>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Положення про профорієнтаційну комісію у Відокремленому структурному підрозділі "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України"


Положення про проведення співбесіди у Відокремленому структурному підрозділі "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України"


Положення про приймальну комісію Відокремленого структурного підрозділу "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України"


Положення про організацію та проведення вступних іспитів  у Відокремленому структурному підрозділі "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України"


Положення про відбіркову комісію Відокремленого структурного підрозділу "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України"


Положення про апеляційну комісію Відокремленого структурного підрозділу "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України"


Положення про організацію та проведення індивідуальної усної співбесіди у Відокремленому структурному підрозділі "Бобровицький фаховйи коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів та природокористування України"


 


Онлайн рапортичка

Відскануй