>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі:

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 885 | Добавил: admin | Дата: 15 Березня 2017

В коледжі відбувся випуск молодших спеціалістів зі спеціальності "Менеджмент"

 

 

 

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 999 | Добавил: admin | Дата: 27 Січня 2017

26 січня згідно Наказу директора ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім.О.Майнової» відбувся комплексний державний іспит в групі М-41 спеціальності 5.03060101 «Організація виробництва».

       Державний екзамен проводився як комплексна перевірка знань студентів шляхом тестового контролю та за білетами, в які входили завдання з економіки підприємства, економічного аналізу, комерційного права, трудового права, маркетингу, менеджменту та організації виробництва, складеними у повній відповідності до програм державної атестації.

На екзамені студенти-випускники в присутності членів ЕК продемонстрували високий рівень економічних знань і навиків та підтвердили своє вміння швидко і якісно приймати правильні управлінські рішення у виробничих ситуаціях.

Студенти успішно склали державний екзамен. Серед них слід відзначити таких студентів, як Батько А.І, Гарбуз В.А., Гармата М.Л., Кот В.С.

 

Вик. Єременко О.С.

 

 

Навчальна робота | Просмотров: 785 | Добавил: admin | Дата: 27 Січня 2017

Доленосним у житті та історії України стало 22 січня 1919 року – день проголошення Акту воз'єднання Української Народної республіки й Західно-Української Народної Республіки. Ця дата знаменувала етнічне та територіальне об'єднання українських земель і їй судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності, - бо посіяла поміж українського народу віру в те, що він може бути єдиним.

Сьогодні питання єдності, соборності, суверенітету України знову болюче для українців, але віра в неї залишається непохитною.

До Дня Соборності у читальній залі бібліотеки коледжу відкрито історико-літературну книжкову виставку «Задзвонили срібні дзвони в Україні». Відвідувачам пропонується переглянути копії нормативних документів, періодичні видання, книги.

Мирного майбутнього нам у вільній, єдиній, незалежній Україні!

З Днем Соборності! Слава Україні!

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 791 | Добавил: admin | Дата: 23 Січня 2017

З метою закріплення та поглиблення професійних знань одержаних за весь період навчання в коледжі студенти-випускники групи М-41 спеціальності "Організація виробництва" з 19.12.2016 по 06.01.2017 року проходили виробничу переддипломну практику в провідних аграрних підприємствах Чернігівської області.

18 січня в групі М-41 було проведено захист звітів виробничої переддипломної практики. У рамках заходу студенти-випускники представили членам комісії (Коник А.А., Єременко О.С., Гудзенко М.К.) звіти та презентації, в яких розкрили виробничий та управлінський процес аграрних підприємств, довели, що вміло застосовували отримані ними знання і навички управління під час практики.

 Вик. Єременко О.С.

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 850 | Добавил: admin | Дата: 19 Січня 2017

 

 

 

 

 

 

 

  

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 946 | Добавил: admin | Дата: 05 Грудня 2016

23 листопада в коледжі відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення сучасного фахівця в умовах зміцнення національної державності», присвячена 125-річчю навчального закладу. В роботі конференції взяли участь 35 студентів економічного та технологічного відділень, також учасниками стали студенти   Ніжинського агротехнічного коледжу, Ірпінського економічного коледжу та інших навчальних закладів. 

Метою конференції було залучення студентської молоді до обговорення актуальних наукових та практичних проблем підготовки сучасних фахівців аграрного сектору, а також апробація та обмін результатами досліджень між студентами технологічних та економічних спеціальностей вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації.

Засідання відкрила заступник директора з навчальної роботи Петренко Ю.В., яка коротко ознайомила учасників заходів з етапами становлення навчального закладу від сільськогосподарської та ремісничої школи до ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової», побажала студентам успіхів у навчанні та науковій роботі.

Студенти презентували наукові доробки в межах  напрямків:

  1. Інтеграція і диференціація гуманітарних та науково-природничих дисциплін в умовах розвитку та становлення сучасного фахівця.
  2. Економіка і менеджмент: перспектива інтеграції та інноваційного розвитку.
  3. Актуальні проблеми сьогодення у сфері фінансів, обліку та аудиту.
  4. Інноваційні технології та інтенсифікація розвитку національного виробництва.

На розгляд студентів та викладачів були представлені доповіді- презентації, відеоролики, кейси. Кожна доповідь викликала жваву дискусію, особливо зацікавили теми «Корупції – стоп», «Проблеми безробіття молоді України та шляхи її подолання», «Сучасні інформаційні технології в сільському господарстві», «Інноваційні технології та інтенсифікація розвитку національного виробництва скотарства  в Україні», «Екологічно безпечні, енергоощадні джерела стабілізації та підвищення врожайності сої в Україні».

Актуальність тем підкреслили численні запитання присутніх студентів та гостей до виступаючих.

Проведена науково-практична конференція сприяє розкриттю науково-практичних навичок студентів, на яких чекають роботодавці, щоб бути компетентними фахівцями та відповідати вимогам сучасного ринку праці.

 

 

Зав. відділеннями   Коник А.А., Філатова В.Л

 

 

 

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 896 | Добавил: admin | Дата: 24 Листопада 2016

18 листопада 2016 року викладачем соціально-економічних дисциплін Науменко О.М.  в рамках вивчення дисципліни  «Вступ до спеціальності» була організована екскурсія студентів ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит»  та «Бухгалтерський облік» до фінансових установ м. Бобровиця -  відділення  банку «Райфайзен банк Аваль», «Ощадний банк», і «фінансове управління Бобровицької РДА».

Керуючі відділеннями розповіли студентам про особливості роботи з клієнтами Банку та на питання, які цікавили студентів. Детально зупинилися на: банківських продуктах, які пропонуються юридичним і фізичним особам; порядку відкриття рахунків підприємствам та підприємцям, їх обслуговування; одержання кредитів тощо.

Банківські працівники відділення розповіли майбутнім фінансистам про історію та розвиток банківського сектору України, провели тренінг із питань економії та заощаджень власних коштів за допомогою програмних продуктів банку. Цікавим було ознайомлення з особливостями роботи операціоністів та касирів банку.

Студенти активно цікавилися перспективами кар’єрного зростання співробітників банку, можливістю проходження виробничої практики в банку, умовами розміщення коштів на депозитах і кредитування фізичних осіб та підприємств, а також здійсненням переказів грошових коштів в національній та іноземній валютах.

На всі питання студентів були надані вичерпні відповіді. Студенти позитивно оцінили відвідування фінансових відділень.

 

Викладач: Науменко О.М.

 

 

 

оголошення та новини коледжу | Просмотров: 829 | Добавил: admin | Дата: 22 Листопада 2016

16 листопада було проведено відкритий правовий гурток «Феміда» на тему «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх і попередження злочинів». В чинному КК України вперше виділено  розділ (ХV), присвячений особливостям кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх. Встановлюючи ці особливості, законодавець виходив з того, що норми даного розділу повинні сприяти врахуванню вікових, соціально-психологічних, психофізичних та інших особливостей розвитку неповнолітніх, які вчинили злочин.

Мета засідання ознайомлення студентів з поняттями «кримінальна відповідальність», «злочин» та «покаранням» за статтями Кримінального кодексу України, а також навчити формувати власну думку щодо проблеми злочинності в Україні; вести профілактичну роботу з підлітками щодо попередження правопорушень. Гуртківці разом з керівником гуртка детально ознайомились з основним видом юридичної відповідальності – кримінальна відповідальність, її підставами, класифікацією злочинів, за якими настає кримінальна відповідальність, та взяли участь в обговоренні видів кримінальних покарань.

 

Викладач: Науменко О.М.

Навчальна робота | Просмотров: 1023 | Добавил: admin | Дата: 18 Листопада 2016

15 листопада в групі Т – 41 технологічного відділення відбувся захист курсових робіт з дисципліни: "Технологія виробництва молока і яловичини" .                                                           Відповідно до виданих завдань студенти здійснювали захист підготовлених курсових робіт шляхом аналізу виробничо-економічних показників діяльності підприємств, розробки проектів розвитку підприємств на перспективу, вдосконалення існуючих технологій виробництва молока  і яловичини з використанням мультимедійних презентацій.

 Викладач: Матвєєв Л.Л.

Навчальна робота | Просмотров: 847 | Добавил: admin | Дата: 18 Листопада 2016

1 2 3 ... 6 7 »

Онлайн рапортичка

Відскануй