width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

 

 


 

Ознайомитись з проектом «Будь розумним/Be smart» та долучитись до нього можна за посиланням https://besmart.eduget.comШколярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки

Для школярів своєчасне оформлення паспорта є необхідним, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Усі громадяни України подають для реєстрації на ЗНО виключно паспорт. Цей же документ пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування.

Окрім цього, питання своєчасного отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу.

Зокрема, під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, і подати його копію. Одним з таких документів є паспорт громадянина України. Водночас свідоцтво про народження не є документом, що посвідчує особу.

Тому майбутнім вступникам варто заздалегідь потурбуватися про оформлення паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу), адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року.

Зараз паспорт вперше оформлюється після досягнення особою 14-річного віку. Для таких громадян ця адмінпослуга є безкоштовною.

Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до:

  • територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання;
  • або до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.

Докладну інформацію про процедуру оформлення ID-картки можна знайти на офіційному сайті Державної міграційної служби.ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» запрошує до участі у І-ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу студентських та учнівських робіт з галузей знань і спеціальностей!

Міністерством освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році.

Метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка творчої роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах пошуково-дослідної діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.

Конкурс проводиться у два тури:

Перший – упродовж жовтня 2018 р. – січня 2019 р. на рівні предметних гуртків, що створені при навчальних кабінетах і лабораторіях, у рамках якого по кожному предметному гуртку їх керівниками відбирають кращі, самостійно підготовлені студентські пошуково-дослідницькі роботи для участі у другому турі;

Другий – у лютому – квітні 2019 р. – на рівні колледжу, де визначаються оргкомітетом переможці для участі в загально університетському конкурсі.

Для участі у першому турі конкурсу студент під керівництвом викладача керівника гуртка повинен підготувати пошуково-дослідницьку роботу з актуальних проблем у галузях знань, спеціальностей, з яких проводиться конкурс, котра є пошуково-дослідницькою за своїм характером.

Запрошуємо також до участі в конкурсі учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та професійно-технічних училищ.

Пошуково-дослідницька робота має бути підготовлена відповідно до вимог положення про конкурс. Роботи здаються в методичний кабінет коледжу (№ 41) або пересилаються на електронну адресу: bkeim@ukr.net.

З питань підготовки документів на конкурс звертатись до методичного кабінету коледжу (к. 41).

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!!!

  

 

Увага!!   

з 16.01.2018 змінено реквізити:

 

А. Реквізити для оплати за навчання:

         Одержувач: ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та

         менеджменту ім. О. Майнової»

         ЄДРПОУ 33935089

         Рахунок № 31250266114270

         Банк одержувача: Державна казначейська служба України м. Київ

         Код банку(МФО): 820172

         Призначення платежу: за навчання – П.І.П студента, курс

 

Б. реквізити для оплати за проживання студентів коледжу  у гуртожитку:

         Одержувач: ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та

         менеджменту ім. О. Майнової»

         ЄДРПОУ 33935089

         Рахунок № 31257266214270

         Банк одержувача: Державна казначейська служба України м. Київ

         Код банку (МФО): 820172

         Призначення платежу: за проживання – П.І.П, період оплати

 

Увага !

До відома студентів

5 лютого розпочалася реєстрація для участі
в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Процедура реєстрації триватиме до 25 березня.

Журнал
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання