width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Статті » оголошення та новини коледжу

«Центр кар’єри та працевлаштування»

Для здійснення заходів з професійної  орієнтації випускників шкіл та їх батьків на професії, підготовку яких здійснює коледж, відділ профорієнтації та сприяння працевлаштуванню «Центр кар’єри та працевлаштування» активізував свою роботу з початку нового навчального року.

Підрозділом профорієнтації Центру організовано виїзні профорієнтаційні уроки в загальноосвітніх школах Бобровицького, Носівського, Козелецького, Ічнянського, Ніжинського районів Чернігівської та Броварського, Баришевського, Березанського, Згурівського районів Київської областей, на яких були присутні більше 500 учнів.

Для надання допомоги у пошуку роботи підрозділом сприяння працевлаштуванню проведено ряд занять на тему «Чинники успішного працевлаштування» для студентів усіх груп випускних курсів.

В планах підрозділу - практичні заняття безпосередньо в районному центрі зайнятості, розміщення резюме на порталах державної служби зайнятості, надання практичної допомоги у розробці бізнес планів, програм кар’єрного зростання.

7 листопада відбулося практичне заняття в районному центрі зайнятості з випускниками груп Т-41 та Р-41. Студенти ознайомилися з єдиною інформаційно-аналітичною системою державної служби зайнятості, порядком реєстрації безробітних, змогли розмістити свої резюме на порталах ДСЗ.

М.Л. Демидюк, керівник Центру

Категорія: оголошення та новини коледжу | Додав: admin (09 Листопада 2016)
Переглядів: 315 | Рейтинг: 0.0/0 |

Увага !

До відома студентів

5 лютого розпочалася реєстрація для участі
в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Процедура реєстрації триватиме до 25 березня.

Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання