>  height=

Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
fagreen039
Головна » Статті » оголошення та новини коледжу

Екскурсія до фінансових установ м. Бобровиця

18 листопада 2016 року викладачем соціально-економічних дисциплін Науменко О.М.  в рамках вивчення дисципліни  «Вступ до спеціальності» була організована екскурсія студентів ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит»  та «Бухгалтерський облік» до фінансових установ м. Бобровиця -  відділення  банку «Райфайзен банк Аваль», «Ощадний банк», і «фінансове управління Бобровицької РДА».

Керуючі відділеннями розповіли студентам про особливості роботи з клієнтами Банку та на питання, які цікавили студентів. Детально зупинилися на: банківських продуктах, які пропонуються юридичним і фізичним особам; порядку відкриття рахунків підприємствам та підприємцям, їх обслуговування; одержання кредитів тощо.

Банківські працівники відділення розповіли майбутнім фінансистам про історію та розвиток банківського сектору України, провели тренінг із питань економії та заощаджень власних коштів за допомогою програмних продуктів банку. Цікавим було ознайомлення з особливостями роботи операціоністів та касирів банку.

Студенти активно цікавилися перспективами кар’єрного зростання співробітників банку, можливістю проходження виробничої практики в банку, умовами розміщення коштів на депозитах і кредитування фізичних осіб та підприємств, а також здійсненням переказів грошових коштів в національній та іноземній валютах.

На всі питання студентів були надані вичерпні відповіді. Студенти позитивно оцінили відвідування фінансових відділень.

 

Викладач: Науменко О.М.

 

 

 

Категорія: оголошення та новини коледжу | Додав: admin (22 Листопада 2016)
Переглядів: 848 | Рейтинг: 0.0/0 |

Онлайн рапортичка

Відскануй