width=
Вітаю Вас Гость | RSS
Логін:
Пароль:

(Що це)

Меню сайту

Категорії розділу
Про коледж
оголошення та новини коледжу
Виховна робота
Навчальна робота

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія заснування 

null

Рік заснування - 1891 р.

Форма власності – державна
ВП НУБіП «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» заснований 30.11.1891 р., як Майнівська сільськогосподарська реміснича школа І–го розряду.
 
З 1.08.1911р. — Майнівське сільськогосподарське училище, а з серпня 1920 р. — Майнівський технікум ім.Тімірязєва.
В 1964 р. його реорганізовано в Майнівський радгосп-технікум, а в 1980 р. перейменовано на Бобровицький радгосп-технікум.
В 1997 році відбулась ліквідація Бобровицького радгоспу-технікуму з одночасним створенням на його базі Бобровицького державного сільськогосподарського технікуму і ДСП «Промінь».
З 2004 р. Бобровицький державний сільськогосподарський технікум перейменований на Бобровицький державний аграрно-економічний технікум.
З 2005 року згідно розпорядження Кабінету Міністрів України № 497–р навчальний заклад було приєднано до Національного аграрного університету як відокремлений структурний підрозділ, завдяки чому випускники коледжу мають можливість продовжувати навчання за скороченим терміном з різних спеціальностей.
Згідно наказу від 03.03.2007 р. № 110 «Про перейменування ВП НУБіП Бобровицького державного аграрно-економічного технікуму» його було перейменовано в ВП НУБіП «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової».
  Коледж має навчальний корпус на 960 місць, 4 комп’ютерні класи, лабораторію аудіо-відеотехніки, бібліотеку, читальну, актову, спортивну, тренажерну зали, музей, стадіон, їдальню та два впорядковані гуртожитки на 360 місць кожний.

Свої творчі здібності молодь має можливість розкривати в предметних гуртках, спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності та молодіжних клубах за інтересами.

 

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання