>  height=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Результати вибору електронних версій оригіналів-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих  на конкурсний відбір

Положення про бібліотеку ВП НУБіП України "Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової"

Портфоліо бібліотеки ВП НУБіП України "Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової"

 

Бібліотека – це фундамент освіти і самоосвіти, скарбниця людського знання, вона забезпечує потреби навчально-виховного процесу в усіх його ланках, надає систематичну, цілеспрямовану допомогу студентам в опануванні знаннями, виховує бажання розширювати обсяг знань, знайомить із різноманітними джерелами інформації, навчає розуміти їх, користуватися ними, виховує творчого читача.

Бібліотека коледжу є науковим, навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом, який здійснює бібліотечний супровід навчально-виховного процесу.

Одне з головних завдань бібліотеки – інформаційне забезпечення навчального процесу.

 Фонд бібліотеки налічує близько 56600 примірників літератури (в т. ч. періодичних видань – 350 примірників). Площа бібліотеки  380 м2 .

Бібліотека коледжу здійснює обслуговування працівників та студентів навчального закладу, яке здійснюється на абонементі та в читальному залі.  Обслуговування користувачів регламентується "Правилами користування бібліотекою”, затвердженими директором  коледжу.

Читачі мають можливість отримати навчально-методичну, науково-популярну, художню та іншу літературу, а також періодичні видання.

Робота бібліотеки спрямована на забезпечення інформацією читачів за різними джерелами – це традиційні каталоги, Інтернет, каталог видань в електронному варіанті, картотека періодичних видань. Студенти активно використовують базу "картотека підручників в електронному варіанті” та повні тексти методичних розробок викладачів. Картотека електронних документів викладачів коледжу – це важлива інформація, яка постійно використовується в навчальному процесі.

 

В роботі по інформаційному забезпеченню користувачів використовуються також традиційні форми пропаганди книги: бібліографічні огляди та перегляди літератури, книжкові виставки, рекомендаційні списки.


 

У бібліотеці коледжу можна ознайомитися з періодичними журналами, зокрема:

 

 

 

 

                    

Інформація на сторінках журналів є актуальною для таких спеціальностей, як: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Облік і оподаткування", "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва", "Лісове господарство", "Менеджмент", "Агрономія"

 Голодомор

 

 


Онлайн рапортичка

Відскануй