмієш з юних літ,
Для тебе книга – це безкрає небо.

Новітні дослідження доводять: читання книжок не є нині звичною справою. Тому заохочення до читання є нагальною проблемою. Молодь стала менше читати через зменшення ролі книги як такої. Здається, що друковані книги взагалі втратили свою актуальність. Але, не дивлячись на все, наші полиці з книгами хоч і зменшилися в розмірах, але остаточно так і не зникли з нашого життя.

Варто пам’ятати, що сила книги полягає у її здатності посіяти в молодій людині волю до життя! І не просто бездумного життя, а життя з почуттям всього прекрасного, що є в цьому світі, почуттям обов’язку перед самим собою, іншими людьми, суспільством!

Цій темі був присвячений книжковий вернісаж “Книга творить людину”, який підготували та провели працівники бібліотеки разом зі студентами І курсу. Присутні мали можливість прослухати поетичні рядки відомих поетів, переглянути уривок з п’єси “Кайдашева сім’я” І. Нечуя-Левицького, мультимедійну презентацію книг Ліни Костенко, прозвучали пісні у виконанні Юлії Солтер та Анастасії Коваленко.

 

Працівники бібліотеки

 

Категорія: Виховна робота | Додав: admin (26 Квітня 2016)
Переглядів: 909 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй