>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

     Основною роботою функціонування Міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» є:

    Наближення навчання студентів заочної форми до місць їх проживання та роботи, підвищення потреби регіону в кваліфікованих фахівцях, здійснення інформаційно - консультаційної діяльності із замовлення підприємств, установ, організацій для потреб сільськогосподарських виробників.

     Підготовка фахівців для освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр" на базі ОКР "Молодший спеціаліст" за напрямами підготовки "Агрономія", "Підприємство, торгівля та біржова діяльність", "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування"," Менеджмент».

     База коледжу дозволяє забезпечити належні умови для проходження навчального процесу. За кожною групою під час сесії закріплено аудиторію. В розпорядженні студентів та викладачів комп’ютерні класи, навчальна бухгалтерія всі лабораторії коледжу, бібліотечний фонд, та аудиторія on-line відео конференція.

     У період сесії всі студенти, які бажають забезпечені гуртожитком.

     Для викладачів, які приїздять до коледжу для проведення занять та контролю знань, окремих кімнат у гуртожитку з усіма зручностями.

    Для проведення занять викладачам надається лабораторне обладнання, комп'ютерні класи, мультимедійне забезпечення та інші технічні засоби навчання.

Інновації в навчальному процесі.

    Викладачі університету використовують різноманітні форми контролю знань, зокрема навчально – інформаційний портал НУБІП України E-Learn, що навчає і прискорює, як роботу викладача так і навчання студентів.

 


Онлайн рапортичка

Відскануй