width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Положення про бібліотеку ВП НУБіП України "Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової"

Портфоліо бібліотеки ВП НУБіП України "Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової"

 

Бібліотека – це фундамент освіти і самоосвіти, скарбниця людського знання, вона забезпечує потреби навчально-виховного процесу в усіх його ланках, надає систематичну, цілеспрямовану допомогу студентам в опануванні знаннями, виховує бажання розширювати обсяг знань, знайомить із різноманітними джерелами інформації, навчає розуміти їх, користуватися ними, виховує творчого читача.

Бібліотека коледжу є науковим, навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом, який здійснює бібліотечний супровід навчально-виховного процесу.

Одне з головних завдань бібліотеки – інформаційне забезпечення навчального процесу.

 Фонд бібліотеки налічує близько 56600 примірників літератури (в т. ч. періодичних видань – 350 примірників). Площа бібліотеки  380 м2 .

Бібліотека коледжу здійснює обслуговування працівників та студентів навчального закладу, яке здійснюється на абонементі та в читальному залі.  Обслуговування користувачів регламентується "Правилами користування бібліотекою”, затвердженими директором  коледжу.

Читачі мають можливість отримати навчально-методичну, науково-популярну, художню та іншу літературу, а також періодичні видання.

Робота бібліотеки спрямована на забезпечення інформацією читачів за різними джерелами – це традиційні каталоги, Інтернет, каталог видань в електронному варіанті, картотека періодичних видань. Студенти активно використовують базу "картотека підручників в електронному варіанті” та повні тексти методичних розробок викладачів. Картотека електронних документів викладачів коледжу – це важлива інформація, яка постійно використовується в навчальному процесі.

 

В роботі по інформаційному забезпеченню користувачів використовуються також традиційні форми пропаганди книги: бібліографічні огляди та перегляди літератури, книжкові виставки, рекомендаційні списки.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання